برگزیده های پرشین تولز

درآمدی معادل 300 هزار ساتوشی و بیشتر در یک روز کسب کنید

mohammadsh18

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان من کیف پولو دان کردم
چحوری فعالش کنم که آپدیت شه؟

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
بزن زنگو ..
upload_2014-8-22_20-15-51.png

همیشه یه 70-80 تاییش 10-12 ساعت دیگه یعنی فردا برام میاد

upload_2014-8-22_20-16-48.png

• Like
Reactions: vbd

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
کوین دارک کوین با این همه ادعا استخراج سخت و طرفدار زیاد که 4.5 میلیون هم بیشتر ازش استخراج نشده و بیشتر تو بازار نیست ارزشش الان حدودا 500 هزار ساتوشی قیمت داره
احتمالا این کوین هم تا پایان روز 50 4 میلیون ازش لااقل استخراج شده خیلی خیالبافیه که فکر کنید به یک میلیون ساتوشی میرسه .زیاد حرفای ادمینهای این کوینها رو توجه نکنید ادمینهای کوینها کلا قصدشون سود و منفعت خودشونه اگر همه بخوان از رو حرف اونا حساب خودشونو بکنند و تصمیم گیری کنند کلا کسی جز ادمین اون کوین سود نخواهد کرد من به شخصه میگم اگر به 20 الی 30 هزار ساتوشی برسه خیلی گل کاشته واقعا و همون موقع موقع فروشه چون یه بار افزایش قیمت شدید رو ممکنه به خودش بگیره بعد کم کم افت میکنه و رو به مرگ میره یعنی 0 ساتوشی پس باید سر موقعش فروخت نه زود نه دیر

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
هر کی طرز فکر خودشو داره درست نیست این را با کوین دارک مقایسه کنیم چون میزان عمومیت و ... و خیلی چیزاشون فرق داره ولی خوب کوین دارک شده 500 هزار تا، کپ کوین نمیتونه بشه 100 هزار تا ؟ البته این اعداد کوتاه مدتی نیست گاهی سالها طول میکشه بهش برسه
مثلا بیت کوین چند سال طول کشید تا اینطوری شد
با قسمت سر موقع فروختن کاملا موافقم هر کسی میتونه برای خودش بهترین موقعیت فروش را تشخیص بده که البته ممکنه اشتباه باشه ممکنه درست باشه و کلی سود کنه
الان مشکل اصلی اونایین که کپچا میزنن و به روز میفروشن میخوام ببینم وقتی شد 0.25 چند میفروشن ؟ یا وقتی دیگه نداد که از دستشون خلاص میشیم
یک قانون کل تجارت هست میگه قیمت را عرضه و تقاضا تعیین میکنه خوب عرضه کم بشه و با افزایش محبوبیت ( فعلا داره خوب پیش میره) تقاضا را بگیریم ثابت بمونه => افزایش قیمت
البته حرفام همه بر پایه ی استدلاله و ممکنه دراینده برعکس بشه یا درست باشه کسی مبنای کارشو تحلیل من قرار نده فردا مشکل پیش بیاد

Last edited:

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
معلومه این قیمتا نباید فروخت بعد کاهش دیروز دوباره یه نوسان در جهت افزایش داشتیم
فقط یک روز و شش ساعت دیگه 0.5 میده باید اینور بیشتر تلاش کنیم

upload_2014-8-23_14-32-33.png

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
معلومه این قیمتا نباید فروخت بعد کاهش دیروز دوباره یه نوسان در جهت افزایش داشتیم
فقط یک روز و شش ساعت دیگه 0.5 میده باید اینور بیشتر تلاش کنیم

آره خوب هر کی بفروشه 100% ضرر کرده ، حالا ببینیم بعد این 1 روز قیمتش افزایش پیدا میکنه یا کاهش ؟؟

• Like

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان رای یادشون نره هر روز میتونید با هر آی پی یکبار رای بدین

platinum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جالبه که تو سایت coin-swap هر روز کپت کوین بالاترین میزان معامله تو 24 ساعت رو داره که نشون از این داره ملت تا کوین بدست میارن می رن می فروشن.

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
جالبه که تو سایت coin-swap هر روز کپت کوین بالاترین میزان معامله تو 24 ساعت رو داره که نشون از این داره ملت تا کوین بدست میارن می رن می فروشن.
فعلا که تو تاپیکای مربوط به خود سایت حرف از نگه داشتنشه تازه امروز یکی رو دیدم 90000 تا کپت کوین خریده بود :android35:

• Like

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
بزار زیاد نمونده
میخوام ببینم کپ کوینی که هر بار 0.25 بدست میارن رو باز مفت میفروشن ؟

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
تو این صفحه قیمت این کوین رو نگاه کنید حدودا 1 بیت کوین ارزش داره به خاطر تعداد کمhttps://www.mintpal.com/market/SYNC/BTC
یا یک سکه دیدم حدودا 5500 دلار ارزش داشت 10 برابر بیت کوین چون تعدادش کم بود
اینا که هی میزارن برا فروش کار رو خراب میکنند چون خیلیا به این کوینا اعتماد ندارن و چشم به افزایش قیمتش ندارن خیلیا هم اماتور هستن و دنبال یک قرون دو زار تو اینترنت .البته از فردا شب که باید جر بخورن تا یک سکه کاسب بشن شاید اوضاع بهتر بشه.من همون اولا کلی جمع کردم دیگه کار نمیکنم بسه دیگه وایسادم تا ببینم چی میشه

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
تو این صفحه قیمت این کوین رو نگاه کنید حدودا 1 بیت کوین ارزش داره به خاطر تعداد کمhttps://www.mintpal.com/market/SYNC/BTC
یا یک سکه دیدم حدودا 5500 دلار ارزش داشت 10 برابر بیت کوین چون تعدادش کم بود
اینا که هی میزارن برا فروش کار رو خراب میکنند چون خیلیا به این کوینا اعتماد ندارن و چشم به افزایش قیمتش ندارن خیلیا هم اماتور هستن و دنبال یک قرون دو زار تو اینترنت .البته از فردا شب که باید جر بخورن تا یک سکه کاسب بشن شاید اوضاع بهتر بشه.من همون اولا کلی جمع کردم دیگه کار نمیکنم بسه دیگه وایسادم تا ببینم چی میشه
شما چقدر داری داداش ؟!

بالا