برگزیده های پرشین تولز

فرمت خواستن هارد اکسترنال فوری

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی خب درسته دیگه.همون فایل رو باید توسط یه نرم افزار روی سی دی رایت کنید.خود ویندوز هم همچین ابزاری داره.

خوب رایتش کردم اما بوت نشو ویندوز 7
p41- c33 مدل مادربردم هستش
کلیdel میزنم نمیاره
هر کلیدی که میدونستم زدم اما نشد

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
خوب رایتش کردم اما بوت نشو ویندوز 7
p41- c33 مدل مادربردم هستش
کلیdel میزنم نمیاره
هر کلیدی که میدونستم زدم اما نشد
مگه میشه!حتما اشتباه رایت کردید.خود فایل رو رایت کردید یا فایل هایی که داخلش بود؟
لینوکس ها معمولا نیاز به دکمه زدن ندارند.وقتی سی دیشون داخل سیستم باشه خود بخود اجرا میشن.

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه خود فایلو تو خود ویندوز رایت کردم با نرو رایت کنم یعنی دیتا رایت کنم یا چی؟؟؟؟؟؟؟؟

MohamadCm

Registered User
لایک‌ها
29
نه خود فایلو تو خود ویندوز رایت کردم با نرو رایت کنم یعنی دیتا رایت کنم یا چی؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب وضعیتی شده.
دیگه فکر من به جایی قد نمیده.
یه باری kolibrios هم امتحان کنید.
حجمش ۵ مگه.

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
اتفاقا دقیقا برعکس.
لینوکس صدها برابر امن تر از مک و ویندوزه. تازه دردسر نصب مک هم نداره. مک اولا روی پی سی نصب نمیشه (تازگیا یه سری هکر یه کارایی کردند اما اونم چندان صد درصدی و تضمینی نیست) در ثانی تا وقتی لینوکس به اون خوبی و مفت و مجانی با امنیت 100 درصدی هست چرا بره مک نصب کنه آخه؟؟
استارتر گرامی، شما برو لینوکس Slitaz رو که 40 مگابایت هم بیشتر نیست دانلود کن بریز روی فلش بعدش سیستم رو باهاش بوت کن. راحت از هر چی میخوای بکاپ بگیر بعد هم هارد رو هر کار میخوای کن (فرمت یا رَنده یا کباب یا آسفالت یا ...
دوست عزیز لینوکس امن تر از مک هست؟!!!
یکی از دلیلایی که فیلم سازا و آهنگ سازا الان کاراشون رو با مک میکنن به علت امنیت بالاشه و جلوگیری از لیک شدن اطلاعات (جدا از اینکه دلیل اصلی اینه که پر قدرت ترین برنامه های فیلم و آهنگ سازی متعلق به مک هست)
حرفا میزنیا !!
استقلال پرسپولیس نیست که شما داری طرفداری یکی رو میکنی !!
بعدشم کی گفته که مک رو پی سی نصب نمیشه ؟!!!! اطلاعات غلط در این حد دیگه ندید لطفا !!
مک رو پی نسب میشه فقط حوصله و مهارت میخوادد. در صورتی به برنامه های هک نیازه که سیستم بوت نشه یا مادربورد و کارت گرافیک ساپورت نشه که اونم بیش از ۱۰ دقیقه کار نمیبره.

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
استارتر عزیز
چه کاریه اصن
شما هاردتو ببر بیرون یه جا که مک دارن بده به یارو بگو این داستان پیش اومده و بهش بگو که بک آپ بگیره از هاردت
به همین راحتی

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
برنامه Universal USB Installer دانلود کنید. سپس فایل Iso که دان کردید و با همین برنامه روی فلش بریزید. اگه فایل Iso قابل بوت باشه و البته سالم به راحتی بوت میشه.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
دوست عزیز لینوکس امن تر از مک هست؟!!!
یکی از دلیلایی که فیلم سازا و آهنگ سازا الان کاراشون رو با مک میکنن به علت امنیت بالاشه و جلوگیری از لیک شدن اطلاعات (جدا از اینکه دلیل اصلی اینه که پر قدرت ترین برنامه های فیلم و آهنگ سازی متعلق به مک هست)
حرفا میزنیا !!
استقلال پرسپولیس نیست که شما داری طرفداری یکی رو میکنی !!
بعدشم کی گفته که مک رو پی سی نصب نمیشه ؟!!!! اطلاعات غلط در این حد دیگه ندید لطفا !!
مک رو پی نسب میشه فقط حوصله و مهارت میخوادد. در صورتی به برنامه های هک نیازه که سیستم بوت نشه یا مادربورد و کارت گرافیک ساپورت نشه که اونم بیش از ۱۰ دقیقه کار نمیبره.
معلومه شما هیچی سرت نمیشه داری اطلاعات غلط میدی به مردم.
بله، درست شنیدی، لینوکس صد برابر امنیت و پایداریش بیشتر از مک هست. یه کم برو مطالعه کن بعد بیا افاضات کلام بده حاجی.
اصلا اونی که گفتی باهاش فیلم و کوفت و زهرمار میسازند چه ربطی به امنیت و پایداری داشت؟؟؟!!!
معلومه شما اصلا مفهوم و معنی امنیت و پایداری یه سیستم عامل هم نمیدونی!!
مک هم روی پی سی نصب نمیشه، مگر با هزار ترفند اونم آخرش یه جای کار میلنگه، یعنی مثلا یا کارت صدا کار نمیکنه، یا پورت شبکه، یا iMessage و یا از اپ استور نمیتونی دانلود و نصب کنی و هزاران مشکل دیگه. اگه درست میخوندی اونوقت میفهمیدی که خودم زودتر از تو گفتم که یه سری هکر دو سه سالیه اینکارو بشکل ناقص و امتحانی انجام داده اند اما تضمینی نیست. "یه کم" هم حوصله و مهارت نمیخواد، "خیلی خیلی" میخواد، محض اطلاعاتت!
کاملا معلومه اصلا اینکارو نکرده ای و فقط یه چیزی شنیدی.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
استارتر گرامی
شما برو این صفحه http://www.slitaz.org/en/get/#stable
بعد اون فایل اولی که 35 مگ هست رو دانلود کن یه جا ذخیره کن. بعد برو اینجا http://www.pendrivelinux.com/universal-usb-installer-easy-as-1-2-3/
برنامه کم حجم و کوچیک universal usb installer رو ادانلود کن. خیلی کم حجمه.
بعد این برنامه رو توی کامپیوترت اجرا کن آدرس اون فایل 35 مگی رو که اول دانلود کرده بودی بهش بده تا روی فلش یو اس بی که قبلا به کامپیوتر زده بودی نصبش کنه (کل اینکار 2 دقیقه هم طول نمیکشه).
وقتی پیغام successful زد یعنی دیگه با اون یو اس بی فلش میتونی هر کامپیوتری رو بوت کنی. (نیاز به سی دی و این داستانا هم نیست)
بوت که کردی ببین میتونی وارد هارد اکسترنالت بشی و محتویاتش رو ببینی. اگه شد که دیگه حله، تمام!

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
معلومه شما هیچی سرت نمیشه داری اطلاعات غلط میدی به مردم.
بله، درست شنیدی، لینوکس صد برابر امنیت و پایداریش بیشتر از مک هست. یه کم برو مطالعه کن بعد بیا افاضات کلام بده حاجی.
اصلا اونی که گفتی باهاش فیلم و کوفت و زهرمار میسازند چه ربطی به امنیت و پایداری داشت؟؟؟!!!
معلومه شما اصلا مفهوم و معنی امنیت و پایداری یه سیستم عامل هم نمیدونی!!
مک هم روی پی سی نصب نمیشه، مگر با هزار ترفند اونم آخرش یه جای کار میلنگه، یعنی مثلا یا کارت صدا کار نمیکنه، یا پورت شبکه، یا iMessage و یا از اپ استور نمیتونی دانلود و نصب کنی و هزاران مشکل دیگه. اگه درست میخوندی اونوقت میفهمیدی که خودم زودتر از تو گفتم که یه سری هکر دو سه سالیه اینکارو بشکل ناقص و امتحانی انجام داده اند اما تضمینی نیست. "یه کم" هم حوصله و مهارت نمیخواد، "خیلی خیلی" میخواد، محض اطلاعاتت!
کاملا معلومه اصلا اینکارو نکرده ای و فقط یه چیزی شنیدی.
از لحن صحبتت کردنتون کاملا مشخصه سطح فرهنگی و علمیتون در چه حد پایینه...
کلا خودمو اصن در حدی نمیبینم که بخوام جوابتون رو بدم.
ولی فقط محض اطلاع, ۱- یه iKing 2014 بگیر. مجله رو باز کن. خب؟ تا اینجاش که مهارت نمیخواد. میخواد؟ و ببین که توی "۱۴ صفحه" نصب مک رو پی سی رو توضیح داده :) بعد بگو کجاش مهارت میخواد :) فک کنم "پر مهارت" ترین کاری که شما تو پی سی کردی این بوده که فلشت رو safetly remove کردی...
۲- لیک نشدن اطلاعات اصن میدونید چی هست؟ اصن لیک میدونید چیه؟ به علت امنیت بالای مک هست که آهنگ سازها و فیلم ساز ها برای جلوگیری کردن از لیک شدن اطلاعات از مک استفاده میکنند :)
۳- تا حالا ویندوزم که نصب نکردی آخه چی داری میگی؟ توی ویندوز هم کارت صدا رو نمیشناسه و باید درایوش رو دانلود کنی ;)
۴- بعدشم شما که بلد نیستی یه کار بی نهایت ساده مثله دانلود کردن درایو کارت صدا (کاری که یه بچه ی ۹ ساله هم میتونه انجام بده) رو نمیتونی انجام بدی یا بلد نیستی iMessage رو درست کنی, اومدی تو تاپیک داری مردم رو (مثلا) راهنمایی میکنی؟
حرفایی میزنی که من به عمرم نشنیدم‌ !!
گل پسر برو کتابچه iKing 2014 رو باز کن و ببین از صفحه ۱۲۶ تا ۱۴۴ نصب مک رو پی سی رو نشون داده که از این ۱۸ صفحه, ۴ صفحه مقدمه داره و ۱۴ صفحه بقیش توضیحاته که وقتی اجرا کنی میبینی بیشتر از ۲۰ دقیقه هم طول نمیکشه. توی you tube هم کلی ویدیو از ۱۵ دقیقه تا ۲۵ دقیقه داره درباره نصب مک رو پی سی . بعد دستت میاد که من "فقط یه چیزی شنیدم" یا "واقعا انجام دادم" .
خیلی حال میکنم با آدم هایی مثه شما که هر چیزی که بلد نیستین رو میگین پیچیدس.
و از "هیچی" هم کلا سر در نمیارین بعد میاین یه جور میگین که انگار خدای اون چیزین !

دیگه لطفا بیشتر از این اطلاعات مافوق بشریتت رو در این تاپیک نگو و بحث تاپیک رو منحرف نکن.
من از استارتر عزیز عذر میخوام که بحث تاپیک منحرف شد ولی واقعا بعضی مواقع باید جواب برخی افراد بی اطلاع رو که تظاهر به دانا بودن میکنن رو داد.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
از لحن صحبتت کردنتون کاملا مشخصه سطح فرهنگی و علمیتون در چه حد پایینه...
کلا خودمو اصن در حدی نمیبینم که بخوام جوابتون رو بدم.
ولی فقط محض اطلاع, ۱- یه iKing 2014 بگیر. مجله رو باز کن. خب؟ تا اینجاش که مهارت نمیخواد. میخواد؟ و ببین که توی "۱۴ صفحه" نصب مک رو پی سی رو توضیح داده :) بعد بگو کجاش مهارت میخواد :) فک کنم "پر مهارت" ترین کاری که شما تو پی سی کردی این بوده که فلشت رو safetly remove کردی...
۲- لیک نشدن اطلاعات اصن میدونید چی هست؟ اصن لیک میدونید چیه؟ به علت امنیت بالای مک هست که آهنگ سازها و فیلم ساز ها برای جلوگیری کردن از لیک شدن اطلاعات از مک استفاده میکنند :)
۳- تا حالا ویندوزم که نصب نکردی آخه چی داری میگی؟ توی ویندوز هم کارت صدا رو نمیشناسه و باید درایوش رو دانلود کنی ;)
۴- بعدشم شما که بلد نیستی یه کار بی نهایت ساده مثله دانلود کردن درایو کارت صدا (کاری که یه بچه ی ۹ ساله هم میتونه انجام بده) رو نمیتونی انجام بدی یا بلد نیستی iMessage رو درست کنی, اومدی تو تاپیک داری مردم رو (مثلا) راهنمایی میکنی؟
حرفایی میزنی که من به عمرم نشنیدم‌ !!
گل پسر برو کتابچه iKing 2014 رو باز کن و ببین از صفحه ۱۲۶ تا ۱۴۴ نصب مک رو پی سی رو نشون داده که از این ۱۸ صفحه, ۴ صفحه مقدمه داره و ۱۴ صفحه بقیش توضیحاته که وقتی اجرا کنی میبینی بیشتر از ۲۰ دقیقه هم طول نمیکشه. توی you tube هم کلی ویدیو از ۱۵ دقیقه تا ۲۵ دقیقه داره درباره نصب مک رو پی سی . بعد دستت میاد که من "فقط یه چیزی شنیدم" یا "واقعا انجام دادم" .
خیلی حال میکنم با آدم هایی مثه شما که هر چیزی که بلد نیستین رو میگین پیچیدس.
و از "هیچی" هم کلا سر در نمیارین بعد میاین یه جور میگین که انگار خدای اون چیزین !

دیگه لطفا بیشتر از این اطلاعات مافوق بشریتت رو در این تاپیک نگو و بحث تاپیک رو منحرف نکن.
من از استارتر عزیز عذر میخوام که بحث تاپیک منحرف شد ولی واقعا بعضی مواقع باید جواب برخی افراد بی اطلاع رو که تظاهر به دانا بودن میکنن رو داد.
لحن صحبت کردنم رو مطابق فهم و شعور مخاطب تنظیم کردم!
تو اینقدر کم سوادی که هنوز نمیدونی مک از لینوکس که هیچ، از ویندوز با اونهمه حفره و باگ هم نا امن تر و آسیب پذیرتره.
من هم دلیلی نمیبینم دیگه بخوام با موجود بی سوادی مثل تو که حتی ساده ترین بدیهیات هم نمیدونه جر و بحث کنم.
برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه بچه!
استارتر محترم هم دور از جون احمق نیست بیاد راه دو دقیقه ای که من بهش گفتم رو ول کنه بیاد بشینه مک اونم روی پی سی نصب کنه!!
گاهی مواقع باید گفت صد رحمت به ...!!

Last edited:

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
لحن صحبت کردنم رو مطابق فهم و شعور مخاطب تنظیم کردم!
تو اینقدر کم سوادی که هنوز نمیدونی مک از لینوکس که هیچ، از ویندوز با اونهمه حفره و باگ هم نا امن تر و آسیب پذیرتره.
من هم دلیلی نمیبینم دیگه بخوام با موجود بی سوادی مثل تو که حتی ساده ترین بدیهیات هم نمیدونه جر و بحث کنم.
برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه بچه!
استارتر محترم هم دور از جون احمق نیست بیاد راه دو دقیقه ای که من بهش گفتم رو ول کنه بیاد بشینه مک اونم روی پی سی نصب کنه!!
گاهی مواقع باید گفت صد رحمت به ...!!
عاشقتم به امام حسين =))))
اطلاعات زير ٠
ادعا بالاي ١٠٠٠
همه چي رو تو پست قبل توضيح دادم برات كه خب معلوم شد حرف خاصي هم واسه گفتن نداشتي...
بيا يه تاپيك بسازيم تو بيا توش در مورد چيزايي كه كلا هيچي ازش نميدوني اطلاعات بده بچه ها يكم شاد شن بقرآن جواب ميده.
راستي گل پسر لقبي كه منتقدان به OSX Mavericks دادن و توي همه سايت ها هم هست رو يادت وفته؟
The most advanced and secured operating system
تا حالا هر يه كلمه كه تايپ كردي يه دليل فوق واضح براي بي اطلاعيت بوده
ديگه بيشتر از اين بحث تاپيك رو منحرف نكن

mohammad29386

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
جای این کل کل های صدمن یه غاز به این بنده خدا کمک کنید.هر کدوم روشتونو با لینوکس و مک گفتین اجازه بدین کاربر خودش انتخاب کنه.هر2تاش باس جواب بده

alinnn233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
روسیستم دیگه زدم اونم نخوند و فرمت خواست کلا راهی نداره من هم مک و هم لینوکس هردو رو امتحان میکنم اون راه 2 دقیقه ایم که دوستمون گفتن الان دارم امتحان میکنم فقط مشکل اینجاست که فایل iso 35 مگی رو برنامه نمیشناسه

بالا