برگزیده های پرشین تولز

بهترین اسکریپت برای خرید و فروش فایل و محصولات دانلودی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hack0101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در حال حاظر بهترین سیستم موجود برای فروش فایل + امکان عضویت کاربران و فروش مستقل محصولات خود
اسکریپتی هست که سایت codecanyon.net داره ازش استفاده میکنه من خودم چند ماه با افزونه های وردپرس برای اینکار اشتفاده کردم ولی امکانات و قدرت وردپرس با این اسکریپت قابل مقایسه نیست!!
در ضمن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است برید ببنید نمونه فارسی و راست چین + درگاه های پرداخت بانک ملت - پارس پال - پی لاین - زرین پال هم همراش هست
برای اطلاعات بیشتر و دریافت اسکریپت به لینک زیر برید
http://shop.jwi.ir/

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
اپن کارت یک ایرادی داره اینه که اگر بخواهید قطعه ای از فایلتون رو به صورت رایگان قرار بدید تا مشتری قبل از خرید بتونه تست کنه نمیشه باید از مکانهای آپلود دیگر استفاده کنید و فایلتون را آپلود کنید و لینک آپلود شدش رو توی صفحه محصولتون قرار بدید که یک دنگ و فنگ داره. اما این سیستم بالا که گفتن بهترینه نمیدونم امکان گذاشتن فایل به صورت رایگان و هم به صورت پولی را به صورت هم زمان داره یا نه.
البته اپن کارت سایت ایرانی داره که کلی هم مازول رایگان براش درست کردن از این لحاظ خیلی خوبه به خصوص برای فروش کالا.
البته هم میشه فایل و هم میشه کالا را به صورت هم زمان فروخت.اما اگر بخواهی بعضی ها رو رایگان و بعضی ها رو پولی بدی کمی صفحه بد قیافه میشه.

hack0101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید بگم سیستمی که در بالا معرفی کردم قابلیت ارائه فایل به صورت رایگان هم داره و با کمی تغییر میشه قبالیت ثبت سفارش و فروش فایل های فیزیکی رو هم بهش اظافه کرد دموی بالا فعلا غیر فعال شده ولی در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر میتونید با ایمیل و شماره بنده در تماس باشید
[email protected]
09398564491

allowmahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسکریپت کاملا فارسی و راستچین، بهینه شده و قدرتمند تم فارست همراه با درگاه های بانکی مستقیم و غیر مستقیم دقیقا همون چیزیه که شما نیاز دارید!

میتونید از اسکریپت تم فارست بهینه شده توسط گروه ما استفاده کنید.
مشتریان زیادی دارن استفاده میکنن و خدا رو شکر راضی هستند.
پشتیبانی فعال و 24 ساعته ما نیز در کنار شماست...

http://javancomputer.com/themeforest-script/

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام به همه
این سه صفحه رو خوندم ولی چیز دندون گیری دستگیرم نشد
من دو سال با اپن کارت کار کردم و تو انجمن هاشم عضو هستم
یه بار بصورت دمو یه فایل برای دانلود گذاشتم و هزینه 1000 تومن رو براش تعریف کردم
وقتی که از درگاه بانک ملت برگشت فایل آماده دانلود نشد
ولی اگر اپن کارت بتونه این کهر رو بکنه حرف نداره
تغییر تو قالبش مثل آب خوردنه
سبد خرید و ماژولهاشم فراوان و رایگان

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سوال استارتر چی بود دوستان چی جواب دادن!

sniazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
بالاخره چه سیستمی رو انتخاب کردی؟
من هم دنبال همچین سیستمی هستم

fireonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
متاسفانه تا به اینجا که تجربه کردم ووکامرس از edd ضعیف تر عمل کرد. یعنی از بانک که برمیگرده فایل رو به مشتری نمیده. نمیدونم مشکلش چیه

hassanmaleki

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
ایده نابی برای کسب درآمد از اینترنت دارم
دنبال یه برنامه نویس یا طراح سایت حرفه ای هستم برای همکاری
چنانچه توانایی نوشتن سایت هستید اطلاع بدید .

mohsenmusic

Registered User
لایک‌ها
43
سلام،
دوستان بنظر شما بهترین اسکریپت (ایرانی/خارجی) برای سایت خرید و فروش فایل و محصولات دیجتالی چیه؟

ویژگی های لازم:
فروشگاه محصولات دانلودی و دانلود بلافاصله بعد از پرداخت (اگه درگاه نداشته باشه موشکل نداره خودمون درسست میکنیم :) )
سیستم فروشنده، یعنی کاربران بتونن محصولات خودشون رو بذارن و بفروشن (پروفایل کاربران و...)

چندتا گزینه هست بنظرتون کدوم بهتره برای این منظور؟
woocommerce در وردپرس
easy digital downloads در وردپرس
digital download pro

شما چه اسکریپتی سراغ دارید و فکر میکنید کدوم بهتره؟

البته نمونه هم هست مثل rtl-theme.com که از قالب فارسی شده ی envato استفاده میکنه. ( در ضمن من این قالبو پیدا نکردم، از کجا میشه تهیه کرد؟)
و نمونه های دیگه..

بهترین اسکریپت خرید و فروش فایل و محصولات دیجیتالی رو معرفی کنید.
ممنون
easy digital downloads برای فروش فایل بسیار خوبه سایت نمونه هم با همین افزونه راه اندازی شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا