برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

kapitan101

Registered User
لایک‌ها
34
یگان 734 افتادم.تمام ارشداش خیلی خوب بودن و احتراممون میگرفتن..معلوم نیست شاید هفته دیگه رفتارشون عوض شه و حالمونو بگیرن
ما 724 بودیم یادش بخیر . اونجا سخت ترین کارش رژه هست و چون هوا گرمه یکم اذیت می شید مثل برق هم می گذره . یه دو روزی هم میرید میدون تیر .
چند روز پیش اونجا بودم تو بوفش دیدم نوشته بود کلوب بازی..فکر کنم چندتا پلی 3 هم بود ولی هیچکی بازی نمیکرد ماشاالله همه در حال خوردن بودن کلا کسی نزدیک پلی استیشنا نمیشد
تا چند روزه دیگه اونجا هم شلوغ میشه واستون کاپ هم برگزار میکنن هر کسی خواست شرکت میکنه .

Last edited:

kapitan101

Registered User
لایک‌ها
34
الان اگه یه خانواده 3 تا پسر داشته باشه، 2 تاشون رفته باشن خدمت، سومیه در چه شرایطی میشه معاف شه؟
مثلا کفالت یا چه میدونم پسر سوم و تهته قاری هستیم :دی
نه باید برید خدمت

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
مرسی مرسی
آهان نه منظورم این بود که قبول شدنش خیلی راحت باشه، یعنی فقط یه معافیت تحصیلی بگیرم همین...
فقط این بخش رو متوجه نشدم:
البته یبار بیشتر معافیت ادامه تحصیل (ارشد) نمی‌دن...واسه بعدتون مشکل‌زا نباشه!
یعنی چی؟ خب کارمو که راه میندازه؟ یعنی معافیت تحصیلیش بدردم میخوره تا 3-4 سال دیگه؟
من اصلا قصد ادامه تحصیل و اینا رو ندارم، کارم کلا با رشته تحصیلیم متفاوت خواهد بود، فقط میخوام 3-4 سالی پایه های بیزینسم رو بسازم و بعدش یه کاری می کنم!!

الان اگه یه خانواده 3 تا پسر داشته باشه، 2 تاشون رفته باشن خدمت، سومیه در چه شرایطی میشه معاف شه؟
مثلا کفالت یا چه میدونم پسر سوم و تهته قاری هستیم :دی
خواهش می‌کنم؛
اون خط آبی یعنی اینکه بعد از این ۳-۴ سال، اگه احیاناً خواستید در رشته‌ی دلخواه ادامه تحصیل بدید، دیگه معافیت تحصیلی تو اون مقطع رو بهتون نمی‌دن. (چون یه بار استفاده کردید!)
===
سومیه هم باید بره خدمت! :دی

javadbaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من اعزامی 1/4 هستم. یگانم افتاده 55. بدون دوره کد. فوق دیپلم عمرانم. رستم خورده عمران و استحکامات. توپخونه چند افتادی؟ مرآتو یا 44 یا 55؟؟؟
آموزشی کجا بودی؟/بچه کجایی؟/درجت چی میشه؟/شماره من 09137472019 است بیا باهم در ارتباط باشیم از طریق چت تا بیشتر در رابطه با 55 بات صحبت کنم

hermedass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آموزشی کجا بودی؟/بچه کجایی؟/درجت چی میشه؟/شماره من 09137472019 است بیا باهم در ارتباط باشیم از طریق چت تا بیشتر در رابطه با 55 بات صحبت کنم
آقا گفتوگو ایجاد کردم....

alioali1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقایون ما بالاخره تونستیم تو 14 ماه خدمت از گروه 22 توپخانه شهرضا انتقالی بگیریم به مرآتو اصفهان (صیاد شیرازی)
کسی میدونه اونجا برای افسر وظیفه چطوره؟؟؟ کدوم یگانش خوبه؟؟؟؟ کجاش بده؟؟؟
اگه بگم بفرستنم دانشکده پدافند هوایی شاهینشهر خوبه؟؟؟

کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
خواهش می‌کنم؛
اون خط آبی یعنی اینکه بعد از این ۳-۴ سال، اگه احیاناً خواستید در رشته‌ی دلخواه ادامه تحصیل بدید، دیگه معافیت تحصیلی تو اون مقطع رو بهتون نمی‌دن. (چون یه بار استفاده کردید!)
===
سومیه هم باید بره خدمت! :دی
آهان خب پس حله

ای بابا :دی یعنی هیچ راهی نیست؟ الان کفالت پدر رو مگه برداشتن؟ مادربزرگ-پدربزرگ چی؟

در مورد دانشگاه علمی کاربردی کسی اطلاعی داره؟ شرایط و زمان ثبت نامش، تاریخ ثبت نام توی دانشگاه و اینکه حتما باید شاغل باشیم واسه شرکت در آزمونش؟!
میترسم پیام نور قبول نشم!

aristar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
آهان خب پس حله

ای بابا :دی یعنی هیچ راهی نیست؟ الان کفالت پدر رو مگه برداشتن؟ مادربزرگ-پدربزرگ چی؟

در مورد دانشگاه علمی کاربردی کسی اطلاعی داره؟ شرایط و زمان ثبت نامش، تاریخ ثبت نام توی دانشگاه و اینکه حتما باید شاغل باشیم واسه شرکت در آزمونش؟!
دانشگاه علمی کاربردی ثبت نامش تو همین ماه هست!لزومی هم به شاغل بودن نیست!آزمون هم نداره مگر در رشته های پر متقاضی که اونم باز برمیگرده به دانشگاه که چجوری انتخاب کنه!
شرایط خاصی هم نداره فقط رشته ای که انتخاب میکنید باید متناسب با رشته تحصیلی قبلی خودتون باشه!
در کل دانشگاه الکی ایه و به هیچ دردی نمیخوره و فقط شاید تنها فایدش همین تعویق سربازی باشه!
داخل پرانتز بگم من قبلا مسئول آموزش یکی از واحدهای علمی کاربردی بودم و انقدر بی نظم بود استعفا دادم!

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
دانشگاه علمی کاربردی ثبت نامش تو همین ماه هست!لزومی هم به شاغل بودن نیست!آزمون هم نداره مگر در رشته های پر متقاضی که اونم باز برمیگرده به دانشگاه که چجوری انتخاب کنه!
شرایط خاصی هم نداره فقط رشته ای که انتخاب میکنید باید متناسب با رشته تحصیلی قبلی خودتون باشه!
در کل دانشگاه الکی ایه و به هیچ دردی نمیخوره و فقط شاید تنها فایدش همین تعویق سربازی باشه!
داخل پرانتز بگم من قبلا مسئول آموزش یکی از واحدهای علمی کاربردی بودم و انقدر بی نظم بود استعفا دادم!
خیلی ممنونم دوست من
خب رشته هایی که آزمون ندارن مشخص هستن؟
شهریه ش به چه صورته؟ فرجه تحصیل دوره ارشد چند سال هست و دانشجوی اخراجی و این جور مسائل هم دارن؟
بله فقط میخوام خدمت عقب بیفته!
یعنی الان من میرم یکی از واحدهای شهرمون و میگم فلان رشته میخوام ثبت نام کنم(اگه داشته باشن اون رشته رو) بعد دانشجو میشم و معافیت تحصیلی می گیرم؟!!

در مورد فراگیر پیام نور اطلاعاتی دارین؟ قبول شدن توی آزمونش سخته یا آسونه؟
یه رشته مثل مدیریت اجرایی توی شهر خودم(ساری)

آپدیت: من هر جایی در مورد علمی کاربردی خوندم نوشته دو نوع دوره داره، یکی ترمی و یکی پودمانی
پودمانی که برای شاغلین هست و ترمی هم کنکور داره!
بالاخره کنکور و آزمون داره یا نه! این چه وضعشه؟! دفترچه راهنمای سازمان سنجش هم که بیشتر آدمو گیج می کنه
شرایط اختصاصی و عمومی ثبت نام و ...

Last edited:

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
آهان خب پس حله

خیر گرامی ! کفالت هیچ وقت بر نمیدارند ولی باید ببینی چه نوع کفالتی مشمول شما میشه

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
خیر گرامی ! کفالت هیچ وقت بر نمیدارند ولی باید ببینی چه نوع کفالتی مشمول شما میشه
هیچ کدوم آقا!
میگن فقط باید تنها فرزند ذکور اون مکفول باشی!!
اگه برادر یا نوه دیگه ای هم هست حتما باید مریض باشن و توانایی رسیدگی نداشته باشن تا شما بتونی کفالت رو بر عهده بگیری!
خسته نباشید عرض می کنم خدمت برادران قانون گذار :|
کلا چیزی که مشخصه اینه که از راه های قانونی بعید بنظر میرسه بیشتر از 2-3 درصد مشمولین بتونن معاف بشن!

alioali1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقایون ما بالاخره تونستیم تو 14 ماه خدمت از گروه 22 توپخانه شهرضا انتقالی بگیریم به مرآتو اصفهان (صیاد شیرازی)
کسی میدونه اونجا برای افسر وظیفه چطوره؟؟؟ کدوم یگانش خوبه؟؟؟؟ کجاش بده؟؟؟
اگه بگم بفرستنم دانشکده پدافند هوایی شاهینشهر خوبه؟؟؟

فقط جواب این سوال من سخته؟؟؟؟ جواب همه رو میدن الا این سوال من :|:|:|:|:|:|

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
هیچ کدوم آقا!
میگن فقط باید تنها فرزند ذکور اون مکفول باشی!!
اگه برادر یا نوه دیگه ای هم هست حتما باید مریض باشن و توانایی رسیدگی نداشته باشن تا شما بتونی کفالت رو بر عهده بگیری!
خسته نباشید عرض می کنم خدمت برادران قانون گذار :|
کلا چیزی که مشخصه اینه که از راه های قانونی بعید بنظر میرسه بیشتر از 2-3 درصد مشمولین بتونن معاف بشن!
درسته تنها فرزند ذکور ملاک می باشد گلم برای همین بوده که مثلا دیگه نمیگن 3 سال از سابقه طلاق گذشته باشید یا ...... الان کید کردن رو تنها فرزند ذکور !!

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
درسته تنها فرزند ذکور ملاک می باشد گلم برای همین بوده که مثلا دیگه نمیگن 3 سال از سابقه طلاق گذشته باشید یا ...... الان کید کردن رو تنها فرزند ذکور !!
مرسی
والا ما که اصلا به معافیت به هر نوعی فکر نمی کنیم! مگر اینکه بمیریم خدای نکرده معافمون کنن :دی
من فقط میخوام برم ارشد بخونم حداقل توی این 3-4 سال فرصتی که ایجاد میشه کارهامو برسم...
فقط اینجا زده سنوات مجاز برای تحصیل در مقطع ارشد 8 ساله!
http://www.ssmt.ir/view/16256/****+...هر+مقطع+تحصیلی+برای+استفاده+از+معافیت+تحصیلی+
یعنی من الان برم مثلا پیام نور یا علمی کاربردی ارشد بخونم تا 8 سال میتونم کش بدم؟!؟ مگه میشه؟

راستی یه سوال، پیام نور رشته هایی نداره که خودش گزینش کنه؟ یعنی بدون کنکور و آزمون؟
کلا چه دانشگاهی با این شیوه گزینش می کنن؟ آخه من بعید میدونم توی کنکور و آزمون قبول بشم! مخصوصا اینکه من رشته م یه چیز دیگس و رشته امتحانی یه چیز دیگه!

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان تو اموزشی 01 روزای تعطیل مثل جمعه ها و شهادت و ولادتا ایا باز هم تمرین و کلاسا برگزار میشن؟

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
امروز 23/3/93
نبووووووود 13 ماه دیگه ه ه ه

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

امروز 7/6/93
نبود 10 ماه و اندی بدون کسری. اقدام کردم واسه کسری چند مدت دیگه جوابش میاد .انشاالله که بزودی تموم کنم و برم پی زندگیم...

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
دوستان تو اموزشی 01 روزای تعطیل مثل جمعه ها و شهادت و ولادتا ایا باز هم تمرین و کلاسا برگزار میشن؟

نه اون روز ها اگر موندید کاری بهتون ندارن میتونید صبح هام دیرتر پاشید

بالا