برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

stc91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
سلام
کدوم کشور اروپایی یا آسیایی مثل مالزی بهتر و سریعتر اقامت کاری میده؟
برای گرفتن اقامت کاری چه مدارکی نیاز است یک مدرک فنی و حرفه ای داشته باشم خوبه؟

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
آمریکا به فوق لیسانس زراعت پذیرش میده میشه مهاجرت کرد؟ چطوری؟

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
سلام

دوستان ممنون میشم کسی کم کنه :

برای سفر به ترکیه از چه راهی اقدام بشه بهتره ؟

کار ، تحصیل یا ... ؟

ansaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
342
سلام

دوستان ممنون میشم کسی کم کنه :

برای سفر به ترکیه از چه راهی اقدام بشه بهتره ؟

کار ، تحصیل یا ... ؟

بلیط بگیر برو
منظورت از سفر چیه ؟

eshgheweb

Registered User
لایک‌ها
0
م
من می خوام بدون چه مبلغی و چه شرایطی برای رفتن به امریکا باید داشته باشم .یکی از دوستان من که امریکایی گفته خونه کار و پول از من .سوالم اینه که چقدر این دوست من می تونه در موفقیت من به امریکا منو کمک کنه .یعنی چه کارهایی ازش ساختس تا من زودتر ویزا بگیرم؟ و دوم من مشکل سربازی ندارم چون فعلا دانشجو هستم می تونم با یک مرخصی تحصیلی برم ؟یا حتما باید معافی بگیرم؟
منم اصفهان هستم اگه دفتری جایی سراغ دارین که می تونه منو راهنمایی کنه لطفا بگین اصلا من باید کجا برم و چیکار کنم ؟ صفرم تو این ضمینه

///

سلام

خب تو این تاپیک میتونید هرگونه سوال , نظر و درخواست راهنمایی خودتون رو در مورد همه مسائل مهاجرت و اقامت بگید و با بقیه در میون بذارید
من یک وبسایت سراغ دارم که در زمینه اقامت انگلیس و تحصیل در انگلیس و ویزای انگلیس قوی کار می کنه www.ukvisauk.com

pianist_101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

hassan8961

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
ایا عشق امریکا شمارا کور کرده؟
ایا به فکر سفر هستید؟
ایا دارین زجر میکشید؟
دیگر نگران نباشید
ما این مشکل شاما را حل میکنیم
فقط
فقط
کافیست
ماهانی شوید
نه ببخشید فقط کافیست
به نکته زیر توجه کنید
این پایین
...
...
.....
...
منو ببین پایین تر
....
...
شما به کتاب و یک اتاق خالی و یک موبایل نوکیا1100 برای موارد اضطراری دارید
بنشینید در خانه و مثل کسانی که واقعا خرخونند بخونید بخونید بخونید
اگر دانشجو هستید بورسیه میشوید اونجا هم تو بهشتید
اگر پشت کنکوری هستید با رتبه بالا رو هوا زده میشید
فقط کافیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست بخونین خر خوناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
...
....
....
البته جا این بدبختی ها میتونید یک پارتی پیدا کرده و خلاص

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سلام
ایا عشق امریکا شمارا کور کرده؟
ایا به فکر سفر هستید؟
ایا دارین زجر میکشید؟
دیگر نگران نباشید
ما این مشکل شاما را حل میکنیم
فقط
فقط
کافیست
ماهانی شوید
نه ببخشید فقط کافیست
به نکته زیر توجه کنید
این پایین
...
...
.....
...
منو ببین پایین تر
....
...
شما به کتاب و یک اتاق خالی و یک موبایل نوکیا1100 برای موارد اضطراری دارید
بنشینید در خانه و مثل کسانی که واقعا خرخونند بخونید بخونید بخونید
اگر دانشجو هستید بورسیه میشوید اونجا هم تو بهشتید
اگر پشت کنکوری هستید با رتبه بالا رو هوا زده میشید
فقط کافیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست بخونین خر خوناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
...
....
....
البته جا این بدبختی ها میتونید یک پارتی پیدا کرده و خلاص
پارتی برا کوجا

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

cantik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچه ها کسی هست بدونه هزینه اقامت آمریکا از طریق ازدواج با شهروند آمریکایی چقدر در میاد دقیقا

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
مثل اینکه بد منظورمو گفتم

منظور از سفر همیشگی هست یعنی مهاجرت
جای بهتر از ترکیه سراغ نداشتی؟
خود ترکها یکی از بزرگترین جمعیتهای پناهنده در آلمان و بقیه ی کشورهای اروپایی رو دارن.
منظورم اون مهاجران قدیمی ترک نیست . پناهندگان همین چندسال اخیر

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بچه ها کسی هست بدونه هزینه اقامت آمریکا از طریق ازدواج با شهروند آمریکایی چقدر در میاد دقیقا

قیمت الانشو ندارم قیمت سال 89 یکی از فامیلیام همینطوری رفت 9 میلیون خرج کرد خودم برای فامیلامون پیدا کردم همون سال ویزا کاری هم خرجش 3 میلیون بود همون سال 89

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
جای بهتر از ترکیه سراغ نداشتی؟
خود ترکها یکی از بزرگترین جمعیتهای پناهنده در آلمان و بقیه ی کشورهای اروپایی رو دارن.
منظورم اون مهاجران قدیمی ترک نیست . پناهندگان همین چندسال اخیر

ترکیه با همه خوبی ها و بدی هاش باز از اینجا خیلی بهتره اصلا تو دنیا پاسپورت ترکیه ای داشته باشی ارزشش خیلی خیلی بیشتر از ایرانه

من یه سفر زمینی داشتم به ترکیه کشور خوبیه خوشگله از ایران پیشرفته ترن یعنی فکر میکنی الان اروپایی

درباره دزدی ها و ..... هم که شنیدی همه جا دنیا هست بخصوص از ایران که بهتره یادمه چندسال پیش رفته بودم سایت مهاجرت سرا توش خبری بود که گفته بود تو فلان ایالت امریکا تو یک سال 600 گلوله شلیک شده بعد لینک خبر نیرو انتظامی خودمو گذاشته بود که کرج تو دو ماه اخیر 1100 گلوله شلیک کنه ( جالب اینجاست اسلحه تو آمریکا آزاده و گلوله ای هم که شلیک شده بین باند ها بوده اما کرج به مردم معمولی شلیک شده )

ولی هزینه ها تو ترکیه خیلی برای ما گرونه یعنی پول ما بی ارزشه در اصل یه زمانی هر لیر ترکیه 50 تومن ما بود الان 700 تومن

بنزین هم واقعا گرون بود ولی بجاش سیستم حمل و نقل عمومی خیلی گسترده و قویی دارن که در حد رایگان بود یادمه بلیط 3 لیر بود بعد اگه کارت اعتباری داشتی هر بلطی 1 دلار میشد وقتی کارت میزدی تا 1 ساعت و نیم میتونستی استفاده کنی فرقی نداشت اتوبوس باشه و ......

جریمه ها رانندی خیلی بالاس تو ترکیه

من و دوستام سعی کردیم شهر ها کوچیکتر بریم هر جا میرفتیم خیلی تحویل میگرفتن اولین جایی که رفتیم خیلی تحویلمون گرفتن بعد ر..ا..ک..ی میدادن بخوریم ما هم نخوردیم ناراحت شدن دوستم ترکی بلد بود ( ترکی تبریزی 60 درصد شبیه استانبولیه ) طرف گفته بود ما به مهمونایی که برامون عزیزن ر..ا..ک..ی میدیم و ..... ( آلانیا خیلی عالی بود )

به ما اتاق مجانی دادن ( مثل ترک ها ایران مهمون نواز و ...... بودن )

وقتی برگشتم ایران درباره اقامت هم یه مدتی جستجو کردم فهمیدم اگه دعوت نامه کاری بدن از ترکیه برات دولت 2 هزار تومن ناقابل میگیره

با خرید ملک هم میشد اقامت گرفت اما باید ارزشش از یه مبلغی بالاتر باشه فکر کنم 70 هزار لیر بود البته تو این روش اقامت زندگی میدن نه اقامت دائم

اگه ثبت شرکت کنی 4 میلیون هزینشه که تا 3 نفر میتونن باشن برای کارا اقامت گرفتن هم 3 میلیون هزینه داشت و باید خودتون به پلیس محلی معرفی کنید و .......

بعضی افراد هستن کارشون اینه میرن کارا اقامت انجام میدن خودشون میبرن پلیس محلی مراکز خرید نشون میدن و ........ 2 میلیون میگیرن

در ضمن 5 سال نباید برگشت به ایران تا تابعیت گرفت ( اقامت یعنی فقط اقامت مثل یه افقانی کارت اقامت دار تو ایران اما تابعیت یعنی شهروند درجه 1 ) اگر پدر یا مادر شما تو شناسنامشون قید شده که تو مناطق ترک نشین باشن مثل اردبیل و تبریز و ...... به این افراد 2 ساله تابعیت تعلق میگیره

اگه زن یا شوهر ترک بگیرید 3 ساله تابعیت تعلق میگیره

تازگی ها هم از کسی شندیم کسی که ترک ایرانه تو شناسنامه قید شده مناطق ترک نشین هست پدر و مادرشم باید مناطق ترک نشین باشن اینا یک سوم شهریه میدن و کارت دانشجویی داشته باشی تو خرید تا 50 درصد تخفیف میدن

Last edited:

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوستان من یکم راهنمایی به خارج از کشور داشتم من در حال حاضر 17 سالمه
دوست دارم تو دانشگاه مدیریت بازرگانی بخونم میخوام بدونم ایا کانادا یا المان این رشته ها رو بورس میکنند و اینکه ایا اونجا کار برای این رشته ها پیدا میشه
در ضمن میخوام اونجا برا زندگی برم و میخواستم بدونم هزینه زندگی تو دوران دانشجویی اونجا چه قدره
مدرک ایلس هم رو حدود هشت ماه پیش گرفتم .
حالا اگه این کشور ها این رشترو بورس کنند میتونم برم زبان المانی هم یاد بگیرم

ممنون میشه راهنماییم کنین

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سلام دوستان من یکم راهنمایی به خارج از کشور داشتم من در حال حاضر 17 سالمه
دوست دارم تو دانشگاه مدیریت بازرگانی بخونم میخوام بدونم ایا کانادا یا المان این رشته ها رو بورس میکنند و اینکه ایا اونجا کار برای این رشته ها پیدا میشه
در ضمن میخوام اونجا برا زندگی برم و میخواستم بدونم هزینه زندگی تو دوران دانشجویی اونجا چه قدره
مدرک ایلس هم رو حدود هشت ماه پیش گرفتم .
حالا اگه این کشور ها این رشترو بورس کنند میتونم برم زبان المانی هم یاد بگیرم

ممنون میشه راهنماییم کنین
لیسانسو اینجا یه دانشگاه عالی بخون بورس میشی
ایلتست هم باید دوباره بدی باس اکادمیک باشه بسته به کشور از 6 بگیر تا بالای 7 هم میره

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

بالا