برگزیده های پرشین تولز

فروش یک فروند استوره ی پایونیرTS W1200F...JAPAN..قیمت عالی..ساب ووفر

SAMI MH

Registered User
لایک‌ها
171
سجاد جون هم بچه گلی هستن و در کل خودشون هم دارن میگن تمایل به معامله حضوری دارن و هیچ موقع کسی جنس فیک رو ریسک نمیکنه و معامله حضوری انجام بده و در کل کسی خودش رو فکر نمیکنم به خاطر این مبالغ خراب کنه حتی مایی که بچه مایه نیستیم چه برسه آقا سجاد :D
در کل خوب بفروشی داداش جنسای خاص مشتری های خاص هم داره ;)

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
سجاد جون هم بچه گلی هستن و در کل خودشون هم دارن میگن تمایل به معامله حضوری دارن و هیچ موقع کسی جنس فیک رو ریسک نمیکنه و معامله حضوری انجام بده و در کل کسی خودش رو فکر نمیکنم به خاطر این مبالغ خراب کنه حتی مایی که بچه مایه نیستیم چه برسه آقا سجاد :D
در کل خوب بفروشی داداش جنسای خاص مشتری های خاص هم داره ;)
سامی جان شما که تاج سر مایی...ما جز خوبی از شما هیچ چیزی ندیدیم...تمام فرمایشت رو قبول دارم ...ولی سامی جان یه سری هستن که دور از جون شما به قصد خراب کردن جنس وارد می شن و جوری با اعتماد به نفس صحبت میکنن که انگار از بدو تولد این کاره بودن...ولی دور از جون شما و دوستای گلم که تو این سایت هستن باید عرض کنم که 99 درصد این دسته ادما به جان سجاد تو زندگیشون حتی یه با یه پیچگوشتی تو دستشون نگرفتن و اینجا هم مسان شرو ع میکنن به سو استفاده از پستهایمردم..اینه که ادم دلخور میکنه...کاشکی همه ی ادما مثل خودت و دوستای شایت گل و باشن و هوای هم رو داشته باشن...داشتن دوستای گلی مثل اقا سامی برای من باعث افتخاره

SAMI MH

Registered User
لایک‌ها
171
لطف داری داداش حق با شماست

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سجاد جون حالا شما هم به دل نگیر پیش میاد دیگه نمیدونم بعضی افراد منظورم به هیچ شخص خاصی نیست میان بعضی مواقع یه حرفایی میزنن که باعث رنجش فرد مقابل میشه و حتی ممکنه تاپیک فروش رو هم منحرف کنه از مسیر خودش،والا کسی که دنبال یه جنس خاصی باشه خودش میتونه بررسی کنه که چی اصله یا چی تقلبی و یا اگر ندونه از یه کاربلد کمک میگیره
شما تاپیکای هر کی رو نگاه کنی یکی دو تا مورد توش پیدا میشه بعضی ها ممکنه ناخواسته و بعضی ها هم نیتی توش باشه
باز هم تاکید میکنم منظورم به شخص خاصی نیست
کسی که جنس شناس باشه اصلا به حرف کسی کار نداره خودش میدونه چی میخره بعضیا چشم دیدن اینکه طرف میخواد جنسی بفروشه ندارن و به جای اینکه سرشون تو کار خودشون باشه دائما در حال سنگ پرونی جلوی کار دیگران اصولا به این افراد مریض میگن که با این کار لذت میبرن فکر میکنن خیلی کار بزرگی کردن در صورتی که خودشون بیشتر خراب میکنن
منظور من به شخص خاصی نبود و تمام عرایضم کلی بود

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
کسی که جنس شناس باشه اصلا به حرف کسی کار نداره خودش میدونه چی میخره بعضیا چشم دیدن اینکه طرف میخواد جنسی بفروشه ندارن و به جای اینکه سرشون تو کار خودشون باشه دائما در حال سنگ پرونی جلوی کار دیگران اصولا به این افراد مریض میگن که با این کار لذت میبرن فکر میکنن خیلی کار بزرگی کردن در صورتی که خودشون بیشتر خراب میکنن
منظور من به شخص خاصی نبود و تمام عرایضم کلی بود
امیر جان ممنونم از نظرت ...من دقیقا با امیر جان و سامی موافقم

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
تخفیف ویژه به خریدارواقعی به مدت محدود

ramin_joon

Registered User
لایک‌ها
9
سلام عزیرم هنوز سابارو داری اگه داری قیمت آخرو بده خریدارم