برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه در حد اک LED Samsung 40 F6450 FULL HD SmartTV 3D

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
تعویض با امضام ؟

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
در صورتی که اون دوست مون از 1900 منصرف شدند
بنده هم با همون 1900 خریدار هستم، فقط به صورت حضوری تهران
اگر با ایشون به توافق نرسیدید پ خ بدید یا تماس بگیرید، ممنون
این شماره مه: 09126302520

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
در صورتی که اون دوست مون از 1900 منصرف شدند
بنده هم با همون 1900 خریدار هستم، فقط به صورت حضوری تهران
اگر با ایشون به توافق نرسیدید پ خ بدید یا تماس بگیرید، ممنون
این شماره مه: 09126302520
اولأ سلام o_O
دومأ به اون دوستمون هم گفتم زیر 1950 عمرأ بفروشم چون TV واقعأ درحد آک هستش ( هنوز پلاستیکهای دور قابش و اون تبلیغاتش روشه ) :cool:
اگه واقعا خریداری مورد خوش قیمت و مناسبی هستش ( مبلغی بصورت بیانه اول واریز کنید و الباقی بعد تست و تحویل کالا پرداخت کنین ) ;)

در غیر اینصورت شرمندتونم :D

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
اولأ سلام o_O
دومأ به اون دوستمون هم گفتم زیر 1950 عمرأ بفروشم چون TV واقعأ درحد آک هستش ( هنوز پلاستیکهای دور قابش و اون تبلیغاتش روشه ) :cool:
اگه واقعا خریداری مورد خوش قیمت و مناسبی هستش ( مبلغی بصورت بیانه اول واریز کنید و الباقی بعد تست و تحویل کالا پرداخت کنین ) ;)

در غیر اینصورت شرمندتونم :D

دوست عزیز فقط معاملۀ حضوری امکانش برام هست، عجله هم ندارم ... اگه تا آخر تابستون هم شما یا کسی از دوستان معتمد تون تهران میاید میتونم صبر کنم
داخل تهران هر آدرسی که شما (یا آشناتون) باشید میتونم بیام، دستگاه رو هم همونجا در محل شما تست کنم و تحویل بگیرم
به هر حال اگه امکانش براتون بود خوشحال میشم، اگر هم نه، امیدوارم با هرکس معامله کردید هم شما و هم خریدار خیر ببینید :)

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
راستی علیک سلام :D ببخشید حواسم نبود :general406:
در ضمن واقعا خریدار هستم و اینکه میگم عجله ندارم به خاطر اینه که آخر تابسون قراره تلویزیون خودم رو بدم به دایی م ... و تا اون موقع برای خرید فرصت دارم، نه اینکه قصدم جدی نباشه

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
دوست عزیز فقط معاملۀ حضوری امکانش برام هست، عجله هم ندارم ... اگه تا آخر تابستون هم شما یا کسی از دوستان معتمد تون تهران میاید میتونم صبر کنم
داخل تهران هر آدرسی که شما (یا آشناتون) باشید میتونم بیام، دستگاه رو هم همونجا در محل شما تست کنم و تحویل بگیرم
به هر حال اگه امکانش براتون بود خوشحال میشم، اگر هم نه، امیدوارم با هرکس معامله کردید هم شما و هم خریدار خیر ببینید :)
دوست عزیز جنس الکترونیکی با اسباب بازی و برخی کالاها فرق داره ! من اینو بفرستم تهران و حالا شما سر معامله معلوم نیست بیای یا نه اونموقع منمو یه دستگاه تو شهر غریب و هزینه رفت و برگشتش که .... :cool:
یک سر معامله باید اعتماد باشه البته نظر شخصیم دوطرفه بودنشه ولی حداقل باید یکی از طرفین درصد اعتمادش بیشتر باشه تا معامله جوش بخوره :general105:
با اینحال من هم هوای مشتری رو تا حالا داشتم که میگم مبلغی بصورت بیانه و الباقی بعد تحویل والا مثل بعضی از این تازه واردها بعد واریز رو از همون اولش ... :D

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
راستی علیک سلام :D ببخشید حواسم نبود :general406:
در ضمن واقعا خریدار هستم و اینکه میگم عجله ندارم به خاطر اینه که آخر تابسون قراره تلویزیون خودم رو بدم به دایی م ... و تا اون موقع برای خرید فرصت دارم، نه اینکه قصدم جدی نباشه
همیشه سلامت باشی ;)
قربونش منم اینو برای اتاق خوابم خریده بودم و الانم بخاطر جایگذینی با مد بالاتر میخوام بفروشم وسلام ... o_O

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
دوست عزیز جنس الکترونیکی با اسباب بازی و برخی کالاها فرق داره ! من اینو بفرستم تهران و حالا شما سر معامله معلوم نیست بیای یا نه اونموقع منمو یه دستگاه تو شهر غریب و هزینه رفت و برگشتش که .... :cool:
یک سر معامله باید اعتماد باشه البته نظر شخصیم دوطرفه بودنشه ولی حداقل باید یکی از طرفین درصد اعتمادش بیشتر باشه تا معامله جوش بخوره :general105:
با اینحال من هم هوای مشتری رو تا حالا داشتم که میگم مبلغی بصورت بیانه و الباقی بعد تحویل والا مثل بعضی از این تازه واردها بعد واریز رو از همون اولش ... :D
دوست عزیز بنده هم به هیچ وجه قصدم سرکار گذاشتن کسی نیست
ولی خب ارسال دردسر های خاص خودشو داره، به خاطر همین میگم معامله حضوری ... مثلا اگر خدای نکرده موقع جابجایی ضربه یا مشکلی پیش بیاد، مسئولیتش رو نه شما میتونی قبول کنی، نه من ...
ولی اگه شما یا فرد معتمد شما در تهران باشه، همون موقع تلویزیون تست میشه و تسویه حساب هم انجام میشه
هم من نگران پولم نمیشم، هم شما نگران تلویزیونت نمیشی
حالا یه بررسی بکن ببین از افرادی که بهشون اعتماد داری کسی تو این روزها تهران میاد یا نه ...
من ps4 رو هم به همین شکل تو یه سایت دیگه خریدم و هر دو طرف راضی بودیم
تلویزیون خودم HD هست و الان دنبال تلویزیون فول اچ دی هستم، و اگر خریدار نباشم که دلیلی نداره بیام اینجا وقت خودم و شما رو بگیرم :)

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
دوست عزیز بنده هم به هیچ وجه قصدم سرکار گذاشتن کسی نیست
ولی خب ارسال دردسر های خاص خودشو داره، به خاطر همین میگم معامله حضوری ... مثلا اگر خدای نکرده موقع جابجایی ضربه یا مشکلی پیش بیاد، مسئولیتش رو نه شما میتونی قبول کنی، نه من ...
دوست عزیز موقع ارسال که کالا توسط اون شرکت بیمه میشه ( من اکثرأ برای طهران با تیپاکس کار میکنم ) ;)
از اینا گذشته جنس گارانتی داره و موقع تحویل هم جنس سالم تحویل داده میشه ( شما که جنس جعبه پلمپ نمیخوای تحویل بگیری )
o_O
ولی اگه شما یا فرد معتمد شما در تهران باشه، همون موقع تلویزیون تست میشه و تسویه حساب هم انجام میشه
فرد مورد اعتماد هم بعد واریز مبلغی بیانه انشاا... جور میشه :D
هم من نگران پولم نمیشم، هم شما نگران تلویزیونت نمیشی
شما هیچ امتیازی ندارین ولی بااین حال خواستتون از من ... بیشتره :confused:
حالا یه بررسی بکن ببین از افرادی که بهشون اعتماد داری کسی تو این روزها تهران میاد یا نه ...
من ps4 رو هم به همین شکل تو یه سایت دیگه خریدم و هر دو طرف راضی بودیم
تلویزیون خودم HD هست و الان دنبال تلویزیون فول اچ دی هستم، و اگر خریدار نباشم که دلیلی نداره بیام اینجا وقت خودم و شما رو بگیرم :)
هر موقع با پیشنهادم موافق بودی اعلام کن تا بریم سر معامله :cool:

aliheidari2520

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
با طریقه ارسالش مشکلی ندارم اما:
ببخشید قصد جسارت ندارم، ولی اینکه مبلغی رو به عنوان پیش پرداخت اول واریز کنم برام خیلی قابل قبول نیست
صد البته از شما هم انتظار ندارم ندیده و نشناخته تلویزیون تون رو بفرستید برای من و منتظر پول بمونید :) پس نگرانی شما هم منطقیه
اگر به هر طریق راهی میشناسید که واریز و تحویل همزمان باشه با همون 1950 که فرمودید من خریدار هستم، ولی اگه ممکنه هزینه ارسال رو شما تقبل کنید
برای ps4 فرستنده این کار رو بوسیله راننده اتوبوسی که میشناخت و معتمد اش بود انجام داد و تحویل و پرداخت همزمان بود و من پول رو به راننده دادم
باز هم عذر خواهی میکنم، خدای نکرده قصد جسارت ندارم، ولی همونطور که شما نمیخوایید ریسک کنید حتما به من هم حق میدید که ریسک نکنم :)

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
با طریقه ارسالش مشکلی ندارم اما:
ببخشید قصد جسارت ندارم، ولی اینکه مبلغی رو به عنوان پیش پرداخت اول واریز کنم برام خیلی قابل قبول نیست
صد البته از شما هم انتظار ندارم ندیده و نشناخته تلویزیون تون رو بفرستید برای من و منتظر پول بمونید :) پس نگرانی شما هم منطقیه
اگر به هر طریق راهی میشناسید که واریز و تحویل همزمان باشه با همون 1950 که فرمودید من خریدار هستم، ولی اگه ممکنه هزینه ارسال رو شما تقبل کنید
برای ps4 فرستنده این کار رو بوسیله راننده اتوبوسی که میشناخت و معتمد اش بود انجام داد و تحویل و پرداخت همزمان بود و من پول رو به راننده دادم
باز هم عذر خواهی میکنم، خدای نکرده قصد جسارت ندارم، ولی همونطور که شما نمیخوایید ریسک کنید حتما به من هم حق میدید که ریسک نکنم :)
دوست عزیز اگه کسی هم بخواد ریسک کنه اون منم نه شما :D
شما میتونی برای عودت مبلغ واریزت از طریق پلیس فتا اقدام کنید ( و صد البته مطمئن باشید جواب میده ) :cool:
من اگه جنسم فروش نره مجبورم کرایه رفت و برگشتشو از جیبم بدم غیر از اینه شما بگید بدونیم o_O

حالا بحث چجوری رسید جنس بعد چه مدت بدستمون هم بماند :oops:

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218

همچنان اون بالا بالاها باش تا خبرت کنم :D

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
اگه با ارسال و سپس واریز مشکل نداری پخ بده

بالا