برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در مورد خريد لپتاپ

?

• ?

Votes: 3 100.0%
  • ?

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    3
  • Poll closed .

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
عزیز اون دیگه سلیقه خودتونه. الان ایسر یکی از مطرحترین برندها توی بازار آمریکاست. قبلا هم مدلهای بنجل و بدردنخورش رو توی ایران میاوردن. تابحال به چندین نفر همین ایسر رو پیشنها دادم و راضی بودن. پس پیشنهاد بعدی من این میشه:
http://www.markazicomputer.com/shop/infoproduct.html?&id=SZ3SVVeMvyxq8PWeZZLt0g!!
دیگه هر جور صلاح می دونید.

مرسی بابت کمکی که کردید باید کمی روش فکر کنم

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ممنون از جواب شما اما کلا با ایسر مشکل دارم
تا چند سال قبل مارک خوبی نبود از نظر کیفیت ساخت البته الان نمی دونم

ما که فروشنده لپ تاپ هستیم زیاد ایسر رو برند جالبی نمیدونیم قطعاتش هم کمی سخت گیر میاد برای تعمیرات مثلا اگر کیبوردش بعد از یک مدت خراب شه ممکنه دردسر شه

تازه k46cb که خدمتتون معرفی کردم پردازندش i5 1.8 ولی این مدل ایسر 1.6 هست. من اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم درسته که ایسر در بسیاری از کشور ها برند خوبیه اما در ایران متفرقه محسوب میشه

X450LD هم از نظر کانفیگ بد نیست(باز هم پردازندش 1.6 هست البته) اون رو هم تا دو روز دیگه دفتر تهیه میکنه و میتونم قیمت دقیق اعلام کنم اگر خواستید

Caterpillar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تا سقف بودجه 1800 به نظرم مدل های Dell Inspiron 5110 خوبه از نظر سیستمی اگر Core i7 بگیری. ولی از نظر قدرت و کیفیت Fujitsu Ah531 پیشنهاد میشه از نظر کیفیت حرف ندارن.

arash64a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام خدمت اساتید عزیز
بنده میخوام یه لپتاپ مهندسی i7 بگیرم و سه مدل:
Acer V3
Lenovo Z510
Lenovo G5070
رو انتخاب کردم، به نظرتون کدوم مدل از بابت پرفورمانس و کیفیت قطعات و کمیه میزان خرابی برا خرید مناسبتره.
مرسی از راهنمایی هاتون

arash64a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام خدمت اساتید عزیز
Acer V3
Lenovo Z510
Lenovo G5070
رو انتخاب کردم، به نظرتون کدوم مدل از بابت پرفورمانس و کیفیت قطعات و کمیه میزان خرابی برا خرید مناسبتره.
مرسی از راهنمایی هاتون

البته یه مدل Lenovo G510 هم بین گزینه هام هست، ممنون میشم کامل راهنماییم بکنید تا بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.
مرسی

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام خدمت اساتید عزیز
Acer V3
Lenovo Z510
Lenovo G5070
مرسی از راهنمایی هاتون
سلام. به نظر من كيفيت ساخت Acer نام برده از لنووهاي نام برده بهتره. البته اگر Asus هم تهيه كنيد خيلي خوبه.

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
البته یه مدل Lenovo G510 هم بین گزینه هام هست، ممنون میشم کامل راهنماییم بکنید تا بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.
مرسی
Asus X550 پیشنهاده منه قیمتش 2535000تومان هست(با آنتی ویروس اورجینال و دوسال گارانتی اصلی)
اما lenovo G510 هم خوبه مدل i7 تقدیمتون میشه 2340000ت
خواستید در خدمتتون هستیم

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام دوستان
تو خرید لپتاپ باید موجود بودن قطعات دربازار رو هم مد نظر قرار بدیم یا لازم نیست این فاکتورو مد نظر قرار بدیم؟
با خیال راحت هر لپتاپی که میخایم بخریم(مدلای مختلف ایسوز،لنوو، ایسر)وخیالمون از اینکه اگر یه روز خراب شد قابل تعمیر باشه راحت باشه؟
---------------
لپتاپ تا 2300 چی پیشنهاد میدید؟
ترجیحا ایسوز و ایسر

Sent from my C5303 using Tapatalk

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوستان
تو خرید لپتاپ باید موجود بودن قطعات دربازار رو هم مد نظر قرار بدیم یا لازم نیست این فاکتورو مد نظر قرار بدیم؟
با خیال راحت هر لپتاپی که میخایم بخریم(مدلای مختلف ایسوز،لنوو، ایسر)وخیالمون از اینکه اگر یه روز خراب شد قابل تعمیر باشه راحت باشه؟
---------------
ترجیحا ایسوز و ایسر

اگر ایسوس بخرید که کلا قطعاتش هست در بازار اما برند های دیگه غیر از ایسوس و ام اس آی رو بد نیست توجه کنید
پیشنهاد من asus k46cb هست واقعا عالیه و برای چند تا شرکت ارائه دادیم راضی بودند که الان هم ارزان شده است براتون 2160 فاکتور میکنم.گارانتی اصلی با آنتی ویروس اورجینال و موس
MSI CX61 - i7 هم هست کمی از بودجتون بالاتره اما واقعا ارزش دارهبا گارانتی اصلی و آنتی ویروس اورجینال خدمتتون 2410000ت فاکتور میشه
خواستید در خدمتم

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوستان
---------------
ترجیحا ایسوز و ایسر

اگر ایسوس بخرید که کلا قطعاتش هست در بازار اما برند های دیگه غیر از ایسوس و ام اس آی رو بد نیست توجه کنید
پیشنهاد من asus k46cb هست واقعا عالیه و برای چند تا شرکت ارائه دادیم راضی بودند که الان هم ارزان شده است براتون 2160 فاکتور میکنم.گارانتی اصلی با آنتی ویروس اورجینال و موس
MSI CX61 - i7 هم هست کمی از بودجتون بالاتره اما واقعا ارزش دارهبا گارانتی اصلی و آنتی ویروس اورجینال خدمتتون 2410000ت فاکتور میشه
خواستید در خدمتم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام. قصد خرید لپ تاپی تا سقف ۲ میلیون تومان دارم. برای گیم نمیخوام، کاربرد مورد نظر وب گردی و نرم افزارهای اداری و مالتی مدیا است. مهمتر از همه ویژگی هاش برام دوام باطری، وزن کم و کیفیت صفحه نمایش هست. لطفا راهنمایی بفرمایید.

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام. قصد خرید لپ تاپی تا سقف ۲ میلیون تومان دارم. برای گیم نمیخوام، کاربرد مورد نظر وب گردی و نرم افزارهای اداری و مالت

ی مدیا است. مهمتر از همه ویژگی هاش برام دوام باطری، وزن کم و کیفیت صفحه نمایش هست. لطفا راهنمایی بفرمایید.
ايسوس x452ldمورد خوبيه كه كانفيگش هم عاليه با گارانتي اصلي و آنتي ويروس اورجينال ١٧٠٥٠٠٠تومان تقديم ميشه
وزنش خيلي مناسبه گرافيك و پردازندش هم واقعا قدرتمنده

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ايسوس x452ldمورد خوبيه كه كانفيگش هم عاليه با گارانتي اصلي و آنتي ويروس اورجينال ١٧٠٥٠٠٠تومان تقديم ميشه
وزنش خيلي مناسبه گرافيك و پردازندش هم واقعا قدرتمنده
داوم باطریش چه قدره؟

پ.ن: ۴ ساعت. خوب نیست اصلا! خواهشمندم مدل معرفی کنین نه تبلیغ. تاپیک مشاوره است و بنده هم قصد خرید از تعاونی شرکت را دارم!

Last edited:

Reza Fitness

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان
جایی رو میشناسید لپ تاپ قسطی بفروشه؟؟
من میخوام Msi GE 60 Apache بخرم
2,500 پول دارم میخواستم ببینم جایی رو میشناسید 1,500 بقیه اش رو قسطی بدم؟؟

Sent from my MI 3W using Tapatalk

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان
جایی رو میشناسید لپ تاپ قسطی بفروشه؟؟
من میخوام Msi GE 60 Apache بخرم
2,500 پول دارم میخواستم ببینم جایی رو میشناسید 1,500 بقیه اش رو قسطی بدم؟؟

Sent from my MI 3W using Tapatalk
توی بازار یه سرچ حضوری بزنید. تا دلتون بخواد قسطی میفروشن. ولی خوب با شرایطهای مختلف.

Mr.Unknown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
راهنمایی برای خرید لپ تاپ با بودجه 3000،000 تومان
نرم افزار اتوکد _ تری دی مکس _
بشه کار کرد.
<ایسوز <
بدونه تخصص واطلاعات لطفا ج ندید

با احترام

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
دوستان من تصمیم گرفتم یک لپ تاپ گیمینگ بگیرم.فقط هم برای گیم و وب گردی میخوام.قیمت هم تا سه میلیون باشه یا سه و خورده ی باشه.
فعلا دوستان این مدل زیر بهم معرفی کردن اما من خودم زیاد خوشم نمیاد. ممنون میشم چندتا لپ تاپ خوب معرفی کنید
لپ تاپ لنوو آیدیاپد Y510p

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
با سلام خدمت دوستان
در حد 1200 لپ تاپی که روش بازی زیاد اجرا نخواهد شد برنامه های سنگین اجرا نمیشه البته بتونه برنامه های روزمره مثه آفیس یا ادیت عکس های معمولی رو به راحتی اجرا کنه و سرعت قابل قبولی داشته باشه
درایو نوری حتما داشته باشه
پورت های usb بیشتر بهتر
بیشترین کاربرد هم نت گردی و تماشای فیلم
(باطریش جدا شدنی باشه که خیلی عالی میشه و ظاهرشم دخترونه باشه)

؟؟؟!!!

خودم نظرم روی این هست
http://www.digikala.com/Product/DKP-25851/Lenovo-Essential-G500-L/لپ-تاپ-لنوو-اسنشال-G500

بالا