برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید لوازم تحریر،لوازم نقاشی و طراحی

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوستان عزیز .
فکر می کنم اینجا یعنی در بخش هنرهای ترسیمی یک تاپیک مشاوره خرید لوازم تحریر و ... داشته باشیم ایده ی خوبی باشه .
از عزیزانی که در این امر خطیر دستی دارن و میتونن جوابگوی کاربران باشن تقاضای همکاری می نوماییم .
با تشکر

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
لطفا یک پاک کن با کیفیت و درجه 1 مناسب برای برگه ی a4 80g و خطوط رسم شده با مدادهای طراحی 4B و 2B معرفی کنید .

poladchegivara

Registered User
لایک‌ها
6
+منم میخوام درباره لوازم طراحی بدونم

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

چجور اطلاعاتی نیاز دارید (داشتید) ؟ فکر می‌کنم لوازم طراحی معمولن همین چند قلم باشه دیگه مثلا اتود طراحی، مدادها، پاک کن خمیری و کاغذ و مقوا و ...

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
عزیز بستگی داره به شما ...
فرفی نمیکنه مداد و پاک کن یا ورف اگه حرفه ای باشی که ی مداد و پاک کن از هر نوع باشه میشه باهاش کار کرد .
بستگی داره به کارت که چی هست و میخوای چه طرحی پیاده کنی

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
چجور اطلاعاتی نیاز دارید (داشتید) ؟ فکر می‌کنم لوازم طراحی معمولن همین چند قلم باشه دیگه مثلا اتود طراحی، مدادها، پاک کن خمیری و کاغذ و مقوا و ...

این پاک کن خمیری داستانش چیه؟ این توانایی رو که تا اخرین لحظه زندگیش ظریف و دقیق پاک کنه؟! (منظورم از ظریف و دقیق اینکه مثل پاک کن های معمولی که اول که میخریشون لبه هاشو هنوز سالمه خوب و ظریف پاک میکنن..)

Sent from my C2105 using Tapatalk

poladchegivara

Registered User
لایک‌ها
6
این پاک کن خمیری داستانش چیه؟ این توانایی رو که تا اخرین لحظه زندگیش ظریف و دقیق پاک کنه؟! (منظورم از ظریف و دقیق اینکه مثل پاک کن های معمولی که اول که میخریشون لبه هاشو هنوز سالمه خوب و ظریف پاک میکنن..)

پاک کن های خمیری معمولا برای ظریف کاری استفاده نمیشن. بیشتر برای کار طراحی و کم کردن تونالیته و بهتر کردن سایه ها کاربرد دارن. معمولا هم بعد از یه مدت که روی کار استفاده میشن، کثیف میشن و باید حتما یکی جدیدشو استفاده کنین که کارتون چرک نشه

بالا