برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید لپ تاپ لنوو

نظر شما درباره کیفیت سخت افزاری lenovo Y510 چیه؟؟

• Total voters
    2

amirhosein1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با سلام
من میخوام یه لپ تاپ بگیرم چون قابل حمل بودنش برام مهمه قیمتش برام مهمه کیفیت و ماندگاریش هم برام مهمه.
شما نظرتون درباره لنوو چیه؟؟ اون مدلی که مد نظرم هست lenovo Y510 هست (16 گیگ رم،دو گیگ گرافیک، 1 ترابایت حافظه، 6مگ کش و....)
http://www.digikala.com/Product/DKP-37034/Lenovo-IdeaPad-Y510p-C/لپ-تاپ-لنوو-آیدیاپد-Y510p
از چن نفر پرسیدم که تا حالا لنوو از نزدیک ندیدن ولی میگن کیفیت بدی داره و ....
نظر شما چیه؟؟؟
لطفا اونایی که لنوو رو تست کردن نظر بدن
خیلی ممنون

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
لپ تاپ خوبیه.
چه کاری از لپ تاپ میخواین بکشین؟!
اعتقاد من اینه که به شایعات مغازه داره ها که میخوان جنس خودشون رو بفروشن توجه نکنید!
چند تا از دوستام لنوو دارن و کاملا راضی هستن. البته باید مزایا و معایب هر مدل رو بررسی کنید تا کاملا مطابق نیاز شما باشه!

amirhosein1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
لپ تاپ خوبیه.
چه کاری از لپ تاپ میخواین بکشین؟!
اعتقاد من اینه که به شایعات مغازه داره ها که میخوان جنس خودشون رو بفروشن توجه نکنید!
چند تا از دوستام لنوو دارن و کاملا راضی هستن. البته باید مزایا و معایب هر مدل رو بررسی کنید تا کاملا مطابق نیاز شما باشه!
راستش من کار های گرافیکی زیاد انجام میدم مثل فتوشاپ و ایلستریتور و یونیتی و.... و به تری دی مکس و افتر افکت علاقه دارم میدونم برای این نرم افزارا ابر کامپیوترم کمه ولی منظورم اینه که کارای سنگین میخوام باهاش انجام بدم و بالاخره ادم باسیستم بالا حوس بازی هم میکنه دیگه!!
راستش خیلی گشتم تا اینو پیدا کنم. منم تا اونجایی که میدونم لنوو مارک با کیفیتیه یکی از دوستای منم سری زد داشتن من که خوشم اومد ازش
تصمیم دارم بگیرمش نظرتون رو بگین
متشکرم از همتون

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
فقط هر مدلی گرفتین برای کارهای سنگین گرافیکی حتما از کول پد با آداپتور (نــه USB) استفاده کنید.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
کولپد من تست کردم متاسفانه اثری نداره یا حداقله.بهترین کار گذاشتن روی سطح صاف دور از وسایل گرمایشی هست.موقع خرید هم مدل های گیمینگ و اونایی که کولینگ خوبی دارن توصیه میشه

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

amirhosein1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
کولپد رو بعدا تحقیق میکنم ولی به نظر من هم یه سطح صاف مثل شیشه برای زیر لپ تاپ کافیه
خیلی ممنون از نظراتتون ولی اگه ممکنه بحث کولپد رو ادامه ندین درباره لنوو نظر بدین

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
کولپد رو بعدا تحقیق میکنم ولی به نظر من هم یه سطح صاف مثل شیشه برای زیر لپ تاپ کافیه
خیلی ممنون از نظراتتون ولی اگه ممکنه بحث کولپد رو ادامه ندین درباره لنوو نظر بدین
منم لنوو دارم برند خوبیه فقط موقع خربد لپ تاپ دقت کن صفحه نمایش لپ تاپ براق و شفاف (Glare) هست یا مات (Anti Glare).
فرفشون اینه که اولی شاید تصویرو بهتر نشون بده ولی بازتاب نور چشاتو کور میکنه حتی تو خونه نظر من اینه که دنبال Anti Glare باشی فقط و فقط
این مدل لینوو هم حدس میزنم متاسفانه این نوع باشه خودت یه چکی بکن اگه Glare بود عالیه
من Lenovo Think Pad E530c دارم صفحشم ماته راضیم

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

amirhosein1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
نه این مدلی که دیدم براقه ولی شخصا از براق خوشم میاد با این که انعکاس نورش زیاده ولی ترکیب رنگ هارو خیلی بهتر نشون میده. خیلی ممنون از نظرتون
فقط میخوام از لحاظ سخت افزاری بررسی کنم

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
از لحاظ سخت افزاری این سیستم پردازنده خیلی قوی Core i7 4700MQ رو داره که تو لپ تاپ ها قوی ترینه!
رم 16 گیگ خیلی عالیه و همه نیازها رو برآورده میکنه!
چیپ گرافیک GeForce GT 750M هم خیلی قویه و جزو بهترین های گرافیک در لپ تاپ هاست.
صفحه نمایش Full HD و براق داره که مناسبه ولی جا داشت پنل IPS استفاده بشه تا کیفیت بهتری داشته باشه!
کیبورد عالی با نور پس زمینه زیبا و بدنه قطور که گردش هوا در سیستم رو تسهیل میکنه و سیستم خنک کننده
تنها گلوگاه سیستم هارد 5400 دور هست که اگه بتونید یه SSD روش بندازید دیگه سیستم کامل میشه!
------------------------------------------------
در مورد کولپد بستگی به نوع و نحوه استفاده داره. توی گیم یا رندرگیری چند درجه دما رو کاهش میده و بهتره آداپتور مجزا داشته باشه!

amirhosein1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
از لحاظ سخت افزاری این سیستم پردازنده خیلی قوی Core i7 4700MQ رو داره که تو لپ تاپ ها قوی ترینه!
رم 16 گیگ خیلی عالیه و همه نیازها رو برآورده میکنه!
چیپ گرافیک GeForce GT 750M هم خیلی قویه و جزو بهترین های گرافیک در لپ تاپ هاست.
صفحه نمایش Full HD و براق داره که مناسبه ولی جا داشت پنل IPS استفاده بشه تا کیفیت بهتری داشته باشه!
کیبورد عالی با نور پس زمینه زیبا و بدنه قطور که گردش هوا در سیستم رو تسهیل میکنه و سیستم خنک کننده
تنها گلوگاه سیستم هارد 5400 دور هست که اگه بتونید یه SSD روش بندازید دیگه سیستم کامل میشه!
------------------------------------------------
در مورد کولپد بستگی به نوع و نحوه استفاده داره. توی گیم یا رندرگیری چند درجه دما رو کاهش میده و بهتره آداپتور مجزا داشته باشه!
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی هاتون
مدل اصل این لپ تاپ تا یک ماه تو سایت اصلی بود ولی الان خارج تولید شده مدل اصل لپ تاپ 64 گیگ ssd داشت ولی خوب بالاخره کالای آمریکایی که به ایران نمیرسه که! ولی امیدوارم مدل های کپی کیفیت بالا باشه
خیلی ممنون از نظراتتون بازم نظر بدین ممنون

بالا