برگزیده های پرشین تولز

اجاره منزل برای 5 روز در اصفهان برای اسکان خانواده در مسافرت

marmolak

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان
نیاز به یک منزل مسکونی در اصفهان و ترجیحا جایی که به بازار و نقاط دیدنی شهر نزدیک باشه دارم.
منزل باید پارکینگ داشته باشه و برای اسکان 5 نفر مناسب باشه.
منزل رو برای 3 تا 5 رو نیاز دارم و فعلا تاریخ دقیقی ندارم ولی احتمال 80 درصد به بالا از 24 تا 29 شهریور مزاحم بشم.
از دوستانی که جایی رو سراغ دارن تقاضا میکنم شرایط و ادرس و امکانات موجود در محل رو پیغام خصوصی کنن.
اگر هتل یا مسافرخانه یا محل مناسب و ارزانی نیز در نظر دارید بازم ممنون میشم برای اسکان راهنمایی بفرمائید.
با تشکر از دوستان.

Last edited:

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
لطفا در انتخاب انجمن دقت کنید تاپیک منتقل شد.

pouyasysten

Registered User
لایک‌ها
147
سلام دادا اکثرا میان توی پارک ها چادر میزنن تا اونجایی که من دیدم خیلی هم خوب و با صفا هست فقط باید تو انتخاب پارک دقت کنید.موفق باشی و خوش بگذره

marmolak

Registered User
لایک‌ها
8
خب شما کدوم پارک رو پیشنماد میکنید . برای کمپینگ معمولا چی لازمه و پارکها چه امکاناتی دارن.
پیشنهادی ندارید؟

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
سلام
والا که رفتیم مدرسه راضی بودم هزینش هم خیلی کم بود شبی 10 یا 20 تومن.
به نظرم در اوقوام بگردین یه فرهنگی پیداکنید . کارتشو بگیرید برید ببینید اگه خوشتون اومد برین اونجا اگر هم که مثل ما نیستین و وضعتون خوبه برین هتل :D
چون شهر توریستی هست وسایل داخل اتاق مدرسه تمیز هست .
دیگه چون خودمون رفتیم راضی بودیم پینشهاد کردم :)

marmolak

Registered User
لایک‌ها
8
والا فرهنگی که زیاده، ولی فکر کنم فقط برای اقوام درجه 1 میشه استفاده کرد. و ما هم درجه 2 هستیم با فرهنگی های اشنا.
البته بابام نظامی بود.ایا کسی از امکانات ارتش برای اسکان نیروهای بازنشسته خبری داره؟

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
والا فرهنگی که زیاده، ولی فکر کنم فقط برای اقوام درجه 1 میشه استفاده کرد. و ما هم درجه 2 هستیم با فرهنگی های اشنا.
البته بابام نظامی بود.ایا کسی از امکانات ارتش برای اسکان نیروهای بازنشسته خبری داره؟
مهمانسرای ارتش برای خانواده رو باید آشنا داشته باشی مخصوصا شهر توریستی مثل اصفهان و البته تاریخی که می خوای بری هم خیلی مهمه با اون تاریخی که گفتید بعد میدونم گیرت بیاد بیخیالش شو.تو پارک بد نیست البته کمی سخت هست مخصوصا برای خانم ها. مدرسه رو من استفاده کردم خود یارو بشه مشکلی نیست درجه یک و 2 نداره چون بعد از رزرو کسی آمار نمیگیره!!! یه کلاس + یحچال+tv + داشته باشن فرش و پتو . مدرسه برای اسکان ارزون بهترین گزینه هست. یه کلاس رو میدن برای یک تادو خانواده معمولا .

marmolak

Registered User
لایک‌ها
8
بازم ممنون از دوستان. همچنان منتظر راهنماییهای بیشتر شما هستم.
دوستان مهمان پذیر تو اصفهان قیمتش چجوریاست؟

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
درود دوست گرامی
بنده ساکن اصفهان هستم،اگر سوال یا راهنمایی خواستید در پیام خصوصی در خدمتم.

Sent from my C6903 using Tapatalk

marmolak

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان دنبال شماره تلفن این هتل هستم .ممنون میشم اگه امکانشو دارید فقط شمارشو برام پیدا کنید.فقط از هتل بودن یا مهمانپذیر بودنش مطمئین نیستم و اصلا هم برام مهم نیست.
ادرسش اینه:
چهارراه تختی- خیابان مسجد سید- بالاتر از هتل طوطیا- هتل تخت جمشید.
نمیخوام تو زحمت بیفتید فقط اگه مسیرتون بود یا شماره یا کارت هتل رو بگیرید و برام بفرستید

بالا