برگزیده های پرشین تولز

طراحی لوگو""فیس نما""

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
طرح سوم هم تمام شد، در روزهای آینده طراحی رو ادامه میدم.
شب همگی بخیر

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
با این سرعت پیش برید فکر میکنم تا فردا شب 20-30 طرح رو بزنید. :دی
نه معمولا اول هر سفارش جدید ایده ها زیاد هستن بعد کمتر میشن...
همین الان هم دیگه به سختی چیزی به ذهنم می رسه...

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام مجدد، طرح چهارم هم اوکی هست
10 تا که شدن ایمیل میکنم به فیس نما

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
سلام خدمت تمامی دوستان.
بنده خودم رو در این سطح نمی بینم اما اگر بنده جای شما بودم کار طراحی نشانه سایت فیس نما رو هرجا به صورت فراخوان عنوان نمی کردم.
و طراحی نشانه هویت اصلی یک سایت جامعه مجازی بزرگی مثل فیس نما هست و باید به دست کارشناسان گرافیک مخصوصا متخصصین طراح نشانه یا نشانه نوشته طراحی بشه.
نه به دست گرافیستان تجربی.(البته سوء تفاهم به دوستان عزیز نباشه) بنده اگر جای شما بودم کار طراحی لوگو رو به هنرمندانی مثل استاد مهدی لک فوق تخصص طراحی نشانه و یکی از بهترین طراحان نشانه تو ایران هستند.و واقعا کاراشون رو می پرستم و ایشون طراح تایپوگرافی برنامه چشمه های جاری که در شبکه قران صدا وسیما روی آنتن میرفت و اگر مایل بودید نمونه کارهاشونو بدم خدمتتون...

shak

Registered User
لایک‌ها
519
سلام خدمت تمامی دوستان.
بنده خودم رو در این سطح نمی بینم اما اگر بنده جای شما بودم کار طراحی نشانه سایت فیس نما رو هرجا به صورت فراخوان عنوان نمی کردم.
و طراحی نشانه هویت اصلی یک سایت جامعه مجازی بزرگی مثل فیس نما هست و باید به دست کارشناسان گرافیک مخصوصا متخصصین طراح نشانه یا نشانه نوشته طراحی بشه.
نه به دست گرافیستان تجربی.(البته سوء تفاهم به دوستان عزیز نباشه) بنده اگر جای شما بودم کار طراحی لوگو رو به هنرمندانی مثل استاد مهدی لک فوق تخصص طراحی نشانه و یکی از بهترین طراحان نشانه تو ایران هستند.و واقعا کاراشون رو می پرستم و ایشون طراح تایپوگرافی برنامه چشمه های جاری که در شبکه قران صدا وسیما روی آنتن میرفت و اگر مایل بودید نمونه کارهاشونو بدم خدمتتون...

حق با شماست. استاد لك به معناي واقعي كلمه استاد هستند در كارشون. من هم براي يك پروژه بزرگ ميخوام از ايشون براي طراحي نشانه استفاده كنم ، البته اگر لطف كنند و قبول كنند. شما از تعرفه كار ايشون اطلاع داريد؟

facenama

Registered User
لایک‌ها
45
سلام خدمت تمامی دوستان.
در پست های قبل اگه خونده باشید بنده دلیل فراخوان عمومی رو ذکر کردم تا این لحظه هم از فروم های مختلف حدود 20 طراح عزیز با بنده ارتباط گرفتند حالا چه طراح آماتور و چه طراح حرفه ای ، همگی دوتان در حال آماده کردن طرح های خودشون هستند شما هم اگه مایل باشید میتونید به جناب آقای لک بفرمایید در فراخوان شرکت کنند اگر به کار خودشون اطمینان داشته باشند امکان تایید طرح ایشون هم بین طرح های ارسالی هست همونطور که طرح های تمام دوستان امکان انتخابشون هست. ما یک سری المان ها و فاکتور ها مد نظرمون هست و خودمون بر اساس اونها طرح نهایی رو انتخاب میکنیم. دوستانی هم مثل آقای دانشپور دارند زحمت می کشند و برای بالا بردن درصد تایید طرحشون طرح های متعددی رو طراحی می کنند.
در هر صورت خوشحال خواهیم شد که جناب آقای لک هم در این فراخوان شرکت کنند.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
با سلام و خسته نباشید الان لوگو شما اینه
logofacenama.png
؟؟؟

facenama

Registered User
لایک‌ها
45
اساتید بزرگ در زمینه طراحی لوگو آقای قباد شیوا ، آقای عبدالرضا چارئی ، خانم لادن رضایی ، آقای داریوش مختاری و آقای بهرام غفراوی هستند

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
حق با شماست. استاد لك به معناي واقعي كلمه استاد هستند در كارشون. من هم براي يك پروژه بزرگ ميخوام از ايشون براي طراحي نشانه استفاده كنم ، البته اگر لطف كنند و قبول كنند. شما از تعرفه كار ايشون اطلاع داريد؟
ممنون/کار درست رو شما می کنید که طراحی کارتون رو به متخصصین میدین و از نتیجه کار مطمئن هستید. روی هنر دست ایشون نمیشه قیمت گذاشت اما بنده طی صحبت هایی که با ایشون داشتم ایشون هنرمندی بسیار رئوف هستند و اگر به نگارخانه شون سربزنید می بینید که برای دیگر دوستان به صورت هدیه ای لوگوتایپ و تایپوگرافی طراحی میکنند.بدون ادعا و بنده هم ازشون درخواست داشتم و فرمودند بنده از رایگان تا هزینه های میلیونی طبق انجمن صنفی طراحان گرافیک کشور لوگو و تایپوگرافی طراحی کردم.
برای دیدن آثار فاخرشون به http://negarkhaneh.ir/~mahdilak/Gallery/?type=p&date=a&c=120 مراجعه کنید.

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
اساتید بزرگ در زمینه طراحی لوگو آقای قباد شیوا ، آقای عبدالرضا چارئی ، خانم لادن رضایی ، آقای داریوش مختاری و آقای بهرام غفراوی هستند
خب ازشون دعوت کنین که بیان و تو فراخوانتون شرکت کنند...

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
ولی بعید می دونم که بپذیرند...
بنده اصلا به خودم اجازه همچین کاری رو نمی دم چون بی احترامی به اینگونه هنرمندان هست...
به اینگونه هنرمندان برجسته سفارش کار بدهیم و قبول کنند باید خدارو شکر کرد دیگه چه برسه بخوان تو فراخوان شرکت کنند.
بنده اگر سایت گوگل هم فراخوان طراحی لوگو بزنه شرکت نمی کنم نه اینکه بگم حرفه ایم و از این حرفا به خاطر اختلاف سلایق.
آرزوی موفقیت برای سایت فیس نما

facenama

Registered User
لایک‌ها
45
ولی بعید می دونم که بپذیرند...
بنده اصلا به خودم اجازه همچین کاری رو نمی دم چون بی احترامی به اینگونه هنرمندان هست...
به اینگونه هنرمندان برجسته سفارش کار بدهیم و قبول کنند باید خدارو شکر کرد دیگه چه برسه بخوان تو فراخوان شرکت کنند.
بنده اگر سایت گوگل هم فراخوان طراحی لوگو بزنه شرکت نمی کنم نه اینکه بگم حرفه ایم و از این حرفا به خاطر اختلاف سلایق.
آرزوی موفقیت برای سایت فیس نما
متوجه منظور شما هستم اما 2 فاکتور رو در اینجا باید در نظر گرفت ( 1- ارتباط دوستانه بنده با این عزیزانی که ایمیل برای اونها ارسال شده 2- جایگاه وب سایت فیس نما) البته این ایمیل هم به صورت کاملا محترمانه و رسمی ارسال شده دوست عزیز

بالا