برگزیده های پرشین تولز

فروش دو گل نو شکفته و نوبرانه از JBL و Infinity با گارانتی

alifathgar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کاپای جدیدو کسی تست کرده؟

Infinity Kappa 693.11i

یا شنیده از کسی که صداش چطوره؟

اطلاعات بدید ممنون میشم

behzad40

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام به تمامی دوستان.
من این باندو (Infinity Kappa 693.11i) دیروز خریدم و چون قبل از خریدش اومدم اینجا و دیدم هیچ کس صداشو تست نکرده، تصمیم گرفتم بیام و مقداری توضیح بدم برای کسایی که میخوان بخرن تا مثل من با دو دلی و بی اطلاعی خرید نکنن.
دوستان در یک کلام میتونم بگم این باند فوق العادست. با اینکه دو دل بودم تو خریدش ولی الان احساس رضایت کامل دارم و به هیچ وجه پشیمون نیستم. باندای قبلیم پایونیر 6975v2 بود که فروختم و اینا رو گرفتم. اول از همه از کیفیتش بگم که واقعا شگفت آوره. خیلی تفکیک صدای خوبی داره و صدای خواننده تو آهنگ گم نمیشه. با این که در 6975 صدای خواننده بین بیس تا حدودی گم میشد ولی در این باند با این که بیس عالیه ولی صدای خوانده کاملا جدا و تفکیک شدست. دوم از بیس بگم که برای خیلیا مثل خودم خیلی مهمه مخصوصا کسایی که 6975 رو تحربه کردن و از بیسش لذت بردن، می تونم بگم بیسش این باند نرم تر و خوش صدا تر از پایونیر هست. خیلی بیس قوی و نرمی داره و به راحتی می تونم بگم حتی قوی تر از 6975 با این تفاوت که بیسش صدای نرم تر و باکیفیت تری داره. در کل بیسش به ساب نزدیک تره تا باند. سوم از قدرتش میگم براتون که پرتاب صدا و قدرت فوق العاده ای داره و یک مزیت بزرگش اینه که با افزایش ولوم کیفیت آهنگ پایین نمیاد همون کیفیت عالی رو حفظ میکنه. در کل من از این که 6975 رو دادم و اینو گرفتم کاملا راضی ام و این بهترین باندی هست که تا حالا صداشو شنیدم. ضمنا چون مقاومت این باند 2 اهم هست ( برخلاف اکثر باندها که 4 اهمه ) به راحتی و با آمپلی های متوسط هم راه اندازی میشه. سوالی بود بازم در خدمتم دوستان

Alidark2013

Registered User
لایک‌ها
105
سلام به تمامی دوستان.
من این باندو (Infinity Kappa 693.11i) دیروز خریدم و چون قبل از خریدش اومدم اینجا و دیدم هیچ کس صداشو تست نکرده، تصمیم گرفتم بیام و مقداری توضیح بدم برای کسایی که میخوان بخرن تا مثل من با دو دلی و بی اطلاعی خرید نکنن.
دوستان در یک کلام میتونم بگم این باند فوق العادست. با اینکه دو دل بودم تو خریدش ولی الان احساس رضایت کامل دارم و به هیچ وجه پشیمون نیستم. باندای قبلیم پایونیر 6975v2 بود که فروختم و اینا رو گرفتم. اول از همه از کیفیتش بگم که واقعا شگفت آوره. خیلی تفکیک صدای خوبی داره و صدای خواننده تو آهنگ گم نمیشه. با این که در 6975 صدای خواننده بین بیس تا حدودی گم میشد ولی در این باند با این که بیس عالیه ولی صدای خوانده کاملا جدا و تفکیک شدست. دوم از بیس بگم که برای خیلیا مثل خودم خیلی مهمه مخصوصا کسایی که 6975 رو تحربه کردن و از بیسش لذت بردن، می تونم بگم بیسش این باند نرم تر و خوش صدا تر از پایونیر هست. خیلی بیس قوی و نرمی داره و به راحتی می تونم بگم حتی قوی تر از 6975 با این تفاوت که بیسش صدای نرم تر و باکیفیت تری داره. در کل بیسش به ساب نزدیک تره تا باند. سوم از قدرتش میگم براتون که پرتاب صدا و قدرت فوق العاده ای داره و یک مزیت بزرگش اینه که با افزایش ولوم کیفیت آهنگ پایین نمیاد همون کیفیت عالی رو حفظ میکنه. در کل من از این که 6975 رو دادم و اینو گرفتم کاملا راضی ام و این بهترین باندی هست که تا حالا صداشو شنیدم. ضمنا چون مقاومت این باند 2 اهم هست ( برخلاف اکثر باندها که 4 اهمه ) به راحتی و با آمپلی های متوسط هم راه اندازی میشه. سوالی بود بازم در خدمتم دوستان
شما با چه امپی درایو کردی؟

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام به تمامی دوستان.
ممنون از توضیحاتتون خودم هنوز وقت نکردم تستشون کنم از طرفی دوستان سوال میکردن درباره کیفیتش که دیگه فکر کنم براشون جای سوال نذاشتید

behzad40

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش می کنم امیر جان، وظیفه بود. چون خودم دوست داشتم قبل خرید یکی منو از صدای این باند مطمئن کنه برای همین تجربه خودمو نوشتم تا بقیه استفاده کنن و با یقین برن سمت خریدش. بازم اگه دوستان سوالی داشتن من در خدمتشونم

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون از توضیحاتتون خودم هنوز وقت نکردم تستشون کنم از طرفی دوستان سوال میکردن درباره کیفیتش که دیگه فکر کنم براشون جای سوال نذاشتید
سلام آقا امیر!
من هم بین مورد اول و ششم گیر کردم!
فعلا بودجه لازم برا ساب رو ندارم! ماشین هم آردی هست!
صدای قدرتی همراه با کیفیت رو میخوام! جی بی ال صداش جیغ که نیست؟ تریبلش چطوره؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید!♥

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام آقا امیر!
من هم بین مورد اول و ششم گیر کردم!
فعلا بودجه لازم برا ساب رو ندارم! ماشین هم آردی هست!
صدای قدرتی همراه با کیفیت رو میخوام! جی بی ال صداش جیغ که نیست؟ تریبلش چطوره؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید!♥
سلام عزیز
خیر هیچکدومشون صدای تیز ندارن جفتشون باندای خوبین یه مقدار 696 قویتر

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
زیرش خوبه بیسش خشکه بیس 6975 خوبه
6975 که جلوی این اشغالی بیش نیست یه امپ درست حسابی به 696 وصل کن اونوقت معنی باند خوب متوجه میشید من صدایی که از 696 گرفتم با 10 تا باند دیگه نتونستم بگیرم اونم تمام کواکسیال های های اند شرکت ها تو باندایی که خودم به شخصه تست کردم 693x هیدروژن گرندزیرو و t696 از همشون بهتر بود هر کواکی تست کردم یه مشکلی داشت حالا دیگه چی بودن بماند که باعث خراب شدن جنس دوستان میشه تنها باندی که نتونستم تست کنم Focal بود که نتونستم پیداش کنم

Alidark2013

Registered User
لایک‌ها
105
اینفینیتی گارانتی کجاست؟
و منظور از خدمات مادام العمر شون چیه؟؟؟

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
درود
برای پارس به جا فابریکی چی داری؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
یک جفت خریداری شد...
با تشکر از اقا امیر عزیز.

نصبت به سری 9 که داشتم، صدای گرمتر + بیس قابل قبول + تیوتر های بسیار عالی!
جوری که با وجود کامپای کاپای جلوی در ، صداهای ریز هم از پشت شنیده میشه.
دوستان بخرید و لذت ببرید،

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
سلام . اینکه تیوتر های infinity kappa 693.11i میسوزه تا چه حد درسته ؟؟
کیفیت ساخت این محصول میگن که پایینه و نمیشه بهش اطمینان کرد وقتی هم بسوزه گارانتی هم ببری میگن خودت سوزوندی و شامل گارانتی نمیشه !!

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام . اینکه تیوتر های infinity kappa 693.11i میسوزه تا چه حد درسته ؟؟
کیفیت ساخت این محصول میگن که پایینه و نمیشه بهش اطمینان کرد وقتی هم بسوزه گارانتی هم ببری میگن خودت سوزوندی و شامل گارانتی نمیشه !!
امپت درست حسابی نباشه بله میسوزه چون یه کواکسیال کیفیتی
من رو ماشین خودم با امپ الپاین بستم هیچ مشکلی نداره
این بامد میگیری باید یه امپ کیفیتی براش بگیره حتی پایونیرم به دردش نمیخوره

بالا