برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران رئال مادرید

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
بحث این جاس ک فقط پرز ميخوادش ن کادر فنی
یعنی پرز رو داره
داداش این پرزه که باید بخواد یا نخواد دیدی که اون الونسو و دی ماریارو با اینهمه حرف فروخت پس پرز مهمه.
خدایی کریم هم عالیه حداقل یک سر و گردن بالاتر از فالکائو

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
داداش این پرزه که باید بخواد یا نخواد دیدی که اون الونسو و دی ماریارو با اینهمه حرف فروخت پس پرز مهمه.
خدایی کریم هم عالیه حداقل یک سر و گردن بالاتر از فالکائو
خودمونیم این ی سرو گردن و که شوخی اومدی?
درسته

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
شب خوش
e0b914755b7e535943f8a3503758e55b.jpg

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سوتی فالکائو : پیغام مورد نظر در فیس بوک پاک نشده است !

222falcao.jpg

رئال مادرید فارسی : هرچند فالکائو اعلام کرد که خبر انتقالش به رئال مادرید فتوشاپ بوده است اما پروفایل شخصی او در فیس بوک چیز دیگری می گوید !

در واقع پروفایل فالکائو در فیس بوک به توئیتر این بازیکن متصل شده است که این باعث خواهد شد پیغام های صفحه توئیتر وی روی پروفایلش نیز منتشر شود . فالکائو می گوید این پیغام فتوشاپ بوده است اما با مراجعه به پروفایل او مشخص خواهد شد که این پیغام کاملا واقعی بوده است و همانطور که پیداست توسط برنامه توئیتر و از طریق تویئتر رسمی او منتشر شده است و جالب اینجاست که هنوز هم در پروفایلش وجود دارد !

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رونالدو : توپ طلای مسی ؟ اگر نظرم را بگویم راهی زندان می شوم !

رئال مادرید فارسی : کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در گفت و گو با TVI در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد .

رابطه دوستانه با مربیان

فقط با فرگوسن صمیمی بودم . با بقیه اینگونه نبودم . روابط خیلی خوبی با پلگرینی و آنجلوتی دارم . برای پیدا کردن دوست به فوتبال نیامدم . فوتبالیست شدم که موفقیت کسب کنم .

رابطه با مورینیو

در زمان او از نظر جوی و تیمی در باشگاه در شرایط پیچیده ای بودم . حتی اختلافم با برخی بازیکنان و هواداران دیگر بالا گرفته بود .

نوع تغذیه اش

غذاهای فست فود ، نوشابه ، سرخ کردنی و ... نمی خوارم . شکر خدا از نظر ژنتیکی شرایط خوبی دارم و هرچه بخواهم می توانم بخورم. اولین نفری هستم که به تمرین می آیم و آخرین نفری هستم که از تمرین می روم . بدن من نیمی از موفقیت من است و باید مراقب آن باشم .

توپ طلای جام جهانی مسی

نمی توانم صادقانه در این باره چیزی بگویم . اگر نظرم را بگویم راهی زندان خواهم شد !

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
کریستیانو : دوست دارم در رئال فوتبالم را تمام کنم

رئال مادرید فارسی : کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در خصوص مسائل مختلف با TVI صحبت کرد .

تا سن 35 سالگی می خواهد بازی کند

می خواهم تا سن 35 یا 36 سالگی بازی کنم و وقتی به این سن رسیدم خواهیم دید که چه خواهد شد . می توانم بگویم دوست دارم فوتبالم را در رئال مادرید که بهترین باشگاه دنیاست تمام کنم ، یا منچستر یونایتد یا اسپورتینگ لیسبون که در آن اساس فوتبال را یاد گرفتم .

در خصوص سنش

فکر نمی کنم 29 سال سن دارم . می دانم که 29 ساله هستم اما در ذهن خودم احساس می کنم 23 یا 24 ساله هستم . وقتی تمرین می کنم و بازی می کنم لذت می برم . اما می دانم شرایط بدنیم با آن موقع یکسان نیست .

دی استفانو

دی استفانو خیلی خوب بود و یکی از مهمترین بازیکنان دنیا بود . امیدوارم روزی با او برابری کنم .

فصل خوب

افتخارات فردی بدون یک تیم قوی به دست نمی آید . امسال در سطح خوبی بودم چرا که جام حذفی ، لیگ قهرمانان اروپا و سوپر جام را فتح کردیم که فقط به من بستگی نداشت .

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
ویروس فیفا در مادرید

رئال مادرید فارسی : پس از دیدار مقابل رئال سوسیداد 13 بازیکن رئال مادرید باید خود را به اردو های تیم ملی دعوت کنند .

ایکرکاسیاس ، سرجیو راموس ، ایسکو و کارواخال باید روز 13 شهریور در برابر فرانسه قرار بگیرند و 4 روز بعدش در مرحله انتخابی یورو 2016 به مصاف مقدونیه بروند .

فرانسه به همراه بنزما و واران علاوه بر دیدار مقابل اسپانیا 16 شهریور در بلگراد به مصاف تیم صربستان خواهد رفت .

کروس و خدیرا 12 شهریور به همراه آلمان در یک دیدار تدارکاتی در آلمان به مصاف آرژانتین خواهند رفت و سپس 4 روز بعد در مرحله انتخابی یورو 2016 به مصاف اسکاتلند خواهند رفت .

مودریچ و کرواسی نیز 13 شهریور در برابر فبرس و 18 شهریور در برابر مالت قرار خواهند گرفت . په په و کوئنترائو نیز فقط یک بازی تدارکاتی هفته آینده در برابر آلبانی در لیسبون خواهند داشت . بیل به همراه ولز به مصاف آندورا خواهد رفت و جیمز نیز به همراه کلمبیا فرصت انتقام از برزیل را خواهد داشت .

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
خدایی جز معدود بازیکنایی هست که خالکوبی نداره و همش هم بخاطره اینکه خون میده.
خیلی آدم توپیه.
اون فیلمی که ازش گزاشتم دیدید؟؟؟؟

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خیلی آدم توپیه.

آره ولی قبلا هم دیده بودم :D کلا سلطان تکه خدا نگهش داره برامون

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
خیلی آدم توپیه.

واقعا ایول داره،اخلاق واقعی رو رونالدو داره

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ادعای اسکای اسپورت:چیچاریتو در راه سانتیاگو برنابئو
یعنی ديماريارو دادیم اینو تحویل بگیریم...
کاش همون موراتا رو نگه میداشتیم
اگه این خرید انجام بگیره یه نیم فصل واسه اعتراض ب پرز هیچ بازی از مادرید و نگاه نمیکنم
پرز این جوری عذاب مون نده....

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
ادعای اسکای اسپورت:چیچاریتو در راه سانتیاگو برنابئو
یعنی ديماريارو دادیم اینو تحویل بگیریم...
کاش همون موراتا رو نگه میداشتیم
اگه این خرید انجام بگیره یه نیم فصل واسه اعتراض ب پرز هیچ بازی از مادرید و نگاه نمیکنم
پرز این جوری عذاب مون نده....
اصلا در حده رئال هست؟؟؟

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
موراتا خیلی بهتر ا:general609:ز اون بود این جوری که بوش میاد کاگاوا با دورتموند تموم کرده...
شاید رويس بارسا یا مادرید رو انتخاب کنه...
رویس رو بیشتر از فالکائو دوس دارم بخریمش.

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
اومدن چیچاریتو تقریبا قطعی شده...فقط یکیو گرفتن که بگن بازیکن گرفتیم جایگزین بنزما..
جالبه تعداد مهره های تیم،کمترین تعداد مهره توو 10 سال گذشتست!! مصدوم بدیم دیگه هیچی..همش آکادمی باید بازی کنن..دی توماس از آکادمی اسمش واسه بازی امشب تو لیسته...رونالدو هم که مصدومیتش تشدید شده، فعلا استراحت میکنه.

Sent from my GT-I9300

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
اومدن چیچاریتو تقریبا قطعی شده...فقط یکیو گرفتن که بگن بازیکن گرفتیم جایگزین بنزما..
جالبه تعداد مهره های تیم،کمترین تعداد مهره توو 10 سال گذشتست!! مصدوم بدیم دیگه هیچی..همش آکادمی باید بازی کنن..دی توماس از آکادمی اسمش واسه بازی امشب تو لیسته...رونالدو هم که مصدومیتش تشدید شده، فعلا استراحت میکنه.

Sent from my GT-I9300
اخه باز فالکائو یک سر و گردن پایین تر از بنزما بود این چیچاریتو که در حده اکادمیه رئالم نیس.:D
الان این چیچاریتو چه حالی میکنه اومده رئال:eek:

بالا