برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
داداش من رام رو نصب کردم اما آپدیت رام رو چطوری نصب کنم؟
اگه مثل نصب رام هست یعنی از ریکاوری انجام میدم ولی ارور aborted میده.؟؟؟چطوری نصب کنم؟؟؟
ایا بعد نصب اپدیت باید فرمت فکتوری و فول وایپ کرد یا نه
ممنونم

آپدیت رو باید با SP Flash Tool فلش کنید روی رام miui فعلیتون.

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
آپدیت رو باید با SP Flash Tool فلش کنید روی رام miui فعلیتون.
تو خود رام هم گزینه اپدیت داره که میزنم دانلود میشه و خودش وارد ریکاوری میشه و خودش تو نصب میره اما اخرش ارور میده..ظاهرا اکثرا همین مشکل رو دارن...فایل فک کنم مشکل داره.!!!!شما اپدیت همین رام رو تست کردید؟؟

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
تو خود رام هم گزینه اپدیت داره که میزنم دانلود میشه و خودش وارد ریکاوری میشه و خودش تو نصب میره اما اخرش ارور میده..ظاهرا اکثرا همین مشکل رو دارن...فایل فک کنم مشکل داره.!!!!شما اپدیت همین رام رو تست کردید؟؟
نه آپدیت رو استفاده نکردم اما طبیعی هست که نتونید از آپدیت خود miui استفاده کنید
چرا که این رام در اصل واسه گوشی Huawei Honor 3C هست که به iNew V3 تبدیل شده
و Developer توی سایت ChinaPhoneArea گفته بود که آپدیت رو باید خودتون فلش کنید.

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من باطری هم چک کردم به نصبت قبل بهتر شده بود و تا الان هیچ مشکلی نداشتم و حداقل بهترین رام تا الانه فکر کنم ضمنا افکت های زیبایی هم در زمان پیام یا میسکال داره و ...
من که ورژن نصب با CWM رو دانلود کردم ولی بعد از نصب بالا نمیاد تمام وایپ ها هم انجام میدم ولی باز خبری نیست
میشه یه توضیح مختصری راجب نصب با فلش تول بدی ؟ درایور های گوشی رو از کجا باید گیر بیاریم که برنامه گوشی رو بشناسه و ...

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
سلام یه همه دوستان من سه چهار ماه پیش گوشیمو آپدیت کردم IMI گوشیم پرید و همینجا تو همین تاپیک مطرح کردم دوستان پیشنهاداتی دادن و من امتحان کردم ولی با هیچکدوم از راه حلها مشکل حل نشد و گوشیم فقط با سیم کارت ایرانسل کار میکنه .
تا الان راهی وجود نداره imi رو من درست کنم >؟
لطفا راهنمایی کنین .

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
سلام یه همه دوستان من سه چهار ماه پیش گوشیمو آپدیت کردم IMI گوشیم پرید و همینجا تو همین تاپیک مطرح کردم دوستان پیشنهاداتی دادن و من امتحان کردم ولی با هیچکدوم از راه حلها مشکل حل نشد و گوشیم فقط با سیم کارت ایرانسل کار میکنه .
تا الان راهی وجود نداره imi رو من درست کنم >؟
لطفا راهنمایی کنین .
هم با mtk droid میتونی که خیلی راحته + mobile uncle هر کدوم میتونی بهم بگو تا بهت بگم
پیشنهاد من mtk droid هست

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
هم با mtk droid میتونی که خیلی راحته + mobile uncle هر کدوم میتونی بهم بگو تا بهت بگم
پیشنهاد من mtk droid هست

داداش من mtk droid رو امتحان کردم جواب نداد .
حالا شما بازم راهنمایم کنین شاید جواب گرفتم . ممنون

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
منم همین مشکلو دارم اگه میشه توضیح بدین

داداش من mtk droid رو امتحان کردم جواب نداد .
حالا شما بازم راهنمایم کنین شاید جواب گرفتم . ممنون
حتما دوستان گل
اول از همه بهتون پیشنهاد میکنم ویندوزتون حتما 7 باشه رو ویندوز 8.1 که تست کردم اصلاجواب نمیده.پس حتما ویندوز 7 باشه
بعدش این نسخه از mtk droid رو دانلود کنید
http://www.mediafire.com/download/6z9acf5um65cuj2/MtkDroidTools v2.5.3.zip
بعد این بسته رو دانلود کنید
http://www.datafilehost.com/d/b7ff7524
حتما درایور و adb و چیز های دیگه ای که توی بسته ی بالا گفتم نصب کنید.
بعدش تو گوشی حتما گزینه Developer-> USB Debugging رو در settings فعال باشه
بعد گوشی رو با کابل وصل کنین میبینید mtk droid تمام مشخصات گوشیتون رو میاره !!!!اگه تمام کار ها رو درست انجام داده باشین دکمه ی imei/nvram فعال میشه :)
حالا روش کلیک کنین و بعد imei ها رو به ترتیب و درست وارد کنید(imei رو ی کارت گوشی و یا پشت گوشی همون جایی که باتری میزارید نوشته شده هست)
بعد گزینه replace ... میزنید و بعد که همه چی انجام شد گزینه reebot رو تو نرم افزار mtkdroid میزنید ....بعد گوشی بالا میاد می بینید که حل شده...
برای چک کردن imei هم می تونید از این شماره استفاده کنید #06#*
سوالی بود در خدمتم دوستان گلم

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
حتما دوستان گل
اول از همه بهتون پیشنهاد میکنم ویندوزتون حتما 7 باشه رو ویندوز 8.1 که تست کردم اصلاجواب نمیده.پس حتما ویندوز 7 باشه
بعدش این نسخه از mtk droid رو دانلود کنید
http://www.mediafire.com/download/6z9acf5um65cuj2/MtkDroidTools v2.5.3.zip
بعد این بسته رو دانلود کنید
http://www.datafilehost.com/d/b7ff7524
حتما درایور و adb و چیز های دیگه ای که توی بسته ی بالا گفتم نصب کنید.
بعدش تو گوشی حتما گزینه Developer-> USB Debugging رو در settings فعال باشه
بعد گوشی رو با کابل وصل کنین میبینید mtk droid تمام مشخصات گوشیتون رو میاره !!!!اگه تمام کار ها رو درست انجام داده باشین دکمه ی imei/nvram فعال میشه :)
حالا روش کلیک کنین و بعد imei ها رو به ترتیب و درست وارد کنید(imei رو ی کارت گوشی و یا پشت گوشی همون جایی که باتری میزارید نوشته شده هست)
بعد گزینه replace ... میزنید و بعد که همه چی انجام شد گزینه reebot رو تو نرم افزار mtkdroid میزنید ....بعد گوشی بالا میاد می بینید که حل شده...
برای چک کردن imei هم می تونید از این شماره استفاده کنید #06#*
سوالی بود در خدمتم دوستان گلم

دوست عزیز ویندوز من 8.1 هستش
من کلا گوشیم سیم کارت رو نمیشناسه من همین ورژن mtk رو دارم دکمه ی imei/nvram هم فعاله ولی وقتی کدهارو وارد میکنم و ریست میکنم اتفاقی نمیوفته
و با کد 06# هردو رو میزنه invalid

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوست عزیز ویندوز من 8.1 هستش
من کلا گوشیم سیم کارت رو نمیشناسه من همین ورژن mtk رو دارم دکمه ی imei/nvram هم فعاله ولی وقتی کدهارو وارد میکنم و ریست میکنم اتفاقی نمیوفته
و با کد 06# هردو رو میزنه invalid
برای من هم همین طوری بود.رو ویندوز 8.1 اصلا جواب نمیده.....
حتما باید 7 باشه البته xp تست نکردم..ولی رو 8.1 اصلا نمیشه.... اگه از دوستات کسی ویندوز 7 داره میتونی از اونا استفاده کنی!!!
از ویندوز 7 استفاده کن همه مراحی که گفتم رو انجام بده و اون کد رو بزن مطمین باش درست میشه ;)

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
مرسی داداش امتحان میکنم . انشاالله درست بشه .

xmanz

Registered User
لایک‌ها
107
کسی تاچ و ال سی دی سالم این گوشیو داره که بقیه قطعاتش خراب باشه؟ و نخواد

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده
تا دیروز گوشیم نام مخاطب رو نشون میداد ولی امروز هر تماسی که از موبایل به موبایل من باشه ، اسم مخاطبین رو میزنه emergency call
ولی وقتی از تلفن ثابت کسی زنگ میزنه درست اسم رو نشون میده!!!
ریست هم کردم بازم درست نشد!!!
خیلی برام عجیبه؟!!!!چطوری حلش کنم؟!!!
رامی که استفاده میکنم miui هست
ممنون

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده
تا دیروز گوشیم نام مخاطب رو نشون میداد ولی امروز هر تماسی که از موبایل به موبایل من باشه ، اسم مخاطبین رو میزنه emergency call
ولی وقتی از تلفن ثابت کسی زنگ میزنه درست اسم رو نشون میده!!!
ریست هم کردم بازم درست نشد!!!
خیلی برام عجیبه؟!!!!چطوری حلش کنم؟!!!
رامی که استفاده میکنم miui هست
ممنون

این مشکل این رامه ، شماره هایی که با +98 ذخیره شده رو نشون نمیده یکی از دوستانم همین مشکلو داشت

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
این مشکل این رامه ، شماره هایی که با +98 ذخیره شده رو نشون نمیده یکی از دوستانم همین مشکلو داشت
مشکل +98 نیست.اخه دیروز دو روز پیش نصب کرده بودم درست بود.شماره هایی که از تلفن ثابت به موبایل من زنگ میزنن نام رو نشون میده ولی وقتی کسی از گوشی خودش زنگ میزنه (بلا استثنا) اسم همه رو emergency call میزاره یعنی تو ی اون صفحه این مینویسه...ولی تو قسمت recent call اسم اون نفر رو مینویسه!!!!
نمی دونم مشکل چی هست

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان یه تجربه شخصی رو میخوام در اختیارتون بذارم که اگه به مشکل خوردید بدونید چیکار کنید
من با نرم افزار mtkdroid در حال کار بودم که ریکاوری cwm برای گوشی نصب کنم که دیدم چنتا از دوستان مشکل IMEI خوردن موقع نصب رام گفتم از طریق همین برنامه یه بکاپ بگیرم که بعد از گرفتن بکاپ IMEI پرید و هرچی بکاپ رو restore میکردم فاییده نداشت و Error (pttycmd1 not found) میداد خلاصه یکروز کامل هرکار کردم درست نمیشد و توی سایت های خارجی هم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
در آخر با نا امیدی کامل رام رسمی 1.1.1 رو با برنامه flashtool نصب کردم که خوشبختانه این مشکل برطرف شد ، بعد از این به kitkat آپدیت کردم گوشی رو که باز هم با اینکه سیمکارت رو میشناخت و زنگ هم میخورد گوشی ولی با کد *#06# که شماره گیری میکردم جلوی هردو سیم کارت میزد invalid ! که ایندفعه مشکل از طریق mtkdroid برطرف شد ...
.
تجربه یک روز کار با رام kitkat
مشکل باطری (زود خالی شدن و 100% شدن سریع موقع شارژ ) تا حدود خیلی زیاد برطرف شده
رام بسیار سریع و روان و بدون باگ اجرا میشه
احساس میکنم در مقایسه با قبل کیفیت دوربین بهتر شده
تنها ایراد فعلا اینه که موقع بسته بودن در کاور هوشمند وقتی تماس داشتی میشد بدون باز کردن در کاور پاسخ داد که روی این رام این قابلیت نیست

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان کسی در رام miui مشکل بلوتوث داره!؟برای من بلوتوث روشن نمیشه
ریست و وایپ هم کردم ولی بازم روشن نمیشه!!!!! روی رام قبلی که تسونامی بود خیلی خوب کار میکرد:(

Last edited:

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
نمیشه کاری کرد مارکتmiui انگلیسی بشه....منظورم اپلیکیشن هایی که میگیره انگلیسی باشن نه چینی.راهی نیست پلی گوگل رو بهش شناسوند؟

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
نمیشه کاری کرد مارکتmiui انگلیسی بشه....منظورم اپلیکیشن هایی که میگیره انگلیسی باشن نه چینی.راهی نیست پلی گوگل رو بهش شناسوند؟
شما دارید از اپلیکیشن miui market استفاده می کنید که کاملا چینی هست.
Gapps رو فلش کنید روی رام گوگل پلی اضافه میشه !

بالا