برگزیده های پرشین تولز

نرخ عصب کشی ؟ !

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
asabkoshi
asabkeshi
کدوم درسته ؟ :دی

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
آقا چرا انقد توهین میکنید !!
پدرمون دراومده یه عمر درس خوندیم!پدرمون دراومده.کمر واسمون نمونده،پدرمون دراومده صبح تا شب درس خوندن.
تعرفه بالاس برین پیش دندانساز.تفاوت کار علمی و کار تجربیرو خودتون میفهمین
3 سال واسه کنکور جونمونو گذاشتیم،6 سالم دانشگاه
یکی با سواد پنجم ابتدایی روزی 100-200 تومن در آمد داره،ما که عمرمونو میذاریم زیاده؟؟
پ.ن:من خودم البته مطب بزنم تعرفه هامو پایین تر از مقدار تعیین شده انتخاب میکنم که باری از دوش مردم برداشته بشه !! :D
مگه بقیه ملت درس نمیخونن مهندس بشن؟؟؟ 4 سال لیسانس 2.5 فوق همین کافی نیس!؟ فرق دندون پزشک چیه که در 1 روز باید درامد 1 ماه یه مهندس رو داشته باشه؟ انصاف کجا رفته

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
مگه بقیه ملت درس نمیخونن مهندس بشن؟؟؟ 4 سال لیسانس 2.5 فوق همین کافی نیس!؟ فرق دندون پزشک چیه که در 1 روز باید درامد 1 ماه یه مهندس رو داشته باشه؟ انصاف کجا رفته

1-قبول شدن توی دندونپزشکی خودش 3 سال واسه کنکورش وقت میخواد
2-رتبات برتر مهندسی مثل زیر 100 رو که توی شریف و امیر کبیر میخونن رو هوا میزنن.
3 6 سال فقط عمومی و 4 سال تخصصی.میشه چند سال؟؟10 سال!
4 مهندسی که دانشگاه آزاد نمیدونم کجا 6 سال درس خونده با دندونپزشک یکیه؟؟سواد اینا یکیه؟؟
5 من نگفتم تعرفه ها مناسبه،بالاس،ولی خیلی خوبه با فرهنگ و ادب حرفمونو بزنیم.
با تشکر

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
آقا من یه دندون آخرم حسابی سوراخ شده بود به طوری که غذا توش گیر می کرد چند وقت پیش رفتم برام عسب کشی و ترمیم کرد و با ماده خیلی خوب و دقیقا این روز اولش پرش کرد و واقعا الان راضیم ازش هزینه هم فکر کنم 340 تومن گرفت. فقط اون مرحله پر کردن ریشه نزدیک 1 ساعت طول کشید و خیلی هم درد داشتم. جرم گیری هم که سه جلسه تقسیمش کرد که درد زیادی نداره و اونم 90 تومن شد. حالا دعا کنید هفته دیگه که میرم بقیه دندونام عسب کشی نخوان!

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
1-قبول شدن توی دندونپزشکی خودش 3 سال واسه کنکورش وقت میخواد
2-رتبات برتر مهندسی مثل زیر 100 رو که توی شریف و امیر کبیر میخونن رو هوا میزنن.
3 6 سال فقط عمومی و 4 سال تخصصی.میشه چند سال؟؟10 سال!
4 مهندسی که دانشگاه آزاد نمیدونم کجا 6 سال درس خونده با دندونپزشک یکیه؟؟سواد اینا یکیه؟؟
5 من نگفتم تعرفه ها مناسبه،بالاس،ولی خیلی خوبه با فرهنگ و ادب حرفمونو بزنیم.
با تشکر
خیلی ها سال اول دندان پزشکی و پزشکی قبول میشن.
اکثر رتبه های برتر ریاضی از ایران میرن.البته کاملا حق هم دارن.احمق نیستند تو این مملکت بمونن.
موفق شدن تو کنکور همیشه به سواد آدم ربط نداره.کسی که فقط بلده تست بزنه با سواده؟
طرف با هزار تا کلاس کنکور و تست زدن پزشکی قبول میشه ولی فردی که از این **** آموزشی مزخرف خوشش نمیاد باید چیکار کنه؟آدم میشناسم درسایی مثل زیست و شیمی بالای 70 زده بود ولی بی علاقگی به درسایی مزخرفی مثل عربی و دینی که هیچ ربطی به پزشکی و دندان پزشکی ندارن باعث شد نتونه تو این رشته ها قبول بشه.این یعنی **** آموزشی :general502: ما.
بعدشم میگن چرا دکتر های ما به جای اینکه بیشتر به فکر درمان بیماران باشن به فکر پر کردن جیب خودشون هستند!
خب کسی که n میلیون خرج معلم خصوصی کرده یا n سال پشت کنکور دهنش سرویس شده فکرش کندن از ملت نباشه؟!
مشکل فقط تعرفه های بالا نیست.مشکل متوسط درامد مردم بیچاره ی ما هست.اگه متوسط درامد مردم ما ماهی 10 میلیون در ماه بود خیلی از تعرفه های پزشکی مناسب میشد!
در کل سیاستشون اینه که پول از دست مردم دربیارن و بهشون مدرک بی ارزش بدن بعد بگن حالا اگه میتونی برو کار پیدا کن!نتونستی بیا فوق بخون بازم اگه نتونستی کار پیدا کنی بیا دکترا بخون بعدش میبینی 35 سالت شده کل ملت دکترا گرفتن و بیکارن!

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دوست عزیز ، نرخ اصلی عصب کشی تو تبریز حدود 150-180 هست توسط بهترین دندانپزشک که خیلی هم معروف هست

اینم تعرفه دندانپزشکان طرف قرارداد با بیمه ایران
اگرهم دفترچه بیمه ندارید ، همون 160-180 تومن هست

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دونه ای 500 تومن پارسال با بیمه فک کونم 400 حساب کرد
دوست عزیز چندبار تو سال گذشته و پارسال ، گذرمون به همین دندانپزشک ها برای عصب کشی و ... افتاده . بیشتر از 180 (زمستان 92) کسی درخواست نکرده . ضمنا قبل از انجام ترمیم و... به 2-3 تا دندانپزشک مراجعه کردیم که نرخ همشون در همین حدود بوده

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
دوست عزیز چندبار تو سال گذشته و پارسال ، گذرمون به همین دندانپزشک ها برای عصب کشی و ... افتاده . بیشتر از 180 (زمستان 92) کسی درخواست نکرده . ضمنا قبل از انجام ترمیم و... به 2-3 تا دندانپزشک مراجعه کردیم که نرخ همشون در همین حدود بوده
باشه داداش جوش نزن
تو مشهد از این خبرا نیس مگه یه جا دانشگاهی چیزی باشه دندونت میره زیر دست یه فلان شده ای با کلی درد دندونتم داغون میشه
هر کی برای خودش اینجا نرخ میزنه

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
باشه داداش جوش نزن
تو مشهد از این خبرا نیس مگه یه جا دانشگاهی چیزی باشه دندونت میره زیر دست یه فلان شده ای با کلی درد دندونتم داغون میشه
هر کی برای خودش اینجا نرخ میزنه

دوست عزیز اولا بنده آدم خیلی خونسردی هستم و در کمال آرامش می نویسم. این مطلب رو هم که نوشتم ، جهت راهنمایی دوستان بود.
شما هرجا بردی عصب کشی کنند، لطف کن یدونه برگه ، از منشی دندانپزشک بگیر، که کلیه هزینه ها + مشخصات دقیق کاری که انجام شده رو روش بنویسند و با مهر تائید کنند. ضمنا اگر دقیقا می خواهید ببینید که دندانپزشک هایی که گفتم تجربی هستند یا آماتور و تازه کار و..... دقیقا مشخصاتشون رو براتون یادداشت کنم، اطلاع بدم. یکیشون که دقیقا یادم هست و حتی کپی مدرکشم به دیوار زده و رو تابلو هم نوشته ، از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده و حدود 20 سال هم سابقه پزشکی داره.

ضمنا فایل تعرفه دندانپزشکی سال 93 رو هم براتون ضمیمه کردم. حالا اگر کسی بیشتر از این هزینه ها ، پول بده ، بدونه که سرش کلاه رفته . تا مـــاهـــا به اینگونه موارد اعتراض نکنیم ، کیه اصناف ، پزشکان و ... هر نرخی رو بخواهند می گیرند ولی وقتی بفهمند و ببینند که اکثریت مردم از نرخ ها اطلاع دارند و به فردی مراجعه می کنند که هزینه معقول تری دریافت می کنه، نرخ هاشون رو عادلانه تر می کنند.

فایل های ضمیمه

• تعرفه های سال 93.pdf
    140.8 KB · نمایش ها: 19

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
دوست عزیز اولا بنده آدم خیلی خونسردی هستم و در کمال آرامش می نویسم. این مطلب رو هم که نوشتم ، جهت راهنمایی دوستان بود.
شما هرجا بردی عصب کشی کنند، لطف کن یدونه برگه ، از منشی دندانپزشک بگیر، که کلیه هزینه ها + مشخصات دقیق کاری که انجام شده رو روش بنویسند و با مهر تائید کنند. ضمنا اگر دقیقا می خواهید ببینید که دندانپزشک هایی که گفتم تجربی هستند یا آماتور و تازه کار و..... دقیقا مشخصاتشون رو براتون یادداشت کنم، اطلاع بدم. یکیشون که دقیقا یادم هست و حتی کپی مدرکشم به دیوار زده و رو تابلو هم نوشته ، از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده و حدود 20 سال هم سابقه پزشکی داره.

ضمنا فایل تعرفه دندانپزشکی سال 93 رو هم براتون ضمیمه کردم. حالا اگر کسی بیشتر از این هزینه ها ، پول بده ، بدونه که سرش کلاه رفته . تا مـــاهـــا به اینگونه موارد اعتراض نکنیم ، کیه اصناف ، پزشکان و ... هر نرخی رو بخواهند می گیرند ولی وقتی بفهمند و ببینند که اکثریت مردم از نرخ ها اطلاع دارند و به فردی مراجعه می کنند که هزینه معقول تری دریافت می کنه، نرخ هاشون رو عادلانه تر می کنند.
دکتری هم که من رفتم برای عصب کشی بیشتر از 20 سال سابقه داره استاد دانشگاه هست.امثال اینا زیاده جایی هم برای شکایت نیس
حتی ما گفتیم شاید بشه از تامین اجتماعی یه پولی بگیریم ولی تو نظر اونا عصب کشی یه درمان زیبایی به حساب میاد و پولی بابتش نمیدن! یعنی همه باید از جیب مبارک داده بشه...!

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
دوست عزیز با کمال احترام ، باید عرض کنم که هرکسی که عنوان کرده ، عصب کشی دندان ، عمل زیبایی هست ، حرف کاملا بی جایی زده. شما حتی می تونید در بعضی از مراکز درمانی خود تامین اجتماعی با هزینه خیلی کم ، عصب کشی انجام بدید (بماند که کیفیت کار مراکز تامین اجتماعی همه جا یکسان نیست و اکثر مراکزش کیفیت خدمات دهی و ... خیلی پایینی دارند) .ضمنا بنده دیگه هیچ مطلبی عنوان نمی کنم و اگر حرف هام کسی رو ناراحت کرده یا احساس کرده که بی ربط و الکی هست ، لطفا فراموش کنه و بنده عذرخواهی می کنم

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
سلام

چند روزی هست دندون های آخرم بدجوری اذیت میکنند
امروز رفتم دکتر و عکس هم گرفتم
ولی میگن باید 4 تاشون عصب کشی بشن
هزینه هر کدومو میگن 400 ت میشه

خواستم ببینم تعرفه عصب کشی و پرکردن معمولی و جرم گیری چقدره ؟

کسی دکتر خوب میشناسه تو شیراز که سریع کار راه بندازه ؟

برج 9 عصب کشی کردم 580 تومن ، حدود 2 ماه بعد یه تیکه از دندونم شکست دوباره رفتم طرف گفت چون عصب کشی شده دندونت ضعیفتر شده و احتمال داره دوباره پر کنم و بشکنه و گفتش بیا روکش کنم واست ، 650 ناقابل دیگه هم واسه روکش ازم گرفت

بالا