برگزیده های پرشین تولز

مشکل سی پنل

farhad_m77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان یه مشکلی واسم پیش اومده بالای هاستم زده

This copy is a trial version and will expire at the end of the trial term. You will need to upgrade to a paid copy to continue using the software after that term.

به پشتیبانی هم تیکت زدم ولی انگار سرشون به خاطر همین مسئله خیلی شلوغه جواب ندادن
فقط میخواستم بپرسم که این مشکل میتونه باعث ریلود شدن هاست و حذف کامل فایل ها و دیتابیس بشه
دوستان من عجله دارم لطفا اگه کسی در این باره چیزی میدونه سریع جواب بده

ided

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان یه مشکلی واسم پیش اومده بالای هاستم زده

This copy is a trial version and will expire at the end of the trial term. You will need to upgrade to a paid copy to continue using the software after that term.

به پشتیبانی هم تیکت زدم ولی انگار سرشون به خاطر همین مسئله خیلی شلوغه جواب ندادن
فقط میخواستم بپرسم که این مشکل میتونه باعث ریلود شدن هاست و حذف کامل فایل ها و دیتابیس بشه
دوستان من عجله دارم لطفا اگه کسی در این باره چیزی میدونه سریع جواب بده
سلام
سی پنل به تمامی کاربرانی که تازه سی پنل رونصب میکنن 15روز رایگان و به عنوان تریال میده
بعد از این 15روز کاربر باید لایسنس تهیه کنه
ظاهرا شما روی یه سرور جدید هستین

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

باید شرکت یا ارائه دهنده خدمات وب به شما پاسخگو باشه !
معمولا کسانی از نسخه تست 15 روزه استفاده میکنند که با اون سیستم (cPanel) آشنایی نداشته باشند.
اما در ایران از نسخه نمایشی یا همان تست 15 روزه استفاده تجاری میشه و نهایتا چنین مشکلاتی بوجود میاد !!!
---
این مشکل هیچ کاری با دیتا/اطلاعات سایت شما نداره ، اطلاعات هاست شده در سرور های شرکت ارائه دهنده خدمات وب می باشد.
در صورتی که هزینه لایسنس (مجوز استفاده از سی پنل) پرداخت شود همه چیز به حالت قبل بر میگردد.
در غیر اینصورت باید منتظر جواب یا راهکارهای جدید ارائه دهنده خدمات وب خودتون باشید!
+ اگر وب سایت شما مهم است بک آپ رو هیچوقت فراموش نکنید.

موفق باشید

بالا