برگزیده های پرشین تولز

شدیدا نیاز به کمک دوستان دارم شدیدا

catalan10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام تورو خدا کمکم کن ببین من کاربر ویژه نیستم الانم مشکلم انقدر حاددددددده که فقط دعا میکنم شما کمکم کنی
من گوشیم سامسونگ اس 4 هست
امروز یه فونت نصب کردم روتش کرده بودم باعث شد گوشییم روی آرم سامسونگ بمونه
بردمش علاالدین گفت باید فلش شه چنتا فلش مختلف زد گفت گوشیت جواب نداد ارور میده
دیگه گوشی اصلا روشن نمیشد بردمش گارانتی گفت احتمالا باید از جی تگ استفاده کنیم شاید هاردبریک شده باشه
حالا سوال من اینه
من توی هارد داخلی گوشیم یک فیلم تولد 500 مگابایتی داشتم پاکش کرده بودم بعدش چنتا کلیپ عکس ریختم چنتا هم برنامه نصب و پاک کرده بودم
میخوام بدونم اگر هاردبریک شده باشه و درستش کنن بعد روش سیستم اندروید رو دوباره بریزن با توجه به توضیحاتم امکان داره توی نمایندگی اصلی شرکت توی بازار موبایل ایران بخوان هارد منو ریکاوری کنن و اصلا قابل ریکاوری شدن هست با این توضیحاتم ؟؟؟؟؟ تورو قرآن اگر واقعا جوابشو میدونید بگید اگر نه شما مدیری عزیزی بزرگی از کسی که استادشه بپرسید لطف کنید بزرگواری کنید جواب سوالای منو بدید تورو خدا کمکم کنید من منتظر جوابم یکدنیا تشکر

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
نه
به این راحتی قابل بازیابی نیست!

بعدشم اونا اونقدر مراجعه کننده دارن و اونقدر سرشون شلوغه که نمیان کلی وقت صرف کنن تا گوشی این همه مشتری معمولی رو ریکاوری کنن، ببینن چی توش بوده!

عامو ولش کن!
بی خیال!
اینقدر حساس نباش!

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
واقعاً گوشی مردیه!

اصلاً لازم نبود روتش کنی.

زنبورک!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
بازیابی اطلاعات از حافظه اینترنال مقداری دشواره این یک
دوم اینکه به هیچ وجه وقت اینکار رو ندارن این دو
به هیچ وجه دنبال فضولی و بازیابی اطلاعات نخواهند بود

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
نگران نباش بازیابی اطلاعات خ ا ی ه میخواد که افراد توی نمایندگی یا گارانتی ندارن چون اگه بشه اثبات کرد مجازات بدی داره.(جدا از شرف و انسانیت طرف)
دوما اگر میخوای اطلاعاتت بازیابی نشن مثلا یه مموری 4 گیگ که توش فیلم شخصی داری رو پاک کن و به جاش فایل الکی بریز تا خرخره پر کن و بعد فرمت کن...اونوقت دیگه هیچ راهی برای بازیابی اطلاعات نیست.

Sent from my C6903 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
شانست گرفته گوشی هست چون حافظه اینتراله جی تگ هم بکنن اطلاعاتت میپره کاری بهش ندارن.اگه هارد بود احتمالش رو میشد داد ولی گوشی نه.تازه اینقد سرشون شلوغه گوشیتو درس کنن شانس اوردی
نگران نباش اصلا

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
چون روی حافظه اینترنال بوده با این اوصاف به هیچ عنوان قابل بازیابی نیست. همینطوری عادیش هم چیزی از روی حافظه داخلی پاک بشه نمیشه ریکاوریش کرد چه برسه به اینکه همه این مراحل هم روی گوشی اتفاق افتاده باشه!

catalan10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اونایی که میگن نگران نباش اگر مال خودم بود فیلمه نگران نبودم چون تولد غریبه بود نگران شدم که با این اوصاف که دوستان میگن خداروشکر خیالم راحت شد ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن از همگیتون

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
فیلم تولد بوده ؟؟؟؟ :):):)
اشکال نداره خودتو ناراحت نکن.
به هیچ وجه حتی 1 درصد هم امثال اونا حوصله بازیابی و ... ندارن.
حالا اگه فیلم تولد غریبه هست نگاه کنن مشکلی که نیست:):)
فیلم تولد خودت نباشه ..:general506:

grants

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
96
نه عامو. کی میاد گوشی ریکاوری کنه.اونا اینقدر خودشون کار دارن

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
اونایی که میگن نگران نباش اگر مال خودم بود فیلمه نگران نبودم چون تولد غریبه بود نگران شدم که با این اوصاف که دوستان میگن خداروشکر خیالم راحت شد ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن از همگیتون

تولد دوبارت مبارک دوست من!!! :D:D:D

catalan10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حالا کسی نمیدونه هزینه گوشی که در اثر ریختن رام اشتباه خاموش شده و روشن نمیشه که احتمالا هاردبریک شده باشه و نیاز به جی تگ کردن داره واسه روشن شدن هزینش چقدر میشه احتمالا ؟؟؟؟؟؟؟؟

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
حالا کسی نمیدونه هزینه گوشی که در اثر ریختن رام اشتباه خاموش شده و روشن نمیشه که احتمالا هاردبریک شده باشه و نیاز به جی تگ کردن داره واسه روشن شدن هزینش چقدر میشه احتمالا ؟؟؟؟؟؟؟؟
رام اشتباه بیشتر سافت بریک میشه و با یک فلش رام خود گوشی درست میشه...
جِی تگ هم مخفف Joint Test Action Group برای باز برنامه نویسی کردن آی سی ها و میکرو کنترولرها هست.
گوشیت روشن میشد؟ویبره میزد؟گوشی حتی روشن هم نمیشد ولی صفحه نمایش با نور پس زمینه مشکی روشن میشد؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
رام یا کرنل؟ نگاه کن کرنل بریزی گوشیت احتمال زیاد هارد بریک میشه ولی رام خالی نه کرنل باید سافت بریک بشه که نیاز به جی تگ برای حلش نداره!! یه فلش ساده درستش میکنه!

catalan10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
گوشی اصلا روشن نشد دیگه بردمش نمایندگیش تا بهم خبر بدن

catalan10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حالا اگر کرنل باشه و هاردبریک شده باشه بخوان جی تگ کنن درست شه هزینش تقریبا چقد درمیاد ؟

MehranVB

Registered User
لایک‌ها
5
امکان ریکاروی از حافظه داخلی تقریبا صفره و اگه بشه هم فقط عکسا ممکنه ریکاوری بشن و یک فیلم ۵۰۰ مگی اون هم داخل مموری خود گوشی صددرصد قابل ریکاوری نیسه.

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
.تا چند روز دیگه می تونی فیلم تولدت رو از اینترنت دانلود کنی.حالا می بینی.باورش برات سخته ولی اینها اولین کارشون برسی حافظه دستگاهه

بالا