برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
سلام

راسته که برای آپدیت کنسولایی که با برد کبرا هک شدن هر دفعه باید کنسول باز شه و تغییر سخت افزاری تو برد به وجود بیاد ؟

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
این راسته که برای آپدیت و اجرای بازی های کبرا کنسول باید دوباره باز شه و تغییر سخت افزاری به وجوذ بیاد ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
سلام
این راسته که برای آپدیت و اجرای بازی های کبرا کنسول باید دوباره باز شه و تغییر سخت افزاری به وجوذ بیاد ؟
نخیر. فقط یه اپدیت ساده انجام میدی میریزیش رو فلش میزنی به کنسول و تمام

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index...-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
نخیر. فقط یه اپدیت ساده انجام میدی میریزیش رو فلش میزنی به کنسول و تمام

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index.php?threads/فروش-PSP-STREET-با-2-رم-و-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/
آخه یه نفر به من در مورد برد کبرا همچین توضیحات زیر رو داده ، راسته ؟ :
کنسول باز میشه و یه لحیم کاری داره و برد رو داخل کنسول میذارن
یه تیکه هم میاد بیرون که usb داره برای آپدیت و کپی خور و اورجین کردن یه دکمه داره و با این یو اس بی هم آپدیت میشه برد ولی جدیدا" برای 4.55 نیاز به یه دیسک داشت (اسمش رو حفظ نیستم ) و برای 4.60 هم یه دانگل دادن بیرون که اسمش dmc هست هنوز قیمتی براش تعیین نکردن برد کبری تا زمانی خوب بود که نیاز به این دنگ فنگ نبود چون میدونم این دردسر ها زیاد کار میبره و باید بدی بیرون میگم این کار رو نکن همچنین اجرای بازی و اجرا نشدن از هارد داخلی راحت نبودن توی اجرا بازی +باز شدن کنسول و...... خیلی ها برد بستن بعد باز کردن !!
هزینه نصب گمونم یه 50 تا 70 باشه !! برد هم خودش حدود 250 تا 300 باید باشه
حالا نظر دوستان چیه ؟؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
آخه یه نفر به من در مورد برد کبرا همچین توضیحات زیر رو داده ، راسته ؟ :
کنسول باز میشه و یه لحیم کاری داره و برد رو داخل کنسول میذارن
یه تیکه هم میاد بیرون که usb داره برای آپدیت و کپی خور و اورجین کردن یه دکمه داره و با این یو اس بی هم آپدیت میشه برد ولی جدیدا" برای 4.55 نیاز به یه دیسک داشت (اسمش رو حفظ نیستم ) و برای 4.60 هم یه دانگل دادن بیرون که اسمش dmc هست هنوز قیمتی براش تعیین نکردن برد کبری تا زمانی خوب بود که نیاز به این دنگ فنگ نبود چون میدونم این دردسر ها زیاد کار میبره و باید بدی بیرون میگم این کار رو نکن همچنین اجرای بازی و اجرا نشدن از هارد داخلی راحت نبودن توی اجرا بازی +باز شدن کنسول و...... خیلی ها برد بستن بعد باز کردن !!
هزینه نصب گمونم یه 50 تا 70 باشه !! برد هم خودش حدود 250 تا 300 باید باشه
حالا نظر دوستان چیه ؟؟
ببین داداش.
بزار از اول بگم کبری یه کیت یا یا بورد الکترونیکی که برای اینکه دستگات کپی خور بشه نصبش میکنی. برای نصب این کیت باید دستگات باز شه و این کیت با لحیم کاری تو کنسول نصب شه. حالا روش کار کبری چجوریه. کبری رو وقتی نصب کنی درایو نوری( جایی که سی دی میزاری ) دستگارو گول میزنه یعنی که باعث میشه که دستگات فک کنه سی دی بازی توش هست اما بازی رو از رو هارد اکسترنال اجرا میکنه. وقتی که کبری رو نصب میکنن از پشت دستگات جایی که هواکش هستش یه جای USB میاد بیرون برا اپدیت کبری نه خود کنسولا فقط برا کبری. کبری از اولین ورژن ps3 تا ۴.۵۵ بدون مشکل ساپورت میکنه. یعنی بدون هیچ مشکلی میتونی از رو هارد بازی کنی. اما برای اجرای بعضی بازیا ( از هر ۱۰۰ تا بازی شاید یدونش اینطوری باشه ) باید از دیسک بوت استفاده کنی. حالا دیسک بوت چیه؟ یه سی دی بازیو بزاری تو دستگاه تا اون بازی رو که می خوای اجرا کنی( نه اون بازی که رو سی دیه ها بازیی که نیاز به دیسک بوت داره فرقی هم نداره چه بازیی باشه).
خب این تا اینجاش. اگه می خوای ps3 بگیری با کبری کپی خورش کنی به دوتا چیز دقت کن یک اینکه ورژن کنسول زیر ۴.۶۰ و یا زیر ۴.۵۵ یا خود ۴.۵۵ باشه باشه ( مدل super slim ها چون جدیدترن ممکنه ورژنش ۴.۵۵ به بالا باشه پیشنهاد میکنم نگیری چون اولا که خیلی کوچیک شدن دوما که به خاطر همین کوچیک تر شدنش کبری کردنش سخت تر شده و کسایی که تو ایران سوپر اسلیم کبری میکنن خیلی کمن. سوما که سوپر اسلیم چون کوچیک تر شده ضعیف شده و اگه بخوای کبری بکنیش ممکنه به مشکل بخوره پس اصلا فکر سوپر اسلیمو نکن )
اگه می خوای ps3 بگیری و کبری بکنیش بهترین مدلش اسلیمه ( slim ) چون که تا اخر سال ۲۰۱۱ تولید شدن ورژنش زیر ۴.۵۵ و به راحتی کبری میشه و مشکلی براش پیش نمیاد ). اما دومین نکته اینکه خودت بورد کبری بگیر
برو تو سایت کبری برو تو قسمت resellers رو مال ایران کلیک کن. یه سایت باز میکنه به اسم irajshop.com. این سایت تنها نمایندگی فروش برد کبری تو ایرانه. قیمتشم 220.000 تومن.کنسولو با برد کبری بده یکی از مغازه های توپخونه بگو برام نصبش کن. برا نصبش ته تهش بخواد ازت 50.000 بگیره
خوب حالا بعد کپی خور کردن. برو یه هارد بگیر ( به نظر من ۲ ترابایتی قیمتشم میشه 350.000 ) بیا بده یکی از همین بچه های انجمن برات بازی بریزه فقط بش بگو برات بازی های کبری رو بریزه. بازی ریختن هم برا ۲ ترابایت بشه 80.000 بعدشم بشین عینه چی بازی کن.
اگه بازم سوال داشتی در مورد کبری و خرید ps3 بگو خوشحال میشم کمکت کنم

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index...-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
ببین داداش.
بزار از اول بگم کبری یه کیت یا یا بورد الکترونیکی که برای اینکه دستگات کپی خور بشه نصبش میکنی. برای نصب این کیت باید دستگات باز شه و این کیت با لحیم کاری تو کنسول نصب شه. حالا روش کار کبری چجوریه. کبری رو وقتی نصب کنی درایو نوری( جایی که سی دی میزاری ) دستگارو گول میزنه یعنی که باعث میشه که دستگات فک کنه سی دی بازی توش هست اما بازی رو از رو هارد اکسترنال اجرا میکنه. وقتی که کبری رو نصب میکنن از پشت دستگات جایی که هواکش هستش یه جای USB میاد بیرون برا اپدیت کبری نه خود کنسولا فقط برا کبری. کبری از اولین ورژن ps3 تا ۴.۵۵ بدون مشکل ساپورت میکنه. یعنی بدون هیچ مشکلی میتونی از رو هارد بازی کنی. اما برای اجرای بعضی بازیا ( از هر ۱۰۰ تا بازی شاید یدونش اینطوری باشه ) باید از دیسک بوت استفاده کنی. حالا دیسک بوت چیه؟ یه سی دی بازیو بزاری تو دستگاه تا اون بازی رو که می خوای اجرا کنی( نه اون بازی که رو سی دیه ها بازیی که نیاز به دیسک بوت داره فرقی هم نداره چه بازیی باشه).
خب این تا اینجاش. اگه می خوای ps3 بگیری با کبری کپی خورش کنی به دوتا چیز دقت کن یک اینکه ورژن کنسول زیر ۴.۶۰ و یا زیر ۴.۵۵ یا خود ۴.۵۵ باشه باشه ( مدل super slim ها چون جدیدترن ممکنه ورژنش ۴.۵۵ به بالا باشه پیشنهاد میکنم نگیری چون اولا که خیلی کوچیک شدن دوما که به خاطر همین کوچیک تر شدنش کبری کردنش سخت تر شده و کسایی که تو ایران سوپر اسلیم کبری میکنن خیلی کمن. سوما که سوپر اسلیم چون کوچیک تر شده ضعیف شده و اگه بخوای کبری بکنیش ممکنه به مشکل بخوره پس اصلا فکر سوپر اسلیمو نکن )
اگه می خوای ps3 بگیری و کبری بکنیش بهترین مدلش اسلیمه ( slim ) چون که تا اخر سال ۲۰۱۱ تولید شدن ورژنش زیر ۴.۵۵ و به راحتی کبری میشه و مشکلی براش پیش نمیاد ). اما دومین نکته اینکه خودت بورد کبری بگیر
برو تو سایت کبری برو تو قسمت resellers رو مال ایران کلیک کن. یه سایت باز میکنه به اسم irajshop.com. این سایت تنها نمایندگی فروش برد کبری تو ایرانه. قیمتشم 220.000 تومن.کنسولو با برد کبری بده یکی از مغازه های توپخونه بگو برام نصبش کن. برا نصبش ته تهش بخواد ازت 50.000 بگیره
خوب حالا بعد کپی خور کردن. برو یه هارد بگیر ( به نظر من ۲ ترابایتی قیمتشم میشه 350.000 ) بیا بده یکی از همین بچه های انجمن برات بازی بریزه فقط بش بگو برات بازی های کبری رو بریزه. بازی ریختن هم برا ۲ ترابایت بشه 80.000 بعدشم بشین عینه چی بازی کن.
اگه بازم سوال داشتی در مورد کبری و خرید ps3 بگو خوشحال میشم کمکت کنم

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index.php?threads/فروش-PSP-STREET-با-2-رم-و-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/
ممنون از توضیحات کامل و مفصلت ، خیلی آقایی ... پس این قسمت چی بود ؟؟ : برای 4.60 هم یه دانگل دادن بیرون که اسمش dmc هست هنوز قیمتی براش تعیین نکردن
بعدش حالا من همه ی این کارایی رو که شما گفتی انجام دادم ، ولی یه چیزی هاردم دارم و اینترنتمم خوبه میخوام بازیاش رو خودم بگیرم مثل این http://p30download.com/fa/entry/48619/
که اگه اشتباه نکنم مال هک نرم افزاری هستش ، خواب حالا سوال اینه که چطوری باید واسه تبدیل به کبرا آمادش کنم ؟
من دو تا بازی اورجینال هم دارم ، یعنی با اینا اگه بزارم تو دستگاه اون بازیایی که نیاز به دیسک بوت دارن مشکلش حل میشه ؟
این سایت نمایندگی کبرا تو ایران هم باز نمیکنه ! باید با شیلتر شکن برم ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
ممنون از توضیحات کامل و مفصلت ، خیلی آقایی ... پس این قسمت چی بود ؟؟ : برای 4.60 هم یه دانگل دادن بیرون که اسمش dmc هست هنوز قیمتی براش تعیین نکردن
بعدش حالا من همه ی این کارایی رو که شما گفتی انجام دادم ، ولی یه چیزی هاردم دارم و اینترنتمم خوبه میخوام بازیاش رو خودم بگیرم مثل این http://p30download.com/fa/entry/48619/
که اگه اشتباه نکنم مال هک نرم افزاری هستش ، خواب حالا سوال اینه که چطوری باید واسه تبدیل به کبرا آمادش کنم ؟
من دو تا بازی اورجینال هم دارم ، یعنی با اینا اگه بزارم تو دستگاه اون بازیایی که نیاز به دیسک بوت دارن مشکلش حل میشه ؟
این سایت نمایندگی کبرا تو ایران هم باز نمیکنه ! باید با شیلتر شکن برم ؟
الان جدید ترین و بهترین و کاملترین ورژن کبری که به همه ی ps3 ها میخوره 5.30A که همون قطعه هه رو (DMC)تو خود جعبش هستش. به نظر من بازیا دانلود نکنی بهتره مخصوصا از ساینای ایرانی چون ممکنه خراب باشن و یهو دیدی ۱۰ گیگی که دانلود کردی به هیچ دردی نمیخوره یا که ورژن قدیمی بازی هرو دانلود کرده باشی. راستشو بخوای بلد نیستم چجوری فرمتشو تغییر بدم که به کبری بخوره اما میدونم که بازیهای کبری باید به چیزی به اسم dlc داشته باشن. بازم یه سوال بکن از بقیه.
برای دیسک بوت هم اره مشکلی نداره فقط بازی باید اورجینال باشه
این سایته رو به فارسی( ایرج شاپ ) تو گوگل سرچ کن میاره ادرسشو. یا .ir یا .com. یا برو تو گوگل اینو سرچ کن cobra ode بعد خود سایت کبری رو میاره برو تو سایتش یه قسمت داره به اسم resellers برو تو اون برای همه ی کشورها یه لینک داده برو رو لینک مال ایرانش کلیک کن. میارتش
بعد وقتی خواستی سفارش بدی یه شماره تو سایته هستش بهش زنگ بزن بگو من ورژن 5.30A میخوام و دیگر هیچ. اگه گفت بیا ورژن 5.10B رو ببر مثه همن هیچ فرقی ندارن گوش نده. فرقشون تو همینه که 5.30A دی ام سی هرو داره اما 5.10B نداره. ( قیمت جفتشونم یکیه )

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
الان جدید ترین و بهترین و کاملترین ورژن کبری که به همه ی ps3 ها میخوره 5.30A که همون قطعه هه رو (DMC)تو خود جعبش هستش. به نظر من بازیا دانلود نکنی بهتره مخصوصا از ساینای ایرانی چون ممکنه خراب باشن و یهو دیدی ۱۰ گیگی که دانلود کردی به هیچ دردی نمیخوره یا که ورژن قدیمی بازی هرو دانلود کرده باشی. راستشو بخوای بلد نیستم چجوری فرمتشو تغییر بدم که به کبری بخوره اما میدونم که بازیهای کبری باید به چیزی به اسم dlc داشته باشن. بازم یه سوال بکن از بقیه.
برای دیسک بوت هم اره مشکلی نداره فقط بازی باید اورجینال باشه
این سایته رو به فارسی( ایرج شاپ ) تو گوگل سرچ کن میاره ادرسشو. یا .ir یا .com. یا برو تو گوگل اینو سرچ کن cobra ode بعد خود سایت کبری رو میاره برو تو سایتش یه قسمت داره به اسم resellers برو تو اون برای همه ی کشورها یه لینک داده برو رو لینک مال ایرانش کلیک کن. میارتش
بعد وقتی خواستی سفارش بدی یه شماره تو سایته هستش بهش زنگ بزن بگو من ورژن 5.30A میخوام و دیگر هیچ. اگه گفت بیا ورژن 5.10B رو ببر مثه همن هیچ فرقی ندارن گوش نده. فرقشون تو همینه که 5.30A دی ام سی هرو داره اما 5.10B نداره. ( قیمت جفتشونم یکیه )

ممنون از راهنماییت
نه بازیاش سالمه برای این سایت که امتحان کردم فقط نمیدونم که چطوری باید واسه کبرا تبدیل بشه !؟؟ شما کاربری رو میشناسید که بلد باشه که بهم معرفی کنید ؟
میگم من رفتم و کپی خور به روش کبرا کردم و یه مدتی بگذره و دوباره قطعه ای عوض کنه یا چیزی مثل همین dmc اضافه کنه یعنی خواب چند بار دیگه باید دستگاهم هی باز بشه ؟؟ یعنی اون کسایی که قبلا ورژن های پایین تر 5.30 a را انجام دادن باید دستگاهشون باز بشه و این قطعه dmc اضافه بشه ؟
بعد واسه آپدیت دستگاه چیکار باید بکنم ؟؟ به چه روشی هستش ؟؟ مثل دستگاه هایی هستش که کپی خور نرم افزاری شدن ؟
بنده خودم یه مقداری از الکترونیک و مدار و مونتاژ کردن و این جور چیزا سر در میارم ، به نظرتون خودم میتونم انجام بدم ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
اگه ورژن کنسولت زیر ۴.۶۰ و کبری کردی لازم نیس که دوباره دستگات باز شه مگه اینکه بخوای بری روی ورژن ۴.۶۰ ( حالا چه اصراری داری که بری رو اخرین ورژن؟ )
نه قبلا کسایی که با کبری کپی خور کردن ته تهش برن رو ورژن ۴.۵۵. چون که یارو دیوونه نیستش که برای اینکه بخواد کنسولو یه عدد اپدیت کنه بخواد بره دوباره 200.000 تومن بده و کنسولش باز شه ( چون که DMC رو تو ایران جدا نمیفروشن و باید یه پک کامل کبری بگیری ) ببین از ورژن ۳.۵۵ به بعد کبری اومده و ps3 کپی خور کرده یعنی از ۵-۶ سال پیش تا الان. و تو تمام این مدت بعد ۶ سال فقط برای یه ورژن خاص یه قطعه داده بیرون که اگه آشتباهی اپدیت کردی بتونی بازم بازی کنی. فک نکنم دوباره بخوان قطعه اضافه ای بدن بیرون و تو دوباره مجبور شی کنسولو باز و بسته کنی مگه اینکه سونی یه ورژن جدید بده بیرون و بخوای اپدیت کنی اون وقته که باید دوباره خرج الکی کنی و کنسولت دوباره باز شه.
به طور نرمال اگه بخوای ps3 slim بگیری و کبری بکنیش الان خودش رو ورژن ۳.۸۰ ایناس یا چهار و خورده ای پس فقط بدون احتیاج به هر چیزی کبری میکنیش. اما اگه بخوای بری رو ۴.۶۰ و بازی کنی یه کبری ورژن 5.30A میگیری و به یارو میگی نصب کنه بعد میری میشنی عشقشو میکنی. اما اگه بعد از ۴.۶۰ هم ورژنی اومد که برای بازی کردن باید دوباره یه قطعه به کنسولت اضافه بشه.اپدیت نمیکنی ( چه کاریه خب!![emoji2] )
واسه اپدیت دستگاهی که کبری شده خودت انجام نده برو بده توپخونه برات اپدیت کنن چون باید ورژن دستگارو یه جوری با کبری هماهنگ کنن که اگه اشتباه کنی کنسول به گ*ا میره. به دنگ و فنگش نمی ارزه حالا چه اصراری داری که اپدیت کنی؟؟؟؟
یا میتونی یه کار دیگه بکنی وقتی دستگاتو خریدی به فروشنده بگو برات ببره رو ورژن ۴.۶۰ ( اخرین ورژن ) بعد برو بده با کبری اخرین ورژنش ( 5.30A ) کپی خورش کنن.
بهت به طور جدی توصیه میکنم کبری نکنی چون اگه بلد نباشی میزنی کنسولو میترکونی و یهو ۱ تومن پول به به فنا میره.
به نظر من برو 50.000 بده ( داری ۱ تومن پول کنسول میدی حالا 50 تومنم بده دیگه ) بگو برات نصبش کن هم امنیتش بیشتره هم اگه یارو زد کنسولتو داغون کرد میری یقشو میگیری
نه کاربری نمیشناسم. اما از اینابی بازی میفروشن رو هارد بپرس بت میگن

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
باشه ممنون از راهنماییت آقا ...
خواب الان شما میگی که چه اصراریه که به آخرین ورژن فریمور آپدیت کنی ...
خواب عزیز من اگه آپدیت نکنی که بازهای جدید نمیاد که آخه !!!!!! هر بازیه جدیدی که میاد خواب فریمور جدید هم میخواد دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن کنسول منم مدلش اسلیم و با کد cech -3001b هستش ، مشکلی نداره ، خوبه ؟؟
فریمور پایه و بیسش رو دقیق میدونی چنده ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
باشه ممنون از راهنماییت آقا ...
خواب الان شما میگی که چه اصراریه که به آخرین ورژن فریمور آپدیت کنی ...
خواب عزیز من اگه آپدیت نکنی که بازهای جدید نمیاد که آخه !!!!!! هر بازیه جدیدی که میاد خواب فریمور جدید هم میخواد دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن کنسول منم مدلش اسلیم و با کد cech -3001b هستش ، مشکلی نداره ، خوبه ؟؟
فریمور پایه و بیسش رو دقیق میدونی چنده ؟
الان تنها بازیی که ورژن بالا میخواد cod ghosts که اونم ورژن ۴.۵۵ میخواد.
کنسولت از اون مدل جدیداس که یا ۱۶۰ گیگه یا ۳۲۰ مگه نه؟
ورژن اولیه رو فک کنم رو جعبه نوشته. اره اکیه

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
آقا راسته که میگن برد کبرا وقتی نصب میکنی به دستگاه و سی پی یو خیلی فشار میاد ؟؟؟
کسی اینجا هستش که بیشتر از یه سال باشه که به این روش کپی خور کرده باشه و راضی هم باشه ؟؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
آقا راسته که میگن برد کبرا وقتی نصب میکنی به دستگاه و سی پی یو خیلی فشار میاد ؟؟؟
کسی اینجا هستش که بیشتر از یه سال باشه که به این روش کپی خور کرده باشه و راضی هم باشه ؟؟
من پسر داییم با کبری کپی خور کرده ۲ سالم هست که دارتش هیچ مشکلی هم پیدا نکرده. عینه روز اول کار میکنه
نه بابا چرت گفته هر کی اینو گفته.

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
ایولا ... کجا داده؟؟
میشه آدرس دقیقش رو بگیری ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
شما هم خودتون از این روش استفاده کردید ؟
ایشون 2 سال پیش کپی خور کردن از اون موقع تا حالا برای اجرای بازی های جدید باید آپدیت میکردن، یعنی اون قطعه ی dmc هم وصل کرده ؟

ضمانت هم بهشون داده ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
شما هم خودتون از این روش استفاده کردید ؟
ایشون 2 سال پیش کپی خور کردن از اون موقع تا حالا برای اجرای بازی های جدید باید آپدیت میکردن، یعنی اون قطعه ی dmc هم وصل کرده ؟

ضمانت هم بهشون داده ؟
داداش. سوالای سخت سخت میپرسی ها
نه پسر داییم ورژنش رو ۴.۵۵ و DMC رو وصل نکرده و فک نکنم وصل کنه
داداش اینجا ایرانه ها ضمانت کشکه.

بالا