برگزیده های پرشین تولز

وردبرس بهتره یا اسکریپ ..بلدی راهنمایی کن..برنامه وب

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
دوستان من یه سایت تفرحی میخام که موندم از اسکریپ اختصاصی برام بنوبیسن یا رو وردبرس کد نویسی بشه یعنی سایت رو وردبرس بالا بیاد این امکاناتی که من مییخام تو اسکریپ راحتره اجرا میشه
ولی انگار میگن که وردبرس زود تر بالا میاد و اسکریپ اختصاصی ورودی گوگل نخاهد داشت من با اسکریپ راحترم ولی میترسم بعد این همه خرج سایتم ورودی گوگل نداشته باشه خدایش درست حسابی راهنمایی کنید که کدوم بهتره ومورد تایید هست من میخام ورودی هام بیشترشون از گوگل باشه ومطلب زود ایندکس بشه وسایت بالابیاد حالا کدومش بهتر است؟؟
ایا برای باز دید گرفتن و ورودی گوگل و ایندکس شدن زود مطلب به محتوای سایت ربط داره ...یعنی اسکریپ باشه یا وردبرس
سلام.
برای اینجور سایت ها وردپرس کافی هست امتحانشم پس داده، ورودی گوگل ربطی به سیستم نداره و به سئو مربوطه، وردپرس به خاطر نحوه لینک دهی و... سئوی خوبی داره ولی دلیل نمیشه اختصاصی ورودی گوگل نداشته باشه.
معمولا اسکریپت اختصاصی برای ایده های خاص نوشته میشه، حتی ایده های جانبی سایت رو هم میشه رو وردپرس پیاده کرد، ولی اگر ایده ای بود که از پایه جدید بود و امکاناتش فرق داشت، حتی اگه با سیستم های آماده شدنی باشه هم، بهتره اختصاصی نوشته بشه ;)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یعنی چی چرا 90درصد احتمال باخت هست پس چرا اسکریپ گرونتره من میخام اختصاصی بزنم که سایتم خوب باشه
درضما این امکاناتی که من میخام نمیشه رو وردبرس دادم چک کردن مثل دمبال کردن کاربر ....
یعنی کاربر میاد عضو میشه مطلب میذاره مثل 4جوک ولی وردبرس نمیشه حالا موندم نمیدونم جیکار کنم

تمام چیزهایی که شما میخواین به راحتی با وردپرس قابل انجام هست مثل دنبال کردن یا همون follow کردن کاربر یا حتی درخواست دوستی و ....
کاربران بهراحتی میتونن پروفایل داشته باشن و هر کدوم به صورت مجزا پستارسال کنن و ...

در مورد اسکریپت هم اینکه میگید گرونتره به خاطر این نیست که بهتره فقط به خاطر این هست که برای شما نوشته میشه ولی وردپرس چندین سال هست که داره توسعه داده میشه و رایگان هست اونم توسط بهترین برنامه نویس و توسعه دهنده های دنیا

شما با همون وردپرس راه اندازی کن و سئوی محتوای وردپرس برای همگان آشناست که بهترین هست

شما هر امکانی که میخواید بگید من براتون نمونشو نشون بدم همین امضای خود بندرو بینید همشون با وردپرس هستن ( مشابه ایسام یا همون ebay و ... ) فقط باید بدید کسی براتون انجام بده اگر خودتون آشنا نیستید !

شمات با وردپرس هر چیزی که بخواید میتونید راه اندازی کنید اونم به صورت رایگان !

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
استارتر عزیز .. تو اون یکی پستتون ، هر کی ک بهتون جواب دداده بود ، یا برنامه نویسی یا طراح وب بوده ...
اما من از نظر یک وبمستر دارم بهتون میگم ... تمامی کسایی ک بهتون پیشنهاد دادن فکر جیب خودشونن ...

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
داداش بک لینک و تبلیغ اینا رو انجام خواهد داد برای همین من میگم اسکریپ بهتره یا وردبرس که این خرج ها رو بعد بکنم بی فایده نباشه

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
learndl
دوست عزیز من تو تاپیک قبلی امکاناتو تو ورد نوشته بودم وانالیز شد گفتن بعضی تو وردبرس اجرا نمیشه من اینجا باز فایلو اپ میکنم خواهشا انالیز کنید ببیند میشه همه اون امکاناتو رو وردبرس نوشت یا کسی میشناسید اونارو رو وردبرس برام اجرا کنه
ولی درکل این امکانات که من میخام حالت فروم داره وبرای اسکیرپ خیلی خوب اجرا میشه وبهتر میشه

فایل های ضمیمه

• دسته بندی کردم.zip
    10 KB · نمایش ها: 4

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
soheyl14
اوکی شما میگن پس اسکریپ فرقی تو بازدید گوگل با وردبرس نداره و هردو یکسان هستن تو ایندکس گوگل وبالا اومدن اگر اینطوریه دیگه مشکل من حله وموردی ندارم

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
learndl
دوست عزیز من تو تاپیک قبلی امکاناتو تو ورد نوشته بودم وانالیز شد گفتن بعضی تو وردبرس اجرا نمیشه من اینجا باز فایلو اپ میکنم خواهشا انالیز کنید ببیند میشه همه اون امکاناتو رو وردبرس نوشت یا کسی میشناسید اونارو رو وردبرس برام اجرا کنه
ولی درکل این امکانات که من میخام حالت فروم داره وبرای اسکیرپ خیلی خوب اجرا میشه وبهتر میشه

بله میتونم بگم حتی ساده ترین امکانات هست که میتونید راه اندازی کنید

کسانی که بهتون گفتن با وردپرس نمیشه 100% اطلاعاتی راجب وردپرس نداشتن !

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
soheyl14
اوکی شما میگن پس اسکریپ فرقی تو بازدید گوگل با وردبرس نداره و هردو یکسان هستن تو ایندکس گوگل وبالا اومدن اگر اینطوریه دیگه مشکل من حله وموردی ندارم
سایتتون رو ساختید بگید ی سری بزنیم بهش ...

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
الان چی شد این امکانات ورد تو وردبرس اجرا شدنی هست یا نه؟؟؟فقط بعضیافزونه هارو نداره و کسی رو میشناسید این افزونه هارو برام بنویسه؟؟

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
من امکاناتتون رو ندیدم... آفیس رو سیستمم نصب نیست ...!
ب نظر من ی سری ب افزونه های وردپرسی این سایت بزنید!
میتونید در "سفارش برنامه نویسی" همین فروم پست بزنیدوامکاناتتون رو بگید!براتون برنامه نویسی میکنن ...!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
الان چی شد این امکانات ورد تو وردبرس اجرا شدنی هست یا نه؟؟؟فقط بعضیافزونه هارو نداره و کسی رو میشناسید این افزونه هارو برام بنویسه؟؟
بله دوست عزیز گفتم که ساده ترین چیزهایی بود که میتونید روی وردپرس پیاده کنید و لازم به افزونه هم نیست با کد نویسی هم میشه انجام داد

هسته وردپرس به قدری قدرتمند هست که میتونید به راحتی هر امکاناتی که میخواید روش پیاده کنید !

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
soheyl14
دوست عزیز سایت باز نکرد
خوب الان چند هزینه میشه برای اینو تو وردبرس پیاده بشه؟؟؟؟؟؟

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
خوب معلومه بهتره با وردپرس انجام بدی چون وردپرس خیلی قدرت داره و همه دنیا دارن از اون استفاده میکنند

هزینه هم اگر حدود 1 میلیون تومان هزینه کنی امکانات خیلی بیشتر از این هم میتونی داشته باشی مثل پروفایل هر کاربر با قابلیت نمایش امتیاز ، تعداد دنبال کننده تعداد پست تعداد پست هایلایک شده و خیلی چیزای دیگه

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
هدف من بازدید گوگل هست نه قدرت سایت درضما اسکریپ هم به ایده من نوشته میشه اونی که من میخام درمیاه ضمنا تو اسکریپ خیلی راحتر اجرا میشه من تو ورد نوشتم امکاناتو دادم جک کردن چند تاش تو وردبرس حذف میشن نمیشه روش اجرا کرد

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
هدف من بازدید گوگل هست نه قدرت سایت درضما اسکریپ هم به ایده من نوشته میشه اونی که من میخام درمیاه ضمنا تو اسکریپ خیلی راحتر اجرا میشه من تو ورد نوشتم امکاناتو دادم جک کردن چند تاش تو وردبرس حذف میشن نمیشه روش اجرا کرد

سئوی وردپرس همه جایدنیا میگن که تو همه سیستم ها اولین است پس تو گوگل بهتر بازدید میگیره
امکاناتتون را هم خوندم خیلی ساده هستن و با وردپرس میشه انجام داد امکاناتی میشه رو وردپرس ایجاد کرد که باورتون نمیشه این چیزائیکه شما میخواید ساده ترینشون هستند

شما همون بده برات اسکریپت بنویسن بعد از یک مدتی میای سمت وردپرس

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
فعلا کسی پیدا نشده اینارو رو وردبرس اجرا کنه یا اجرا میکنه ناقص اصلا به سایت نمیاد
حالا اگه اسکریپ یا قالب سایت اسکریپ رو سئو کرد یعنی ورودی گوگل نخاهد داشت !!!!!!!!!!!!

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
فعلا کسی پیدا نشده اینارو رو وردبرس اجرا کنه یا اجرا میکنه ناقص اصلا به سایت نمیاد
حالا اگه اسکریپ یا قالب سایت اسکریپ رو سئو کرد یعنی ورودی گوگل نخاهد داشت !!!!!!!!!!!!
اگر مایلید امکاناتی رو ک میخواید کپی پیست +پ.خ کنید ... تا کمکتون کنم...

oiu

Registered User
لایک‌ها
170

آخه تو میای میگی با 100 تومان برات انجام بدیم

بنده خدا الان با 100 تومان قالب ساده وردپرس هم بهت نمیدن اونوقت تو میخوای با 100 تومان برات یک سیستم کامل بنویسند اونم با سئوی عالی و ورودی گوگل خوب ؟ !
با 100 تومان فقط میتونی چند تا بک لینک بخری اونم با رنک پائین !

اینائی که میگن با وردپرس نمیشه را نشون من بده تا با پشت دستم بزنم تو دهنشون این همه چرت نگن

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
شما که میگی میشه خوب نمونه نشون بده ؟؟؟یه حالت فروم با محتوای وردبرس!!!!!!
اسکریپ از وردبرس فکر میکنم بالاتر باشه وگرنه هزینش بیشتر نمیشد نسبط به وردبرس

بالا