برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
صبح ساعت ۸ رفتم مخابرات اون یاروی رو که هر زنگ میزدم بر میداشت به جای این که مشکلم رو برطرف کنه بهم میگفت سیم ها رو از پریز بکش بعد ده دقیقه امتحان کن پیداش کردم یقشو گرفتم بی همه چیز نتونست حرفی بزنه گفت اشکال از مودمت هست درست کانفینگ نکردی از کیف مودم رو در اوردم گذاشتم جلوش گفتم کانفینگش رو درست کن یک ساعتی رو مودم رژه رفت اخرش نتونست مشکل وصل نشدن به نت رو درست کنه با پرروی تمام میگه چراغ اینترنت مودم سوخته گفتم اخه بی همه چیز با یه یوزر پسورد دیگه چک کن بعدا ک...شعر بگو اقا با یه یوزر پسورد کاربر دیگه ای چک کرد به نت وصل شد دیگه لال شده بود گفتم حالا فهمیدی مشکل از مخابرات هست ملت هم هالو نیستند

اخرش نت من درسته نشده قراره شنبه برم این مهندس مخابرات چی میگه و مشکل از کجا هست

فقط به این خاطر رفته بودم تا حالیش کنم مردم مثل خودش و پدرش و جدا ابادش احمق ،کودن ،خر نیستند

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
روی حالت بریچ هم تست کردم ارور ۶۵۱ رو نشون میده داره هر کاری میکنم درست نمیشه راه حلی دارید دریغ نکنید
https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=ارور+651

با گوشی و تبلت هم تست کنید اگر با اونها وصل شدن و با کامپیوتر وصل نشد تو اینرتنت راه حل هاش رو نوشته جستجو کنید پیدا میکنید . ولی اگر با گوشی و تبلت هم وصل نشدید احتمال اینکه مودم مشکل داشته باشه هست بهتره یک مودم جایگزین کنید و تست کنید و ببنید وصل مشید یا خیر . برای تست اسپلیتر را از سر راه مودم بردارید و مستقیم تست کنید .
امیدوارم مشکلتون حل بشه دوست عزیز

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
صبح ساعت ۸ رفتم مخابرات اون یاروی رو که هر زنگ میزدم بر میداشت به جای این که مشکلم رو برطرف کنه بهم میگفت سیم ها رو از پریز بکش بعد ده دقیقه امتحان کن پیداش کردم یقشو گرفتم بی همه چیز نتونست حرفی بزنه گفت اشکال از مودمت هست درست کانفینگ نکردی از کیف مودم رو در اوردم گذاشتم جلوش گفتم کانفینگش رو درست کن یک ساعتی رو مودم رژه رفت اخرش نتونست مشکل وصل نشدن به نت رو درست کنه با پرروی تمام میگه چراغ اینترنت مودم سوخته گفتم اخه بی همه چیز با یه یوزر پسورد دیگه چک کن بعدا ک...شعر بگو اقا با یه یوزر پسورد کاربر دیگه ای چک کرد به نت وصل شد دیگه لال شده بود گفتم حالا فهمیدی مشکل از مخابرات هست ملت هم هالو نیستند

اخرش نت من درسته نشده قراره شنبه برم این مهندس مخابرات چی میگه و مشکل از کجا هست

فقط به این خاطر رفته بودم تا حالیش کنم مردم مثل خودش و پدرش و جدا ابادش احمق ،کودن ،خر نیستند

جناب آقای اینترنت پرسرعت!

با سلام
من یک سوال دارم!

مواقعی که شما یهو قطع می‌شوید و تصمیم ندارید که وصل شوید و ما با مرکز پشتیبانی 24 ساعته تماس می‌گیریم و می‌بینیم 48 نفر در صف انتظار هستند و یک ساعت پشت خط می‌مانیم و آخرش وقتی نوبت‌مان می‌شود هیچ صدایی نمی‌شنویم و مجبور می‌شویم دوباره شماره‌گیری کنیم و پیام‌های آموزشی ضبط شده مسخره و ابلهانه را دوباره بشنویم و سپس ببینیم این‌بار 52 نفر در صف منتظر هستند، آیا اجازه هست از کیوسک نگهبانی ساختمان شرکت‌تان گرفته تا اتاق مدیرعامل و جلسات هیئت‌مدیره را فحش بدهیم و پای بیلبوردهای تبلیغاتی‌تان تف بیاندازیم و نفرین و لعنت‌تان کنیم و «دزد» خطاب‌تان کنیم؟ اشکالی دارد؟

با تشکر
«یک مشترک که مجبور است از شما اشتراک اینترنت بگیرد»

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
دوستان ممکنه یکی به بنده بگه اینترنت بنده چند مگ هست
مخابرات میگه رو 3 مگ بسته اما این تصویر چی میگه ؟من موندم به چشمام اعتماد کنم یا حرف اونا
http://8pic.ir/viewer.php?file=8p5wufpmm8by0iwswi1c.jpg
در عکس که گذاشتید خط شما برای دانلود روی 1024 و برای آپلود روی 509 بسته شده ، یعنی به هیچ عنوان سرعت شما از 1 Mb یا 128 kB بالاتر نمیره ، البته سرعت آپلود رو معمولا هیچ شرکتی بالا نمیبنده ولی این که بهتون گفتن خط شما روی 3 مگ بسته شده با توجه به عکس دروغه .
در ضمن این عدد سرعت واقعی اینترنت نیست و فقط نشون میده با شرایط فعلی امکان افزایش سرعت تا 1024 Kb هست ، مثلا ممکنه این عدد 2048 Kb باشه ولی سرعت شما از 512 Kb بالاتر نره ، برای تست سرعت واقعی اینترنت خود میتونید از سایت http://www.speedtest.net استفاده کنید. :)

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
ما ديديم توي کشورهاي مختلف(بجز کره شمالي و کوبا) براي اينترنت پرسرعت که در زمينه کارافريني و پيشرفت در زمينه هاي اقتصادي تاثير بسزايي هم داره سرمايه گزاريهاي کلاني ميکنن اونوقت تو کشور ما وزير رو تهديد به استيضاح ميکنن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

faraz_n

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان کسی 10 مگ رو گرفته واسه تست؟؟؟
واسه گیم میخوام پینگش چجورباست؟؟؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
بدم نیست بریم افغانستان کارگری شب بشینیم حداقل بدون اعصاب خوردی کارمون بکنیم این یارو ?؟ بدجور تخته گاز میره سمت جمهوری خلق ایران مدتی سایتها بدون چند بار f5 بالا نمیان آدم به خودشم شک میکنه :general208: سرور دان ,انگشتم حس نداره, فایرفاکس باگ داره, پام رفته رو سیم, سیم برق اتصالی کرده به سیم تلفن, کوسه کابل گاز گرفته, آغا رفته مستراح فشار بهش اومده, طالبان با سیم چین کاری کرده, داعش رفته رو آنتن و ....................... آخی آخرین f5 جواب داد هیچی نیست همه چی سر جاشه الحمدا... بازم مشکل بچه های کیک زرد انگولک میکنن دیگه بچن میخوان با اینترنت پهپاد هوا کنن :D برای نوه هامون خدا عمری بده زنده بمونیم چه داستانهای با مزه ای تعریف کنیم :general408:

-shayan-

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان واقعا خسته شدم نمیدونم چی بگم زنگ میزنم به پشتیبانی میگه خط شما رو 3مگ بسته شده اما سرعت دانلود 80-130 هست نویز هم که طبق عکس در حد نرمال هست
http://8pic.ir/viewer.php?file=8p5wufpmm8by0iwswi1c.jpg
موندم با این دروغگوها چه کنیم
یکی از دوستان سایتی رو برا شکایت معرفی کردن گفته ایشون رو هم انجام دادم
تو عمرم این همه حرف مفت ودروغ نشنیده بودم که این اسکل های پشتیبانی بهم گفتن:general208:
اون چه که تو عکس وحتی تست توسط سایتهای مختلف نشون میده سرعت دانلود 0/9 زیر حتی 1 مگ هست

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
ما دیگه دانلود شبانه نداریم / یزای همه استان ها اینجوری شده؟ سعی کردم با خودشون تماس بگیرم ولی... خاک برسرشون :general502:

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان من تهران طرفای پاسداران و اختیاریه هستم(مرکز مخابراتی پاسداران)
الان وایمکس ایرانسل دارم ولی زود حجم تموم میشه و 9 گیگ خیلی کمه واسم. کسی میدونه این طرفا کدوم شرکت بهتر هست؟ قبلا از مخابرات گرفته بودم سرعت بد نبود ولی قطعی زیاد داشت. الان درست شده؟
ممنون

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ...8سال اينترنت داتك داشتم ... راضي راضي !!!
منزل رو عوض كرديم ، خطهامونو جابه جا كرديم ، خطمون افتاد رو فيبر نوري، يك سال تمام تو صف اينترنت مخابرات موندم ، دهنم ... شد با وايمكس ايرانسل 512شركتي ، چون مبين نت آنتن نميداد .
بعد يه سال مرداد امسال زنگ زدن واسه نصب اينترنت1مگ مخابرات ميايم، اوندن نصب كردن ، الان مشكلم اينه كه نتم با سايتهاي تست سرعت 120-121kb رو نشون ميده ، اما همين كه ميخواي يه موزيك يا يه فيلم رو دانللود كني ، سرعت نهايتاً 30-40ميشه، خودم احساس ميكنم نت مخابرات با سايتهاي موزيكي كه قابليت دانلود دارن مشكل داره ، اينو هم اشاره كنم كه 1مگ نا محدود دارم !!! خلاصه يه موزيك دانلود كردن واسم عذاب آور شده از شما ميخوام اگه راه حلي است راهنمايي كنيد !!!
مشكلي تو باز كردن سابتها ندارم ولي همين كه ميام موزيكي يا فيلمي دانلود كنم ، سرعت ميخوابه !!! من خودم حس ميكنم كنترل از سوي مخابراته ، تا ميبينن ميخوام دانلود كنم فيتيله رو ميارن پايين !!!
مرسي .

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
3728789371.png

512 نامحدود مخابرات ، جنوب تهران.

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام ...8سال اينترنت داتك داشتم ... راضي راضي !!!
منزل رو عوض كرديم ، خطهامونو جابه جا كرديم ، خطمون افتاد رو فيبر نوري، يك سال تمام تو صف اينترنت مخابرات موندم ، دهنم ... شد با وايمكس ايرانسل 512شركتي ، چون مبين نت آنتن نميداد .
بعد يه سال مرداد امسال زنگ زدن واسه نصب اينترنت1مگ مخابرات ميايم، اوندن نصب كردن ، الان مشكلم اينه كه نتم با سايتهاي تست سرعت 120-121kb رو نشون ميده ، اما همين كه ميخواي يه موزيك يا يه فيلم رو دانللود كني ، سرعت نهايتاً 30-40ميشه، خودم احساس ميكنم نت مخابرات با سايتهاي موزيكي كه قابليت دانلود دارن مشكل داره ، اينو هم اشاره كنم كه 1مگ نا محدود دارم !!! خلاصه يه موزيك دانلود كردن واسم عذاب آور شده از شما ميخوام اگه راه حلي است راهنمايي كنيد !!!
مشكلي تو باز كردن سابتها ندارم ولي همين كه ميام موزيكي يا فيلمي دانلود كنم ، سرعت ميخوابه !!! من خودم حس ميكنم كنترل از سوي مخابراته ، تا ميبينن ميخوام دانلود كنم فيتيله رو ميارن پايين !!!
مرسي .
دوست عزیز فکر نکنم مخابرات چنین کاری کنه ، من تقریبا 2 ساله مخابرات دارم وقتی که وصله همون سرعت اسمی رو میده. من 1 مگ نامحدود دارم و سرعت دانلود هم از سایت های ایرانی و هم از تورنت و سایت های خارجی یکسان یعنی همون 120-130 رو میده.

make16

Registered User
لایک‌ها
38
شما چطور از مخابرات نامحدود گرفتین ولی من میرم میگم نامحدود میگن نامحدود رو مخابرات جمع کرده نمیدن؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز فکر نکنم مخابرات چنین کاری کنه ، من تقریبا 2 ساله مخابرات دارم وقتی که وصله همون سرعت اسمی رو میده. من 1 مگ نامحدود دارم و سرعت دانلود هم از سایت های ایرانی و هم از تورنت و سایت های خارجی یکسان یعنی همون 120-130 رو میده.

پس به نظر شما مشكل كجاست ؟؟؟! بببنید من با سه چهار تا سیستم و تبلت و گوشی امتحان کردم ولی اکثرا همین سرعت دانلود رو بهم دادن ...
اول ها فکر میکردن مشکل از گوشی آندرویدیه ،چون یه جایی در مورد افت سرعت اینترنت گوشیهای آندرویدی خونده بودم ، اما با امتحان کردن این سیستم ها و تبلت ها شکم به مخابراته ، تاگفته نمونه زیاد دانلود کردم . تو دوهفته 30گیگ دانلود گردم .
از اینجا بود که شک کدرم که شاید مخابرات لیمیت limit کرده باشه منو . بازم نمیدونم چیکار کنم ، اکثرا هم از سایتهای آپلودی دان میکنم . مث همه !!!!
بازم تشکر که پاسخ دادید !!!

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واسم جالبه ... همین لینکهای دانلودی که ساعت 2-3 بعد از ظهر تلاش برای دانلود کردم و با 25-30 کیلوبایت دریافتی بیخیالشون شدم ،ساعت 3-4 صبح با سرعت نرمال و طبیعی 120-130 دانلود شد ، واقعا قضیه بو داره !!! و بیخودی حساس نشدم !!! فکر اینکه تو ساعات بعدازظهر ترافیک خطوط ADSL زیاده هم مسخرس ؛ چون به گفته خود کارشناس تلفن2020 کندی سرعت ربطی به ترافیک خطوط نداره !!!

make16

Registered User
لایک‌ها
38
شما چطور از مخابرات نامحدود گرفتین ولی من میرم میگم نامحدود میگن نامحدود رو مخابرات جمع کرده نمیدن؟؟؟؟

جواب ما چی شد پس

بالا