برگزیده های پرشین تولز

آیا به حجامت اعتقاد دارید?

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
تهرانی جان اینو دیروز صبح در جواب پستی ازت تو یکی از تاپیک ها زده بودم که مثل اینکه تاپیک پاک شده و پست هم منهدم شده!!با اندکی تغییر دوباره اینجا میزارمش

@تهرانی

جدی برام سواله،با سابقه ای که بعضی از کاربرای تو این بحث دارن من بعید میدونم که بخوان خالی ببندن یا دروغ بگن!با اون عده که میان میگن فلانی و بهمانی این کارو کرده و روش تاثیر داشته کاری ندارم،منظورم اون 2 3 نفر کاربر با سابقه هستن که اومدن کامنت گذاشتن،الان بین دو راهی گیر کردم که اگه اینا درست میگن پس اونا چی میگن؟ :دی ،اگه اونا درست میگن پس تجارب این بندگان اودین چجوری براشون مفید بوده؟
و هنوز اندر خم یک کوچه ام که که چرا نمیرن این مواردی که میگن تو طب سنتی درسته رو با دلایل علمی موجه اش کنن؟!هم دهن افراد پر حرفی چون من و شما رو با این کارشون می بندن :D ،هم اینکه کمک بزرگی با اینکار به جامعه بشریت میکنن،هم از جهت اینکه خرافه از حقیقت تمیز داده میشه و هم اینکه شاید راه های بهتری تو طب سنتی نسبت به درمان های قرص و آمپولی الان باشه که اگه با دلیل علمی کشف بشه طرفدار زیادی پیدا کنه

خیلی از موارد روزمره ی ماها و مشکلات ما اعم از یوبوست و برون روی و اینگونه موارد در طب سنتی درمان داره و خیلی بهتره که ادم ازشون استفاده کنه تا اینکه الوده ی مواد شیمیایی کنه خودش رو
مواردی چون گل گاو زبان و دم نوشهای بهار نارنج و ... خیلی راحت به ادم انرژی میدن و ارام بخشن و از همه مهمتر طبیعین ... ولی ایا جواب همه چیز در طب سنتی هست ؟! اونم طب سنتی ضعیف ما که اکثرا به مشکلات بلع و هضم پرداخته ( توضیح دهنده ی طبع ایرانی بخور و بخواب ما !! ) +
(در ضمن در مقابل طب سنتی اسیای جنوب شرقی ما چی داریم برای ارایه ؟!)
توی همین تاپیک ما با اقایون به ننیجه نرسیدیم ... در یه جبهه دارن از علم روز و تحقیقات و راهکارهای نوین حرف میزنن و در جبهه ی دیگه میگن عمام میکرده منم موکونوم !!
اگه قرار باشه یه روزی بین این دوعده یه جلسه بزارن که به نتیجه برسن و ثابت کنن کی راست میگه من فکر کنم با یه میز مواجه میشیم که یه سرش یه عده دکتر تحصیل کرده نشستن با یه عالمه کاغذ و چارت جلوشون و در سوی دیگه یه عده که خودتون میتونین حدس بزنین چی به جای تحقیقات و امار ارقام جلوشون خواهد بود !!

البته اینم اضافه کنم که یه عده از رفقای خیلی محترم هم در این بحث بودن که بر اساس دیده ها و تجربیات خودشون و اطرافیانشون حجامت رو تایید میکردن که حرفشون بسیار محترمه و از بگو مگو باهاشون خیلی هم خرسند شدم چون جدال بین تجربه و علم خیلی شیرین تر و روان تر و پاک تر از جدال بین دین و علمه !!

L7 II

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزیز که نوشتید " اگر حجامت موثر بود دکتر ها احمق هستند که برن تحقیق کنن و دارو کشف کنن " ..............
نکته ای بهتون بگم ....
تقریبا" 8 سال پیش سر کلاس قلب بودم ، استاد میفرمود که وقتی تپش قلب مریض بالاست با تجویز فلان دارو میتونید بفهمید که طرف مشکل آریتمیک داره و میتونید برای جراح توصیه نامه بنویسید ....
ما سال 6 پزشکی بودیم ، خانمی از بچه ها گفت آقای دکتر وقتی من میتونم با کمی توصیه و **** غذایی بیماری رو کاهش بدم و تقریبا" از بین ببرم چرا باید براش تجویز فلان دارو رو بکنم ؟
جواب آقای دکتر : خانم دکتر مثنکه شما از پول بدت میاد ......
خنده بچه ها .....
تقریبا" میتونم بهت بگم 30 نفری که سر کلاس بودن همین الان همشون از پیشتازان گیاه درمانی ایران هستند ، هممون از این حرف به قسم سقراط شک کردیم ، رسالت ما ؟!؟!!
حجامت ابدا" طب اسلامی نیست ، طب سنتی است ، در بیشتر کشورهای دنیا که اصالت بومی دارن اجرا میشه ، اما برای شما استفاده از کورتون و مشتقاتش رو تجویز میکنم ، چون قدر بدن و سلامتیتون رو نمیدونید ....
بارها دیدم پزشکان قلب رگهایی رو باز کردن و عمل کردن که اصلا" بسته نبوده اما هزینه 40 میلیون تومن بوده ....
امیدوارم با مواد شیمیایی و داروهای علم نوین پزشکی زندگی سلامتی داشته باشید

در آخر توصیه میکنم اگر ناراحتی قلبی دارید : دو تا 21 روز عصاره سیر و لیمو ترش بخورید .....
اگر زانو درد دارید انگور بخورید .... مشکلات کلیوی رو با گیلاس و زرد آلو حل کنید ، اگر مشکل کبدی دارید سیب و سرکه سیب رو ترک نکنید ، از لبنیات بپرهیزید ....
از پزشک طبیعت کمک بگیرید ...

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
خیلی از موارد روزمره ی ماها و مشکلات ما اعم از یوبوست و برون روی و اینگونه موارد در طب سنتی درمان داره و خیلی بهتره که ادم ازشون استفاده کنه تا اینکه الوده ی مواد شیمیایی کنه خودش رو
مواردی چون گل گاو زبان و دم نوشهای بهار نارنج و ... خیلی راحت به ادم انرژی میدن و ارام بخشن و از همه مهمتر طبیعین ... ولی ایا جواب همه چیز در طب سنتی هست ؟! اونم طب سنتی ضعیف ما که اکثرا به مشکلات بلع و هضم پرداخته ( توضیح دهنده ی طبع ایرانی بخور و بخواب ما !! ) +
(در ضمن در مقابل طب سنتی اسیای جنوب شرقی ما چی داریم برای ارایه ؟!)
توی همین تاپیک ما با اقایون به ننیجه نرسیدیم ... در یه جبهه دارن از علم روز و تحقیقات و راهکارهای نوین حرف میزنن و در جبهه ی دیگه میگن عمام میکرده منم موکونوم !!
اگه قرار باشه یه روزی بین این دوعده یه جلسه بزارن که به نتیجه برسن و ثابت کنن کی راست میگه من فکر کنم با یه میز مواجه میشیم که یه سرش یه عده دکتر تحصیل کرده نشستن با یه عالمه کاغذ و چارت جلوشون و در سوی دیگه یه عده که خودتون میتونین حدس بزنین چی به جای تحقیقات و امار ارقام جلوشون خواهد بود !!

البته اینم اضافه کنم که یه عده از رفقای خیلی محترم هم در این بحث بودن که بر اساس دیده ها و تجربیات خودشون و اطرافیانشون حجامت رو تایید میکردن که حرفشون بسیار محترمه و از بگو مگو باهاشون خیلی هم خرسند شدم چون جدال بین تجربه و علم خیلی شیرین تر و روان تر و پاک تر از جدال بین دین و علمه !!

L7 II

دوست عزیز با درود بر شما ، چرا اینقدر اصرار دارید که این جدال بین علم و دین باشه ؟ طب سنتی هیچ ارتباطی با هیچ دینی نداره ، مگر در زمان زرتشت ایرانی ها مریض نمیشدند ؟ یعنی بقراط یک طبیب اسلامی بوده ؟
سینوهه حکیم ، آدم اهل دینی بوده ؟ ابو علی سینا عالم دینی بوده ؟
ضمنا" طبق تئوری های نوین پزشکی به قول شما اگر این دو گروه بر سر میز بنشینند ، مطمئنا" درس خونده ها اول به حرفای تجربی ها گوش میدن ، چون تجربست که یک پزشک رو حاذق میکنه .... من به طور معمول برای سر درد شما استامینوفن تجویز میکنم اما تا به کی ؟ وقتی تجربم بیشتر بشه براتون MRI مینویسم وقتی دیدم چیزی نیست دوباره استامینوفن ؟؟؟؟؟
ابوعلی سینا ، سینوهه ، بقراط ، دراکون ، تسالوس و ..... همه پزشکان تجربی بودن که همین حالا کتابهایشان در دانشگاه تدریس میشه ...نمیتونیم انکار کنیم که 80% از بیماری های بدنی بنا بر مشکلات بلع است .... مابقی هم مشکلاتی هستند که بدن در دفعشون مشکل داره که همون هضم خودمون هست و سرطان نمونه بارزش هست ....
جالبه بدونید که بو علی سینا در زمان خودش سرطان را درمان میکرده اما با نامی دیگر ، این رو به یاد داشته باشید درمان همه سرطان ها از طریق بوعلی سینا کشف شده و در آینده ای خیلی نزدیک خواهید دید که معجزاتش چطور بر روی انسانها اثر میکند ....
در اروپا شیمی درمانی فقط تا آخر 2014 وجود خواهد داشت و از اون به بعد ایمنی درمانی بدون دارو و توسط خود بدن انجام خواهد شد ... امیدوارم در همون زمان پی به معجزه هستی لیموترش ببرید ....
سلامت باشید

mahjub

Registered User
لایک‌ها
4
سل
چون تو ایران زندگی میکنم نگم که عقب مونده ایم ؟! کی پس باید بگه که عقب مونده ایم ؟ خودتون نفهمیدن که هستیم ؟
عقب موندگی توهین نیست... کتمانش توهینه , سر خودمون رو گول مالیدنه که توهین به شعوره
اینکه به دروغ هرجا بشینیم بگیم اولیم اولیم
اینکه خودمون رو به اون راه بزنیم
اینکه دانشمندان قدیم خودمون رو به دلیل نداشتن افتخارات جدید از گور در بیاریم و بزنیم تو سر هم ...
ابن سینا مرد بزرگی بوده همه هم میدونن ایشون چه کمک هایی به پزشکی بشر کردن ... ولی الان داره تو دانشگاها خارج تدریس میشه ؟!؟! این یعنی علم از اون موقع تا حالا هیچ تغییری نکرده و پیشرفتی نداشته !!
امکانات دانشمندان قدیم ربطی به تکنولوژی الان کشور های پیشرفته نداره ... حرف شما عین اینه که کسی که سرطان گرفته رو ول کنن به حال خودش چون در گذشته اطلاعی از نحوه درمان و انواع اون نداشتن !

L7 II

L7 II
سلام دوست عزیز ، من نمیدونم شما چه اصراری داری بگی حجامت خوب نیست آیا خودتون که دم از علم میزنید دلیل علمی دارید، دلیل علمیتونو بفمایید ما استفاده کنیم ، من نمیدونم شما اصلا چرا یه دلیل منطقی نمیاری گفتن اینکه خرافه هست یا بهداشتی نیست که نشد دلیل ، از اول پست هی بهانه های الکی میاری که ما عقب افتاده ایم یا از این حرفا ، یعنی اون همه پزشکی که سال ها پیش در این باره تحقیق کردن همشون کودن بودن هیچی حالیشون نبود اونوقت شما با حتی یک دقیقه تحقیق فتوا میدید مسأله به این بزرگی رو نقض میکنیید بهتره حرفاتون با دلیل باشه ، سالها پزشکا در این رابطه تحقیق کردن
چون تو ایران زندگی میکنم نگم که عقب مونده ایم ؟! کی پس باید بگه که عقب مونده ایم ؟ خودتون نفهمیدن که هستیم ؟
عقب موندگی توهین نیست... کتمانش توهینه , سر خودمون رو گول مالیدنه که توهین به شعوره
اینکه به دروغ هرجا بشینیم بگیم اولیم اولیم
اینکه خودمون رو به اون راه بزنیم
اینکه دانشمندان قدیم خودمون رو به دلیل نداشتن افتخارات جدید از گور در بیاریم و بزنیم تو سر هم ...
ابن سینا مرد بزرگی بوده همه هم میدونن ایشون چه کمک هایی به پزشکی بشر کردن ... ولی الان داره تو دانشگاها خارج تدریس میشه ؟!؟! این یعنی علم از اون موقع تا حالا هیچ تغییری نکرده و پیشرفتی نداشته !!
امکانات دانشمندان قدیم ربطی به تکنولوژی الان کشور های پیشرفته نداره ... حرف شما عین اینه که کسی که سرطان گرفته رو ول کنن به حال خودش چون در گذشته اطلاعی از نحوه درمان و انواع اون نداشتن !

L7 II

L7 II

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
رفیق برو پست من رو از اول بخون، من نوشتم پیامبر گفته؟؟ اخه چرا آدامس تو دهن آدم میزارین؟ من میگم پیامبر برای خواص سیر گفته که الانشم با تحقیق فهمیدن
بجان خودم قسم کسایی که بحث شیعه سنی میکنن یا میگن چون ما مسلمون هستیم اینارو چپوندن تو ذهنمون دقیقا مثالی هستش که میگه: کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش زده به خواب نه
رفیق برو یکم بخون شاید مطالعات زیاد شده همین پیامبری که میگی بزور به ما اعتقاداشت چپوند کافرا دارن دنباله راهش میگیرن که به چنین جاهایی رسیدن
درضمن شما گفتی تلقین!! پس اگه اینطوری که آدما قادر به اصلاح فیزیکی خودشون با تلقین هستن دیگه این همه سازمان های جهانی نمیرفتن تحقیق کنن رو مارمولک یا سلول های بنیادین که پدر خودشون چندین سال در بیارن تا بفهمن چطور میشه خود درمانی کرد..
چی بگم آخه!!! من هی میگم اینجوری هی یکی در میاد یچیزی میگه.. نباید با کسی که منطق نداره صحبت کرد چون اصلا بحث به بیراهه کشیده میشه

درود

حضرت محمد این اطلاعاتو از کجا اوردن ؟ با چه پشتوانه علمی ای اینهارو فرمودن ؟ کتاب خوندن ؟ یا تمام علمشونو خدا یه شبه بهشون داده . اگر یک شبه بوده که لطفا بگین خدا گفته نگین حضرت محمد . البته اون دوستمون گفتن حضرت محمد وقتی داشتن طبقه هفتمو رد میکردن خدا فرمود سیاه دانه بخور و حجامت کن و به پیروانت توصیه کن. آیه 27 یه سوره بود . لینک هم داده بودن .

حجامت اگر کار درستی بود این همه اروپایی و امریکایی انجام میدادن . به قول یکی از دوستان که گفتن اونا دارن به اسلام واقعی عمل میکنن نه ما . پس یا خدا اشتباهی یه حرفی گفته یا امریکایی ها مسلمون نیستن . اسلام امریکایی که امام رحمت الله ازش میترسیدن همینه ها . حجامت داره همه چی داره حتی زالو هم میفروشن تو داروخونه هاش ولی اعتقادی به حجاب و نمازو روزه و خمس نداره .

بعضی از نظراتم که واقعا باید با احسان علی خانی تو ماه عسل در میون گذاشته بشه :

قلبم خیلی درد میکرد . دکترا قطع امید کرده بودن . خرج عمل سه میلیارد میشد و احتمال خوب شدنش شصت به هفتاد بود تازه بعد عملم باید تا اخر عمر رو ویلچر میشستم . کلی دعا کردم اما یه شب خدا اومد به خوابم گفت شرمنده نمیتونم کاری کنم این تقدیریه که خودم برات شب قدر رقم زدم . با همه اینا نتیجه این خط پایین شد :

رفتم تو جوب سر کوچه سه تا زالو گرفتم بردم پیش حجامت کننده اونم میگه چون زالو برای خودته جلسه ای یکو پونصد میگیرم اگر زالو برا خودم بود جلسه ای 5 تومن میشد بعد سه جلسه هم تمومه میتونی به ورزش تخصصیت که کشتی کج دابلیو دابلیو ای پروفشنال بود ادامه بدی راستی خودتو با شامپو گردو پرژک بشور حتما که زالو خوب بچسبه بهت . جلسه سومم چونه زدم جای چارو نیم دو تومن به دکتر دادم .

یعنی کافیه این حرفا به گوش پروفسور سمیعی برسه . میره کل ساختمونی که داره میسازه رو بمب گذاری میکنه . این حرفاتونو فقط دکتر پروفسور اندیشمند یگانه ستاره علم پزشکی عالی جناب اقای دکتر روا زاده تایید میکنه و بس .

دوستانی که از حضرت محمد و اسلام سخن به میون میارن لطفا سخنرانی های ایشونو دانلود کنن و گوش کنن . البته من اون بخشهایی که وارد سیاست میشنو بیشتر دوست دارم که میفرمایند امریکایی ها دارن فضا پیما میسازن که برن فضا بعد دوتا بمب هیدروزنی بزنن روی زمین همه بمیرن و برگردن روی زمین فقط خودشون باشن .

Last edited:

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
چرا یه عده ای انقدر از دین ستیزی خوششون میاد؟
احساس خاص بودن بهشون دست میده؟
فکر میکنن اینجوری بهتر میتونن خودشونو مطرح کنن؟

دوست عزیز این دوستان مثل کودکانی هستند که با سیگار کشیدن حس بزرگ بودن بهشون دست میده .... من خودم در دو تا پست بالاتر یک صفحه کامل توضیح دادم که این طب اصلا" اسلامی نیست ، باز اومده توضیح میده که اگر پیامبر بلد بود فلان و بهمان ....

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
یه دکتره که خودش خیلی مذهبی بود و همه ی فامیلاشم آخوند بودند با حجامت شدیدا مخالف بود می گفت معلوم نیست اون حجامتی که تو احادیث بهش اشاره شده با این حجامتی که الان صورت می گیره یکی باشه .
از طرف دیگه آدم غیرمذهبی هم دیدم که به حجامت اعتقاد داره .

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
نه داداش, شما اطلاعاتت کمه

Sent from my F**king life

parham7

Registered User
لایک‌ها
127
درود بر شما
بنده از حدود 8 سال پیش به طور وحشتناکی دچار حساسیت فصلای شدم!یعنی از اواخر اسفند بدنم شروع میکرد به خارش و مخصوصا خارش چشم امونمو میبرید از اون بدتر عطسه های پی در پی که در هر سری حدود 10 عطسه پشت سر هم میکردم..کلا ابروم پیش این و اون میرفت ..شوار اتوبوس که میشدم یهو شروع میشد عطسم هی عطسه هی عطسه همه چپ چپ نگا میکردند.سرتونو درد نیارم هندونه میخورم عطسه گوجه فرنگی میخوردم باز عطسه خیار میخوردم عطسه و خارش وحستناک دماغ!طوری که احساس میکردم داخل دماغم میخاره و چنان اذیتم میکرد که میخاستم با مته دماغ رو سوراخ کنم انگشتمو بکنم توش تا بخارمش!فقط به اینجا ختم نمیشد وقتی بیرون میرفتم همین که یکم نور افتاب بهم میخورد باز شروع میکردم به عطسه!در ضمن وقتی که فصل باروری گل و گیاه میشد و وقتی که درختان گل میدادند و شکوفه میکردند هم وحشتناک عطسه میکردم!!!یعنی از زندگی ساقطم کرده بود!این روند از اواخر اسفند(تقریبا هفته ی اخرش)ادامه داشت تا پاییز!پا شدم رفتم انواع و اقسام دکتر..از قرص های رنگارنگ و مختلف حساسیت مثل انتی هیستامین بگیر تا انواع امپول های حساسیت!بارها و بارها به مطب های مختلف رفتم..قرص های انتی هیستامین که سراسر ضرر بود و احساس میکردم قلبم اروم اروم میزنه و خواب الود میشدم..دیدم قرص ها کاری نمیکنه..چندین سال همینطوری گذشت..در سال 6 حساسیت به پیشنهاد یکی از دوستان امپول های مخصوص حسایت زدم .در هر بار 2 امپول میزدم..این امپول ها هر دفعه نزدیک 25 روز اون هم به زور امپول که یه عالمع عوارض داشت منو نگر میداشت و عطسه و اینام خیلی کمتر میشد ولی بعدها با عوارض وحشتناک این امپول ها اشنا شدم و طبق مطالعاتی که داشتم اگر به زدن این امپول ها تا اخر عمر ادامه میدادم عمرم یک 20 سالی کمتر میشد حالا عوارض انی اونا بماند!دیگه از همه جا بریده بودم.یکبار تصمیم گرفتم و با خودم گفتم باید برای همیشه این حساسیت لعنتی رو ریشه کن کنم!به پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم حجامت الرژِ ی کردیم که البته با حجامت عام کمی فرق داره!3 بار و هر بار با فاصله ی زمانی 20 روز بنده فقط 3 حجامت الرژی در عرض 60 روز انجام دادم بدون مصرف هیچ قرص و امپولی همین 2 ماه پیش حجامتم تموم شد...بگم باورتون نمیشه..هنوز هم در شک هستم..کاری که طب نوین در عرض 8 سال با این همه هزینه و پول و قرص و امپول و عوارض فراوان نتونیست منو درمان کنه ولی خدا رو شکر با صرف هزینه 45 هزار تومان(هر حجامت 15 تومن)بنده بدون مصرف هیچ گونه قرصی و امپولی الان کامل کامل درمان شدم!الان هر غذایی دلم بخواد میخورم بدون اینکه بهش حساسیت داشته باشم.هر جا بخوام میرم زیر درخت جلوی انواع گل ها گل ها رو بو میکنم همه چی میخورم..هنوزم باورم نمیشه تابوی 8 ساله رو شکستم.!!!!!در مورد اینکه برخی دوستان طبق معمول همه چیز های خوب رو یه جور به اسلام عزیز ربط میدن و این حجامت رو هم به تازی ها (اعراب )نسبت دادند باید بگم هزاران سال قبل اینکه تازی ها اصلا بدونن بهداشت و نظافت و پزشکی یعنی چی ایرانیان اریایی حجامت میکردند و تازی ها بعدها پس از اون تجاوز وحشتناک به ایران و اسیر کردن ایرانیا حجامت رو از ایرانی یاد گرفتند.
تفاوت عمده ی حجامت با خون دادن:در اهدای خون شما اون خونی که تمیزه و برای بدن وجودش ضروری و واجب هستش رو اهدا میکنید میره ولی در حجامت خون کثیفی که در بدن جمع شده و جلوی رگ های خونی رو برای جریان داشتن خون در کل بدن گرفته رو میریزید بیرون که این خون هیچ منفعتی که برای بدن نداره هیچ یه عالمه ضرر هم داره و باید هر 3 ماه این ونو بریزید بیرون.
متاسفانه من نمیدونم سن شما چقدره ولی من هم قبل از ۱۴-۱۵ سالگی این مشکل حساسیت فصلی رو داشتم بعد از اون در عرض یه مدت خیلی کوتاهی خودش خوب شد

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

parham7

Registered User
لایک‌ها
127
من تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که این سفید شدن رنگ پوست من و بیماری برص که اخیرا دچارش شدم به علت نقص در کبد هست . ایا حجامت میتونه کمکی به من بکنه ؟
والا تا اینجا که هجامت تونسته دیسک کمر و درد عضلانی و گرفتگی عروق و الرژی رو برطرف کنه شما هم برو حجامت کن اگه بیماریتون شفا پیدا کرد یه مورد دیگه به معجزات حجامت اضافه بشه!!!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
والا تا اینجا که هجامت تونسته دیسک کمر و درد عضلانی و گرفتگی عروق و الرژی رو برطرف کنه شما هم برو حجامت کن اگه بیماریتون شفا پیدا کرد یه مورد دیگه به معجزات حجامت اضافه بشه!!!

فقط یه کیس سرطان هم درمان کنه دیگه میاد سرفصل تدریس دانشگاهای علوم پزشکی!
چگونه با حجامت پولدار شویم؟!
چگونه با دو جلسه حجامت بدنی عضلانی داشته باشید؟!
دیگر نیازی به قرص های لاغری نیست! ما با یک جلسه حجامت هرچی داری میکشیم بیرون لاغرت میکنیم! :D:D:D:D

Sent from my F**king life

لایک‌ها
151
دوست عزیز این دوستان مثل کودکانی هستند که با سیگار کشیدن حس بزرگ بودن بهشون دست میده .... من خودم در دو تا پست بالاتر یک صفحه کامل توضیح دادم که این طب اصلا" اسلامی نیست ، باز اومده توضیح میده که اگر پیامبر بلد بود فلان و بهمان ....
هر جور راحتی

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008

هر چی ستیز تو دنیاست سر دینو مذهبه
فراماسونری
شیعه
یهودی
سنی
کاتولیک
پروتستان
وهابی
داعش
طالبان
تکفیری
میانمار
با صحبت از دین . ستیز به وجود میاد . نمونش بارزش همین تاپیک . . وقتی یکی سوال علمی میپرسه یکی در جوابش میاد حدیت ثقلین میگه باید براش توضیح بدی که این نوع جواب دادن فقط برای هم نوع خودتون جواب میده و جای دیگه از این نوع گفتار استفاده نکنین . اگر توی خاور میانه داره روزی چند هزار تا ادم کشته میشه به خاطر دین دوست بودنشه نه به خاطر نفتش به خاطر اینه که هر کشورش یه نوع حکومت غیر دموکرات داره .

این طب کاملا اسلامیه اگر نمیدونید بدونید . توی قرآن اشاره شده که خدا به حضرت محمد میگه این کارو انجام بده توی سوره بقره 1400 سال پیش. حالا یا خدا اشتباهی یه چیزی گفته یا شما دین ستیزی و احتمالا سیگارم میکشی ( استدلالت تو حلقم ) . دانشمندای ایرانی و عرب هم چون اسلامی بودن ازش استفاده میکردن و به بقیه جاهای دنیا هم رسید اوازش . ما هم مشکلی نداریم که اسلامیه فقط میگیم :

وقتی یکی سوال میپرسه اقا حجامت خوبه یا نه تورو جون هر کسی که دوستش دارید نیایید بگید حضرت محمد گفته خوبه . فکرشو بکنید یه سمینار بزرگ برای حجامت توی ایرن برگزار بشه و از سرتاسر دنیا بیان کل محتوای سمینارم این باشه که حضرت محمد گفته خوبه ختم سمینار . حالا اگر گفتن این مساله از نظر شما مساوی با سیگار کشیدنه پس من برم پارک محلمون یه دو لول تریاک بگیرم چون بوی سیگار بهم میخوره نفسم بالا نمیاد هر چند میدونم سه تا زالو بچسبونم به خودم مشکلم با دود سیگار حل میشه . به قول اون دوستمون فقط مونده یه مورد سرطان خون و دیابت هم درمان کنه تا از فردا این دست فروشای مترو جای لواشک زالو بفروشن .

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فراماسونری
شیعه
یهودی
سنی
کاتولیک
پروتستان
وهابی
داعش
طالبان
تکفیری
میانمار
با صحبت از دین . ستیز به وجود میاد . نمونش بارزش همین تاپیک . . وقتی یکی سوال علمی میپرسه یکی در جوابش میاد حدیت ثقلین میگه باید براش توضیح بدی که این نوع جواب دادن فقط برای هم نوع خودتون جواب میده و جای دیگه از این نوع گفتار استفاده نکنین . اگر توی خاور میانه داره روزی چند هزار تا ادم کشته میشه به خاطر دین دوست بودنشه نه به خاطر نفتش به خاطر اینه که هر کشورش یه نوع حکومت غیر دموکرات داره .
قربون اون آواتار خوشگلت که زدی وسط سیبل
اصلا اساس و تشکیل دین هم همین بوده که یه عده رو دور هم جمع کنن برن علیه یه عده دیگه بجنگن کسی هم که در این راه کشته می شد , می شد شهید و ته عشق و حال اون دنیا!
دین یعنی یه جورایی به بردگی گرفتن ذهنی و عقلی انسان ها

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
فراماسونری
شیعه
یهودی
سنی
کاتولیک
پروتستان
وهابی
داعش
طالبان
تکفیری
میانمار
انسان ها برا عقیده ها و تفاوتهاشون میجنگن
این چیزیه که نهادینه شده تو وجود انسان تو قران هم نوشته که فرشته ها اعتراض کردن به خدا که بابا این انسانی که داری خلق میکنی جنگ درست میکنه فساد درست میکنه (چه جالب فرشته ها هم میدونستند o_O) اما خدا در جوابشون گفته من چیزی میدونم که شما نمیدونین. حالا اون چی بوده یکی از بزرگترین سوالاته منه
نمیدونم این خدا قربونش برم بعضی کاراش عجیب غریبه ادم گیج میشه :general306:

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696
لطفا دیگه بحث نکنید.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
متاسفانه من نمیدونم سن شما چقدره ولی من هم قبل از ۱۴-۱۵ سالگی این مشکل حساسیت فصلی رو داشتم بعد از اون در عرض یه مدت خیلی کوتاهی خودش خوب شد

والا بزرگوار بنده از 17 سالگی حساسیتم شروع شد تا همین چند ماه پیش که حجامت الرژی 3 بار پشت سرهم در عرض 60 روز و به فاصله ی 20 روز از هم انجام دادم و کاملا خوب شدم...قبلش هزار بار رفتم انواع دکترا و داروهای مختلف خوردم جواب نداد.حدود 13 سال حساستم طول کشید و اگه همین چند ماه پیش نمیرفتم دنبال درمونش با حجامت فک کنم حالا حالاها درگیرش بودم.در مورد دوستانی که تا یه مطلب علمی و خوب به میون میاد خیلی زود اون مطلب رو یه جوری به اسلام ربط میدند هم باید بگم که خیر این چیزا هیچ ربطی به اسلام نداره و قبل پیدایش اسلام در ایران هزازان سال قبلش حجامت میکردند..خداییش بیایید دیگه این یه قلم رو به حسااب پیشرفت اسلام عزیز نذارید!
در مورد دکتر روازاده هم بگم که ایشون از نظر طب سنتی فوق العاده ست یعنی شک نکنید هر کی رفته پیشش جواب گرفته البته به جز بیماری های مادرزادی و سرطان!!!اما بنده از ایشون دو تا انتقاد خیلی بزرگ دارم 1-اینکه ایشون نمیدونم از روی ترس یا ندانسته یا زرنگی میاد طب سنتی ایران رو به اسم طب اسلامی معرفی میکنه و در واقع داره با این کارش تازی ها (اعراب)رو بزرگ و پیشرفته نشون میده در حالیکه شما نمیتونه اسم حتی یه دانشمند رو هم از اول خلقت نژاد سامی اعراب تا الان که قرن 21 هستش بیاری و این در حالی هستش که باید بگه طب سنتی ایرانی نه اسلامی(منظورم توهین به اسلام نیست بلکه منظورم اینه که نباید دروغ گفت !)2-با عرض معذرت از ایشون و طرفداراشون ایشون از نظر مباحث سیاسی و به خصوص تاریخی بسیار کوته فکر هستند طوری که حتی توی سخنرانیاشون حرفای مسخره یی(البته فقط در حیطه ی تاریخی و سیاسی) میزنند مثلا میگن کتیبه ی کوروش رو یهودیا ساختند و اگه عمرش بالای 300 سال باشه من گردنمو با گیوتین میزنم!!!!و یا اینکه هر چی بدبختی مسلمونا هست رو به یهودیا و بلاد کفر نسبت میدند و اصلا یه بارم نمیگن که بابا خوب خود مسلمونام تقصیر دارند خوب وقتی تلاش نمیکنند همت نمیکنند زحمت نمیکشند خوب وضعشون همینه دیگه..از اسمون که نعمت برا ادم نمیباره..از تو حرکت از خدا برکت!
سپاسگزارم.

Last edited:

M.saleh.N

Registered User
لایک‌ها
114
خوبه!
من یه بار انجام دادم!
تا چند روز یه حس سبکی داشتم!
جای تمیز و درست حسابی انجام بدین!

بالا