برگزیده های پرشین تولز

+ + خریدار لوازم زانتیا ( یا زانتیا چپی ) فقط لوازم داخلیش رو میخوام + +

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
سلام :)

من یدونه زانتیا حالا مدل پایین بود مدل بالا بود ک برام مهم نیست سند داشته باشه نداشته باشه مهم نیست موتور داشته باشه نداشته باشه مهم نیست !! :viol:

فقط مهم برام اینان :
کلیه قطعات داخل کابین (هرچیزی که هست داخل کابین مثه صندلی - کل داشبورد - فرمون و ایربک ها - سر دنده - رو فرشی نمدی سقف و رو دری ها و...)

تاقچه عقب
درب صندوق
باک
سپر عقب
همه شیشه های ماشین

و یه چن چیز دیگه..
=====

براتون بگم که من ماشینم سوخته از عقب و روش بنزین ریختن نامردا :cry: مدل ماشینمم 88 سفید هستش ماشینم در حد اک بود بدون یک خط !!! الان 3 تیکه جلو کامل سالم و کلا زیر کاپوت کلا سالم فقط ازسه تیکه جلو به عقب همه چی سوخته ...

یه ماشین 85 پیدا کردم از جلو ضربه خورده بود کلا جلوش داغون شده بود اما عقبش سالم بود ولی سر قیمت ب توافق نرسیدیم.. !

فقط برام مهمه این لوازم ارزون بهم برسه چون از 60 تومن ماشین فعلا هیچی دستمو نگرفته و هرچی بیشتر خرجش کنم بیشتر ضررمه :(

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
شیراز مهد این جور قطعات هست ! دوستمون درست میگن
حالا کی بنزن ریخته روش ؟ ماجراش چی بوده با کسی دشمنی داشتی ؟
من میتونم تک تک پیچ هایی که به صورت فابریک رو ماشین هست رو برات از اوراقی های شهرمون تهیه کنم هر چی بخوای ولی اصلا و ابدا با توجه به هزینه پست و .... نمیصرفه
کدوم شهری ؟ اوراقی های شهرتون رو رفتی ؟
خرید ماشین تصادفی برای 2 تا یکی کردن و ... ابدا به صرفه نیست مطمئن باش.
سال 86 لاشه یه زانتیا که به معنی واقعی کلمه هیچی ارش نمونده بود به جز مدارک و شماره پلاک و ... 3 میلیون تومن به من قیمت دادن .میخواستیم بخریمش و از دبی یکی وارد کنیم و مدارک رو به اون بزنیم که قسمت نشد !

بالا