برگزیده های پرشین تولز

کسی میتونه برای من فهرست قالب وبلاگم و صفحه بندی رو درست کنه (تغییر بده)

shakala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان

من 2 تا مشکل دارم تو قالب سایتم(مشکل زیاد داره خودم درست کردم بقیه رو )
اول سایت منو ببینید www.famovie.ir

1_ اگه دقت کنید تو صفحه ی اول سایت 10 تا فیلم هست برای دیدن بیشتر باید روی 3 تا گزینه پایینش بزنید که بره به دسته بندی ها اما من میخوام زیرش 1 2 3 4 بزاره تا کاربر صفحه رو اونجوری عوض کنه

2_ فهرست بالای سایت منو ببینید کدش اینجوریه ( 5 تا از این کد وجود داره که پنج تا منو بالای سایتم رو تشکیل میده)

کد:
<li class="level1 last havechild ">
    <a class="level1 last havechild  item-link" href="<?php echo get_option('homepage_menutop_link_5'); ?>"><span class="menu-title" style="font-family:wdsaudi;font-size:14px;"><?php echo get_option('homepage_menutop_5'); ?></span></a>  
        </li>

اما من فهمیدم سازنده این قالب که این قالب رو از جومولا به وردپس تبدیل کرده اشتباه کرده یعنی میشه برای این فهرست ها زیر مجموعه ساخت
مثل قالب صحیفه میشه زیر مجموعه گزاشت حتی میشه موس وقتی رفت روش زیر مجموعه اون یه فیلم باشه که کلیک کنی روش پخش بشه

اینم یه نمونه از کد زیر مجموعه دار ( برای جومولا ولی روی وردپس هم کار کرد)

کد:
<li class="active level1 havechild ">
    <a title="K2" class="active level1 havechild  item-link" href="#"><span class="menu-title">K2</span></a>  
            <!-- open mega-content div -->
        <div class="level2 menu mega-content" >

<div class="mega-content-inner" >

<div class="mega-col first one" >
                        <ul class="subnavi level2"><li class="level2 first ">
    <a title="K2 Category" class="level2 first  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-category"><span class="menu-title">K2 Category</span></a>  
    </li>

<li class="level2 ">
    <a title="K2 User Page" class="level2  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-user-page"><span class="menu-title">K2 User Page</span></a>  
    </li>

<li class="active level2 ">
    <a title="K2 Tags Page" class="active level2  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-tags-page"><span class="menu-title">K2 Tags Page</span></a>  
    </li>

<li class="level2 ">
    <a title="K2 Item" class="level2  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-item"><span class="menu-title">K2 Item</span></a>  
    </li>

<li class="level2 last havechild ">
    <a title="K2 Last Items" class="level2 last havechild  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-last-items"><span class="menu-title">K2 Last Items</span></a>  
            <!-- open mega-content div -->
        <div class="level3 menu mega-content" >

<div class="mega-content-inner" >

<div class="mega-col first one" >
                        <ul class="subnavi level3"><li class="level3 first ">
    <a title="Latest Items (1 Column)" class="level3 first  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-last-items/latest-items-1-column"><span class="menu-title">Latest Items (1 Column)</span></a>  
    </li>

<li class="level3 ">
    <a title="Latest Items (2 Columns)" class="level3  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-last-items/latest-items-2-columns"><span class="menu-title">Latest Items (2 Columns)</span></a>  
    </li>

<li class="level3 ">
    <a title="Latest Items (3 Columns)" class="level3  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-last-items/latest-items-3-columns"><span class="menu-title">Latest Items (3 Columns)</span></a>  
    </li>

<li class="level3 last ">
    <a title="Latest Items (4 Columns)" class="level3 last  item-link" href="/templates/joomla3/sj-asolar/index.php/2014-01-06-09-16-29/k2-last-items/latest-items-4-columns"><span class="menu-title">Latest Items (4 Columns)</span></a>  
    </li>

</ul>                    </div>

</div>
        </div>
        </li>

</ul>                    </div>

</div>
        </div>
        </li>

من همون صفحه رو روی هاستم اپلود کردم تا ببینید زیر مجموعه دار چجوریه
http://famovie.ir/wp-content/themes/movie/category.html

من میگم نمیشه کاری کرد که مثل قالب صحیفه فهرست های بالای سایتم رو از قمت نمایش / فهرست ها
وردپس تنظیم کنم؟ و زیر مجموعه دار هم بشه؟
الان من خودم باید از داخل قالب ادیت کنم تا درست بشه

من یه اموزش خوندم فکر کنم بشه به کمک این اموزش درست کرد این چیزی رو که من میخوام
http://dtuts.net/wordpress-navigation-menus/

کسی میتونه اینو برای من درست کنه؟

یه 2 تا مشکل دیگه هم هست
تو این صفحه
http://famovie.ir/wp-content/themes/movie/category.html
اگه موس رو اون بالا سمت راست ببرید یه فرم لوگین باز میشه اما این فرم تو قالب من وجود نداره

و مشکل بعدی

بعضی ها ( خیلی ها ) اسم فیلم رو اشتباه میزنند برای همین سرچ سایت فیلم رو نشان نمیده یعنی پیدا نمیکنه منم دنبال یه افزونه سرچ برای
این مشکل گشتم به 2 تا افزونه رسیدم
ajax serach litle = خیلی افزونه خوب و حرفه ای هسته اما تو سایت من خوب نشان نمیده یعنی فرم سرچش خرابه دکمی سرچ یه جای جستجو یه جای دیگه

search in place = اینم خوبه این کار کرد

کار این افزونه اینه که مثل سرچ فیسبوک اگه اول اسم یه فیلم رو بزنی برات یه لیست از فیلم هایی که با اون حروف شروع میشه میاره

اما این افزونه از دستور هوک استفاده میکنه ( یه همچین چیزی ) برای هوک هم باید wp_footer تو قالب سایتت باشه
این افزونه صفحه ی اصلی سایتم رو خراب میکنه یعنی به جای 10 تا فیلم نشان بده هر فیلم رو 3 باز نشان میده و اون گزینه های فیلم ها انیمیشن ها سریال ها از کار میوفته

دوستان میدونم خیلی زیاد شد ولی واقعا ببخشید منو از وقتی که این قالب رو خریدم (3 ماه پیش ) همش دارم درستش میکنم خسته شدم تو این اخری ها دیگه موندم نمیتونم درست کنم لطفا کمکم کنید

shakala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی نیست مشکل منو حل کنه؟

بالا