برگزیده های پرشین تولز

هومورویئید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Yelawolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
220
چرا روت نشه ؟ این دکترا سالیان سال درس خوندن برای این کار اصلا کارشون همینه والا

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یک هموروئید نه هوموروئید! چرا به همه چی هومو اضافه میکنی؟ :D
2 تشکر دارم ازت! کلاً یکی در میون تاپیک های این بخش به امراض شما مربوط میشه! کلی اطلاعاتم زیاد شد :Dبابا یه جای کار میلنگه دیگه! من دکتر نیستم ولی این همه مرض ندیدم تو یه نفر آدم!
ولی جدای از شوخی دکتر برو، این جور چیزا شوخی بردار نیست!

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فرهاد خان هموروئید فارسیش میشه بواسیر. شقاق فارسی فیشر هست که این دوتا با هم فرق دارن. هموروئید داخلی 4 گرید داره. واسه تو گرید چنده؟ تو نت سرچ کن و گریدش رو پیدا کن. واسه درمان هم، درمان گرید 1 و 2 معمولا مدیکال هستش و گرید 3 و 4 درمان سرجیکال داره. نوع خارجی هم بسته به شدتش تصمیم میگیرن. فقط حواست باشه دچار ییوست نشی، واسه اینکار مایعات زیاد بخور، ورزش کن و تحرک داشته باش، فیبر بخور یعنی سبزیجات و کاهو.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
یک هموروئید نه هوموروئید! چرا به همه چی هومو اضافه میکنی؟ :D
2 تشکر دارم ازت! کلاً یکی در میون تاپیک های این بخش به امراض شما مربوط میشه! کلی اطلاعاتم زیاد شد :Dبابا یه جای کار میلنگه دیگه! من دکتر نیستم ولی این همه مرض ندیدم تو یه نفر آدم!
ولی جدای از شوخی دکتر برو، این جور چیزا شوخی بردار نیست!

E احسنت ب نکته ی ضخیمی اشاره کردید :D اینقدر با این بنچ مارکر هومو هومو کردیم کار دستمون داد :D

باوو یه جای کار همون لاستیکامه دیگه! من 3سال پیش پی بردم ک همه چی بر آمده از لاستیکامه!

بره این یکی مورد فعلا نمیتونم برم:( تابستون امثال تا اینجا 1نیم خرج یه ارتوپدی ساده و نوار مغز و MRI م شده :( یه دفترچه بیمه سلامت همگانی دارم هیچ جا قبول نمیکنه بیمارستان هم خیرسرش فقط 10% کم میکنه :(

فرهاد خان هموروئید فارسیش میشه بواسیر. شقاق فارسی فیشر هست که این دوتا با هم فرق دارن. هموروئید داخلی 4 گرید داره. واسه تو گرید چنده؟ تو نت سرچ کن و گریدش رو پیدا کن. واسه درمان هم، درمان گرید 1 و 2 معمولا مدیکال هستش و گرید 3 و 4 درمان سرجیکال داره. نوع خارجی هم بسته به شدتش تصمیم میگیرن. فقط حواست باشه دچار ییوست نشی، واسه اینکار مایعات زیاد بخور، ورزش کن و تحرک داشته باش، فیبر بخور یعنی سبزیجات و کاهو.

خو اون ک آره با هم فرق دارن

من گفتم ک هموروئیدم فعلا خارجی هست !

یبوست ندارم باوو اصن از خرد و خوراک افتادم 3ماهی هست! ب خاطر همون مشکلات ستون فقرات این دنده ها جمع شده تو ! هر روز جمع تر و جمع تر میشه! داره خفه م میکنه :( رو شکمم زیاد میخوابم از اون ورم گودی کمر! یذره آب و غذا میخرم شکم ـه مییاد جلو!

اتفاقا عشق کاهو هم :D کاهو با شیره بعدش هم یه ست دوسیب بلو بری :D

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
مال من پس خارجیه
حالا چیکار کنم

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
مال من پس خارجیه
حالا چیکار کنم

فعلا روغن درمانی و لدوکایین درمانی :D

اگه سوزش ها و خارش ها در فصل پاییز و سرما هم ادامه داشت دیگه لیزر درمانی من واسادم تابستون تموم بشه بلکه $ بیاد دستم برم لیزر کنم باوووو! اگه میشد ریش هارو هم لیزر کرد اینکارو میکردم:( حاجی این تحرکات هورمونی اینقدر زیاد شده زیر چشمون داره ریش در مییاد!

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
عکسی که ازت دیدم به نظرم نمیومد در ماتحتت مو بزنه بیرون .. فک کردم سفید مفید باشه .
اسمش شقاق نیست بواسیــره .

آجر داغ کن بشین روش . آروم میشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
چی هس اصن
همون پاره گی ه ؟:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا