برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران چلسی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
پیتر چک بازیکن تیم فوتبال چلسی گفت: از فرناندو تورس درخواست می‌کنم که پنجاه گل در میلان بزند و بعد به تیم چلسی بازگردد.

9jbl725nzyy4npz3h2po.jpg

به نقل از پایگاه خبری کالچونیوز، پیتر چک بازیکن تیم فوتبال چلسی در رابطه با جدایی فرناندو تورس بازیکن اسپانیایی این تیم پیوستنش به تیم فوتبال آث میلان گفت: ما همگی از تورس ممنون و متشکر هستیم. او تمام توان خود را برای موفقیت تیم به کار گرفت و حالا راهی تیم میلان شده است تا در این تیم فصلی جدید را رقم بزند.

او باید دو فصل در تیم میلان به طور قرضی فعالیت کند. من از تورس درخواست می‌کنم که در تیم میلان پنجاه گل بزند و بعد از زدن پنجاه گل خود راهی تیم چلسی شده و به خانه‌اش بازگردد. با شناختی که از او دارم مطمئن هستم که به زودی موفق به انجام این هدف خواهد شد.

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
واقعا چقدر این پسر با کلاس و با شخصیته:

upload_2014-9-2_3-54-39.png
=================
یه ترکیب از بهترین بازیکنایی که قرض دادیم (بلکمنم دادیم میدلزبرو که حقشه تو این ترکیب تو دروازه باشه):

upload_2014-9-2_4-10-5.jpeg

نگردو هم از سیتی رفت والنسیا.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
پتر چک دروازه‌بان چلسی پس از آنکه جایگزین تیبو کورتوا در تیم شد، ترک کردن لندن را رد کرد.

i7gzafbwjgwcg29ertzr.jpg

چک گفت: "من 10 سال در این باشگاه بوده ام و شرایط الان برایم تازگی دارد. نمی توانستم در سه بازی اول فصل برای تیم بازی کنم.

دلیلی برای ترسیدن و بعد ترک تیم وجود ندارد.

من بازیکن چلسی هستم، جایی که هنوز دو سال دیگر قرارداد دارم."

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
فعلا که کورتوا تو لیگ فیکسه. 2 هفته دیگه که لیگ قهرمانان شروع شد باید ببینیم کی تو دروازه قرار میگیره. و بعدشم لیگ کاپ و حذفی.

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
گل اول و سوم که گوشه دروازه زده شده بود و گرفتنش سخت بود ولی واکنشش خوب بود. گل دومم که تک به تک بود. بعد از اینکه بازی 5-3 شدم یه تک به تک فوق العاده رد کرد که خورد به تیر.
کورتوا شاداب و آماده س و واکنشهای سریعی داره و به دل من که بدجوری نشسته, بخصوص بعد از اون واکنشی که تو جام جهانی بعد از گرفتن توپ اون کوچولو نشون داد.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خیلی زور داره فیلیپه رو نیمکت باشه واقعا زور داره اونوقت سزار فیکس تیم باشه سال پیش همین سزار اشتباهاتش کم کار دستمون نداد خوب این چرا باز فیکس هست تو ترکیب

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
فصل قبل اول کول فیکس دفاع چپ بود. فکر میکنم بعد از باخت به نیوکاسل بود که مورینیو ازپلی رو گذاشت دفاع چپ و کول نیمکت نشین شد.
هنوز اول فصله و مورینیو صلاح دونسته از ازپلی که یک فصل باهاش کار کرده تو این 3تا بازی استفاده کنه.
اندکی صبوری کن. لوئیز هم بزودی تو ترکیب قرار میگیره و هر کدومشون عملکرد بهتری داشته باشه تو بازیهای مهم فیکس میشه.

بالا