برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
درس پیشرفته با کدام استاد می تونم نمره خوب بگیرم ؟ کی نژاد یا پیرنیا ؟

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
تا جایی که من شنیدم سمت کی نژاد نری بهتره بخصوص اگر دنبال نمره هستی. البته اینا شنیده هاس

sungirl

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
کسی میدونه چجوری میشه کلاس تداخلی برداشت؟ اصلا امکانش هست؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بچه ها اینم داخلی امور مالی هستش:3302
نوشتم اینجا تا ارشیو بشه برای ایندگان دی

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
سلام
کسی میدونه چجوری میشه کلاس تداخلی برداشت؟ اصلا امکانش هست؟

جدید
تا اونجا که میدونم نمیشه تداخل کلاسی رو برداشت مگه اینکه بری پیشه گروه و با دلیل و منطقی بگی میخوای این 2 تا رو برداری به این علت و اگه قبول کنن مجوز میدن...
البته شاید هم بتونین همزمان از 2 جا وارد اکانته انرولتون بشین و یکی رو اینور و اونیکی رو اونور بردارین و اول یکی رو ثبت کنین و بعدش اونیکی رو ثبت کنین در همین حال که توی اکانتتون هستین...

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
اگر چند صدم کم داشته باشی می شه انتخاب واحد رو روز اول باز کرد ؟منظورم اینه با گروهی جایی صحبت کرد

Last edited:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
اگر چند صدم کم داشته باشی می شه انتخاب واحد رو روز اول باز کرد ؟منظورم اینه با گروهی جایی صحبت کرد
فکر نکنم ... اگه میخواستن اینکارو کنن تو برنامشون یه درصد خطایی میذاشتن

sungirl

Registered User
لایک‌ها
23
من ترم آخر هستم، 2تا از دروس عمومیم مونده.
از اونجایی که نمیشه 2تا عمومی رو با هم برداشت برای گرفتن مجوز کی و چطور باید اقدام کنم؟ قبل از روز انتخاب واحد باید باشه؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
من ترم آخر هستم، 2تا از دروس عمومیم مونده.
از اونجایی که نمیشه 2تا عمومی رو با هم برداشت برای گرفتن مجوز کی و چطور باید اقدام کنم؟ قبل از روز انتخاب واحد باید باشه؟
شما چون ترم اخر هستی هر وقت بری رو چششون جا داری.کارتو راه میندازن.البته اگه کلاس خاصی مد نظرته بهتره تو ایام انتخاب واحد مراجعه کنی.

'majid'

Registered User
لایک‌ها
4
کسی میدونه مدار الکترونیکی چه استادی خوبه؟ ستاری، پیرمرادیان، تقوی لاریجانی، فرازکیش. کدوم بهتره؟

خیلی ممنون.

m-cmp

Registered User
لایک‌ها
41
کسی میدونه مدار الکترونیکی چه استادی خوبه؟ ستاری، پیرمرادیان، تقوی لاریجانی، فرازکیش. کدوم بهتره؟

خیلی ممنون.
تقوی و فراز کیش خوبن، ستاری درس نمیده به هیچ وجه اما نمره میده، پیر مرادیانم اطلاعات ندارم

sungirl

Registered User
لایک‌ها
23
این جا داشتن رو چشمشون اونقدری هست که برام کلاس تداخلی هم بردارن آیا؟ :)
روشی که bghad1 لطف کردن گفتن (در مورد سیستم) عملیه؟ کسی امتحان کرده؟ بعدا به مشکل برنمیخورم؟

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
اطلاعیه مهم امور مالی در خصوص افزایش شهریه نیمسال اول 94-93

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند ، با عنایت به بخشنامه شماره 77/58383 مورخ 93/6/11 ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ، مقرر گردید شهریه سال تحصیلی 94-93 با افزایش نرخ 15% برای کلیه دانشجویان ورودی جدید و دانشجویان در حال تحصیل اعمال شود.

تهران جنوب هم همینه ؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
اطلاعیه مهم امور مالی در خصوص افزایش شهریه نیمسال اول 94-93

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند ، با عنایت به بخشنامه شماره 77/58383 مورخ 93/6/11 ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ، مقرر گردید شهریه سال تحصیلی 94-93 با افزایش نرخ 15% برای کلیه دانشجویان ورودی جدید و دانشجویان در حال تحصیل اعمال شود.

تهران جنوب هم همینه ؟
هر ترم هرچی در میاریم میریزیم توی شکم این دانشگاه آخرشم مینویسه فلان قدر بدهکاری .
----------------------------------------------------
استاد خوب (تقریبا نمره بده و نرمال ) برا درس محاسبات عددی اگه سراغ دارید نام ببرید یه چنتا ببینم تایمش چطوریاس .

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
درود
بچه ها کسی درس کارآفرینی رو برداشته تاحالا؟ چجور درسیه؟؟ چقدر باید بخونیم؟ 2 واحد تئوری داره و یه واحد عملی. اون یه واحد عملیش چیه؟ این درس رو مهدی امیرافشاری ارائه میده. استادش چطوره؟ خوبه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین...

sirius-shan

Registered User
لایک‌ها
201
روشی که bghad1 لطف کردن گفتن (در مورد سیستم) عملیه؟ کسی امتحان کرده؟ بعدا به مشکل برنمیخورم؟

برای درس تداخلی باید تا حذف و اضافه صبر کنید. مثلا شما میخواید درس A و B رو به صورت تداخلی بردارید. مهم نیست 5 دقیقه تداخل دارن یا کاملاً توی یه روز و یه ساعت هستن. اول درس A رو توی انتخاب واحد معمولی بردارید. بعد توی حذف و اضافه، درس A رو که توی انتخاب واحد برداشتین حذف کنین، ولی ثبت نزنین. بعد درس B رو اضافه کنید، و درس A رو انصراف از حذف بزنین. حالا ثبت بزنید، و از دو کلاس متداخل نهایت لذت رو ببرید:)
+تست شده!

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بله!اگه واقعا حساب کنه واحداتو وببینه ترم اخر هستی وهیچ کاری نمیشه کرد جز تداخلی بهت میده.نمونه بارزش خودم.بچه ها شاید یادشون باشه.
ترم اخرم درس زبان خارجه یدونه کلاس بود ویه درس تخصصیم هم یدونه کلاس.جالبه هرجفتشون 90 دیقه ای بودن وباهم 45 دقیقه تداخل داشت.
لازم نیست کارای زیر ابی بری خودشون بهت میدن

مرسی Ahrad جان. حالا ماکه هردوی این درسارو پاس کردیم راه دیگه ای نداره درسایی مثل اندیشه یا انقلاب برداریم؟!!
من چقدر این کلمه رو دوست دارم:Dیعنی هرکی اینو میگه نمیزارم ناامید از پیشم بره:cool:اما چه کنم که اینجا کار دیگه ای نه ازدست من بلکه از دست کس دیگه ای هم بر نمیاد :(

بالا