برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
ببینم خواب اینو وصل نکرده واسه اجرای بازیها مشکل نداره ؟؟
یعنی مشکلش با یه آپدیت نرم افزاری کبرا حل میشه ؟
شما هم از این روش استفاده میکنید ؟؟
ببخشید مزاحم شدم

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
ببینم خواب اینو وصل نکرده واسه اجرای بازیها مشکل نداره ؟؟
یعنی مشکلش با یه آپدیت نرم افزاری کبرا حل میشه ؟
شما هم از این روش استفاده میکنید ؟؟
ببخشید مزاحم شدم
ببین داداش تو ۲-۳ تا پست بالایی گفتم الان در حال حاضر تنها بازی که ورژن بالا می خواد Call of duty : ghosts هستش که اونم ورژن ۴.۵۵ می خواد پس از نظر اجرای بازیها تا ۵-۶ ماه آینده مشکلی نداره. برای بازی کردن رو ورژن ۴.۶۰ باید قطعه DMC نصب بشه.
من خودم ps4 داشتم اما فروختم چون بازیاش گرون بود و کپی خور نمیشد الان هم می خوام یه ps3 slim 320 گیگ بخرم بدم کبری بکننش.

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index...-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
ببین داداش تو ۲-۳ تا پست بالایی گفتم الان در حال حاضر تنها بازی که ورژن بالا می خواد Call of duty : ghosts هستش که اونم ورژن ۴.۵۵ می خواد پس از نظر اجرای بازیها تا ۵-۶ ماه آینده مشکلی نداره. برای بازی کردن رو ورژن ۴.۶۰ باید قطعه DMC نصب بشه.
من خودم ps4 داشتم اما فروختم چون بازیاش گرون بود و کپی خور نمیشد الان هم می خوام یه ps3 slim 320 گیگ بخرم بدم کبری بکننش.

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index.php?threads/فروش-PSP-STREET-با-2-رم-و-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/
خواب پس یعنی اگه بعد از 5 یا 6 ماه بخواد بازهای جدید رو بازی کنه باید آپدیت سخت افزاری کنه که بعنی دوباره دستگاه باز شه ؟
درست فهمیدم ؟

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
اونوقت یه کنسولی مثل مال پسر دایی شما چقدر خرج برمیداره ؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
قیمت خریدش؟. که چقد تموم شد
یا قیمت دس دومش؟؟؟

فروش PSP STREET با ۲ رم+لوازم جانبی کامل. http://forum.persiantools.com/index.php?threads/فروش-PSP-STREET-با-2-رم-و-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/
نه این قیمت این که 3 یا 4 ماه دیگه یه تغییری تو بردش به وجود بیارن و دوباره بتونه بازی کنه ؟
میدونی اگه دیگه سونی فریمور دستگاه رو نمیبرد بالا خیلی خوب میشد ..
میگم این آقایی که واسشون کپی خور کرد ضمانت تداد این هیچی ، لااقل ضمانت اینو داد که همه ی بازیای موجود واسش اجرا بشه ؟

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50

kazo

Registered User
لایک‌ها
8
من چند وقتیه ذهنم پیش xbox one هست
اونم به دلیل اینکه هم و تا بازی خیلی قشنگ مثل رایس و فورزا داره
و این میگن ایکس باکس وان خیلی کم گرم میکنه و دستش تا یه هفته شارژ میده

اما میگن ps4 هم شارژ دستش بیشتر از 4 ساعت نیست هم خیلی گرم میکنه

اینا حقیقت داره؟
میشه کمک کنید

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
من چند وقتیه ذهنم پیش xbox one هست
اونم به دلیل اینکه هم و تا بازی خیلی قشنگ مثل رایس و فورزا داره
و این میگن ایکس باکس وان خیلی کم گرم میکنه و دستش تا یه هفته شارژ میده

اما میگن ps4 هم شارژ دستش بیشتر از 4 ساعت نیست هم خیلی گرم میکنه

اینا حقیقت داره؟
میشه کمک کنید
اینکه شما بخواید نسل جدید کدوم یک از کنسولا رو بگیرید یه امر کاملا انتخابی و سلیقه ای هستش و هر کدومش مزایا و معایب خودشون رو دارن ...
ولی اینکه میگن دسته اکس باکس یه هفته شارژ نگه میداره به نظرم یه حرف مشخره ای هستش ، البته مدت زمان دشارژ شدن باطری دسته بستگی به مصرف شما داره...

kazo

Registered User
لایک‌ها
8
ممنونم دوست گرامی
این بحث گرم شدن زیاد ps4 حقیقت داره؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66

چه کسی گفته برای 4.60 به بالا باید سخت افزاری کپی بشه، البته باید کنسول کپی خور باشه و قابلیت دانگرید داشته باشه، در غیراینصورت سخت افزار کبرا نیاز داره.

چه 4.60 و چه هر فرموری که در اینده بیاد، به چند طریق قابل حل هستند.
1 - شما میتونید حتی از فرمور قدیمی استفاده کنید، فقط کافیه بازی که میخواهید استفاده کنید، patch یا فیکس روش اضافه کنید، یا در اصطلاح Eboot بازی رو فیکس کنید، در حال حاضر برای تمام بازیهای جدید فیکس روی 4.21+ و 3.55 می یاد،
و شما فقط کافیه فایل رو دانلود کنید و روی فایل اصلی بازی جایگزین کنید، همین و شما میتونید بازی رو اجرا کنید بدون هیچ مشکلی.

2 - الان یک سری developer ها هستند که فرمور میدن بیرون یا در اصطلاح CFW میسازند، هر زمان که سونی فرمور جدید میده بیرون اینها هم عینه همون یک CFW میدن بیرون. که با نصب این جدیدترین بازیها رو بدون فیکس اجرا میشن.

3 - برای یک سری کنسولها که قابلیت دانگرید ندارند، می تونند از سخت افزار کبرا استفاده کنند، که سونی در 4.60 این سخت افزار رو بلوکه کرده بود، که کبرا با نرم افزار جدیدش این مشکل رو حل کرده.

حالا این قطعه DMC چی هست و شما از کجا شنیدید و دیدید لطفا لینکش رو بدید ..؟

Last edited:

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
چه کسی گفته برای 4.60 به بالا باید سخت افزاری کپی بشه، البته باید کنسول کپی خور باشه و قابلیت دانگرید داشته باشه، در غیراینصورت سخت افزار کبرا نیاز داره.

چه 4.60 و چه هر فرموری که در اینده بیاد، به چند طریق قابل حل هستند.
1 - شما میتونید حتی از فرمور قدیمی استفاده کنید، فقط کافیه بازی که میخواهید استفاده کنید، patch یا فیکس روش اضافه کنید، یا در اصطلاح Eboot بازی رو فیکس کنید، در حال حاضر برای تمام بازیهای جدید فیکس روی 4.21+ و 3.55 می یاد،
و شما فقط کافیه فایل رو دانلود کنید و روی فایل اصلی بازی جایگزین کنید، همین و شما میتونید بازی رو اجرا کنید بدون هیچ مشکلی.

2 - الان یک سری developer ها هستند که فرمور میدن بیرون یا در اصطلاح CFW میسازند، هر زمان که سونی فرمور جدید میده بیرون اینها هم عینه همون یک CFW میدن بیرون. که با نصب این جدیدترین بازیها رو بدون فیکس اجرا میشن.

3 - برای یک سری کنسولها که قابلیت دانگرید ندارند، می تونند از سخت افزار کبرا استفاده کنند، که سونی در 4.60 این سخت افزار رو بلوکه کرده بود، که کبرا با نرم افزار جدیدش این مشکل رو حل کرده.

حالا این قطعه DMC چی هست و شما از کجا شنیدید و دیدید لطفا لینکش رو بدید ..؟
خواب الان کنسول من مدلش cech 3001b هستش ، قابلیت دانگرید داره ؟؟؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
خواب الان کنسول من مدلش cech 3001b هستش ، قابلیت دانگرید داره ؟؟؟

دوست عزیز تنها کنسولهایی قابل دانگرید رو دارند که فلش انها 3.55 یا پایینتر رو داشته اند از ابتدا، مثلا شما کنسولی دارید که روش 4.55 نصب هست و اریجینال هست، باید ببینید زمان تولید این کنسول ابتدا روش چه فرم وری نصب بوده، اگر 3.55 یا کمتر بوده، شما میتونید دانگرید کنید، هستند کسانی که این کار رو می کنند، ولی اگر 3.56 به بالا از ابتدای کارخانه ای روش نصب بوده، نمیتوان ان را دانگرید کرد و میتوان از برد کبرا استفاده کرد. تو سایت گوگل سرچ کنید تمام مدلها رو زده دقیقا که ابتدا ورژن کارخونه چند هست.
سیستم شما سری 3k هست، سری 3k , و سری 4k اصلا دانگرید نمیشن، چون به صورت کارخونه ای ورژن بالا روشون نصب هست.
سری اسلیم 2k و سری فت کپی خور میشن، حالا سری اسلیم 2k هم بعضی هاشون که تولید جدید هستند هم دانگرید نمیشن.
شما میتونید کنسولتون رو بفروشید و مدل اسلیم 160 گیگ کپی خور بگیرید به صورت اماده تو این فروم هستند کسانی که فروش دارند.

Last edited:

kazo

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

من میخواستم ps4 بخرم اما چون پولم به اون مقدار نمیرسه تصمیم به خرید ps3 یا xbox 360 گرفتم
من الان اینو بخرم گرافیک بازی های جدید(مثل gta , call of duty) توش با حداکثر رزولیشین و جزییات کامل میشه اجرا کرد یا باید برم تو تنظیمات و از کیفیت کم بکنم که مثلا تیک نزنه ؟

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
سلام

من میخواستم ps4 بخرم اما چون پولم به اون مقدار نمیرسه تصمیم به خرید ps3 یا xbox 360 گرفتم
من الان اینو بخرم گرافیک بازی های جدید(مثل gta , call of duty) توش با حداکثر رزولیشین و جزییات کامل میشه اجرا کرد یا باید برم تو تنظیمات و از کیفیت کم بکنم که مثلا تیک نزنه ؟
داداش كنسوله ها !!!
پي سي نيست كه ...
نه ميشه كم كرد و نه زياد !!!

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز بازی کنسولها که قابلیت تنظیم کم و زیاد کردن تنظیمات گرافیک ندارند، و سطح گرافیک از پیش تعریف شده است که کنسول بتونه اجرا کنه و مشکلی پیش نیاد، اینجور کارا فقط تو بازیهای PC امکانش هست، حتی تو کنسولهای جدید مانند PS4 هم شما نمی تونید تنظیمات گرافیکی رو تغییر بدید.

شما اگر پولتون برای خرید PS4 کافی نیست، اصلا این کنسول رو نخرید چون بازیهاش اصل هستند و به شدت گرون هستند، بازیهای جدید چیزی حدود 200 هزار تومن اب میخوره، و ممکنه بعدا به مشکل بخورید و اصلا معلوم نیست که کی هک بشه یا شاید اصلا هیچ وقت نشه.
شما بهتره ps3 یا xbox360 بگیرید، که سلیقه ای است، و شاید ps3 بهتر باشه. چون هم گرافیک بالاتری داره و بازیهاش از هارد داخلی اجرا میشن، و نیازی به جیتگ نداره، فقط باید کنسولتون قابلیت نصب CFW داشته باشه ...
البته ایکس باکس 360 شاید ارزونتر گیرتون بیاد. و بدید جیتگ کنند شاید ارزونتر از ps3 در بیاد.

سلام

بالا