برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کلا یه سهمیه بزرگسالان فعلا بیشتر نداریم که اونم قراره یه بازیکن افریقایی ظرف چند روز اینده بیاد تو تمرینات شرکت کنه تا ببینن دایی قبول می کنه یا نه
ما بازیکن طراح نداریم. کم سیاه پوستی پیدا میشه طراح خوبی باشه
کاش میشد یه کروات بیارن...:(

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
نیلسون رباط پاره کرده یا سوشا؟:general611:
دروازبان سوم تیم :general606:
نیم فصل باید نور محمدی رو بفروشن یه جای خالی برای بازیکن بزرگ سال آزاد شه
کلا این چند سال هروقت تو ترکیب بوده تیم یا باخته یا بد بازی کرده
800 میلیون هم قرارداد بسته با تیم :eek:

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
2 تا بازیکن برزیلی بعد از بازی تراکتور میان برا تست تو تمرینات شرکت کنن یکی هافبک دفاعیه یکی هم مهاجم
یکیشون در حد ادینیهو دراد کافیه:D
با وجود این مهاجم های دره پیت یدونه برزیلی کناره طارمی باشه خوبه ولی هافبک خوش فکر و طراح میخام وگرنه برای هافبک دفاعی حقیقی از همه بهتره اگه البته بازی خودشو کنه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
منم موافقم فکر کنم خبرا اشتباه باشه باید هافبک طراح باشه نه هافبک دفاعی
باز تا رسمی شدن خبرا باس صبر کرد

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
با وجود این مهاجم های دره پیت یدونه برزیلی کناره طارمی باشه خوبه ولی هافبک خوش فکر و طراح میخام وگرنه برای هافبک دفاعی حقیقی از همه بهتره اگه البته بازی خودشو کنه

فعلا من خیلی به دغاغله امیدوارم
چندتا بازی بکنه ببینیم در چه حدی میتونه ظاهر شه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اون برزیلی ها همون یکی هافبک دفاعی هست یکی هم مهاجم
بازی سازو دارن آفریقایی میگیرن

باز همش شایعه هست معلوم نیست
کلا یه بازیکن خارجی غیر اسیایی دیگه بیشتر نمی تونیم بگیریم که به نظرم اونم باید بزارن برا هافبک بازیساز هرچند بعید می دونم به عقل دایی قد بده این اقا فصل قبل به خاطر نداشتن هافبک بازیساز قهرمانی رو از دست داد هر کی بود امسال اولین کاری می کرد هافبک بازیساز جذب می کرد ولی هنوز که هنوزه هیچی
اقا هیچکی از وضع هوارملا محمد خبر نداره خداییش بازیکن خوبی بود و هم تکنیک خوبی داشت

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
هافبک کره ای یا ژاپنی اگه بتونیم بگیرم خیلی خوبه چیزی که اصلا تو لیگه ما نیست و میتونه با سرعت بالاشون خیلی کمک کننده باشن حتی شده از دسته یکشونم بهترین هافبک کره ای رو بیارن خیلی عالی میشه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
هافبک کره ای یا ژاپنی اگه بتونیم بگیرم خیلی خوبه چیزی که اصلا تو لیگه ما نیست و میتونه با سرعت بالاشون خیلی کمک کننده باشن حتی شده از دسته یکشونم بهترین هافبک کره ای رو بیارن خیلی عالی میشه
داداش بازیکنای کره و ژاپن رو چی فرض کردی اونایی که سرشون به تنشون بی ارزه که ایران نمیان و بقیشون هم همچین کیفیت بهتری نسبت به بازیکنای ایرانی ندارن اونم چی بری دست یک باز بازیکن بیاری به نظرم بهترین جا برا خرید بازیکن بلوک شرق اروپا هست کشورهایی مثل کرواسی و چک و اسلونی و رومانی و ... که بازیکن های ارزونی دارن ولی کیفیتون خوبه یا امریکای جنوبی که البته امریکای جنوبی یه بدی داره دلال ها اونجا بیشتر فعالن و یهو دیدی پرنده فروش رو جاب بازیکن بهت قالب کردن

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
داداش بازیکنای کره و ژاپن رو چی فرض کردی اونایی که سرشون به تنشون بی ارزه که ایران نمیان و بقیشون هم همچین کیفیت بهتری نسبت به بازیکنای ایرانی ندارن اونم چی بری دست یک باز بازیکن بیاری به نظرم بهترین جا برا خرید بازیکن بلوک شرق اروپا هست کشورهایی مثل کرواسی و چک و اسلونی و رومانی و ... که بازیکن های ارزونی دارن ولی کیفیتون خوبه یا امریکای جنوبی که البته امریکای جنوبی یه بدی داره دلال ها اونجا بیشتر فعالن و یهو دیدی پرنده فروش رو جاب بازیکن بهت قالب کردن
داداش ما اینهمه از اون کشورا بازیکن اوردیم کدومشون بدردمون خورد دو فصل پیشم دو تا بازیکن کروات داشتیم فک کنم که اونام کارایی جالبی نداشتن ,بعدش عزیزه من ما عباسزاده رو از دسته یک اوردیم به تیممون حالا دیگه دسته یکه اونا شد بدرد نخور و.... دسته یکه ما شد غول
دیگه ببخشید از اومانا که بالاتر نیستن که تیمشون تا نیمه نهایی جامه جهانی برد بالا ,در هر صورت یه نیم نگاهی به کره داشته باشن حتی کره شمالی بهتره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بازیکن خوب زیاد اومد اکثرا هم تو تیم ما بودن هر چند نفراتی هم بدردنخور غالب شدن
اون مدافه نروژیه
الونگ
ابراهیم توره
اینا واقعا بزرگ بودن ما قدرشونو ندونستیم

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
داداش ما اینهمه از اون کشورا بازیکن اوردیم کدومشون بدردمون خورد دو فصل پیشم دو تا بازیکن کروات داشتیم فک کنم که اونام کارایی جالبی نداشتن ,بعدش عزیزه من ما عباسزاده رو از دسته یک اوردیم به تیممون حالا دیگه دسته یکه اونا شد بدرد نخور و.... دسته یکه ما شد غول
دیگه ببخشید از اومانا که بالاتر نیستن که تیمشون تا نیمه نهایی جامه جهانی برد بالا ,در هر صورت یه نیم نگاهی به کره داشته باشن حتی کره شمالی بهتره
امیرجان اگه دقت کرده باشی گفتم که بازیکن کره ای که سرش به تنش به ارزه ایران نمیاد اونم با مبلغ 200-300 هزار دلار بعدش که عباس زاده داره تازه پله های ترقی رو طی می کنه یه وقت دیدی سر از میلان و بایرن در اورد چه ربطی داره به بازیکن خارجی همه بازیکن های خوب تو تمام دنیا از رده های پایین اومدن بالا جز معدود بازیکن هایی که از 15-16 سالگی از اکادمی مستقیم وارد تیم های بزرگ شدن
اتفاقا بهترین بازیکن ها رو منطقه اروپای شرقی با قیمت ارزون میشه گیر اورد حالا اینکه شما دستت رو تو یه جعبه سیب دماوند می کنی یه گندیدشو در میاری دلیل بر بی کیفیت بودن سیب دماوند نیست بلکه بد سلیقگی خود شخصه مهم نسبت کیفیت به قیمت هست مثلا شما بخوای بری از دسته یک انگلیس یه بازیکن بیاری به کمتر از 500 هزارتا قانع نمیشه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
تو این برهه میثاق معمارزاده هم حرفای تندی زده و گفته شکایت میکنم.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شعر گفته بهش خط دادن که اون جوی که برا تیمای دیگه درست شده رو برا ما بسازن قافل از اینکه ما یه رفتگر داریم به اندازه کافی با جاروش تو سر دایی میزنه:D
تو این برهه میثاق معمارزاده هم حرفای تندی زده و گفته شکایت میکنم.

بالا