برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت به آلمان ولی بدون هدف

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
ممنون از دوستان
هنوز نفهمدیم که حقوق کارگر ساده در آلمان چقدر هست ؟!!
و یه سوال دیگه : افرادی که در خارج از کشور ادامه تحصیل میدهند آیا میتوانند با سطح دانشگاه های آنجا خودشان را تطبیق بدهند ؟ یعنی مثلا کسی که با معدل 14 یا 15 میره اونجا آیا میتونه موفق بشه و خودش را با درس اونجا هماهنگ کنه ؟ چون درس ها و کلا درس خوندن تخصصی میشه ، ما که هر چی دانشگاه برای رشته مهندسی خوندیم وصایا و اندیشه اسلامی و .... بود
طبق چیزی که توی B بی 30 گفت فکر کنم حداقل دستمزد توی آلمان ساعتی 8 تا 8.5 یورو باشه
فکر کنم درسا و واحدا رو هم تطابق میدن و به جای این چیزایی که گفتی چند واحد بهمون پیش نیاز میخوره

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,545
ما که خواستیم بریم (البته برای اینکه ببینم و برگردم) ویزا بهمون ندادن و گفتن باید گردش سه ماه آخر حساب بانکیتون پر پر و پیمون می بوده + سند خونه به نام خودم! بماندم که به زیر 30 سال کلا ویزا نمی دن مگر آزاد که 35 تومن ناقابل می پرونه...
کسی راهی پیدا کرد به منم بگه، مخصوصا تحصیلی.
استارتر منو اونور برام سند ملک، شرکت و... گذاشتن نتونستم برم! البته سند خونه مون تو ایران هم بود! انقدر سوختم که حد نداره...بیشرفا اعضای داعش رو راه می دن چون پاس کشوراشون معتبره اونوقت ایرانیای شریف رو ساعت ها بیرون سفارت تو گرما و سرما نگه می دارند...حتی افراد سالخورده رو.
یه مشت افراد لات و دلالم دور و بر سفارت می پلکن که بماند...
دفعه بعد می خوام تحصیلی اقدام کنم، تو مقطع کارشناسی قبول نمی کنن یا یه چیز درپیت (مثل ادبیات زبان انگلیسی) که از پسش بربیام؟ واقعا درسای ما با اونا فرق می کنه آخه...

Last edited:

ولکا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ایران هیچوقت پیشرفت نمیکنه بخاطر غیرت بی جای برخی عزیزان که در آخر خودشون غرق میشن...ایرانی ها میگن روسیه بده اسراییل بده امریکا بده...انگلیس بده..اعراب بده...ترک ها بده...ارامنه بده...پس کی خوبه دوست من؟؟؟...سید حسن نصرا.. خوبه؟لبنان خوبه؟؟ آخه شماها به همین لبنان هم اعتماد ندارید...اونقدر بدبخت شدیم چند وقت پیش آذربایجان شمالی میخاست به ایران حمله کنه... الان مهلت قرارداد 99ساله به قول شما ننگین تموم شده چرا اذربایجان به ایران بازنمیگرده؟؟؟بازم روسیه جلوشو گرفته؟؟؟دوست من پارسال اسراییل میخاست به ایران حمله کنه روسیه گفت اگر حمله کنه هواپیماهاشو مثل پشه توی آسمون شکارمیکنم...چه بخاییم چه نخاییم امنیت منطقه در دست خرس شماله....گوربابای گذشته الان چون چنگیز مغول دنیارو دگرگون کرد جهان نباید با مغولستان رابطه داشته باشه؟؟؟در حال حاضر تنها کشورهایی که از برنامه هسته ای ایران دفاع میکنن چین و روسیه اند...تمام حرف هامو زدم اگر قانع شدید خوبه ولی اگر نشدید خودتونو به خواب زدید...دیگه هم این بحثو ادامه نمیدم....

darkwarrior

Registered User
لایک‌ها
20
ایران هیچوقت پیشرفت نمیکنه بخاطر غیرت بی جای برخی عزیزان که در آخر خودشون غرق میشن...ایرانی ها میگن روسیه بده اسراییل بده امریکا بده...انگلیس بده..اعراب بده...ترک ها بده...ارامنه بده...پس کی خوبه دوست من؟؟؟...سید حسن نصرا.. خوبه؟لبنان خوبه؟؟ آخه شماها به همین لبنان هم اعتماد ندارید...اونقدر بدبخت شدیم چند وقت پیش آذربایجان شمالی میخاست به ایران حمله کنه... الان مهلت قرارداد 99ساله به قول شما ننگین تموم شده چرا اذربایجان به ایران بازنمیگرده؟؟؟بازم روسیه جلوشو گرفته؟؟؟دوست من پارسال اسراییل میخاست به ایران حمله کنه روسیه گفت اگر حمله کنه هواپیماهاشو مثل پشه توی آسمون شکارمیکنم...چه بخاییم چه نخاییم امنیت منطقه در دست خرس شماله....گوربابای گذشته الان چون چنگیز مغول دنیارو دگرگون کرد جهان نباید با مغولستان رابطه داشته باشه؟؟؟در حال حاضر تنها کشورهایی که از برنامه هسته ای ایران دفاع میکنن چین و روسیه اند...تمام حرف هامو زدم اگر قانع شدید خوبه ولی اگر نشدید خودتونو به خواب زدید...دیگه هم این بحثو ادامه نمیدم....
عزیزم. من فقط از المان نازی صحبت کردم . چون خودت ازش صحبت کردی
از اسراییل و امریکا و...صحبتی نکردم !
عزیز روسیه واسه چی میاد جلو اسرائیل رو میگیره ؟!!! واسه رضای خدا ؟!
مطمئعن باش اگه نفعی نمیبرد هیچوقت نمی اومد جلو
موفق باشین

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
ایران هم اگر به کشوری کمک میکنه در راستای منافع حکومتشه،دلش برای کسی نسوخته،یه بار یکی از مسولین یه مصاحبه کرده بود خلاصش این بود ک لبنان و سوریه گوشت دم توپن،میگفت بجای اینکه موشک بخریم خودمون با اسراییل بجنگیم پول میدیم اونا اینکارو میکنن،توی دنیا اگر هر کشوری دوست ما باشه اسراییل نیست،نه فقط سیاست مداراش بلکه حتی مردمشون با ایران (نه حکومت با همه ی ایران) پدر کشتگی دارن و ارزوی تجزیه ی ایرانو دارن
خدمت استارتر هم عارضم عموی بنده المانه و گفت حقوق کارگر ساده از ساعتی پنج یورو هست حداقلش،در ضمن ویزای کار شرایط سختی داره

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
ایران هم اگر به کشوری کمک میکنه در راستای منافع حکومتشه،دلش برای کسی نسوخته،یه بار یکی از مسولین یه مصاحبه کرده بود خلاصش این بود ک لبنان و سوریه گوشت دم توپن،میگفت بجای اینکه موشک بخریم خودمون با اسراییل بجنگیم پول میدیم اونا اینکارو میکنن،توی دنیا اگر هر کشوری دوست ما باشه اسراییل نیست،نه فقط سیاست مداراش بلکه حتی مردمشون با ایران (نه حکومت با همه ی ایران) پدر کشتگی دارن و ارزوی تجزیه ی ایرانو دارن
خدمت استارتر هم عارضم عموی بنده المانه و گفت حقوق کارگر ساده از ساعتی پنج یورو هست حداقلش،در ضمن ویزای کار شرایط سختی داره
نکنه توی وجودشون ژن پدرکشتگي با ایران رو دارن?
نه خیر این کینه ها رو حکومتها درست کردن

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
نکنه توی وجودشون ژن پدرکشتگي با ایران رو دارن?
نه خیر این کینه ها رو حکومتها درست کردن
نمیدونم کجاشونه!!!!
من با یکیشون تو فیسبوک رفیق شدم،منم قبلا فک میکردم حساب ملت از حکومت جداست الانم این عقیده رو دارم اما در مورد اسراییلیا صدق نمیکنه،طرف جوری با ایران مشکل داشت و از ایران و ایرانی بد میگفت و خواستار تجزیه ی ایران بود ک من فک کردم بچه بوده هفتاد و پنج میلیون ایرانی ب نوبت یونش گذاشتن،شمام امتحان کن برو یه سرچی و تحقیقی بکن

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
نمیدونم کجاشونه!!!!
من با یکیشون تو فیسبوک رفیق شدم،منم قبلا فک میکردم حساب ملت از حکومت جداست الانم این عقیده رو دارم اما در مورد اسراییلیا صدق نمیکنه،طرف جوری با ایران مشکل داشت و از ایران و ایرانی بد میگفت و خواستار تجزیه ی ایران بود ک من فک کردم بچه بوده هفتاد و پنج میلیون ایرانی ب نوبت یونش گذاشتن،شمام امتحان کن برو یه سرچی و تحقیقی بکن
حساب ملت از حکومت به طور کامل جدا نیست ولی این کینه ای که گفتی هم توسط حکومت درست شده. شما روابط ایران و اسرائیل قبل از انقلاب رو یه نگاه بنداز

ultra-x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
در ایام جام جهانی ار مردم اسراییل نظرسنجی کردن که منفورترین تیم ها در نزد شما چه تیم هایی هستن
ایران اول شده آلمان دوم
دلایلشم مسلما سیاسیه

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
دوست عزیز عمرتو هدر نده از ما به تو گفتن مملکت خودتو ترک نکن که حتی بهت غذا نمیدن پول نداشته باشی هر جاییش بری میخوان بمالن ...رت با یکی دعوات شه بزنیش میبرنت 1 سال زندانیت میکنن راحت مثل افغانی باهات برخورد میکنن هر چی باشه همین که زبان خودتو میفهمی 4 بار میری خونه فک فامیل یه دنیا ارزش داره

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
دوست عزیز عمرتو هدر نده از ما به تو گفتن مملکت خودتو ترک نکن که حتی بهت غذا نمیدن پول نداشته باشی هر جاییش بری میخوان بمالن ...رت با یکی دعوات شه بزنیش میبرنت 1 سال زندانیت میکنن راحت مثل افغانی باهات برخورد میکنن هر چی باشه همین که زبان خودتو میفهمی 4 بار میری خونه فک فامیل یه دنیا ارزش داره
همه جاي دنيا هركي رو بزني ميندازنت زندان!!
فقط ايرانه كه بايد ناظم باشي و به بچه ها تجاوز كني تا دو سال بندازنت زندان! از اونطرف دو نفر ديگه رو كه خودشونم خواستن با هم باشن و به جرم لواط اعدام ميكنن!
حداقل اونجا قانون درست و حسابي دارن تكليف همه روشنه! از اين مثال ها براي اثبات اينكه فساد سر تا پاي ايران و گرفته زياده. ديگه بايد براي موندن دليل اورد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
همه جاي دنيا هركي رو بزني ميندازنت زندان!!
فقط ايرانه كه بايد ناظم باشي و به بچه ها تجاوز كني تا دو سال بندازنت زندان! از اونطرف دو نفر ديگه رو كه خودشونم خواستن با هم باشن و به جرم لواط اعدام ميكنن!
حداقل اونجا قانون درست و حسابي دارن تكليف همه روشنه! از اين مثال ها براي اثبات اينكه فساد سر تا پاي ايران و گرفته زياده. ديگه بايد براي موندن دليل اورد.

دوست عزیز من کاری با دین اسلام ندارم ولی

دیده ای تا به حال دو جفت نر و ماده حیوان برن با هم جنس های خودشون نزدیکی کنن؟

این در جواب اون حرفتون

و همچنین همین الانش شاهد لواط به طرز فجیح هستیم و هیچ کسی هم کاری نداره تا کسی شکایت نکنه بهتره سنجید حرف بزنید

در ضمن دوست عزیز تو ایران شما فکر کن به یه افغانی یه مشت زدی حالا فکر کن یه افغانی به یه ایرانی مشت زده!!

امیدوارم جوابتونو گرفته باشید

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
برادر عمرت تو خارج هدر نده.تو ایران پول نداشته باشی هم غذا میارن دم درتون هم یه پنت هاوس واست میخرن.هموطن هایی داری که همیشه کمکت میکنن تو زندگی پیشرفت کنی و اصلا اهل دزدی و کلاهبرداری و زیرآب زنی نیستند.شک نکن هیچ جایی تو دنیا مردم صادق و درستی مثل ایران نداره.
با یکی دعوات بشه میبرنت چند ماهی هتل 5 ستاره زندگی کنی.همین که فک فامیلت همیشه بفکرت هستند و کمکت میکنند خودش یک نعمت بزرگ الهی هست.
منم از اروپا و امریکا اصلا خوشم نمیاد چون در حال حاضر رام نمیدن برم!:p:D

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
دوست عزیز من کاری با دین اسلام ندارم ولی

دیده ای تا به حال دو جفت نر و ماده حیوان برن با هم جنس های خودشون نزدیکی کنن؟

این در جواب اون حرفتون

و همچنین همین الانش شاهد لواط به طرز فجیح هستیم و هیچ کسی هم کاری نداره تا کسی شکایت نکنه بهتره سنجید حرف بزنید

در ضمن دوست عزیز تو ایران شما فکر کن به یه افغانی یه مشت زدی حالا فکر کن یه افغانی به یه ایرانی مشت زده!!

امیدوارم جوابتونو گرفته باشید
من كه از اصلا از كلي گويي هاي شما هيچ جوابي نگرفتم! علمي بحث كنيم؟ از سال ١٩٩٩ تا كنون نزديك ١٥٠٠ گونه جانداران رفتار هم جنس گراييانه نشان دادن!
طبق گفته شما تمام جرايم منجر به سنگ سار و اعدام به خاطر روابط شخصي دو نفر وابسته به شكايت خصوصي هست؟ ( نميدونستم اينو!)
بحث مقايسه ايران با چهار تا كشور درست حسابي بود كه شما گفتي بهتره وقتتو تلف اونا نكني!( حالا كاري به قضيه راه دادن ما به اونجا ها و قضيه گربه و گوشت ندارم!) و گرنه فرق افقاني با ايراني و زندگيشون تو ايران كه مشخصه و معلوم شد با اين مقياس شما داري بقيه رو به موندن تشويق ميكني.
شايد كسي واقعا انگيزه و شرايط رفتن و موفق شدن رو داشته باشه بهتره براي منصرف كردنش اقلا دلايل قوي تري بياريم. پاسپورت ايراني كه هست و راه برگشت به اين مملكت گل و بلبل هميشه بازه.

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
بعضی دوستان میگن برو یکسال بمون انگار میخاد بره تا جمکران...میخواد بره آلمان...اگر بری اونجا در عرض چندماه خودکشی میکنی...کشورهای اروپایی کشور های بی روحی هستند...اما اگه آلمانی بلدی وضعیت فرق میکنه...من هم چند وقت پیش بهم گفتن برو مسکو...ولی روسیم ضعیف بود و عشق به وطن نرفتم...من دو ماه آذربایجان بودم وقتی برگشتم تو فرودگاه امام میخواستم از خوشحالی بمیرم...افسر فردگاه فکر کرده بود چیزی خوردم...نرو...چه برلین چه لندن چه پاریس..نرو که پشیمون میشی
اینی که میگی نرو اصلا منطقی نیست.. شما بر اساس روحیات و سبک زندگی خودتون میگید نه همه..! من خودم 1 سال نیویورک بودم و نهایت لذت و شادی رو هم داشتم ولی حالا به دلایلی 6 ماهه برگشتم که البته بازم هم میرم.. محض اطلاع لذت منظورم س... نیست!! اون که ایران هست.. لذت منظورم آزادی بیان و اندیشه است.. تفریح های جذاب هست.. بار هست که تمام ساعت شبانه روز حولت سر بره یکی هست بری باهاش حرف بزنی و از تنهایی در بیای.. برای خودتوت زندگی میکنیو و راحتی نه برای مردم.. همه چیز عالیه.. سبک زندگیت منظم میشه.. البته اینا که میگم همش بر میکرده به اینکه شما کی باشید.. من با هدف رفتم و پولم رو صرف کارایی نکردم که مطمئنم 80% ایرانی ها برای اونکارا میرن.. میخوای معتاد بشی همینجا بشو.. میخوای س.. داشته باشی همینجا داشته باش ولی اگه میخوای یه کسب و کار خوب راه بندازی یا درس بخونی یا هرچیزی که پشتش هدف و تصمیم درست هست مکس نکن و برو.. هرجی میری برو.. ترکیه.. آمریکا. انگلیس.. یونان.. خودم یونان و ترکیه هم رفتم و خیلی خیلی عالی بودن اونحا ها هم.. همه جای دنیا برو جز ایران و افغانستان و کشورهای دور و بر ایران.. من خودم یکی از دلایلی که نیویورک رو دوست دارم اینه که چون دوچرخه سوارم توی خیابون راحتم و لاین ویژه خودمو دارم.. مثل ایران نیست از یه صرف اتوبوس زیرت کنه از یه طرف دیگه گاری از روت رد بشه!! دلایل دیگه خون گرمی مردم نیویورک هست.. مردم با انرژی و پر هیجانی هستن که اصلا از بودن باهاشون خسته نمیشم.. توی ایران که هیمنجوری تفرقه هست!!! سوار موتور شدم و به راننده گفتم برو فلان جا وقتی رسیدیم بهم گفت بچه مسجدی هم که هستی(چون ریش داشتم) گفت برو عشقی پول نمیخوام!! این کار شاید از نظر خودش خوب باشه ولی باعث تفرقه انداخت میشه بین آدما و چند دستگی ایجاد میشه چیزی که توی ایران زیاده...

خلاصه ایران پر از ایراده.. هرکی موقعیتش رو داره سریع فرار کنه.. سعی کنید کشورهای اروپایی هم نرید زیاد حال نمیده.. البته اگر آدم خونسرد و ساکتی هستید بهتون حال میده..
شخصا تو این چند ماه که ایران بودم 8 تا از دوتسان با هم رفتن هلند.. دوتای دیگه هم قصد دارن برن هلند یا یونان.. شک نکنید کسی که هدف داره جاش توی ایران نیست.. من هم به دلایل خانوادگی برگشتم سر و سامون بدم و برگردم...

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
ارازل اوباش میشناسم رفت ـه هلند 33.png

قورومپرط میشناسم رفته آمریکا 27.png

بچه محلمون رفته کانادا dolan1.png

ماشالا همه یا میشناسن یا شنیدن Grandma Shit.png

ب نظر خودم همه جای دنیا یه زندان ـه جز آمریکا44.png

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
میشه بگید چرا ؟
یعنی خودت هنوز نفهمیدی سر کاری .مگه کشکه که همین طوری راه بیفتی بری المان.طرف با هزار تا سابقه سیاسی چندین سال توی ترکیه معطل داغون ترین کشورهای اروپاییه .اونوقت شما می خواید همین طوری بی هیچ امتیاز خاصی بری المان واقعا فکر کردی رات میدن؟!!!

radical2boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
125
ارازل اوباش میشناسم رفت ـه هلند مشاهده پیوست 662511

قورومپرط میشناسم رفته آمریکا مشاهده پیوست 662512

بچه محلمون رفته کانادا مشاهده پیوست 662513

ماشالا همه یا میشناسن یا شنیدن مشاهده پیوست 662514

ب نظر خودم همه جای دنیا یه زندان ـه جز آمریکامشاهده پیوست 662515
باز این زر زد

بالا