برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
تصحیح شد! از این سوتی ها هر چی دیدی بگو! البته اینجا رو به ... نکش!
فروشگاه نه عکس جرارد با کاپ لیگ هم داریم! البته طبعاً فتوشاپه دیگه!
یه کتاب آموزشی هم هست "رازهای ربع قرن بدون لیگ" نویسنده اش هم جرارد هست!

:D منچستری ها چ لایکش میکنن :D

نه من DVD گل ها و دربی های 7تایی 8تایی و بازی های بیاد ماندنی رقبای آرسنال رو میخوام اگه امکانش هست

,و تفاضل های آرسنال در قالب یک بلوری
باگ ک زیاد داره بذار نور بالا رو بهم بریزم بعد میگم :D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
:D منچستری ها چ لایکش میکنن :D

نه من DVD گل ها و دربی های 7تایی 8تایی و بازی های بیاد ماندنی رقبای آرسنال رو میخوام اگه امکانش هست

,و تفاضل های آرسنال در قالب یک بلوری
باگ ک زیاد داره بذار نور بالا رو بهم بریزم بعد میگم :D
دیگه ما از ابتدای امسال استارت زدیم، آرسنال 600تایی هم باشه با کیفیت HD میزاریم نیگاه کنی!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
فنخال منچستر رو اساسی معماری کرد خیلی هم گرون دراومد فقط امیدوارم نتیجه بده چون باز منچستر مجبوره نیم فصل کله تیم رو عوض کنه;)
حالا یکی دو فصله تیمتون رو بهم نریختین ها!
آغازگر این خرج های میلیونی شما بودین! :دی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
حالا یکی دو فصله تیمتون رو بهم نریختین ها!
آغازگر این خرج های میلیونی شما بودین! :دی
باز ما تیم رو تغییر میدیم هرزگاهی واقعا لازم بوده چون چلسی احتیاج به یه تغییر اساسی داشت اونم ابتدای ورود رومن اینجور بود الانم فقط تو نقاطی که ضعف داریم بازیکن میگیریم نه اینکه ترکیب رو جز 3نفر کلا عوض کنیم کسانی که ادعاشون میشد سیتی و چلسی خرجهای گزاف میکنند الان تیم خودشون شده گرانترین تیم فنخال کار شاقی نکرده مویس هم بود با این بازیکنان میتونست نتیجه خوبی بدست بیاره تازه اگه بدست بیارن تیم خوب تیم شماست که چه تغییر بکنه بازیکنش چه نکنه همیشه همون 4یا پنجم هست

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
باز ما تیم رو تغییر میدیم هرزگاهی واقعا لازم بوده چون چلسی احتیاج به یه تغییر اساسی داشت اونم ابتدای ورود رومن اینجور بود الانم فقط تو نقاطی که ضعف داریم بازیکن میگیریم نه اینکه ترکیب رو جز 3نفر کلا عوض کنیم کسانی که ادعاشون میشد سیتی و چلسی خرجهای گزاف میکنند الان تیم خودشون شده گرانترین تیم فنخال کار شاقی نکرده مویس هم بود با این بازیکنان میتونست نتیجه خوبی بدست بیاره تازه اگه بدست بیارن تیم خوب تیم شماست که چه تغییر بکنه بازیکنش چه نکنه همیشه همون 4یا پنجم هست
مگه من گفتم کی خوبه کی بده! میگم کسی که ریشه تیمش با این ساختاره نباید این ساختار رومسخره کنه!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
سیکوئرا در حال مورد تمسخر قرار دادن پیشنهاد رسمی رئال!

troll_football_image_a11d312cd9e25eaffd1e3baf4d742f3a.jpg

هدف اصلی از ارسال پست، تست امضاء :D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
مگه من گفتم کی خوبه کی بده! میگم کسی که ریشه تیمش با این ساختاره نباید این ساختار رومسخره کنه!
شما درست میگی بله منظور من اینه فنخال کاره شاقی نکرده بهترین بازیکنان رو جذب کرده اونم با دستمزد بالا بعد یفرمایند کاره سختی در منچستر دارم الان که همه چی هلو تو گلو هست چه کاره سختی اون موقع کارت سخت بود که ترکیب سال پیش منچستر دستت بود بعد قهرمانش میکردی بعد میگه اگه میخواستم کارم راحت باشه میرفتم تاتنهام نه اتفاقا برعکس کارش تو تاتنهام سخت بود چون اونا براش منتخب جهان جمع نمیکردن ولی منچستر توپول نیازهاشو براورده کرده ایشون اشتباهات خودشون تو ارنج بازیکنان هم قبول نمیکنه و فکر میکنه با تغییر بازیکن هست که به نتیجه دلخواهش میرسه پس نباید بگن معمار بزرگ فلان اگه خیلی هنر داشت ترکیب 3بازی اول منچستر هم بد نبود لاغل یه پیروزی میگرفت حالا ببینید بازم نتیجه دلخواه نگیره کلی تغییر تو ترکیب انجام میده

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
شما درست میگی بله منظور من اینه فنخال کاره شاقی نکرده بهترین بازیکنان رو جذب کرده اونم با دستمزد بالا بعد یفرمایند کاره سختی در منچستر دارم الان که همه چی هلو تو گلو هست چه کاره سختی اون موقع کارت سخت بود که ترکیب سال پیش منچستر دستت بود بعد قهرمانش میکردی بعد میگه اگه میخواستم کارم راحت باشه میرفتم تاتنهام نه اتفاقا برعکس کارش تو تاتنهام سخت بود چون اونا براش منتخب جهان جمع نمیکردن ولی منچستر توپول نیازهاشو براورده کرده ایشون اشتباهات خودشون تو ارنج بازیکنان هم قبول نمیکنه و فکر میکنه با تغییر بازیکن هست که به نتیجه دلخواهش میرسه پس نباید بگن معمار بزرگ فلان اگه خیلی هنر داشت ترکیب 3بازی اول منچستر هم بد نبود لاغل یه پیروزی میگرفت حالا ببینید بازم نتیجه دلخواه نگیره کلی تغییر تو ترکیب انجام میده
اینا رو که میگی یاد پارسال میوفتم! که بالای جدولی بودین ولی مورینیو اصرار داشت ما مدعی نیستیم! :دی
شاگرد و استادن دیگه!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
این سایت نوربالا دیگه چیه!؟
سیتی و تاتنهام بالا بیم تیمها نیستن اونقت اینتر و میلان هستن!!!:|
لااقل 6 تیم برتر انگلیس رو میزاشتین نه بیگ فور قدیمی رو!!!
یا اتلتیکو رو از اسپانیا!
جای این 3 تیم واقعآ خالیه!
انگار 10 سال عقب ترن از دنیا!!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
تو دسته بندی تیمها هست! عزیز!
منتها چون کم فضا هست محبوبترین های ایران رو گذاشتیم!
از انگلیس 7تیم هست! بجز اون 6 تیم که گفتی اورتون هم هست!
اگر ویدئوهای اون تیم ها رو هم بخواین از منو همه در دسترسن!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
چندین بار تو این تاپیک از خرید گرت بیل توسط رئال دفاع کردم و هیچوقت راجع به اینکه فلان تیم فلان بازیکن رو چرا اونقدر خریده و اون تیم چرا داره به بازیکنش دستمزد بالا میده و... بحث نکردم. در مورد یونایتدم همینو میگم که هر کیو خریده عرضه داشته خریده.
الانم خیلی خوشحالم که یونایتد این خریدارو انجام داده, بخصوص فالکائو رو, چون لیگ با یونایتد قدرتمند جذابتر هست. واقعا تلاش لیورپول, یونایتد, آرسنال, سیتی و چلسی برای قرار گرفتن بین 4 تیم دیدنیه.
ولی دوستان یونایتدی هم دیگه نمیتونن در مورد بعضی موارد مثل سابق ادعا کنن:

upload_2014-9-3_15-20-48.jpeg

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
از شانس ما دیگه هیچ کدوم از گزینه ها رو نمی تونن بگن جز مال آرسنال رو :general304:

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
اضافه شدن سیستم دفاع اتوبوسی به fifa 15 :D

clewt0eeqbd5nwb2h9oy.jpg

منو یاد اون بازی کذایی و کربلایی استیون جرارد میندازه:D

در ضمن

پوچ است :D

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
انصافا ادمین اجنبی این سایت trollfootball باید یه اسکونتی به من بده :دی این همه ترافیک واسش ردیف کردم :D تا 4 ماه قبل کسی نمیرفت که.

Sent from my GT-I9300

بالا