برگزیده های پرشین تولز

الان مشکل از منه یا میهن وب هاست

maziar2267

Registered User
لایک‌ها
91
اگر به موضوع تاپیک دوستان دقت کنن موضوع بر سر جواب دادن به تیکت نیست به خدا ! اون دوست عزیز یک پیغام خطا در گوگل وبمستر داشتن که میخوان بدونن مشکل از کجاست ! البته منم همین مشکل رو دارم و دنبال جواب میگردم که گویا اینجا شده تاپیک نت افزار !

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
در صورتی که گوگل وبمستر دارید دقیق تر نگاه کنید احتمال 99 درصد مشکل دان شدن سرور هستش میهن وب هاست گفت سرورش رو عوض کرده اما گویا فرقی نکرده مشکل زیاد دارن
چیزی که 99 درصد حدس میزنم اینه که سرورشون دان شده و لطمه سنگین به سایت میزنه در بعضی از موارد سایت پنالتی میشه حواستون باشه من خودم رو میهن وب هاست بودم یه سیستم لایت اسپید دارن که سرعت تقریبا 20-25 درصد بهتری دارن ولیکن زیاد دان میشن اگه بخواین بهشون ثابت کنید توی گوگل سرچ کنید host monitor online تو یه سایت معبتر سایتتون رو بزارید که تست کنه هر وقت دان شد به شما خبر بده ولیکن من مطمئینم که مشکل از طرف هاست هستش

من خودم نت افراز تو قیمت های پائین ( منظور هاست اشتراکی و امنیت قابل قبول و سرعت قابل قبول ) قبول دارم و در صورتی که می خواهید سایت رو یه سرور مجازی خوب ایرانی بالا بیارید هاست دی ال ( ولیکن 300- 400 بازدید همون هاست نت افراز از سرش زیاد هم هست ) قبول دارم

با هاست های هندی و چک کار کردم تجربه خوبی ازشون ندارم اونا هم پشتیبانیشون ضعیفه

بالا