برگزیده های پرشین تولز

کمک ، این چیه کسی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mhdgsi

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان
چند روزیه وقتی توی یه سایت (هرسایتی) میرم وقتی موس رو روی یه عکس میارم یه تبلیغ کوچیک میاره
خیلی آزار میده لامصب
همین الان مشتری زنگ زده بود باید از روی عکس براش یه چند کلمه میخوندم بعد هی این تبلیغه میومد و زیاد وقت گرفت
اینم عکسش
2014-09-16_135057.png

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
این ها تا جایی که بنده می دونم مثل یک ویروس می مونن که به عنوان یک Add-On روی مرورگر تبلیغ می کنن.
من هم همین مشکل رو دارم.

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
مربوط به افزونه یا نرم افزاری هست که جدیدا نصب کردید :)

mhdgsi

Registered User
لایک‌ها
28
مرسی دوستان
افزونه فایرفاکس که یه 5-6 ماهی هست نصب نکردم
برنامه زیاد نصب کردم این چن روزه

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوست عزیز با یه انتی ویروس اپدیت چک کن مشکلت حل میشه.درضمن اگر در مرورگرت نوار اضافه یا برنامه اضافه ای هست پاک کن همچنین در قسمت programs and features در کنترل پنل ویندوز

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان.من همین مشکل رو داشتم که این نرم افزار خیلی کمک بهم کرد advanced unistaller pro آخرین نرم افزارایی رو که نصب کردید به شما نشون میده و برای آنیستال کامل هر برنامه ای به کار میره.افزونه های جدید رو از خود فایر فایکس غیر فعال کنید.همونطور که دوستمون اشاره کردن ویروسی شدن سیستم هم میتونه باشه.واسه ویروس یابی کردن فایل های سیستمی ویندوز رو فعال کنید و حتما آنتی ویرستون بروز باشه.من خودم همین مشکل واسم پیش اومد نمیتونستم ویندوز عوض کنم یه 5 ساعتی گیر بودم تا درستش کردم.واقعا رو اعصاب بود.

هیلا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.با مرورگرie مشکل دارم...
تو نور آدرسش چیزی تایپ نمیشه!بقیه مرورگرا درست کار میکنن.چندروزه اینجوری شده.ویندوزم 8.
کسی هست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا