برگزیده های پرشین تولز

اولین کاستوم رام ایرانی برای گوشی Baarno B1

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
الان 2.52 دقیقه شب بالاخره پروژه پورت رام برای B1 به پایان رسید امیدوارم از این رام لذت ببرید بنده کم کاری نکردم وسعی کردم یه کار تمیز در بیاد حالا بازم اگه باگی بود بفرمایید تا دنباله حل کردنش باشم .یا علی مدد
اینم لینک دانلود:
http://www.mediafire.com/download/37wf3sq23gy6ivg/last+b1+rom+by+Mojtaba.zip

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
استاد قبول زحمت كردن قراره امروز تشريف بيارن مغازه و زيارتشون كنيم ...

يا مسيح به اميد خودت ...

signul

Registered User
لایک‌ها
938
الان 2.52 دقیقه شب بالاخره پروژه پورت رام برای B1 به پایان رسید امیدوارم از این رام لذت ببرید بنده کم کاری نکردم وسعی کردم یه کار تمیز در بیاد حالا بازم اگه باگی بود بفرمایید تا دنباله حل کردنش باشم .یا علی مدد
اینم لینک دانلود:
http://www.mediafire.com/download/37wf3sq23gy6ivg/last b1 rom by Mojtaba.zip

تشکر دوست عزیز
خیلی لطف کردی
ممنون می شم بگید چه تغییراتی کرده این رام
بالاخره نممایش درصد باطری درست شد یا خیر ؟

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
دوستان فقط میتونم یه کلمه بگم ( فوقلعادست ) :general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general601::general601::general601::general601::general601::general601::general601:

دوست خوبمون کاربر nafas2000 زحمت کشیدن تشریف اوردن گوشی رو روت کردن الان احساس میکنم گوشی 1 میلیونی تو دستمه :general705::general703::general406::general406::general406:

تمام کمبودها و ایرادات کامل رفع شده از ظاهر گوشی بگیر تا نرم افزار و همه امکاناتش عالی و بروز شده ... :general601::general601:

الان حتی نقشه گوگلمیم هم فعاله ... :general601:

دیگه تا 5 سال دیگه گوشی نمیخام ... :general707:

یا علی یا مسیح ... :general510::general510:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
من یه توضیح درباره ی مشکل باتری میدم بهتون تا متوجه منظور بنده بشین ببینید مشکل باتری با توجه به نتایج بدست امده فقط وفقط مربوط به کرنل گوشی هستش چرا که در رام های پورت شده برای این گوشی فقط از کرنل اورجینال گوشی استفاده شده و بیشتر فایل ها دستخوش تغییر شدن واما مشکل کرنل هم به گونه ای هست که باید از طرف شرکت اصلی آپدیت بشه و نسخه کرنل ارتقا پیدا کنه یا شما برحسب شانش کرنل یه گوشی دیگه روفلش بزنی(منظور یک گوشی با مشخصات دقیقا مشابه سخت افزاری ) روگوشی بلکه جواب بده که کار بسیار خطرناکی هستش و امکان خرابی 99 درصد و امکان موفقیت تنها 1 درصد هستش .اما تغیییرات رام زیاد بوده ولی در کل احساس میکنم کار تمیزی از اب دراومده.

PAZZA

Registered User
لایک‌ها
169
بسیار ممنون از تلاش های شما!
چند تا اسکرین شات هم تونستی برای تمیزی کار بزار.

ولی عزیز اصل مشکل همین نوسان باتریه!
کرنل رو کی باید بده؟ شرکت سازنده که فکر میکنم نداره و تو ایران اسمبل شده! کرنل رو سازنده کدوم بخش تلفن ساخته؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
این اندروید خودش که الان روشه کجا درست شده تو ایران یا چین ؟خوب معلومه که توچین ساخته شده بچه های شرکت بارنو فکر میکنم تا جایی که میدونم تخصصشون بیشتر سخت افزاری هست ومنظور از ارتقا ورژن اندروید هم اینه که یا سورس کرنل رو در اختیارمون بذارن و یا خودشون اندروید گوشی رو ارتقا بدن تا دست دولوپر برای پورت کردن رام باز باشه و اما مشکل درصد باتری هم تا وقتی که هسته کرنل آپدیت نشه ادامه پیدا خواهد کرداین هم ته کاری بود که دانش بنده اجازه میداد که انجام بدم .یا علی مدد

PAZZA

Registered User
لایک‌ها
169
منم دقیقا منظورم اینه که کدوم شرکت سازنده کرنله؟ یعنی مثلا آیا مدیاتک که سازنده سی پی یو شه ساخته یا شرکت دیگه ای؟

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
نه همون شرکت اصلی که این گوشی رو به بچه های بارنو داده (منظور همون شرکت اصلی که تو چینه)

PAZZA

Registered User
لایک‌ها
169
خب به اقا معین بگید شما یا من بگم که با شرکت چینیه یه صحبتی بکنه فقط یک کرنل سالم به ما بدن دیگه؟ بدون دستکاری!؟
کرنل سالم بدن میشه ازش کرنل دیگه پورت کرد؟ مثلا اورکلاک کنی و...

PAZZA

Registered User
لایک‌ها
169
راستی این رام جدیدو نصب کردم خیلی رابط زیبایی داره.
نسخه اندرویدشو زده 4.0.4، دانگرید شده الان؟ چرا بالاتر نبردی؟
راستی چند تا UI خوب و خوشگل سراغ داری بریزم؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
راستی این رام جدیدو نصب کردم خیلی رابط زیبایی داره.
نسخه اندرویدشو زده 4.0.4، دانگرید شده الان؟ چرا بالاتر نبردی؟
راستی چند تا UI خوب و خوشگل سراغ داری بریزم؟
چند تا اسکرین شات بزار ببینیم چه طور شده

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
نه عزیز دلم دانگرید نشده بلکه نسخه اصلی اندروید این گوشی 4.0.4 با کرنل 3.0.13 می باشد وتوی رام اصلی و یا رام قبلی (s4)فقط وفقط نوشته شده بود 4.1.2و.............

PAZZA

Registered User
لایک‌ها
169
ای بابا، اصلا فکر نمیکردم نسخه اندرویدش فیک باشه! ولی الان روش زدم 4.4.4:general711:

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اینم لینک دانلود:
http://www.mediafire.com/download/37wf3sq23gy6ivg/last b1 rom by Mojtaba.zip
دوست عزیز بنده با این رام اصلا نمی تونم برنامه ها رو داخل رم نصب کنم
مشکل چیه ؟
ترفند خاصی می خواد ؟
چه جوریه ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
لطف کنید میزان رم ازاد در رام در حالی که تمام برنامه ها بسته هستند چقدر هست؟
و اینکه این گوشی اگر بخوایم بدون تعصب صحبت کنیم از نظر سخت افزار به پای هواووی میرسه؟
من الان یدونه جی510 دارم که واقعا سگ جون هست...
استفادم هم از این گوشی اگر بشه فقط در حد وایبر و واتس اپ و بازی های بدون دیتا هست...!

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
یعنی منظورت اینه همگی داخل خود بخش دیتا گوشی نصب میشن ؟ به این مشکل خودم برنخوردم ولی گوشی پدرم رو حافظه داخلیش رو تبدیل به 500 مگ کردم و عوضش فضای نصب برنامه ها رو کردمش 2.5 گیگ الان موست وانتد رو به راحتی آب خوردن داره اجرا میکنه و خودم هم تعجب کردم حتی یه ذره لگ هم نداره

signul

Registered User
لایک‌ها
938
یعنی منظورت اینه همگی داخل خود بخش دیتا گوشی نصب میشن ؟ به این مشکل خودم برنخوردم ولی گوشی پدرم رو حافظه داخلیش رو تبدیل به 500 مگ کردم و عوضش فضای نصب برنامه ها رو کردمش 2.5 گیگ الان موست وانتد رو به راحتی آب خوردن داره اجرا میکنه و خودم هم تعجب کردم حتی یه ذره لگ هم نداره
ببنید بنده نمی خوام برنامه ها داخل حافظه تلفن نصب بشن
می خوام برنامه ها برن توی رم خارجی گوشی نصب بشن
مثلا توی رام اولیه ک روی گوشی بود می شد این کار رو کرد الان نمی شه و با نصب چند تا برنامه حافظه گوشیم پر شده ک این جوری برام نمی صرفه چون من برنامه زیاد دارم روی گوشیم حدود 3 یا 4 گیگ برنامه دارم ک می خوام روی مموری خارجی نصب بشن به جای حافظه داخلی خود گوشی

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
عزیز دلم چرا توجه نمیکنی به حرف من پسر خوب اتفاقا شما که برنامه های زیادی داری حافظه گوشیت رو ارتقا بدی به 2.5 گیگ یا حتی سه گیگ (که اگر سه گیگ کنید دیگه اس دی داخلی ندارید و فقط اس دی خارجی رو خواهید داشت )چون از اس دی داخلی که استفاده زیادی نمیشه کرد ولی اگه شما فضای نصب زیادی داشته باشی هم لگ توی گوشیت کم میشه هم برنامه ها با سرعت بهتری اجرا میشه

بالا