برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
قوانین بخش ارز تاپیک پین شده و مهم یعنی غیر ممکن هست کسی وارد بخش ارز بشه و این تاپیک رو نبینه به آدرس : http://forum.persiantools.com/threads/قوانین-بخش-خرید-و-فروش-دلار-و-ارزهای-اینترنتی.589480/ . جناب شما یه اشتباه رو به فاصله یک روز انجام دادید . همون اشتباه رو دقیقا

این هم اسکرین شات از بخش اخطار های شما :

hnh1c35ey8cjxcem71py.png

در ضمن همون جور که در چند پست قبلی گفتم من تمام گزینه های اخطار و اطلاع رو برای کاربر پر میکنم . همون جور که خودتون امروز پی ام مربوط به اخطار رو برای من ریپلای زدید . تاریخ پی ام اطلاعیه اخطار هم همون جور که اگر دقت کرده باشید : ‏31 آگوست 2014 هست

اون شخص هم که میگید اخطار گرفت ولی چون ایشون اینجا اعتراضی نکردن من حق ندارم از پروفایل ایشون عکسی بزارم . در ضمن اگر میبینید اینجا پاسخ گو هستم فقط به این خاطر هست که جو فکری عمومی طوری شده که انگار هر مدیری هر کاری میخواد میکنه و کاربران کلا بی تقصیر هستن و ما مدیران یه مشت افراد عقده ای هستیم . خیر به این صورت نیست. در مورد بخش ارز من به شدت برخورد میکنم . اینجا هم میگم در پی ام هم گفتم سومین اخطار در بخش ارز بن دائم هست . محدود کردن فروشندگان به فروشنده معتبر کار خودم بود . اولین نفری هم که این قانون رو اجرایی کردم خود بنده بودم و رفتم فروشنده معتبر شدم . اون بخش اینقدر توش کلاه برداری صورت میگرفت که رفته بود سوال ! من به هیچ عنوان به شما جسارت نمیکنم و حتی احتمال کوچکترین سوء نیتی رو از سمت شما نمیدم . ولی چون قوانین رو دارم به مدت 1 سال به شدت پیگیری میکنم برای همه این قوانین یکسان هست.

شاید هنوز عده که یه سری پی ام براشون از سمت مدیران میاد رو پی ام خصوصی تلقی میکنن در صورتیکه به این شکل نیست . اون پی ام ها اخطار هستند که سیستم جدید به این صورت اطلاع رسانی میکنه .

1- من برای بار چندم میگم هیچ اخطاری دریافت نکردم. طبق گفته خودتون شما اگر بار اول اخطار دادید باید به صورت PM برای من میومد ولی هیچ چیزی رو در این رابطه من در بار اول ندیدم. تنها چیزی که به دست من رسید و پاسخ تون رو هم دادم اخطار دوم بود در رابطه با بن شدن. حتی تا قبل از بن شدن نمیدونستم به چه علت و به دست چه کسی این اتفاق افتاده.

2- اون شخص حداقل 3 پست در رابطه با فروش گیفت آمازون داره. اگر شما برای هر پست یک اخطار هم میدادید ایشون باید بن دائم میشد! ضمن اینکه شما علاوه بر اخطار دادن پست بنده رو هم در اون رابطه پاک کردید!

3- اگر این همه کاربر در مدت این سال ها نسبت به عملکرد بعضی مدیران انتقاد داشتند حتما یک علتی داره. خود من یادم هست حدود 1 سال قبل یا بیش تر بود که تاپیک فروش لایک فیسبوک رو 2 بار زدم ولی هر 2 بار به دست یکی از دستیاران بخش پاک شد و وقتی پیگیری کردم گفتند فروش لایک فیسبوک خلاف قوانینه ولی الان میبینم تاپیک های زیادی در این رابطه زده شده کسی کاری هم نداره! تا جاییکه من یادم هست همیشه مدیران این انجمن کار خودشون رو میکردند و گوششون هم به حرف هیچ کس بدهکار نبوده. از تغییر قالب گرفته، تا بستن بعضی بخش ها و اینطور مسائل جزئی تر مثل بن کردن کاربران. حتی یادم هست چند سال قبل موقع بستن بخش فیلم و سریال خود مدیران بخش هم صداشون در اومد و این انجمن رو ترک کردند!

به هر حال من اگر میام اینجا و انتقادی از عملکرد مدیران میکنم هدفم تغییر حداقلی اوضاع هست نه اینکه از سر بیکاری بیام اینجا و با بقیه بحث کنم. بسیاری از مدیران مطرح و سابق این انجمن اینجا رو ترک کردند و در انجمن های دیگه فعالیت میکنند، دوستان قدیمی تر حتما متوجه منظور من در این رابطه هستند. این انجمن در مدت زمان گذشته با ریزش کاربر و کاهش شدید رتبه الکسا مواجه شده. دلیلش هم همونطور که تا به حال بارها تکرار شده برخورد خودسرانه بعضی مدیران و تجاری کردن انجمه. به هر صورت من شاید هر ماه یک بار اینجا لاگین بکنم یا نکنم، هر کاری میکنید به نفع یا ضرر خودتونه.

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
یه فکریم به حال اپ کردن تایپکا کنید خیلی خوب میشه تو روز دو تا تایپک بیشتر نمیشه اپ کرد خب الان 5 تا تایپک فروش دارم یعنی باید انتخابی 2 تاشون تو روز به روز کنم ؟:general509:
امکانات بازارچه باید خریداری کنید ...

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
1- من برای بار چندم میگم هیچ اخطاری دریافت نکردم. طبق گفته خودتون شما اگر بار اول اخطار دادید باید به صورت PM برای من میومد ولی هیچ چیزی رو در این رابطه من در بار اول ندیدم. تنها چیزی که به دست من رسید و پاسخ تون رو هم دادم اخطار دوم بود در رابطه با بن شدن. حتی تا قبل از بن شدن نمیدونستم به چه علت و به دست چه کسی این اتفاق افتاده.

2- اون شخص حداقل 3 پست در رابطه با فروش گیفت آمازون داره. اگر شما برای هر پست یک اخطار هم میدادید ایشون باید بن دائم میشد! ضمن اینکه شما علاوه بر اخطار دادن پست بنده رو هم در اون رابطه پاک کردید!

3- اگر این همه کاربر در مدت این سال ها نسبت به عملکرد بعضی مدیران انتقاد داشتند حتما یک علتی داره. خود من یادم هست حدود 1 سال قبل یا بیش تر بود که تاپیک فروش لایک فیسبوک رو 2 بار زدم ولی هر 2 بار به دست یکی از دستیاران بخش پاک شد و وقتی پیگیری کردم گفتند فروش لایک فیسبوک خلاف قوانینه ولی الان میبینم تاپیک های زیادی در این رابطه زده شده کسی کاری هم نداره! تا جاییکه من یادم هست همیشه مدیران این انجمن کار خودشون رو میکردند و گوششون هم به حرف هیچ کس بدهکار نبوده. از تغییر قالب گرفته، تا بستن بعضی بخش ها و اینطور مسائل جزئی تر مثل بن کردن کاربران. حتی یادم هست چند سال قبل موقع بستن بخش فیلم و سریال خود مدیران بخش هم صداشون در اومد و این انجمن رو ترک کردند!

به هر حال من اگر میام اینجا و انتقادی از عملکرد مدیران میکنم هدفم تغییر حداقلی اوضاع هست نه اینکه از سر بیکاری بیام اینجا و با بقیه بحث کنم. بسیاری از مدیران مطرح و سابق این انجمن اینجا رو ترک کردند و در انجمن های دیگه فعالیت میکنند، دوستان قدیمی تر حتما متوجه منظور من در این رابطه هستند. این انجمن در مدت زمان گذشته با ریزش کاربر و کاهش شدید رتبه الکسا مواجه شده. دلیلش هم همونطور که تا به حال بارها تکرار شده برخورد خودسرانه بعضی مدیران و تجاری کردن انجمه. به هر صورت من شاید هر ماه یک بار اینجا لاگین بکنم یا نکنم، هر کاری میکنید به نفع یا ضرر خودتونه.
داداش حس گشتن تو نت رو ندارم . فروم درست درمون که بشه توش فعالیت کرد چی سراغ دارید ؟ اینجا یا پیام خصوصی واسه من بفرست چنتایی اگه سراغ داری.ممنون

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
@mostafajan

پستی که زدید رو کوت نمیگیرم که بلند بالا نشه پستی که میدم .

عزیز براتون واضح گفتم وقتی کسی خریدار هست و تاپیک فروش میزنه و شما بهش آفر میدی اون شخص خریدار که مشکلی با این پی ام نداره . ولی برای مثال شما باکس رو که باز میکنید با یه پی ام تبلیغاتی دقیقا مثل ایمیل های تبلیغاتی که زمین و زمان ارسال میشه مواجه میشی خب 95% کاربران یه همچین پی امی رو گزارش تخلف میکنن . خودم رو میگم برای مثال من نه تاپیک خرید زدم و نه دنبال جنسی هستم بعدا برام پی ام بیاد بشاتید جزوات کنکور با فلان قیمت . وجود چنین پی ام هایی ممنوع هست . به این موارد نمیگن تبلیغات میگن اسپم مارکتینگ . به شخصه وقتی ایمیل تبلیغاتی دریافت میکنم اونو نمیزارم داخل باکس اسپم یا پاک کنم میرم به سرویس دهنده هاستینگ ارسال کننده اون ایمیل از روی ای پی ادرسش Abuse report میکنم . از لحاظ حقوقی هم وقتی شما جایی در قوانین و مقررات قبل از عضویت که براتون نشان داده میشه چه به صورت لینک شده یا به صورت باکس و خط و به خط وقتی موافقت خودتون رو برای دریافت تبلیغات اعلام نکرده باشی اون مجموعه حق ارسال تبلیغات رو برای شما نداره . این فروم به صورت عمومی تبلیغات رو به نمایش میزاره ولی برای حریم خصوصی اینباکس شما ارزش قائل هست . مساله کاملا مشخص هست .

در کل شما خودتون جواب خودتون رو دادید و دقیقا عین توضیحی بود که به شما دادم فقط با پی ام های تبلیغاتی مشابه ایمیل های تبلیغاتی یا بهتر بگم اسپم مارکتینگ برخورد میشه ولی این وسط یه مورد دیگه هم هست هر پیامی هم که به صورت عمده ارسال بشه در صورت وجود گزارش تخلف باز هم با اون نوع پیام برخورد میشه که پیام هایی که به صورت انبوه ارسال میشن 95% موارد تبلیغات سرویس یا کالا هستند.

تشکر بابت توضیحاتتون . چون یوزر ARROW میگه نباید به یوزرای دیگه پی ام بزنی که فلان قطعه رو داری و کلی با هم بحث کردیم که کار من خلاف قانون نیست ولی ایشون قبول نکرد . منم دیدم شما میگی پیام تبلیغاتی بن داره گفتم نکنه فردا بیاد زوم کنه رو ما برای همیشه بنمون کنه که خوشبختانه شما تفکیک کردین داستانو و با این پستتون حرفای منو تایید کردین .

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
تشکر بابت توضیحاتتون . چون یوزر ARROW میگه نباید به یوزرای دیگه پی ام بزنی که فلان قطعه رو داری و کلی با هم بحث کردیم که کار من خلاف قانون نیست ولی ایشون قبول نکرد . منم دیدم شما میگی پیام تبلیغاتی بن داره گفتم نکنه فردا بیاد زوم کنه رو ما برای همیشه بنمون کنه که خوشبختانه شما تفکیک کردین داستانو و با این پستتون حرفای منو تایید کردین .
من قصد نداشتم پاسخ شما را بدهم چون برای من اثبات شده که کاربری مثل شما به دنبال پاسخ و رفع شبهه نیست بلکه هدف تکرار مکرر یک سری بحث های بی نتیجه است منتها برای اینکه موجب سوء برداشت برای کاربران دیگر نشوید و صحبتهای دکتر را هم تحریف نکنید این موارد زا ذکر می کنم.
1- دکتر ذکر کرده اند:
عزیز براتون واضح گفتم وقتی کسی خریدار هست و تاپیک فروش(منظور تاپیک خرید) میزنه و شما بهش آفر میدی اون شخص خریدار که مشکلی با این پی ام نداره
یعنی ارسال پیام برای کسانی که تاپیک خرید کالایی را زده اند مشروط بر اینکه پیام در ارتباط با آن کالا باشد مانعی ندارد. به طور قطع منظور دکتر این نیست که کسی تاپیک فروش کالایی را ایجاد کند و با مشتری وارد بحث فروش شود و شخص دیگری به هر نحو مشتری را از آن خود کند، بلکه این مورد تخلف است هرچند که رسیدگی به آن مطابق موارد بعدی است که شرح می دهم.
2- دخالت در فروش دیگران به هر صورت خلاف مقررات بازارچه است.
3- نکته مهم: رسیدگی به این نوع دخالت به این شکل است:
اگر در تاپیک باشد و فروشنده یا کاربران دیگر گزارش کند و یا در مواردی حکم اسپم پیدا کند و توسط تیم مدیریتی مشاهده شود برخورد صورت می گیرد.
اگر دخالت از طریق پیام خصوص و گفتگو باشد فقط در صورتیکه دریافت کننده پیام گزارش کند برخورد صورت خواهد گرفت.
4- نوع برخورد بسته به عمل انجام شده از حذف پست و تذکر تا اخطار یا بن خواهد بود.
در پایان این نکته را هم اشاره می کنم که از یک طرف سیستم عملکرد تیم مدیریتی و از طرف دیگر ارزش وقت و توان این تیم مانع از آن است که به قول این کاربر "روی کسی زوم شود."

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
@Bhrzk
می بینید که نه جوابی میدن و نه جوابی دارن که بدن ....بارها چه تو پیام خصوصی چه اینجا دلیل بن کردن پروفایل اول من (Taei)پرسیده شده هیچ جوابی ارائه ندادن .... بارها با خط درشت بهش می گم دوتا یوز قبلی من هر جفتش بن شده و فقط این یوزر فعاله مجددا واسه فرافکنی به جای جواب دادن به اصل قضیه دوباره حرفای بی ربطش رو تکرار می کنه .... خودش می دونه که یورز دومی در کار نیست و هر جفتش بن هست اما باز جوابای بی ربطی که میده رو ببینید !!
تا زمانی که با همچین افرادی که اینجور رفتارهایی دارن برخورد نشه وضعیت بلبشوی این فروم باقی خواهد بود ....اگه یک بار با همچین آدمی برخورد می کردید ادب و آداب پاسخگویی به یوزرهای فروم رو یاد می گرفت .

فارسی اگر نمیتونید بخونید و متوجه بشید متاسفانه مشکل خودتون هست . دوباره پست رو بخونید متوجه میشید . ادبیاتتون رو هم اصلاح نکنید طبق قوانین برخورد میشه . اعصاب من از شما فولادی تر هست اینجا توی این تاپیک مثل پی ام هاتون که حتی توهین میکنید هم بنویسید نمیتونید من رو تحریک کنید . بیشتر از 3 بار جواب داده شد .

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
من نمیدونم چرا هرکسی بن میشه به جای اینکه راهشو بکشه بره میاد اینجا کلی روضه میخونه! دیگه مدیر که با شما پدر کشتگی نداره! یک کاری کردی دیگه!! من الان 5 ساله اینجا یوزرم چرا بن نشدم!؟ پسر خاله مدیران محترم هستم!؟ بعدش شما اگه ناعادلانه هم بن شدی بزار برو چون این انجمن بدرت نمیخوره! عجب مصیبتی دارن مدیران اینجا به خدا!

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550

موارد نیومدن اخطار رو در بخش مشکلات فنی فروم مطرح کنید همون جور که عرض کردم دست من نیست این موراد ولی به شخصه هر چی گزینه برای اطلا و دلیل هست رو پر میکنم در اسکرین شات هم به شما نشون داده شد . گزارش از کاربری باشه بله اعمال قانون میشه گزارشی نباشه ممکن هست از دست من در بره من آدم هستم نه ماشین ولی اون یوزر هم اخطار دریافت کرده از من . هیچ مدیری مجبور نیست به کاربری که بن کرده توضیح بده چون دلیل بن باید ذکر بشه .

مورد دوم قوانین تغییر میکنه بسته به زمان و حساسیت موضوع . از اپراتورهای تلفن همراه که زمان 3G انحصاری بود الان ولی به همه این اجازه رو دادن .

در مورد آخر به من ارتباطی نداره دوست عزیز . من در بخش ارز هر چقدر بتونم قوانین رو تنگ تر میکنم که فقط اون عده از افرادی که واقعا با اعتبار و به قول معروف طلا که پاک است چه منت به خاک است باقی بمونه . کلاه برداری در گذشته بسیار کم بوده و هر چی میگذریم هر روز بدتر و بدتر میشه . طرف الان فروشنده معتبر هم میشه مدارک میده باز اقدام به کلاه برداری میکنه شما بسیاری از مسائل رو نمیدونید و چه کشمکشی با کلاه بردار جماعت ما داریم . بخش فیلم و سریال و موسیقی به اقتضای زمان و قوانین کشوری تعطیل شدن . همون جوری که قوانین تعدیل شد گفتگوی آزاد با نام پاتوق دوباره شروع بکار کرد . شما فقط قسمت روشن ماه رو میبینید ولی از قسمت تیره اون خبری ندارید . تا جایی که میتونستم براتون توضیح دادم ولی دیگه از این بیشتر نمیتونم مساله رو باز کنم

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من نمیدونم چرا هرکسی بن میشه به جای اینکه راهشو بکشه بره میاد اینجا کلی روضه میخونه! دیگه مدیر که با شما پدر کشتگی نداره! یک کاری کردی دیگه!! من الان 5 ساله اینجا یوزرم چرا بن نشدم!؟ پسر خاله مدیران محترم هستم!؟ بعدش شما اگه ناعادلانه هم بن شدی بزار برو چون این انجمن بدرت نمیخوره! عجب مصیبتی دارن مدیران اینجا به خدا!
باشه شما جوش نزن سکته میزنی..!

Sent from my C6903 using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
[QUOTE="Quen, post: 10257230, member: 145885" بعدش شما اگه ناعادلانه هم بن شدی بزار برو چون این انجمن بدرت نمیخوره! عجب مصیبتی دارن مدیران اینجا به خدا![/QUOTE]

شما چه بگی چه نگی همین اتفاقم می افته ...نمونه اش خود من شرایط و حساب فروم رو گرفتم که یه بسته ی بازارچه یکساله خریداری کنم که یک میلیون و خورده ای فکر کنم قیمتشه که دقیقا همون روز این یارو بن کرد منو بی دلیل ... ما هم عطاش رو به لقاش بخشیدیم ...این ینی ضرری که خودشون به خودشون زدن...حالا شما حساب کن همین یک نفر چه تعداد مثل من رو فراری داده و فراری میده ....به هر حال کاربر هیچ وقت ضرر نمی کنه این فرومه که با این کاراش ضرر می کنه و بعد یه مدت خود مدیراش باقی می مونن و 4 تا یوزر خنثی مثل شما که بشینید با هم یه قل دو قل بازی کنید .
فرومی که خدماتش و مدیریت و نظارت و پشتیبانی و ارتباط با مشتریش متناسب با کاربراش رشد نکنه دیر یا زود محکوم به شکسته ...
فرومی که مدیرش تو یه سطر جمله اش 50 قلم غلط املایی و گرامری داره و جمله بندی معمول و ساده ی فارسی رو هم نمی تونه درست انجام بده مشخصه که همچین فرومی تکلیفی نداره و نباید بهش ایزرادی گرفت.خخخخخخخخخخ

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
@Bhrzk
می بینید که نه جوابی میدن و نه جوابی دارن که بدن ....بارها چه تو پیام خصوصی چه اینجا دلیل بن کردن پروفایل اول من (Taei)پرسیده شده هیچ جوابی ارائه ندادن .... بارها با خط درشت بهش می گم دوتا یوز قبلی من هر جفتش بن شده و فقط این یوزر فعاله مجددا واسه فرافکنی به جای جواب دادن به اصل قضیه دوباره حرفای بی ربطش رو تکرار می کنه .... خودش می دونه که یورز دومی در کار نیست و هر جفتش بن هست اما باز جوابای بی ربطی که میده رو ببینید !!
تا زمانی که با همچین افرادی که اینجور رفتارهایی دارن برخورد نشه وضعیت بلبشوی این فروم باقی خواهد بود ....اگه یک بار با همچین آدمی برخورد می کردید ادب و آداب پاسخگویی به یوزرهای فروم رو یاد می گرفت .

@Bhrzk

می بینید که نه جوابی میدن و نه جوابی دارن که بدن ....بارها چه تو پیام خصوصی چه اینجا دلیل بن کردن پروفایل اول من (Taei)پرسیده شده هیچ جوابی ارائه ندادن .... بارها با خط درشت بهش می گمدوتا یوز قبلی من هر جفتش بن شده و فقط این یوزر فعالهمجددا واسه فرافکنی به جای جواب دادن به اصل قضیه دوباره حرفای بی ربطش رو تکرار می کنه .... خودش می دونه که یورز دومی در کار نیست و هر جفتش بن هست اما باز جوابای بی ربطی که میده رو ببینید !!

شما چه بگی چه نگی همین اتفاقم می افته ...نمونه اش خود من شرایط و حساب فروم رو گرفتم که یه بسته ی بازارچه یکساله خریداری کنم که یک میلیون و خورده ای فکر کنم قیمتشه که دقیقا همون روز این یارو بن کرد منو بی دلیل ... ما هم عطاش رو به لقاش بخشیدیم ...این ینی ضرری که خودشون به خودشون زدن...حالا شما حساب کن همین یک نفر چه تعداد مثل من رو فراری داده و فراری میده ....به هر حال کاربر هیچ وقت ضرر نمی کنه این فرومه که با این کاراش ضرر می کنه و بعد یه مدت خود مدیراش باقی می مونن و 4 تا یوزر خنثی مثل شما که بشینید با هم یه قل دو قل بازی کنید .
فرومی که خدماتش و مدیریت و نظارت و پشتیبانی و ارتباط با مشتریش متناسب با کاربراش رشد نکنه دیر یا زود محکوم به شکسته ...
فرومی که مدیرش تو یه سطر جمله اش 50 قلم غلط املایی و گرامری داره و جمله بندی معمول و ساده ی فارسی رو هم نمی تونه درست انجام بده مشخصه که همچین فرومی تکلیفی نداره و نباید بهش ایزرادی گرفت.خخخخخخخخخخ

برای شما اغماض میشه میایید اینجا در این تاپیک بحث راه می اندازید چند نفر دیگه میبینن که به صورت هست میگن این بنده خدا درست میگه . با اسکرین شات ثابت میکنم که دروغ میگی کاربر محترم . توی این انجمن از هر انجمن دیگه ای در ایران در حق کاربران اغماض میشه طوری که مورد مشابه نداره . من موظف به پاسخ گویی اصلا به شما نیستم ولی چون این ماجرا یا بهتر بگم نمایش رو راه انداختید رک و راست هر چی که هست رو عمومی اینجا مینوسیم که برای همه روشن بشه . تا به اینجا هیچ رو نمیخواستم پابلیک کنم چون با توجه به اغماض های مکرر که برای شما انجام شد و حتی کوچکترین تندی در ادبیات من ندید چه قبل و الان باز حرف خودتون رو میزنید و طوری مینوسید که هیچ تقصیری ندارید و من در اینجا نقش به ادم عقده ای رو بازی میکنم . تا به اینجا باز هم به حریم شخصی شما احترام گذاشته میشد ولی من بعد از خیر چون تمامی خطوط قرمز رو شکستید و دارید دایره مدیریت رو زیر سوال میبرید . شما من بعد از خطی که مینویسم در خصوص این مساله هیچ حریم خصوصی ندارید و مساله به صورت عمومی بازگو میشه با اسکرین شات که در صحت و سقم این مساله کسی کوچترین شکی نکنه . سایر مسائل خصوصی شما بر اساس مرامنامه و حفظ حریم خصوصی پرشین تولز محفوظ بوده و میباشد . ولی به اصرار شما من باب پاسخ گویی مستقیم مدیر در این مورد خواص با توجه به درخواست مستقیم خودتون این حق رو نقض کردید . در ادامه همه کاربرانی که این پست رو مشاهده میکنن بخونن که حداقل با من و شیوه مدیریتی من به صورت کامل آشنا بشن و بدونن طرفشون چه کسی هست . نه من نوعی بلکه همه مدیران به جرات میتونم بگم همین رویه رو دارن . پس وقتی کاربری بن میشه دلیل داره و بررسی میشه و همین جوری کسی بن یا اخطاری دریافت نمیکنه .

مورد اول : با توجه به تاریخ عضویت شما حتی به شما اخطار ندادم فقط و فقط تاپیکی که ایجاد کردید رو پاک کردم و اطلاعیه اون براتون اومد دقیقا در تاریخ 28 ژوئن 2014 مصادف با 7 تیر ماه سال جاری :
ve9anbox39wvmjiayku7.png

که شما با موفقیت این پی رو دریافت کردی و جواب دادی :
0zrts4gr2t7s6a5915dd.png

جواب شما همون روز داده شد :
7obelt7n1p22yhrbahry.png

در این مورد توضیح بدم . شما اینقدر قشنگ تاپیک رو نوشته بودی که من اول فکر کردم داری یک ایده تجاری رو میفروشی و قصد جذب سرمایه نداری به قدری ماهرانه نوشته شده بود که حتی خود من در برخورد اول منظور تاپیک رو نگرفتم

جواب شما به پست من :
82v330rhfoe0t6o3dozo.png

و همچنین :

5shgijwfzo1smd1zoerh.png

از اینجا به بعد ادبیاتتون تغییر کرد حتی در بازارچه هم زدید حذف کردن فقط دقت کنید حذف شد هیچ اخطاری هم داده نشد . هیچی به شما گفته نشد شما به صورت خصوصی با من مکاتبه میکردید انتخاب با خودم هست که اخطار بدم یا خیر . که هیچ طبق همیشه گذشت کردم . جناب عالی با یوزر قبلیت که بررسی کردم و الان بن هست به صورت واضح من رو نفهم خطاب کردی که اون هم گذشت شد . توهین شما به من بود و مختارم به نادیده گرفتن که باز نادیده گرفته شد .

جواب من به شما در همان روز :
nuc76r00vtxqovct32kp.png

اینجا برای شما بار دوم اغماض شد . به شما هم به صورت واضح گفته شد که رویه برخورد به چه صورت هست .

جواب شما همان روز :
xsxeal6y735yirb8gqwd.png

و
mxi9tn487162dr07vq4q.png

جواب به 2 پست شما همان روز ! کدوم مدیر به این همه پیغام خصوصی جواب میده این پی ام بیشتر شبیه صحبت ها پای یاهو هست :

67w7knhfyb9tb51vp2hi.png

جوابیه شما همان روز :
vvbv5d2lrwjvri9cxh92.png

و جواب بعدی شما در 1 جولای مصادف با 10 تیر
qup2dkwtkgikaro7b7rg.png

شما دوباره اقدام به ایجاد تاپیک کردید !!! فقط اون تاپیک پاک شد تا به حال شد سر این قضیه سومین اغماض

جواب من به شما در 3 جولای مصادف با 12 تیر
316xelursdhdhcdq56m0.png

همان روز جواب شما :
d1ppxa1sss3y8beg71m5.png

جواب به شما در 4 جولای مصادف با 13 تیر
f14zabwk198xriscyaif.png

توضیح داده شد 2 بار پاک شد باز جناب عالی اصرار بر این مضوع دارید

من بعد این جواب شما چون واضح گفتم و 2 تاپیک از شما پاک شد هیچ جوابی داده نشد و شما هم هیچ گونه اصراری بر این کار نداشتید (البته من به این شکل برداشت میکردم که سخت در اشتباه بودم)

در تاریخ 9 سپتامبر 2014 مصادف با : 18 شهریور سال جاری یعنی همین سه شنبه گذشته یک گزارش تخلف اومد به آدرس :

http://forum.persiantools.com/reports/16068/

توضیحی که نیاز هست بدم این لینک فقط برای مدیران و همکاران و مدیران ارشد قابل رویت هست و کاربران نمیتونن این لینک رو مشاهده کنن .

اسکرین شات :
gebsp887e0h0090zrws6.png

به تاریخ ها دقت کنید کنید 9 سپتامبر میشه سه شنبه هفته گذشته و من 11 سپتامبر شما رو بن کردم چرا ؟ چون این موضوع که شد طومار رو 1 بار دیگه بررسی کردم . شما 2 روز بعد از تاریخ دریافت گزارش تخلفت بن دائم شدید . حالا دلیل چیه ؟

پست ایشون متعلق به تاریخ : 10 جولای هست ! یعنی با توجه به اینکه من برای این شخص این همه وقت گزاشتم و توضیح دادم و اغماض کردم ایشون طوری ترفند زده و کار خودش کرده . در کجا ؟ تایپیک آگهی استخدام : http://forum.persiantools.com/threads/کلیه-آگهی-ها-و-فرم-های-استخدام-زیر-دیپلم-دیپلم-فوق-دیپلم-لیسانس-فوق-لیسانس-در.95858/page-10#post-9933307

این آدرس پست پاک شده جناب عالی هست . 10 جولای مصادف با 1 مرداد . من از روز 7 تا 10 تیر ماه برای شما وقت گزاشتم توضیح دادم ، اغماض کردم شما همون کار رو دوباره 3 هفته بعد نه این سری در تاپیک با علم به اینکه نباید تاپیک بزنی یک پست در تاپیک استخدام گذاشتی . اول میخواستم پستتون رو فقط پاک کنم ولی بعد این پست جناب حداقل 7 یا 8 ریپلای بود و شرایط درخواست کردن این تعداد پست جناب عالی رو من دارم از پی ام هایی که واسه شما اومده خبری ندارم . بعد این پست شما یک کاربر دیگه به خودش جرات داده و اقدام به جذب سرمایه با پستی بسیار شبه به شما به مبلغ 100 میلیون تومن کرده با بازدهی ماهی 10 میلیون تومن شما 60 میلیون تومن زدی با بازدهی ماهی 6 میلیون تومن . هر 2 نفر شما 11 سپتامبر بن شدید

سوال شما طبق درخواست شما جواب داده شد . این سمت و سوی اخلاق من رو همه مشاهده کردید روزی کاربری در این تاپیک فقط کافیه مکتوب کنه چرا بن شدم ؟ مدتی که بن شده رو 2 برابر براش انجام میدم توسط هر مدیری هم بن شده باشه در انتظارش مدت بن 2 برابر هست . اولا خود کاربر میدونه برای چی بن شده . علت بن بهش توسط اطلاعیه های خودکار ارسال میشه . ثانیا عمومی میگم بدونید من نوجوان نیستم 36 سالم هست و شغلم صراف . نه گیر پول هستم خدا رو شکر نه سن و سالم کم هست خیر سرم هم تا دکترا درس خوندم . لطفا این نمایشی که ایشون راه انداخته رو کاربری دیگه راه نندازه در این صورت کاری که گفتم رو اجرایی میکنم . اگر میبینید عامیه مینوسم دال بر بی سوادی من نیست من دوستان بسیاری در این فروم از زمان گفتگوی آزاد دارم چیزی که با ارزش ترین چیزم در این فروم هست ولی همین دوستان من هم میدونن که حتی برای اونها هم استثناء قائل نمیشم نوشتارم عامیه هست و اینگونه ادبیات و نوشتار رو هم دوست دارم هر کسی هم خواست بنویسه من بی سوادم شعور و فهم خودش رو میرسونه چه شما چه هر شخصه دیگه که نظر رو داره تا دلتون میخواد به من بگید بی سواد یا بلد نیستم 4 تا جمله بندی رو سر هم کنم . اصلا من بی سواد ولی یک بی سواد ریز به ریز ماجرا هیچ موقع یادش نمیمونه .

امیدوارم برای همه شفاف سازی شده باشه

Last edited:

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دستمال بدم خدمتتون؟

خجالت و شرم و حیا هم خوب چیزی هست . شما اگر در فروم آراد سرمایه هر چی سر هم میکنی و با کف و سوت روبرو میشی به مدیران اونجا مربوط هست . اینجا درست برخورد میکنی . یا پست هایی که میزنی رو جمع و جور میکنی یا مدیران برای شما ساماندهی میکنن .

حواستون باشه طرف حسابتون کسی هست که تک تک یوزر ها رو میشناسه حتی فروم دیگه ای هم مشفول بوده باشید یا کاربرانی که مولتی یوزر باشند

Last edited:

Solitude Aeturnus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
خجالت و شرم و حیا هم خوب چیزی هست . شما اگر در فروم آراد سرمایه هر چی سر هم میکنی و با کف و سوت روبرو میشی به مدیران اونجا مربوط هست . اینجا درست برخورد میکنی . یا پست هایی که میزنی رو جمع و جور میکنی یا مدیران برای شما ساماندهی میکنن .

حواستون باشه طرف حسابتون کسی هست که تک تک یوزر ها رو میشناسه حتی فروم دیگه ای هم مشفول بوده باشید یا مولتی یوزر باشند
عزیزم اشتباه گرفتی من هرگز تا حالا تو بازارچه یا قروم آزاد سرمایه فعالیت نکردم. فقطم یه برخورد باهات داشتم که بهت گفتم مثل انسان با کاربرا صحبت کن این چه طرز صحبت کردنه که گرفتی ایدیمو بن دائم کردی. اون ایدیم که بن کردی هم قبلش هیچ اخطاری نداشت.

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
عزیزم اشتباه گرفتی من هرگز تا حالا تو بازارچه یا قروم آزاد سرمایه فعالیت نکردم. فقطم یه برخورد باهات داشتم که بهت گفتم مثل انسان با کاربرا صحبت کن این چه طرز صحبت کردنه که گرفتی ایدیمو بن دائم کردی. اون ایدیم که بن کردی هم قبلش هیچ اخطاری نداشت.

جناب عالی ایدی قبلیت رو بده دلیلش رو عمومی برات عنوان میکنم هر میزان بن شدی ضرب در 2 . اون فروم اسمش رو دقیق برات نوشتم آزاد سرمایه هم نیست در ضمن دوست عزیز نیاز نیست اسم شما رو عمومی نقل قول کنم . مثل انسان در ادبیاتتون محترمانه برخورد کنید که با شما برخورد بشه . برخورد من با شما انسانی بود برخورد شما با یکی از کاربران این فروم که ارزش بالایی دارن مثل انسان نبود . این اغماض اول در مورد پست شما نسبت به یکی از کاربران فعال این فروم . دفعه دومی وجود نداره . ای دی که میگی رو بده اگر توسط من بن نشده بود دائم بن میشی . اگر توسط من بن شده بود و دلیلش رو که میدونی خودت مثل همین شخص و این داد و بی داد رو راه انداخته که خودش دلیلش رو بهتر از هر کسی میدونه مدت بنت 2 برابر میشه . دائم بن بودی این ای دی رو هم ازت میگیرم .

ای دی مورد نظر

در ضمن بخش به بخش پست میدید حواستون به پست هایی که میدید باشه اینجا گفتگوی آزاد نیست . گفتگوی آزاد چندین همکار و مدیر با اعصاب فولادی دارن که پیوسته برای کاربران اغماض میکنن . این بخش جدی ترین بخش این فروم هست هر ارسالی که میخوایید اینجا انجام بدید قبلش روش دقیق فکر کنید .

Last edited:

Solitude Aeturnus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
جناب عالی ایدی قبلیت رو بده دلیلش رو عمومی برات عنوان میکنم هر میزان بن شدی ضرب در 2 . اون فروم اسمش رو دقیق برات نوشتم آزاد سرمایه هم نیست در ضمن دوست عزیز نیاز نیست اسم شما رو عمومی نقل قول کنم . مثل انسان در ادبیاتتون محترمانه برخورد کنید که با شما برخورد بشه . برخورد من با شما انسانی بود برخورد شما با یکی از کاربران این فروم که ارزش بالایی دارن مثل انسان نبود . این اغماض اول در مورد پست شما نسبت به یکی از کاربران فعال این فروم . دفعه دومی وجود نداره . ای دی که میگی رو بده اگر توسط من بن نشده بود دائم بن میشی . اگر توسط من بن شده بود و دلیلش رو که میدونی خودت مثل همین شخص و این داد و بی داد رو راه انداخته که خودش دلیلش رو بهتر از هر کسی میدونه مدت بنت 2 برابر میشه . دائم بن بودی این ای دی رو هم ازت میگیرم .

ای دی مورد نظر
من نمی دونم منو با کی اشتباه گرفتی ولی من اون فرومی که میگی اولین باره اسمشو می شنوم. در ضمن ایدی من این بود:

http://forum.persiantools.com/members/conker.60863/

اینم لینک آخرین تاپیکی که توش پست گذاشتم و خطاب به خودت بود:
http://forum.persiantools.com/threa...-کاربری-daeialborz.428850/page-2#post-7805805

بعد از پست آخر هم یه پست دیگه گذاشتم که گفتم درست صحبت کن که پاک شده و بعد از اون بن شدم.

حالا هر کاری دلت می خواد بکن./

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
من نمی دونم منو با کی اشتباه گرفتی ولی من اون فرومی که میگی اولین باره اسمشو می شنوم. در ضمن ایدی من این بود:

http://forum.persiantools.com/members/conker.60863/

اینم لینک آخرین تاپیکی که توش پست گذاشتم و خطاب به خودت بود:
http://forum.persiantools.com/threads/کلاه-بردار-اینترنتی-البرز-محمدی-با-نام-کاربری-daeialborz.428850/page-2#post-7805805

بعد از پست آخر هم یه پست دیگه گذاشتم که گفتم درست صحبت کن که پاک شده و بعد از اون بن شدم.

حالا هر کاری دلت می خواد بکن./

آقا مشعشع شدیم اصلا انتظار نداشتم مثل شما هم بیان اینجا دنبال ای دی بن شده . واقعا شما روتون میشه ؟ قضیه اون تاپیک جعل کارت به نام یکی از همکاران این فروم بوده و جناب عالی درگیر اون قضیه . اون کیس رو بدون اینکه جلوی خودم رو بگیرم با تمام کسایی درگیر اون جریان بودم صحبت کردم . جعل کارت ملی به همراه کلاه برداری ؟؟؟؟ تازه جعل کارت ملی به نام همکار فروم ؟ اون کلاه بردار البرز............ اومده بود طوری کارت ملی جعل کرده بود کسی اگر اصول کورل و فتوشاپ رو حرفه ای بلد نبود با واقعی مو نمیزد . حل نشد اون مورد ؟ حل شد با همون روش من هم حل شد هم پول اون بنده خدا زنده شد هم موضوع اون کارت ملی که شاهکار کرده بودن پابلیک شد و غیر قابل استفاده . شما دخالت کردید رویه حقوق بشر در پیش گرفتید یه جا هم به خودتون جرات دادید که توی پستتون یه کلمه ای بنویسید که اگر همکار بخش مدیریتی اون بنویسه درجا بن دائم در انتظارش هست . خودتون میدونید در پست که ارسال کردید چی نوشتی نیاز به پالیک کردنش نیست چون آبرو ریزی داره . دوست داری بی رو درواسی پابلیک میکنم پستتون رو . توی پستت هم آخرش به انگلیسی برای نوشته بودی که بزرگ شو بچه !!! براتون دقیق مشخص کردم که سر چه پستی بن دائم شدید .

اون بخش شوخی بردار نبود اون شخص البرز........... رفته بود حساب بانکی همکار انجمن عکاسی رو به خاطر فروش یک دوربین به ایشون گرفته بود داده بود کاربر rax . بعد به نام حساب ایشون (همکار انجمن عکاسی) کارت ملی جعل کرده بود که صاحب حساب هست . کاری که کرده بود خیلی خلاقانه بود . در اون مورد از هیچ گونه ادبیاتی حتی نادرست کوتاهی نکردم . حتی با اینکه چندین بار بعد از اینکه قضیه رو حل کرد حتی خواهش کرد که اطلاعات هویتیش رو بردارم به هیچ عنوان قبول نکردم . باشه کسی که کارت ملی جعل میکنه در اون حد که کلاه بردار های حرفه ای فقط قادر به جعل کارت ملی در اون حد هستند دیگه جرات این کار رو نکنه . شما هم برات تجربه که مثل مدافعان حقوق بشر نیایی و از کسی که جرمی مرتکب شده که قانونا 2 سال زندان داره از حقش نداشته ای که هیچ کجا نداره دفاع کنی و در آخر به خودتون جرات بدید که در لفافه کلمه ای رو عنوان کنی که بسیار رکیک و زننده هست . دلیل بن براتون نوشته شد . سیستم فروم اون موقع VB بود هر یوزری که بن میشد موقع لاگین بهش دلیل بن رو نشون میداد بهتر از هر کسی دلیل بن شدنتون رو میدونید . طبق حرفی که زدم و اختیاری که دارم الان میتونم ای دی رو هم ازت بگیرم ولی اغماض دوم . اغماض سوم وجود نداره . اگر وافعا میخوایی به صورت عمومی پستی که ارسال کردید و دلیل بن شدنتتون بوده رو عمومی مثل همین کاربری که این همه داد و بی داد راه انداختن پابلیک و عمومی نشون بدم .

بار آخر میگم اگر روتون میشه تایید کنید اون پست رو براتون پابلیک منتشر میکنم . چندین بار روی این جمله تاکید کردم

Solitude Aeturnus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
آقا مشعشع شدیم اصلا انتظار نداشتم مثل شما هم بیان اینجا دنبال ای دی بن شده . واقعا شما روتون میشه ؟ قضیه اون تاپیک جعل کارت به نام یکی از همکاران این فروم بوده و جناب عالی درگیر اون قضیه . اون کیس رو بدون اینکه جلوی خودم رو بگیرم با تمام کسایی درگیر اون جریان بودم صحبت کردم . جعل کارت ملی به همراه کلاه برداری ؟؟؟؟ تازه جعل کارت ملی به نام همکار فروم ؟ اون کلاه بردار البرز............ اومده بود طوری کارت ملی جعل کرده بود کسی اگر اصول کورل و فتوشاپ رو حرفه ای بلد نبود با واقعی مو نمیزد . حل نشد اون مورد ؟ حل شد با همون روش من هم حل شد هم پول اون بنده خدا زنده شد هم موضوع اون کارت ملی که شاهکار کرده بودن پابلیک شد و غیر قابل استفاده . شما دخالت کردید رویه حقوق بشر در پیش گرفتید یه جا هم به خودتون جرات دادید که توی پستتون یه کلمه ای بنویسید که اگر همکار بخش مدیریتی اون بنویسه درجا بن دائم در انتظارش هست . خودتون میدونید در پست که ارسال کردید چی نوشتی نیاز به پالیک کردنش نیست چون آبرو ریزی داره . دوست داری بی رو درواسی پابلیک میکنم پستتون رو . توی پستت هم آخرش به انگلیسی برای نوشته بودی که بزرگ شو بچه !!! براتون دقیق مشخص کردم که سر چه پستی بن دائم شدید .

اون بخش شوخی بردار نبود اون شخص البرز........... رفته بود حساب بانکی همکار انجمن عکاسی رو به خاطر فروش یک دوربین به ایشون گرفته بود داده بود کاربر rax . بعد به نام حساب ایشون (همکار انجمن عکاسی) کارت ملی جعل کرده بود که صاحب حساب هست . کاری که کرده بود خیلی خلاقانه بود . در اون مورد از هیچ گونه ادبیاتی حتی نادرست کوتاهی نکردم . حتی با اینکه چندین بار بعد از اینکه قضیه رو حل کرد حتی خواهش کرد که اطلاعات هویتیش رو بردارم به هیچ عنوان قبول نکردم . باشه کسی که کارت ملی جعل میکنه در اون حد که کلاه بردار های حرفه ای فقط قادر به جعل کارت ملی در اون حد هستند دیگه جرات این کار رو نکنه . شما هم برات تجربه که مثل مدافعان حقوق بشر نیایی و از کسی که جرمی مرتکب شده که قانونا 2 سال زندان داره از حقش نداشته ای که هیچ کجا نداره دفاع کنی و در آخر به خودتون جرات بدید که در لفافه کلمه ای رو عنوان کنی که بسیار رکیک و زننده هست . دلیل بن براتون نوشته شد . سیستم فروم اون موقع VB بود هر یوزری که بن میشد موقع لاگین بهش دلیل بن رو نشون میداد بهتر از هر کسی دلیل بن شدنتون رو میدونید . طبق حرفی که زدم و اختیاری که دارم الان میتونم ای دی رو هم ازت بگیرم ولی اغماض دوم . اغماض سوم وجود نداره . اگر وافعا میخوایی به صورت عمومی پستی که ارسال کردید و دلیل بن شدنتتون بوده رو عمومی مثل همین کاربری که این همه داد و بی داد راه انداختن پابلیک و عمومی نشون بدم .

بار آخر میگم اگر روتون میشه تایید کنید اون پست رو براتون پابلیک منتشر میکنم . چندین بار روی این جمله تاکید کردم
برادر من اونجا هم گفته بودم. اون بابا هر اشتباهی کرده کرده شما چرا میای بهش اون حرفا رو می زنی؟ به این فکر نمی کنی که شمای نوعی به عنوان مدیر یه فرومی به این بزرگی میای به طرف (حالا هر خریتی که کرده) میگی "گه خوردی" شأن خودت و فروم میره زیر سوال؟ من از 2007 اینجا بودم تا اون روز که این پستو زدی ندیده بودم مدیری بیاد با یه کاربری با اون لحن حرف بزنه! البرز هم یه وقتی دوست من بود وخیلی با من هم چت می کردیم اما وفتی اون کارو کرد به شدت ازز دستش عصبانی شدم و حتی زنک زدم به گوشیش که ببینم چرا این کارو کرده و اگرم لازم شد حتی باهاش جر و بحث کنم. بعد شما اومدی میگی با توجه به گهی که خوردی ازت شکایت می کنم و همچین ادبیاتی به کار می بری و آدمی که اعصابش خورده رو بدتر تحریک می کنی. در ضمن همون موقع که بن کردی هیچ دلیلی واسه بن شدن من نوشته نشد البته من می دونستم سر چی بن شدم ولی خیلی برام عجیب بود که بعد این همه سال و بدون اینکه حتی اخطار بگیرم ایدیم بن دائم شده و کسی که بن کرده حتی به خودش زحمت نداده دلیلشو بنویسه! در هر حال من همون موقع به بهمن اطلاع دادم گفتم ایدی من اینجوری شده لطفا پیگیری کنید که اونم قول پیگیری داد ولی بعد دیگه خبری نشد منم دیگه در این مورد چیزی نگفتم تا الان که این بحث پیش اومد و خودت مجبورم کردی ایدی بن شده م رو رو کنم.

در ضمن تحت هیچ شرایطی به کسی از این حرفایی که شما میگی نمی زنم. الانم یادم نیست دقیقا چی گفتم ولی درونمایه کلی حرفم این بود که چرا اینطوری صحبت می کنی مگه اینجا چالمیدونه؟ هیچ قصد و غرضی به جز این هم نداشتم که توهین یا بی احرامی کنم. اصلاً نمی دونم شما چرا همچین برداشتی از حرف من کردی. حالام اگه فکر می کنی غیر از اینه متن رو برام پی ام کن تا یادم بیاد چی گفتم و اگه ابهامی در این زمینه هست بازم توضیح بدم. ولی اون جملهء آخر رو دقیقاً یادمه به انگلیسی چی گفته بودم و نوشته بودم Go and grow up kid.

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
برادر من اونجا هم گفته بودم. اون بابا هر اشتباهی کرده کرده شما چرا میای بهش اون حرفا رو می زنی؟ به این فکر نمی کنی که شمای نوعی به عنوان مدیر یه فرومی به این بزرگی میای به طرف (حالا هر خریتی که کرده) میگی "گه خوردی" شأن خودت و فروم میره زیر سوال؟ من از 2007 اینجا بودم تا اون روز که این پستو زدی ندیده بودم مدیری بیاد با یه کاربری با اون لحن حرف بزنه! البرز هم یه وقتی دوست من بود وخیلی با من هم چت می کردیم اما وفتی اون کارو کرد به شدت ازز دستش عصبانی شدم و حتی زنک زدم به گوشیش که ببینم چرا این کارو کرده و اگرم لازم شد حتی باهاش جر و بحث کنم. بعد شما اومدی میگی با توجه به گهی که خوردی ازت شکایت می کنم و همچین ادبیاتی به کار می بری و آدمی که اعصابش خورده رو بدتر تحریک می کنی. در ضمن همون موقع که بن کردی هیچ دلیلی واسه بن شدن من نوشته نشد البته من می دونستم سر چی بن شدم ولی خیلی برام عجیب بود که بعد این همه سال و بدون اینکه حتی اخطار بگیرم ایدیم بن دائم شده و کسی که بن کرده حتی به خودش زحمت نداده دلیلشو بنویسه! در هر حال من همون موقع به بهمن اطلاع دادم گفتم ایدی من اینجوری شده لطفا پیگیری کنید که اونم قول پیگیری داد ولی بعد دیگه خبری نشد منم دیگه در این مورد چیزی نگفتم تا الان که این بحث پیش اومد و خودت مجبورم کردی ایدی بن شده م رو رو کنم.

در ضمن تحت هیچ شرایطی به کسی از این حرفایی که شما میگی نمی زنم. الانم یادم نیست دقیقا چی گفتم ولی درونمایه کلی حرفم این بود که چرا اینطوری صحبت می کنی مگه اینجا چالمیدونه؟ هیچ قصد و غرضی به جز این هم نداشتم که توهین یا بی احرامی کنم. اصلاً نمی دونم شما چرا همچین برداشتی از حرف من کردی. حالام اگه فکر می کنی غیر از اینه متن رو برام پی ام کن تا یادم بیاد چی گفتم و اگه ابهامی در این زمینه هست بازم توضیح بدم. ولی اون جملهء آخر رو دقیقاً یادمه به انگلیسی چی گفته بودم و نوشته بودم Go and grow up kid.

کل اون تاپیک یک بار از اول تا آخر بخون . نوشتارم بسیار تند هست ولی بقول شما هیچ کجا بهش نگفتم :

[QUOTE="Solitude Aeturnus, post: 10257707, member: 270483" میگی "گه خوردی" شأن خودت و فروم میره زیر سوال؟[/QUOTE]

برگردید 1 بار کل اون تاپیک 1 بار دیگه بخونید در هیچ کجا به اون جاعل توهین نشد که شما از این عبارت استفاده کردی. 1 پست من بسیار تند هست که براش 48 ساعت وقت تعیین کردم . این شخص که دوست شما هم بوده پست های من رو ریپورت میکرده و در ریپورت فحش هاس مستقیم به من مینوشته که اگر یوزرش درگیر اون مورد یا بهتر بگم یوزرهاش چون 3 یوزر داشت که همه رو بن کردم همون موقع بن میکردم . اون پست من بعد از توهین های مستقیم و بسیار رکیک و ناموسی دوستتون بوده . شخصی که کارت ملی رو در اون حد جعل کنه کلاه بردار ساده نیست الان هم از همون لفظی که در تایپک استفاده کردم اینجا هم استفاده میکنم جلوی تخم مرغ دزد رو نگیرن میشه شتر دزد . جناب شما عقلانی رفتار نکردید به شما اون مساله هیچ ربطی نداشت و هنوز هم نداره که داری اون قضیه رو میاری بالا یوزرت بی هیچ عنوان هم از بن در نمیاد . 1 پست دیگه هم اضافه بر این بدید برداشت بر پابلیک کردن پستتون میکنم و علنی برای دید عموم قرار داده خواهد شد . شما که اینجا استاد تربیت و ادبیات شدید . از پستتون در صفحه قبل مشخص هست . این پستی هست که 1 بار اغماض شده و حتی پاک هم نشده . از استفاده از کلمه البرز نمیدونم چی چی من در مواردی که کلاه برداری صورت گرفته به هیچ عنوان تا انتهای ماجرا از فامیلی اون شخص استفاده نمیکنم . چون برای من بار حقوقی داره ولی وقتی کلاه برداری ثابت بشه خیر بار حقوقی نداره در و دیوار فروم یا یک وب سایت رو میشه پر کرد .

میگن شاه می بخشه شاه قلی نمی بخشه همینه. عجبا. عزیز من این آقایون خودشون دارن کوتاه میان بعد شما دور ورداشتی و هی نفت رو آتیش میریزی که چی بشه؟ میخوای همه بفهمن شما مدیر اینجایی؟ باشه بابا بکش بیرون فهمیدم مدیری!!
با این که این آقای البرز محمدی مدتها رفیق من بوده یا دستکم فکر می کردم که رفیقم بوده ولی به هیچ وجه قصد دفاع ازش رو ندارم چون این حرکت هیچ توجیه منطقی نداره و با کاری که کرد گند زد به خیلی چیزا از جمله همین رفاقتمون. ولی این دلیل نمیشه شما هم هی بهش بی احترامی کنی و فحش بدی و تهدیدش کنی. یه نگاه به نوشته هات بکن. آخه خدایی ببین این طرز صحبت کردن مناسب یه مدیره؟

طرز نوشتن من تند بود در اون تاپیک و لایق اون شخص و توهین مستقیم به اون شخص نشد به هیچ عنوان . اون شخص جاعل و کلاه بردار بودن که یک سند دولتی به نام کارت ملی در حد بسیار بالایی جعل و همچنین اقدام به سوء استفاده از هویت فردی و بانکی افراد کرده بود . صاحب این فروم بودم به پلیس گزارش ایشون رو میدادم و تا آخرین لحظه هم پیگیری میکردم . در ضمن قسمت هایی که براتون بولد کردم مثل ادبیات زیبای شما در صفحه پیش هست . وقتی کسی که جرمهایی که ای بشر رو مرتکب بشه بهش نمیگن شما یا جناب عالی و یا هر صورت که محترمانه نقل قول بشه . حد اون شخص با جرمهای سنگین قضائی همون بود وگرنه هم به کارش ادامه میداد و از اون کارت ملی جعل شده باز هم استفاده میکرد اون بنده خدا همکار بخش بیشتر دردسر براش درست میشد و پول اون بنده کاربر rax هم زنده نمیشد . فارسی ثلیث و روان برای جناب توضیح داده شد . این بحث رو همین جا کات میکنید . روی جملاتی که استفاده میکنید دقت کنید همچنین هم بزرگ بشید اول نوشتار خودتون یادتون باشه بعد بیایید به کسی درس اخلاق بدید . مدیری در این انجمن نیست به جرات میگم که بهش فحش بدن نه به خودش تنها بلکه به خانواده اش تا پایان حل شدن ماجرا صبر کنه، کار رو به نتیجه برسونه و یکی از یوزرهای اون شخص توهین کننده رو هم باز براش باقی بزاره :| .همچنین خودتون حواستون به ادبیاتی که استفاده میکنید بود و فهمیدید که در یک قضیه که اصلا به شما مربوط نیست دخالت نکنید و سعی نکنید در مقوله ای که جرم کیفری سنگین داره بیایید درس اخلاق بدید و بعد حق اعتراض دارید .

بحث به هر شکلی ادامه پیدا کنه گرامی ارسالی که موجب بن شدن شما شد رو به صورت عمومی منتشر میکنم . هنوز شما متاسفانه فرق بین فحش و ادبیات تند رو نمیدونید . حتی جایگاهتون رو درک نمیکنید که کجا باید دخالت کنید یا نکنید . به راحتی توهین میکنید در پست هاتون و به عنوان معلم اخلاق پرشین تولز اقدام به شفاف سازی مسائل میکنید . اون ای دی قبلی شما و کلیه ای پی های این یوزر شما به همراه دوست گرامیتون برای چک شدن کلی ارسال شد . چون ای دی قبلی کلا 196 پست داشت ولی تاریخ عضویت قدیمی . دوست شریف شما البرز! هم دقیقا یه یوزر سال 2007 داشت . یه جوری الان قضیه جناب جالب شد .

پست بعدی و ادامه بحث انتشار عمومی پست شما . شب و روز بر شما خوش .

Last edited:
بالا