برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
ویدیو رو با چند تا تبلیغ و پوینت رو انجام دادم درخواست زدم ببینم میدن یا نه برا شما چند ساعته ریختن به حساب ؟؟
اکثرا کمتر از 24 ساعت . آخرین بار 48 ساعته پرداخت کردن

saeed2649

Registered User
لایک‌ها
50
دوســـتان کســی سایت معـــتبر که آیپی اختصاصی واقعی بده و ایرانی هم باشه اگه سراغ دارید ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن با هر تسک کوییز داری میتونیم لول بگیریم یا نه؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
کلیک افیکس جدیدا بازی دراورده دوبار برداشتو برگشت زده ویدئو و کلیک و پوینتارو انجام دادم باز قبول نمیکنه احتمالا رفرال هم باید داشته باشم که بزاره زیر 10دلار برداشت کرد توی قانونش گفته

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
کلیک افیکس جدیدا بازی دراورده دوبار برداشتو برگشت زده ویدئو و کلیک و پوینتارو انجام دادم باز قبول نمیکنه احتمالا رفرال هم باید داشته باشم که بزاره زیر 10دلار برداشت کرد توی قانونش گفته
آره بابا مال منم بک زد !

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
این قانون برای اونایی که بعد از July 14th, 2014 عضو شدن اجرا میشه و برای قدیمی ترها اجرا نمیشه ( برای خودم حداقل برداشت 1 دلاره )
برای کسایی که بعد از تاریخ مذکور عضو شدن حتما باید به 10 دلار برسن تا بتونن برداشت کنن

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
این قانون برای اونایی که بعد از July 14th, 2014 عضو شدن اجرا میشه و برای قدیمی ترها اجرا نمیشه ( برای خودم حداقل برداشت 1 دلاره )
برای کسایی که بعد از تاریخ مذکور عضو شدن حتما باید به 10 دلار برسن تا بتونن برداشت کنن
سر 8.5 دلار گیر کردم یه 1.5 دلار نمیاد تسک برام!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سر 8.5 دلار گیر کردم یه 1.5 دلار نمیاد تسک برام!
تنها راهش احتمالا گرفتن رفراله چون خودش توی قوانینش مثال زده که تبلیغ و ویدئو و رفرال لازمه تا 1 دلار بشه خودم مجبور شدم زیرمجموعه خودم بشم تا ببینم پرداخت میکنه دیگه نباید بهانه ای داشته باشه
اگه پرداخت کرد خبر میدم

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
تنها راهش احتمالا گرفتن رفراله چون خودش توی قوانینش مثال زده که تبلیغ و ویدئو و رفرال لازمه تا 1 دلار بشه خودم مجبور شدم زیرمجموعه خودم بشم تا ببینم پرداخت میکنه دیگه نباید بهانه ای داشته باشه
اگه پرداخت کرد خبر میدم
داداش حرفی در مورد رفرال نزده . اگه منظورت RefBack هست . شما باید تو سایت هایی که خواسته برید و زیر مجموعه اونا بشید . نه اینکه خودت رفرال بگیری

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
داداش حرفی در مورد رفرال نزده . اگه منظورت RefBack هست . شما باید تو سایت هایی که خواسته برید و زیر مجموعه اونا بشید . نه اینکه خودت رفرال بگیری
اره اما توی حساب قبلیم 1دونه رفرال داشتم تونستم برداشت بزنم البته بعد از اون تاریخی که گفته ساخته بودمش اگه هم نشد توی یکی از سایتایی که گفته عضو میشم

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
Last edited:

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
مشکل کلیک افیکس با رفرال حل شد با دو تا آی پی مختلف دو تا اکانت ساختم زیرمجموعه خودم شد تو ویندوز اصلی نه مجازی اصلا نفهمید و پرداخت کرد ، اگه نفهمه کلی اکانت میشه ساخت زیرمجموعه کرد ، باید امتحانش کنیم !

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
برای منم همینطوره.اگه تیکت بدیم شاید پرداخت کنن

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
تو همین چند روزه دارایی فیشر از $2.5 Billion رسید به $2.7 Billion. مقدار ناچیز $0.2 Billion اضافه شد...
اونوقت تسک که زیاد نمیکنن هیچی کم هم میکنن؟
این تسک ها به چیش برمیخوره؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
تو همین چند روزه دارایی فیشر از $2.5 Billion رسید به $2.7 Billion. مقدار ناچیز $0.2 Billion اضافه شد...
اونوقت تسک که زیاد نمیکنن هیچی کم هم میکنن؟
این تسک ها به چیش برمیخوره؟
منبع خبرت کجاست اینا همه بورس بازن و سهام دار با بالا بردن رنک جستجو بیشتر دنبال مشتری و سرمایه گذار میگردن
اوضاع خودت چه جوره بچه های لول دار از اوضاشون بگن بد نیست

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
منبع خبرت کجاست اینا همه بورس بازن و سهام دار با بالا بردن رنک جستجو بیشتر دنبال مشتری و سرمایه گذار میگردن
اوضاع خودت چه جوره بچه های لول دار از اوضاشون بگن بد نیست
روزی 1 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا