برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mehran_pes2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من پهنای باند رو از ۱۲۸ به ۲۵۶ تغییر دادم، اما چیزی که به من تحویل دادن ۱۶۰ هستش. بعد وقتی که زنگ می‌زنم به ۲۸۲۸، می‌گه که از نظر ما مشکلی نداره و شما اگه سرعتت بین ۵کیلو تا ۳۰ کیلو باشه، ۲۵۶ هستش !!!
حالا ما باید چیکار کنیم که بتونیم حقمون رو بگیریم؟ آخه بدبختی اینجاست که من سرعتم با ۱۲۸ هیچ فرقی هم نکرده.

mehran_pes2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من پهنای باند رو از ۱۲۸ به ۲۵۶ تغییر دادم، اما چیزی که به من تحویل دادن ۱۶۰ هستش. بعد وقتی که زنگ می‌زنم به ۲۸۲۸، می‌گه که از نظر ما مشکلی نداره و شما اگه سرعتت بین ۵کیلو تا ۳۰ کیلو باشه، ۲۵۶ هستش !!!
حالا ما باید چیکار کنیم که بتونیم حقمون رو بگیریم؟ آخه بدبختی اینجاست که من سرعتم با ۱۲۸ هیچ فرقی هم نکرده.
خداروشکر، بعد از چند بار دیگه که تماس گرفتم، یه اپراتور کار بلد به پست ما خورد و کار مار رو راه انداخت. خدا خیرش بده.

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
من 2 روز پیش سفارش دادم و گفتن یکروزه وصل میشه وصل که نشد هیچ از دیروز خط تلفن هم از کار افتاده یعنی بوغ نداره زنگ می خوره ولی برمیدارم صدا نمیاد جریان چیه؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من 2 روز پیش سفارش دادم و گفتن یکروزه وصل میشه وصل که نشد هیچ از دیروز خط تلفن هم از کار افتاده یعنی بوغ نداره زنگ می خوره ولی برمیدارم صدا نمیاد جریان چیه؟

تو مرکزتون یه خرابکاری کردند هنگام راه اندازی سرویس. اعلام خرابی کنید براتون بررسی کنند.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
درود

آقا من چه کنم از دست این مخابرات؟

2ماه پیش درخواست ارتقا دادیم از 256 ب 1مگ هنوزم ک هنوز ـــــــه سرعت دانم بعد از بارها نصب و ریست مودم و.........از 35فراتر نمیره:| عدد vci رو هر چی جز 35میزنم چراغ نت روشن نمیشه!

میرم مخابرات میگه 1مگتون وصله:| زنگ میزنم 2020 میگه 1مگتونه وصلــــــــــه:| بعد کلی حرف زدن پشت تل میگه مشکل از ویندوز عاملتون هست:|

meyti27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود

آقا من چه کنم از دست این مخابرات؟

2ماه پیش درخواست ارتقا دادیم از 256 ب 1مگ هنوزم ک هنوز ـــــــه سرعت دانم بعد از بارها نصب و ریست مودم و.........از 35فراتر نمیره:| عدد vci رو هر چی جز 35میزنم چراغ نت روشن نمیشه!

میرم مخابرات میگه 1مگتون وصله:| زنگ میزنم 2020 میگه 1مگتونه وصلــــــــــه:| بعد کلی حرف زدن پشت تل میگه مشکل از ویندوز عاملتون هست:|
با وسيله ديگر تست كن !!!

haroonpc

Registered User
لایک‌ها
34
مدتی است اینترنت مخابرات تهران افتضاح شده

512 ک مرکز مخابرات القدیر

بقیه دوستان هم این مشکل دارن ؟؟؟

mhm233

Registered User
لایک‌ها
134
2 روزه که از روی ناچاری از صبانت اومدم مخابرات !!
1 مگ نامحدود گرفتم ؛
3784898706.png

بشدت نوسان پینگ و pocket lost داره !! فیسبوک هم بزور باز میشه تو بعضی ساعتا حتا !!
فردا میرم میگم ست کنن رو 2 مگ حجمی ببینم چطور میشه این وضعیت پینگ !؟! بهتر نشد دیگه باس تخلیه کنم ...
مرکز سعادتمند.

Last edited:

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
1 مگ نامحدود گرفتم ؛
3784898706.png

بشدت نوسان پینگ و pocket lost داره !! فیسبوک هم بزور باز میشه تو بعضی ساعتا حتا !!
فردا میرم میگم ست کنن رو 2 مگ حجمی ببینم چطور میشه این وضعیت پینگ !؟! بهتر نشد دیگه باس تخلیه کنم ...
مرکز سعادتمند.

چرا انقدر پایین !!!!!!!!!!!!!!!!
من 4-5 ماهه 1 مگ نامحدود دارم
همیشه این بوده که میبینی ...................هیچ وقت کمتر نشده
3787601710.png

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
بالا