برگزیده های پرشین تولز

آیا کسب درآمد در اینترنت با نقاشی امکان پذیره؟

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
سلام، من طراحی و نقاشی را تا حدی بلدم یعنی تا حدودی که یک نوع سبک خاص (فانتزی و ...) رو ارائه بدم. کسی هست که بدونه میشه با نقاشی در نت کسب درآمد کرد؟
لطفا به من کمک کنید تا بتونم کسب درآمد داشته باشم.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
بهتره فتوشاپ یاد بگیرید و از هنرتون تو طراحی بیلبورد و کاتالوگ و... استفاده کنید(بلد بودن نقاشی جهش بزرگی توی طراحی و... دارید)

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
چون فعلا فتوشاپ بلد نیستم و تا یاد بگیرم طول میکشه در حین یادگیری فتوشاپ فعلا برای کسب درآمد شما چی پیشنهاد می کنید؟
مثلا شما چند سایت رو می شناسید که من برم اونجا و سفارش طرح (نقاشی و ...) بگیرم؟ و نمونه کارهای خودمو براشون بفرستم؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
چون فعلا فتوشاپ بلد نیستم و تا یاد بگیرم طول میکشه در حین یادگیری فتوشاپ فعلا برای کسب درآمد شما چی پیشنهاد می کنید؟
مثلا شما چند سایت رو می شناسید که من برم اونجا و سفارش طرح (نقاشی و ...) بگیرم؟ و نمونه کارهای خودمو براشون بفرستم؟
http://negarkhaneh.ir/
شاید بتونه کمکتون کنه

mohammad619619

Registered User
لایک‌ها
470
چند وقت پیش تو فیسبوق دیده بودم که سفارش میگیرن و براشون کاریکاتور میکشن . اگه شما هم بلدی کاریکاتور بکشی , فِک کنم خوب بتونی درآمد داشته باشی ;)

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
دوستان من کارم رو بدون نرم افزار ارائه میدم چون هنوز آماتورم، یعنی فعلا می تونم با مداد رنگی، گواش، اکرولیت و.. (البته به جز رنگ روغن) کار کنم. و سوال مهم من اینکه اگه بشه با نقاشی کسب درآمد کنم یعنی میشه طرح هایم رو بدون پست کردن برای کسی بفرستم؟ یعنی من فقط توی خونه بشینم و هر کسی خواست سفارش بده و من طرح هام رو با پرینتر اکسن کنم و از طریق نت (ایمیل یا ...) بفرستم؟
آیا همچین کاری شدنیه؟
لطفا به من کمک کنید

mohammad619619

Registered User
لایک‌ها
470
دوستان من کارم رو بدون نرم افزار ارائه میدم چون هنوز آماتورم، یعنی فعلا می تونم با مداد رنگی، گواش، اکرولیت و.. (البته به جز رنگ روغن) کار کنم. و سوال مهم من اینکه اگه بشه با نقاشی کسب درآمد کنم یعنی میشه طرح هایم رو بدون پست کردن برای کسی بفرستم؟ یعنی من فقط توی خونه بشینم و هر کسی خواست سفارش بده و من طرح هام رو با پرینتر اکسن کنم و از طریق نت (ایمیل یا ...) بفرستم؟
آیا همچین کاری شدنیه؟
لطفا به من کمک کنید

رفیق من یه راهکار بهت نشون دادم . اگه تواناییش رو داری با یه مقدار هزینه کم برای تبلیغات میتونی درآمد کسب کنی ...
دقیقا با همین شرایطی که میگی البته اگر حرفه کاریکاتور کشیدن هم بلد باشی . اصلا تو همین پی تی خودمون همچین کسی نداریم .

در ضمن از طریق طراحی اسم یا کلمه به شکل گرافیتی )Grafiti( با ماژیک میتونی درآمد داشته باشی ...

tarahangraphic77

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوست عزیز
شما می تونید تصویرسازی کتاب کودک انجام بدید مثلا یک شعر یا متن کتاب قصه رو بهتون میدن میگن واسه این متن برامون یک تصویر بکشید تو نت دنبال سفارشهای تصویر سازی بگردید امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم موفق باشید.

بالا