برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بابا ازار جنسی به اون شکلی که فکر می کنید نبوده و به گفته خودشون کلامی بوده تو خارج کشور بر گردی به دختر بگی خوش اندام اگه بهش بر بخوره ازار جنسی به حساب میاد و کلا به خاطر ازاد بودن مسایل جنسی خارج ایران قوانین بسیار سختی اونجا حاکم هست برخلاف ایران که بیشتر برخورد فیزیکی تو عموم جامعه ازار جنسی به حساب میاد بنده خدا مدیر تدارکات روحش هم خبر نداشت حرفش ازار جنسی به حساب میاد رسانه های خارجی هم بزرگ نمایی بیش از حد کردن تا کمی تبلیغات کنن

به گفته پلیس کره جنوبی ایشون اعتراف کرده که تماس فیزیکی هم داشته...
بر فرضم که فقط آزار کلامی بوده شما از کجا میدونی دقیقا ایشون چی گفته که میگی بزرگنمایی شده؟

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
به گفته پلیس کره جنوبی ایشون اعتراف کرده که تماس فیزیکی هم داشته...
بر فرضم که فقط آزار کلامی بوده شما از کجا میدونی دقیقا ایشون چی گفته که میگی بزرگنمایی شده؟
خود ستاد بازی های اسیایی بعد اخراج اعلام کرده ازار کلامی بوده نه فیزیکی و این که چی گفته رو بنده هم نمی دونم ولی مطمئنا فکرش رو هم نمی کرده ازارجنسی به حساب بیاد وگرنه با حضور برادران گرام حراست که همه جا حضور دارن و مو رو از ماست می کشن طرف جرئت این کار ها رو نداشته از طرفی هم رسانه هایی مثل رویترز هم که معلوم حال هستن منتظر فرصتن فقط طرف چس بده می گن بمب شیمیایی زدن فکر می کنی از این اتفاق برا مانور سیساسی استفاده نکردن
البته بنده هم این کار مدیر تدارکات رو تایید نمی کنم ولی حرفم اینه اون شکلی که به نظر میاد نیست و من بیشتر فکر می کنم یه شوخی که شاید برا ماها عادی باشه تبدیل به چنین مشکلی شده

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوستان خواهشن سرپوش نذارید رو کار این آقا متاسفانه مثل جریان برزیل داره میشه ... یکی یک حرکت میکنه آبروی یک کشور رو میبره ... من از این جریان خبری ندارم اما در شرق آسیا من کشور چین و مالزی و... بودم اونا مشکلی با عکس انداختن یا فان بودن ندارن حتمن کاری این آقا کردن شاید البته ...

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
خود ستاد بازی های اسیایی بعد اخراج اعلام کرده ازار کلامی بوده نه فیزیکی و این که چی گفته رو بنده هم نمی دونم ولی مطمئنا فکرش رو هم نمی کرده ازارجنسی به حساب بیاد وگرنه با حضور برادران گرام حراست که همه جا حضور دارن و مو رو از ماست می کشن طرف جرئت این کار ها رو نداشته از طرفی هم رسانه هایی مثل رویترز هم که معلوم حال هستن منتظر فرصتن فقط طرف چس بده می گن بمب شیمیایی زدن فکر می کنی از این اتفاق برا مانور سیساسی استفاده نکردن
البته بنده هم این کار مدیر تدارکات رو تایید نمی کنم ولی حرفم اینه اون شکلی که به نظر میاد نیست و من بیشتر فکر می کنم یه شوخی که شاید برا ماها عادی باشه تبدیل به چنین مشکلی شده
سر اون رسوایی دیپلمات برزیلی هم میگفتن اختلاف فرهنگی بوده
شما هم داری از همون بهونه اختلاف فرهنگی استفاده می کنی
لطفا ماس مالی نکنید!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
سر اون رسوایی دیپلمات برزیلی هم میگفتن اختلاف فرهنگی بوده
شما هم داری از همون بهونه اختلاف فرهنگی استفاده می کنی
لطفا ماس مالی نکنید!
من چیزی رو ماست مالی نکردم متن زیر بیانیه خود شورای بازی های اسیایی هست
متن بیانیه شورای المپیک آسیا به این شرح است:
شورای المپیک آسیا سیاست بی‌تحملی در خصوص آزار و اذیت جنسی به هنگام برگزاری بازی‌های آسیایی اینچئون را دارد. کار مدیر تدارکات ایران حمله فیزیکی نبوده بلکه تنها آزار و اذیت جنسی کلامی بوده است. OCA در چنین مواردی هیچگونه تعارفی ندارد و موضع سختی خواهد گرفت. ما چنین رفتارهایی را نمی‌پذیریم پس تصمیم به اخراج وی از محل برگزاری بازی‌ها گرفتیم.

حرف من اینه یه طرفه به قاضی نرید اینکه خطایی توسط مدیر تدارکات صورت گرفته بحثی توش نیست ولی شدت عمل رو ما نمی دونیم و به نظر من شدت عمل بزرگ نمایی شده جالب اینجا هست هنوز عکس العمل خاصی از طرف فدراسیون صورت نگرفته و شدت جرم ایشون باید ثابت بشه و شفاف سازی بشه تا از این بیشتر ابرو ایران نره

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
من موندم تفاوت فرهنگی بین ما و کشور های دیگه چجوری چیه و دقیقا انجام چه حرکتی که توی فرهنگ ما پذیرفتس توی فرهنگ اونا آزار و اذیت جنسی محسوب میشه :)

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
141103311312291.png

Sent from my HUAWEI G700-U10

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
ایران 1 - 1 قرقیزستان

واسه صعود دست به دامن ویتنام هستیم الان !

تبریک به آقای کفاشیان ...

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
امیدوارم خانزاده رو یک سالی محروم کنن از فوتبال....طرف داور رو میزنه بعد میگه ببخشید!!

وینگادا هم اخراج میشه....

نوبت اخراج کیروش هم خواهد رسید...منتهی وقتی کاملا جیب ها رو پر کردن به عده....و مردم کاملا اعصابشون به فنا رفت و تیم از جام ملت ها حذف شد.

مهاجراني:براي فاجعه‌تاريخي‌فوتبال‌ايران متاسفم!

حشمت الله مهاجرانی در واکنش به نتایج تیم ملی فوتبال امید در بازی‌های آسیایی اینچئون که این تیم را در آستانه حذف از این رقابت‌ها قرار داده است، اظهار کرد: شکست از ویتنام و تساوی با قرقیزستان یک فاجعه تاریخی برای فوتبال ایران است و من از این بابت متاسفم.

به نقل از ایسنا، وی در بیان علت ناکامی حاصل شده تصریح کرد: اشتباه اصلی را فدراسیون فوتبال انجام داد که با وجود مربیان ایرانی شایسته ای که در کشور داریم هدایت تیم را به وینگادا سپرد. در چنین تیم‌هایی باید سرمربی به کار گرفته شود که بازیکنان ایرانی و روحیات آنها را خوب بشناسد و سواد کافی در فوتبال هم داشته باشد. از نظر من وینگادا خصوصیات جوانان فوتبالیست ایرانی را نشناخته بود.

سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 1976 آرژانتین تاکید کرد: انتخاب غلط نتیجه‌ غلط را در پی دارد. هم انتخاب وینگادا غلط بود و هم وینگاد انتخاب‌های غلط در تیم امید داشت و در نتیجه‌ همه این‌ها ناکامی برای فوتبال ایران رقم خورد که در تاریخ برای ما اتفاق نیافتاده بود. واقعا ویتنام و قرقیزستان در کجای فوتبال دنیا که هیچ، بلکه در آسیا قرار دارند که این طور مفتضحانه ما را به رده سوم یک گروه سه تیمی می‌فرستند؟!

وی در واکنش به این که چرا با توجه به حضور شش نفر از بازیکنان اصلی تیم‌های لیگ برتری باز هم ایران این قدر ضعیف بود؟ گفت: علت همین است که انتخاب‌ها و برنامه‌ریزی غلطی در این تیم شکل گرفت. ما استعدادهای فراوانی داریم، اما مربیان خودمان را دست کم می‌گیریم. از نظر من هر کدام از مربیان لیگ برتری به جای وینگادا روی نیمکت تیم ملی امید بودند، نتیجه‌ بهتری می گرفتند.

این کارشناس با انتقاد از عملکرد فدراسیون نیز، گفت: فدراسیون در انتخاب مربیان تیم امید اشتباه کرد و در گذشته هم اشتباهاتی داشته است. الان فدراسیون امارات 30 داور و همین طور مربیان زیادی از کشورش را برای آموزش به آلمان فرستاد، اما فدراسیون ما اصلا چنین برنامه‌هایی ندارد که هیچ مربیانمان را هم دست کم می‌گیرد. آخر چقدر باید از گذشته درس بگیریم. تجربیات تلخ چه زمانی باید به کار ما بیاید؟ فقط می‌توانم بگویم متاسفم!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
فقط دوست دارم بدونم دوستانی که اینطوری دارن کیروش رو میکوبن،اگه یک در هزار تیم ملی تو جام ملت ها موفق شد و در ادامه هم روند کاری کیروش خوب بود،اینقدر شهامت دارن که بعدا بیان و بگن در این مورد اشتباه نظر دادن؟

من از کیروش حمایت نمیکنم،در واقع حمایت من نوعی هم هیچ فایده ای نداره،اما خب معتقدم با این وضع فوتبال این مملکت،هر کس دیگه ای هم به جز کیروش سرمربی تیم ملی باشه در کوتاه مدت شرایط تغییری نمی کنه!فوتبال پایه ما هم خراب هست،هر کسی سرمربی تیم ملی بشه اول باید یه 4 5 سال وقت بزاره فوتبال پایه مارو ردیف کنه،هر موقع تیم امید و یا جوانان ما خوب شدو لیگ ما به کیفیت 7 8 سال پیشش برگشت،مطمئن باشید تیم ملی ما هم همون چیزی میشه که مردم توقعش رو دارن

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نیست که خیلی کیروش به فوتبال پایه ما و استعداد های لیگ ما اهمیت میده که بخوایم صبر کنیم بگیم درست میکنه فوتبال ما رو!!!! همون 4 تا پدیده فوتبالمون رو هم نبرد جام جهانی!!!

وقتی قرار نیست آقای کیروش فکری به حال فوتبال ما بکنه از ریشه و پایه و فقط به فکر نتیجه گیری و دورگه ها و ...( نیست که خیلی هم نتیجه گرفت :دی ) هست چرا باید حمایت بشه؟؟؟ وینگادا رو ایشون معرفی کرده !!! اینم نتیجه ش...اینا فقط به فکر چاپیدن پول ما هستن....نه فکر پیشرفت فوتبال ما یا ساختن چیزی!
موفقیت در جام ملت ها هم یعنی فقط قهرمانی....
اگر در جام ملت ها قهرمان شدیم..بله من میام عذر خواهی میکنم. شما هم جراتش رو داشته باش اگه نشدیم اینجا پیدات بشه....البته نه با بهانه های الکی...که آی به این علت و آن علت قهرمان نشدیم....و مقصر کیروش نبود.
من خودم موافق مربی ایرانی نیستم ..ولی مربی خارجی ..کیروش؟؟؟ خیر....
اگه اعتقاد داریم فوتبال ما از پایه خراب هست ..خب یکی رو بیاریم پایه ها رو درست کنه....چرا نمیاریم؟؟؟ اگه نمیاریم چه اصراری هست که چندین میلیارد رو هدر بدیم برای کسی که نمیخواد فوتبال ما رو از پایه درست کنه؟؟

Last edited:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
پستای شما رو من هر جا دیدم یا در حال نق زدن و غر غر کردن بودی یا در جهت خلاف جریان آب شنا کردن،دیگه به هر حال شخصیت شما هست و کاری نمیشه کرد

شما نگران جرات من نباش،برای من فرقی نمیکنه که کیروش موفق بشه یا نشه!چون نه ازش حمایت میکنم و نه عین شما چشمم رو میبندم و باهاش مخالفت میکنم،تونست نتیجه بگیره که خب خیلی خوبه،نتونست هم من 100 درصد کیروش رو مقصر نمیدونم بر خلاف شما

موفقیت تو جام ملت ها یعنی قهرمان شدن؟با این تیم درب و داغون؟با این وضع فوتبالمون توقع قهرمانی دارین؟استرالیا و ژاپن و کره بوق هستن ما بریم قهرمان بشیم؟

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
باشه کیروش خوب !!
شما یک دستاورد مثبت جام جهانی رو برای ما بگید ؟؟
دستاورد ما مگه این نبود که 11 نفره در 18 قدم خودمون وایستیم ! مردم جوگیر ما هم با مسئولین بی لیاقت همراهی می کنند میگن عجب بازی کردیم از آرژانتین گل زیاد نخوردیم :|
اگه کیروش به حال فوتبال ما دلش سوخته بود به جای بازی دادن به نکونام و بقیه پیر پاتال ها به امثال رحمانی و ابراهیمی و سردار آزمون و جهانبخش بازی میداد حداقل یک دستاوردی داشت !
به جای بردن افرادی مثل جماعتی و شریفی ایشون بیک زاده مصدوم و ... .را برد .
آقای حقیقی هم که داخل دروازه واکنش آنچنانی هم نداشت و بقیه موقعیت ها هم گل رو خورد ولی به خاطر مردم جو گیرمون و البته به خاطر قیافه !!!!! مردم بحث فنی رو یادشون میره . بحث فنی اینه که اصلا چرا باید آقای حقیقی که تو لیگ دسته 2 پرتغال هم نیمکت نشین بود باید دعوت میشد ولی لک و بیرانوند نباید دعوت میشد . البته ما اینو فاکتور می گیریم که آقای کیروش به حرف دلال ها گوش نمی کنند و مربی حرفه ای هستند !!!!!!!

اگه می خواهیم فقط 11 نفره تو 18 قدم خودمون باشیم چرا باید اینهمه هزینه کنیم !! اگه کیروش نمی تونه چیزی رو درست کنه چرا باید به خاطر دفاع 11 نفره بهش پول بدیم !! ما اگه می خواهیم چیزی رو درست کنیم این پول خرج پایه هامون می کنیم و از یک مربی متوسط تری استفاده می کنیم .

البته می دونم تو سطح مسئولین همچین طرز فکری وجود نداره ولی تو طرفدارها هم همچین طرز فکری وجود نداره ! ما از ترس چاه همیشه تو چاله می افتیم و این تقصیر خودمونه چه طرفدار و چه مسئولین !!!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
افرین بر غیرت فوتبالیستامون
فقط ادعا و پول ها یعنی فقط پول
11گونی پول مقابل حریفا بازیکن میکنن

پ ن : هر چیز که در جستن آنی ، آنی

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اولا درست صحبت کنید....اگه در شهر شما گفتن حقیقت یعنی نق نق و غر غر این دیگه به فرهنگ شهر شما بر میگرده....و کاریش نمیشه کرد. بحث رو شخصی نکن....فوتبالی بحث کن...منم میتونم در مورد شخصیت شما در فروم سخنرانی کنم....ولی اینجا نیستیم که در مورد شخصیت هم اظهار نظر کنیم....شما فقط در مورد تیم ملی اظهار نظر کن.

دوما شما که میگی من نگران جرات شما نباشم...شما هم نگران شهامت من نباش! برای شما اهمیت نداره که کیروش موفق میشه یا نمیشه؟؟؟ کیروش موفق بشه یعنی تیم ملی موفق بشه نشه هم یعنی تیم ملی موفق نشده! پس اگه موفق نشدن کیروش براتون مهم نیست پس موفق شدن یا نشدن تیم ملی هم براتون مهم نیست پس این نظر دادن برای چیه؟....من برام موفقیت تیم ملی مهمه و میدونم با کیروش به جایی نمیرسیم...قبل جام جهانی هم گفتم....و نتیجه رو هم دیدیم..دیدیم چقدر د ستاورد داشت 89 دقیقه مقاومت در مقابل آرژانتین!!! به به یکی یکی بازیکنای ما پیشرفت کردند و مورد توجه تیم های بهتر قرار گرفتند!!!!..بله منم مقصر رو 100% کیروش نمیدونم...فوتبال ما از ریشه داغونه.....نه برای نتایج قبلی نه برای نتایج احتمالی آینده ولی یکی از علت هاش استفاده از مربی هست که هیچ فایده ای برای فوتبال ما نداشت....نه استعداد یابی کرد نه هیچ! اصلا استعداد ها براش پشیزی ارزش ندارن!!! ایشون سر بازی های لیگ میخوابه!! فقط 4 تا لژیونر و دورگه براش مهم بودند.....به چقدر کار ریشه ای کرد ایشون!!! امثال شما هم با چشم بسته از کیروش حمایت میکنید بعد میگید ما حمایت نمیکنیم!! اگه این حمایت نیست پس چیه....هیچ دلیلی هم برای موافق بودنتون نمیارید....اما ما دلیل میاریم...دلایل ما هم نتایج و دستاورد هاست...اگر قرار هست فعلا نتیجه و دستاوردی نباشه و فعلا کار ریشه ای باشه...اوکی...قبول...ولی کجاست اون کار ریشه ای و پایه ای؟

پ ن پ موفقیت در جام ملت ها یعنی صعود از گروهمون!!! یه وقت بد نگذره!!! میاید اینجا و میگید اگر تیم ملی در جام ملت ها موفق شد شهامت داشته باشید که فلان کنید بعد میگید موفقیت با این تیم درب و داغون قهرمانی نیست؟؟؟ پس چیه؟ موفقیتی که شما در نظرت هست با امثال کرانچار و ...هم میشه بهش رسید آقای محترم!!! اینا همون بهانه هایی هست که دوستداران برند کیروش از الان توی ذهنشون آماده کردند تا به خورد منتقدین بدن و باخت های احتمالی رو توجیه کنند!

Last edited:

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
حالا که قرارداد بسته شد با کیروش کاری نمیشه کرد باید بصبریم! بعد جام ملت ها میتونیم تحلیل درستی کنیم درباره موندن یا رفتن کیروش.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
کلامت مشمئز کننده هست دوست عزیز،همون دو خط اولش رو خوندم و دیدگاهت رو که نسبت به طرف مقابل بحثت دیدم دیگه ادامش رو نخوندم،مخاطب بحث من شخص شما نبودی از اول،حالا که بحث رو شروع کردی حداقل ادب بحث رو رعایت کن،بیان مسائلی چون اینکه تو شهر شما اینجوریه و فلان جا اونجوریه واقعا چه ربطی به کیروش و تیم ملی داره؟اینکه من میگم شما همه جا در حال بد گفتن و مخالفت کردن با این و اون هستی تهمت نیست!حقیقتیه که باید قبولش کرد.

واقعا متاسفم برای دیدگاه تون! بنده خدا @Old Ali درست می گفت

بالا