برگزیده های پرشین تولز

بهترین فیلمی که تا حالا دیدین

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از لحاظ محتوا که اينسپشن رقيب نداره بنظرم!!
يک فيلم تو در تو و چندلايه البته از لحاظ مفهوم!
شاوشنک و گادفادر ها خوبن ولى کلا حقشون نيست اون سر ليست باشن!!
من جنگو و رنگو رو خيلى خوشم اومد ازشون تو فيلمهاى چند سال اخير!
sent from hell
Inception مثل یک سازه معماری می مونه که جزء به جزءش با دقت و ظرافت طراحی شده که نتیحه ش شده یک شاهکار معماری!
نبوغی که در این فیلم به کار رفته در هیچ فیلمی وجود نداره هر چقدر بیشتر به ایده و داستانهای لایه لایه ی فیلم فکر می کنی بیشتر به هوش فرابشری نولان پی می بری!
اسکار 2010 نه تنها حق این فیلم بود بلکه بنظرم به پاس قدر دانی از نولان بخاطر ساخت چنین فیلمی اسکار 2011 رو هم بصورت افتخاری بهش می دادن!
شما colection lord of the ringo با حجم 100 گیگ اگه میتونی بگیر جلوه های ویژه شو نگاه کن
جلوه های ویژه ارباب حلقه ها مربوط به تکنولوژی بیش از 10 سال پیشه در کیفیت بالا بسیاری از صحنه ها مثل سیل و آب یه حالت مصنوعی و غیر واقعی پیدا می کنه
جلوه های ویژه هابیت یه سر و گردن بالاتره

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
Inception مثل یک سازه معماری می مونه که جزء به جزءش با دقت و ظرافت طراحی شده که نتیحه ش شده یک شاهکار معماری!
نبوغی که در این فیلم به کار رفته در هیچ فیلمی وجود نداره هر چقدر بیشتر به ایده و داستانهای لایه لایه ی فیلم فکر می کنی بیشتر به هوش فرابشری نولان پی می بری!
اسکار 2010 نه تنها حق این فیلم بود بلکه بنظرم به پاس قدر دانی از نولان بخاطر ساخت چنین فیلمی اسکار 2011 رو هم بصورت افتخاری بهش می دادن!

جلوه های ویژه ارباب حلقه ها مربوط به تکنولوژی بیش از 10 سال پیشه در کیفیت بالا بسیاری از صحنه ها مثل سیل و آب یه حالت مصنوعی و غیر واقعی پیدا می کنه
جلوه های ویژه هابیت یه سر و گردن بالاتره
کریس نولان و ترنتینو کارگردان های محبوبم هستن!

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535

البته با احترام به نظرتون من توصیه میکنم ماتریکس محصول سال 1999 رو هم حتما ببنید که به نظرم به لحاظ فلسفه خیلی خیلی قوی تر و کار شده تر از اینسپشن هست.

من خیلی کاری با ساختار فنی دو فیلم ندارم و بیشتر صحبت سر فلسفه این دو فیلم و ایجاد این سوال که آیا دنیای اطراف ما واقعی هست

البته برای درک بهتر فیلم لازمه فیلم دوم + انیمیشن Animatrix رو هم ببینید تا با ماهیت ماتریکس و فلسفه اصلی فیلم بیشتر آشنا بشید.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
البته با احترام به نظرتون من توصیه میکنم ماتریکس محصول سال 1999 رو هم حتما ببنید که به نظرم به لحاظ فلسفه خیلی خیلی قوی تر و کار شده تر از اینسپشن هست.

من خیلی کاری با ساختار فنی دو فیلم ندارم و بیشتر صحبت سر فلسفه این دو فیلم و ایجاد این سوال که آیا دنیای اطراف ما واقعی هست

البته برای درک بهتر فیلم لازمه فیلم دوم + انیمیشن Animatrix رو هم ببینید تا با ماهیت ماتریکس و فلسفه اصلی فیلم بیشتر آشنا بشید.
ممنون از توصیه تون قبلا مشاهده شد! به دفعات!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

دقیق نمیدونم ولی ماریلین منسون یه نقشی تو این فیلم داشته! اگه اشتباه نکنم!

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
شما colection lord of the ringo با حجم 100 گیگ اگه میتونی بگیر جلوه های ویژه شو نگاه کن
اون که دیگه قدیمی شده ...
ولی ممنون
ولی فیلم دیگه ای هم اگه بخوام خودم مثال بزنم برای جلوه های ویژه اون Man of Steel 2013 هست

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
اون که دیگه قدیمی شده ...
ولی ممنون
ولی فیلم دیگه ای هم اگه بخوام خودم مثال بزنم برای جلوه های ویژه اون Man of Steel 2013 هست

این نسخه ی شماره یک خیلی برای من جذابیت نداشت چون درگیری های خیلی زیادی با موجودات فضایی داشت و هی فلش میزد به سیاره ی اونا .. کلا سوپر من خیلی شوخمی تخیلیه دیگه من انتظار داشتم که این رو هم مثل بقیه سوپر هیرو ها یکم زمینی ترش کنن مثل اسپایدر من ... سوپر هیرو باید مرد باشه , باید زخمی بشه و ازش خون بریزه باید دنده هاش بشکنه , سوپر هیرو باید بروس وین باشه !!

L7 II

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
این نسخه ی شماره یک خیلی برای من جذابیت نداشت چون درگیری های خیلی زیادی با موجودات فضایی داشت و هی فلش میزد به سیاره ی اونا .. کلا سوپر من خیلی شوخمی تخیلیه دیگه من انتظار داشتم که این رو هم مثل بقیه سوپر هیرو ها یکم زمینی ترش کنن مثل اسپایدر من ... سوپر هیرو باید مرد باشه , باید زخمی بشه و ازش خون بریزه باید دنده هاش بشکنه , سوپر هیرو باید بروس وین باشه !!

L7 II
البته من از حیث جلوه های ویژه گفتم و کیفیت فیلم رو کاری نداشتم
هرچند که همه چیزش رو میپسندیدم
همه جور سوپر هیرو لازم هستند ، همه فیلم ها اگه مثل بتمن ساخته بشه که نمیشه
هر نوع فیلمی جای خودش رو داره ، تا همه مردم بتونن هر جور فیلمی ببینن
به نظر من هم سوپرمن شکست ناپذیرترین سوپر هیرویی بود که دیدم ! ولی خب شاید یکی همیجوری دوست داشته باشه !
من که خیلی حال کردم

ramtinhm

Registered User
لایک‌ها
835
امروز فیلم The Shawshank Redemption رو دیدم؛ فوق العاده، بینظیر، عالی، زیبا، شاهکار ، 10 از 10
در مورد اینکه حقشه نخستین فیلم این لیست باشه یا نباشه نظری ندارم ، فقط میدونم شاهکار بود.

به قول یکی از دوستان این عمو مورگان حقش بیشتر از این چیزاست.

ShawshankRedemptionMoviePoster.jpg

user132

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
فیلمای زیرو به بکس پیشنهاد میدم حتما ببینن
The.Grey.Zone.2001
the-pianist-2002
schindlers list 1993
Life Is Beautiful.1997
downfall 2004
کلا عاشق فیلمای مربوط به جنگ جهانی دومم!!

mahdibt52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهترین فیلم هایی که دیدم

دوازده مرد خشمگین ۱۹۵۴
ابی گرم ترین رنگ است ۲۰۱۳
فایت کلاب ۱۹۹۹
ضد مرگ تارانیتو سالشو یادم نیس!
شیندلر لیست
پدرخوانده ۱
بیل را بکش هر رو اپیزود

sam.70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام بچه ها میشه چن تافیلم ایرانی توپ بم معرفی کنین

aminjpo

Registered User
لایک‌ها
102

aminjpo

Registered User
لایک‌ها
102

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام بچه ها میشه چن تافیلم ایرانی توپ بم معرفی کنین
متاسفم براي كسايي كه درك صحيحي از سينما ندارن .
پله آخر (كارگردان علي مصفا)
كمدي = طبقه حساس (كارگردان كمال تبريزي) , دايره زنگي (نويسندش اصغر فرهاديه و كارگردانش هم خانومشه)
برف روي كاج ها = كارگردان پيمان معادي
گذشته و جدايي نادر .. رو هم كه حتما ديدي
بيخود و بيجهت : كاهاني
آدم : كاهاني
برف روي شيرواني داغ : كارگردانش خاطرم نيست
شهر موشها رو هم توصيه ميكنم حتما برو سينما ببين
به خاطر پونه : كارگردانش خاطرم نيست

اينم ديشب ديدم بد نبود Cape Fear 1991

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
متاسفم براي كسايي كه درك صحيحي از سينما ندارن .
پله آخر (كارگردان علي مصفا)
كمدي = طبقه حساس (كارگردان كمال تبريزي) , دايره زنگي (نويسندش اصغر فرهاديه و كارگردانش هم خانومشه)
برف روي كاج ها = كارگردان پيمان معادي
گذشته و جدايي نادر .. رو هم كه حتما ديدي
بيخود و بيجهت : كاهاني
آدم : كاهاني
برف روي شيرواني داغ : كارگردانش خاطرم نيست
شهر موشها رو هم توصيه ميكنم حتما برو سينما ببين
به خاطر پونه : كارگردانش خاطرم نيست

اينم ديشب ديدم بد نبود Cape Fear 1991

واقعا...واقعا داری فیلم بیخود و بیجهت رو به یکی سفارش میکنی!؟!؟!؟

z1

بالا