برگزیده های پرشین تولز

درخواست فوري براي جا به جايي تاريخ اعزام

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
کسی نیست بخواد شهریور بره خدمت ؟؟ من میخوام ابان برم اگه کسی مایله اعلام کنه ن از مشهدم حاظرم 100 تومن بهش بدم برا جابجایی !!!!
کسی بود اعلام کنه

MehranBA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و ممنونم از ایجاد این تاپیک...
دو هفته پيش برگه آماده به خدمت برام اومد و معاف از رزم شدم و تاريخ اعزامم هم 19 بهمن 91 هست
طبق بند 6 شرايط تمديد اعزام(شرایط تمدید و تعجیل در موعد اعزام سربازان)
كه كاملا شامل من ميشه،بايد بتونم اعزامم رو بندازم، بهمن 92 ولي وقتي
رفتم پليس +10 گفتن بيشتر دو ماه بيشتر نميشه تمديد كرد! حالا من چي كار
كنم! تنها چيزي كه ميخوام اينه كه بتونم توي كنكور 92 شركت كنم همين! خيلي
نامرديه بخدا! دوستم دقيقا شرايط من رو داشت و اعزامش هم 92 افتاده، حالا
نشه تمديد كرد حداقل نمي تونم يه نامه به نظلام وظيفه بنويسم كه چرا اعزامم
نيوفتاده 92؟ طبق اون بند اعزامم ميبايست 92 بود نه 91
حتی امروز رفتم **** وظفیه و شرایطم رو گفتم، ولی گفتن طبق قانون جدید نمیشه!!!! آخه توروخدا این انصافه؟! من خودم خب نمی خواستم بشم داوطلب آزاد! آخه من رشته ی هنر میخونم و شهرمون پیش دانشگاهی هنر به صورت حضوری نداره و مجبور شدم، غیر حضوری بخونم، تازه بعد از دو ماه گفتن داوطلب آزادی و مشکل سربازی پیدا میکنی!! تنها چیزی که میخوام اینه که تو کنکور 92 بتونم شرکت کنم! خیلی هام گفتن بورو در حین سربازی کنکور بده قبول شدی میتونی بری، ولی آخه رشته ای که من میخوام نیمه متمرکزه!! باید کلی تمرین عملی کنم! آخه کی میشه!! حالا من تلاشمم برای امسال میکنم ولی شانس قبولیم خیلی کمه! رشته ای که میخوام آهنگسازیه که ظرفیتش همش 6 نفره!! نمی دونم چرا اینقدر بدبخت و بدشانسم
sad.gif

حالا تو تاپیک باید یه نفر باشه که اعزامش بهمن 92 هست بعد میخواد بندازتش 91؟؟ آخه داریم همچین کسی؟؟؟؟؟ ;(

یه سوال دیگه هم داشتم! حالا مثلا یکی بخواد اعزامش رو با من عوض کنه، باید حتما مدرکش دیپلم باشه؟ و همشهریم هم باشه یا هرکسی میشه؟ چون حالا من این تاپیک های تعویض اعزام رو دیدم! خیلی امیدوار شدم! اصلا فکر نمی کردم همچین چیزی وجود داشته باشه!!

dear friend

Registered User
لایک‌ها
77
کسی نیست بخواد شهریور بره خدمت ؟؟ من میخوام ابان برم اگه کسی مایله اعلام کنه ن از مشهدم حاظرم 100 تومن بهش بدم برا جابجایی !!!!
کسی بود اعلام کنه

حیف شد پستت رو دیر دیدم من اعزامم اول آبانه .

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

bobby1988

Registered User
لایک‌ها
28
فقط کافی بود اگر عیبت نداشت همون اولش میرفت پلیس +10 عقب مینداخت یک دوره که برای دیپلم ها یک ماه و مقاطع بالاتر دو ماه به تعویق میافته

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
دوستان من در تاریخ 92/4/31 مشمول خدمت سربازی میشوم اما هنوز کارهای تکمیل مدارک فارغ التحصیلی رو انجام ندادم.
یعنی دارم انجام میدم تو هفته اینده مدارک تکمیل میشه.
خواستم ببینم چطوریه میتونم یه گواهی از امور مشمولین دانشگاه بگیرم تا زمانی که کارهای دانشگاهم اوکی بشه؟
سولوشن بدید عزیزان

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سلام دوستان
برادر من تو مهاباد خدمت میکنه، تو نیروی انتظامی، ازتون یه خواهش دارم، اگه میتونین یه سرباز اهل مهاباد یا میاندوآب یا سایر شهرهای اطراف مهاباد که تو نیروی انتظامی و شهر تهران سرباز هست به ما معرفی کنید برای جابجایی واقعا ممنون میشم، پول شیرینی کسی هم که بتونه معرفی کنه محفوظه،
اگه کسی هم آشنایی تو نیروی انتظامی داره که میتونی کار انتقالش به تهران رو انجام بده هم هزینش رو پرداخت میکنیم هم به شما پول شیرینی میدیم!
اگه کاری از دستتون برمیاد دریغ نکنید لطفا هم یه کار ثواب میکنین هم پول شیرینی می گیرید تا زحمتتون به هدر نره!
در ضمن برادرم پایه خدمتیش فروردین 92 هست.

okhpatoos

Registered User
لایک‌ها
43
سلام...
امکان جابجایی سرباز [ارتش]، داخل یه استان، بدون بند پ وجود داره؟
مثلا از یه پادگان به پادگان دیگه؟
===
من از مناطق شمالی استان تهران میخوام بیام داخل شهر!...
چون وسیله ندارم و رفت و آمدم خیلی دشواره.
اگه کسی باشه که بدلیل نزدیکی محل سکونت یا... بخواد جابجا بشه عالی میشه.

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
اینجا کسی سرباز نیروی زمینی ارتش منجیل یا قزوین نیست باهم جابجا بشیم؟(س 3 و)

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
اعزامی 19 خرداد 93
نیرو زمینی **** - پادگان شهید مدرس کرج (هتل مدرس) :|

کسی نمیخواد بیاد هتل؟ من برم یه شهر دیگه :| (تقریباً هر جا که شد)

nasu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ستوان سوم وظیفه
رسته پیاده
ساکن تهران
یگان تقسیم شدم به پادگان پدافند هوایی شهید بابایی ارتش در شهر اصفهان
خواهان جابجایی از اصفهان به تهران
اعزامی 92/12/1
دوره کد هم نخوردم
لطفا پیام خصوصی بدین

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
دوستان برادر من پادگان مهندسی بروجرد (ارتش) با مدرک لیسانس هستش کسی از پادگان دوکوهه اندیمشک و یا دزفول برای جا به جایی نیست؟ برادرم پ خ آبان 93 درجش گروهبان یکم.
خودم هم نیرو انتظامی کرمانشاه هستم.اگه کسی از دزفول یا شوش باشه حاضرم جا به جا کنم. پ خ شهریور 93 درجم استوار یک.

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
از دوستان کسی هست که تاریخ اعزامش 20 دی یا 19 بهمن باشد و بخواهد تاریخ اعزامش را بندازد برای 19 اسفند.بنده تهران هستم.
اگر یکی پیدا بشود این کار را بکند 100 تومان نقد بهش می دهم و یک عمر دعاش می کنم.

Last edited:

siavosh_4460

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان
نیروی انتظامی جهرم هستم
با راهنمایی رانندگی شیراز یا تهران یا شهرهای شمال کشور دنبال جابجاییم.
سراغ داشتین بی خبر نذارید.
پایه خدمتی شهریور 93

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مگه میشه تاخیر انداخت؟ تا چه مدت میزارن این کا رو بکنیم؟ چه جوری؟

AHMADREZA200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
چند روزی هست که با این سایت اشنا شدم و تشکر میکنم از دوستان بابت به اشتراک گذاری مطالب و دانستنی هاشون
من هم همانند دیگر دوستان جواب بسیاری از سوالاتم رو گرفتم اما چند سوال برام باقی مونده که ممنون میشم دوستان وقت بگذارند و پاسخ بدهند
من با مدرک فوق دیپلم برق مدارک خودم رو 23 بهمن ماه ارسال کردم و ان شاالله یک اردیبهشت اعزام هستم-چند وقت پیش یکی از اشنایان تماس گرفت و گفت محل اموزش شما نیروی هوایی ارتش بابلسر هست
این در حالی هست که هنوز برگه محل اعزام برام نیومده
پدر بنده هم خدمتش زمان جنگ در ژاندارمری قدیم(نیرو انتظامی الان) بوده و پشت کارتش 28 ماه خدمت درج شده-فقط طبق گفته پدرم این 28 ماه رو جاهای مختلف بوده(3 ماه اموزشی تهران-20 ماه ایلام منطقه جنگی-والباقی مشهد)
سوالاتی که داشتم این هست که:
--------------------------------------------------------------------------------------
1-چه جور جایی هست؟و اینکه بهتر از نیرو انتظامی یا نیروی زمینی ارتش هست؟
2-ایا اگر تاخیر بزنم ممکن هست محل دیگه ای بیوفتم؟
3-در رابطه با گرفتن کسری پدرم هم هیچ اطلاعی ندارم واین که ایا اصلا شامل من میشه یا نه-ممنون میشم دوستان وقت بگذارند و توضیح بدهند-(البته یکی از شرایط کسری متولد 1372 و قبل ان هست که بنده 71 هستم)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
-ودر اخر از دوستان اگر کسی باشه که اطلاعات کاملی داشته باشه ممنون میشم به سوالات پاسخ یا این که لطف کنند شماره همراهشون رو برام بزارند تا باهاشون تماس بگیرم
یا علی

majid0071

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بچه ها من تاریخ اعزامم 1/10/94 هست یه مشکلی برام پیش اومده باید ازاممو 1/8/94 بکنم لطفا اگه کسی هست میتونه باهام جا به جا کنه ممنون میشم ازش خیلی برام حیاتی توروخدا اگه کسی میتونه کمک کنه

بالا