برگزیده های پرشین تولز

مهم !!صحبت های من با Sony Live Assistance درباره طرح های Share کردن بازی ها PS4 ! کاملا غیر قانونی !

Tony-g2d

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان من یکم گیج شدم یکی بیاد واضح جواب بده :
اگه الان مثلا من و رفیقم باهم شریکی بازی رو بخریم و شیر کنیم ، کسی که بازی رو خریده باید همیشه انلاین باشه ؟ کنسول دوم چطور ؟

esi_tala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من هیچ گونه قرضی ندارم .من به عنوان دوست خودما نشونش دادم که بتونم اطلاعات بکشم و رسواش کنم.دوستان اهل فن میتونند کامل حرفهای من رو تایید کنند.چون از شاگردش کشیدیم بیرون.خودتون فکر کنید .دروغ اول اسمش که مصطفی است ! که دوستان نمیدونمدچرا میگن مرتضی !؟ دوم گفتم هک کردیم .سوم گفتن مسنر اکانت داریم چهارم بخاطر خرید زیادم سونی این قابلیتو بهم داده(این حرف توهینبه شعوره همه ماهاست.مگ میشه سونی که از دشمنان سخت گیم شیرینگه بیاد خودش رو یه یک اکانت قابلیت شیر رو چند عدد دستگاه بزاره) متوجه شدید!! و پنجم میگه این نایپیکو خراب کنید بسته شه.یه ادم چقدر باید کثیف باشه.!! (اگه از اول تایپیک خونده باشید پیدا کردن افرادی که هی اومدن به چالش بکشن سخت نیست با سوال های گمراه کننده و تکرار سوالشون.(اون کسانی که میگن حتی فروش دو اکانت قانونیه و خود سونی مجاز کرده .من کاری به اکتیو 3 دستگاه که روش رو هم گفتم ندارم .شما فکر کن دو دستگاه .این قابلیت تا وقتی قانونیه که خود سونی گفته خودت و دوستت! یا فامیل .نه این که اکانت دوم را برای کاسبی بفروشی که ایشون اکانت اولم داره به عنوان کاسبی میفروشه .حتی اکانت سوم را هم .این خودش شیرینگه.دوباره نیاید بگید خود سونی اجازه داده دو نفر شیر شه ها .همه از دست ایشون شکایت کنندتا بن شه.حتی پستش بود چون جواب نداشت گفت به ادمین میگم این پست رو ببنده.خیلی باحاله.

redrock

Registered User
لایک‌ها
75
و دیگر هیچ...نماینده ی سونی منفجر شد!!
داداش به اصطلاح نماینده ی سونی چه دلیلی داره که یه اسکن از مجوزی که سونی بهت داده نمیخایی بزاری؟
اصلا شما باید طرحتو به صورت کامل و شفاف توضیح بدی نه اینکه بگی هر کی خواست با سونی چت کنه!خواهشا بصورت کامل مراحل اجرای طرح خودتو بگو

redrock

Registered User
لایک‌ها
75
عمق فاجعه .لطفا همه بخونید .قسم میخورم همش رو حقیقت بگم.
من یکی از مشتری های خیلی نزدیک اقای مصطفی رحمانی هستم همون مغازه زیر پله هه.اسم ایشون مرتضی نیست .مصطفی است و مرتضی اسم جعلیه که ایشون تو نت باش خودشا معرفی میکنه.اول بسم ا.. اون داره اسمشم به شما دروغ میگه .چند روز پیش گفت(به خیلی ها گفته) بیاند یوزر جدید بسازند و باچرت و پرت گویی شمارا عصبانی کنند و تایپیک متشنج شه کهاینجوری اینتایپیک پاک شه.ایشون سواد این کارا رو نداره .من با دوست شاگردش فابریکم.اون گفت یک اکانتو اول رویه یک دستگاه اکتیو میکنه بعد ساینگ اوت میکند که نتونه یوزر باش به نت وصل بشود.بعد وارد سایت سونی میشه و دی اکتیو را میزنه (این گزینه مال وقیه مثلا شما کنسولت ترکیده یا فروختی و یاده رفته اکانتتو پاک کنیدو اینجوری باز میتونی رویه دستگاه جدید پریماری کنید) تا اینجا 2 تا و 3ومیش هم که غیر پریماریه و یوزر و پسورد را میزنی که حتما باید به نت وصل شی برای چک لیسانس.
حالا این سوال پیش میادچرا اینقدر داره پا فشاری میکنه.دوسم گفت تو چند تا مغازه تو لباف و پش توبخونه مخصوصا استدیو معروف تماشادوست صمیمی داره .اونا میخاند به همه بقبولونند اینا (اول با استراژی هک) که به نتیجه نرسید و حالا با نمایندگی سونی و این حرفها به مغازه ها بقبولونند ما خداییم و بازی 60 میریزیم و با این کار مغازه ها براشونبصرفه دستگاهاشونا بدند به ایشون و واردات بازی اورجینال کاهش پیدا کنه و اینها یهو به سود کلان برسند.نکته دوم دلار های پی اس ان ایشونم مثل بقیه دلار های ارزون از امریکاست و با دلار 2400 دارند میخرند که نتونستم بفهمم سورسشون کجاست . درضمن دوستم گفت تو دلالی کنسول ها 4 که هست تمام 10 دلاری های داخل کنسول ریجن 1 ها رابر میدارند که باز قسمتی از پول بازی هاشون در میاد.اقا مصطفی خان نمیفهمی من کیم.اون روز اون کنسولی که تو پا دوستم کردیا یادت بیار.فکر نکن خیلی زرنگی .میام باز سرت تو اون لونه مرغت .چند دهنه مغازهت پیش کش .من از نزدیک میشناسمت چیکاره ای .لطفا ذات ایشون رو هرچه زودتر به همه معرفی کنید. و کسایی که خودشون رو به خریت میزنند تو این تایپیک گزارش کنید که همشون از سمت این شخصه که باعث جنجال وبستن این تاپیک میشود.با تشکر از استارترو بقیه که به دنبال حقند.
شما که تا دیروز طرف دار سه آتیشه ی این یارو بودی!!؟؟؟!!!
به هر حال خیلی خوشحالم که پرده از چهره ی یکسری برداشته میشه اونم به دست نزدیکای خودش.

hesam_k69

Registered User
لایک‌ها
120
همیشه از قدیم و ندیم گفتن راست رستگار دروغ گرفتار. تا وقتی که مردم همدیگرو اینطوری بچاپن وضع ممکلت از اینی که هست بدتر میشه خوب نمیشه. خودمون به خودمون رحم نمیکنیم حالا سونی میخواد بهمون رحم کنه ؟ یه سری افراد اینطوری ریخته تو مملکت , مملکت رو به گوه کشیدن بعد همه ی تقصیرا میوفته گردن **** !!

h_jal

Registered User
لایک‌ها
69
دوستان این بحث ها الکی چیه ؟ اینجا ایرانه موبایل هم میخری از علائدین فروشنده میخواد نرم افزار بندازه بهت به زور یا میگه با کردیت کارد باید دلار کسر شه و 50 پول میگیرم گارانتی چرت پرت ... خریدار باید عاقل باشه. آقای مرتضی هم در تاپیک خودشون گفتند PS4 رو باز میکنند چک کنند کارت PSN داخل جعبه هست یا نه!!! به همین دلیل توصیه میکنم سمت مغازه این افراد کلاه بردار نرید و فقط کنسول پلمپ بخرید و از این افراد کلاه بردار که به بهانه تست لوازم دستگاه رو جا به جا میکنند خرید نکنید. این مرتضی هم فکر جیبشه حالا شما رفتی با نماینده سونی حرف زدی که چی بشه؟ نیازی داره به اثبات ؟ آقای مرتضی معلومه بی سواده دیکته اش خیلی ضعیفه و تو تاپیک کلی غلط املایی داره توقع داری ایشون نماینده سونی باشه؟ :general404: با بستن این روش فقط کاربرانی که پول بازی اورجینال رو ندارند ضرر میکنند.

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74
طرف خیلی پروتر از این حرفهاست
تاپیک تا الان 4 دفعه رفته رو هوا :general707:

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
طرف خیلی پروتر از این حرفهاست
تاپیک تا الان 4 دفعه رفته رو هوا :general707:
تاپيك دو دفعه توسط "همكار انجمن" پاك شد به علت "بي ربط بودن با موضوع بازارچه"
اينبار به "مدير كل انجمن" گذارش كردم و ايشون بررسي كردن و تصميم گرفتن كه تاپيك بنده باز باشه تا اطلاع رساني لازم در مورد كاسبي غير قانوني برخي انجام بشه.

hesam_k69

Registered User
لایک‌ها
120
داش مرتضی جین کازاما نماینده ی فعال و رسمی سونی در ایران .. با قابلیت های متعدد :D و آنگاه خداوند نماینده ی رسمی سونی را در ایران آفرید ( البته با قدرت ) ... دوستان یه شعر ساختم خالی از لطف نیست گفتنش .. ( و آنگاه خداوند نماینده ی رسمی سونی را در ایران آفرید ... همانگاه در ره کلاهبرداری کاسبی اش ب.ر.ی.د ..( از فعل ر.ی.د.ن میاد ):general106:

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74
داش مرتضی جین کازاما نماینده ی فعال و رسمی سونی در ایران .. با قابلیت های متعدد :D و آنگاه خداوند نماینده ی رسمی سونی را در ایران آفرید ( البته با قدرت ) ... دوستان یه شعر ساختم خالی از لطف نیست گفتنش .. ( و آنگاه خداوند نماینده ی رسمی سونی را در ایران آفرید ... همانگاه در ره کلاهبرداری کاسبی اش ب.ر.ی.د ..( از فعل ر.ی.د.ن میاد ):general106:
هنوز از 2 سال پیش تا حالا دلت از دست مرتضی خالی بنده خونه :general108:

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان دقت کنید که این فروشگاه رویال گیم که خودش را تنها نماینده رسمی !!!!سونی در ایران معرفی کرده یه زمانی هم قرار بود قیمت کتسولو بیاره پایین!!!!!ملت هم هی میرفتن توی تاپیکش قربون صدقش میرفتن.ولی دریغ از یک ریال که بتونه قیمت کنسولو بیاره پایین تازه توی مغازش کنسول هم نداشت این نماینده سونی.در کل طرح گیم شیرینگ غیرقانونی نیست ولی فقط بین 2 تا کنسول .اگر دوست دارید ازش بخرید ولی حواستون یاشه که نفر اول و دوم باشید نه نفرات بعدی چون تا زمانی که نفر اول و دوم انلاین هستند سومی نمیتونه انلاین بازی کنه!!!

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
استارتر دمت گرم.ایولا.خیلی مردی به مولا. اون کلاه برداری که میگه یه باب مغازه میدم و هر روز به قول خودش تیم هکرش (دی) این تایپیکا رور رصد میکنند
و به گفته خودش کلی یوزر تحت فرمان دارن که اگه بخوان میتونن این تایپیکو به حاشیه ببرند وباعث پاک شدنش بشند میخوام اینجا بشنوه .داش تو نمیخاد یک باب مغازه ی نداشتتو به کسی بدی .خودت شاگردی. تو نماینده سونی .خ خ خ .کسی از نزدیک دیده ایشونه .فرق پال و ان تی استی را نمیتونه تشخیص بده شده نماینده سونی .خ خ خ.از دوستان خواهش میکنم یک بار از نزدیک ایشون را رویت کنند .احتیاج به این تاپیک نیست.دوستان گول این ها رو نخرید .چنتا هستن تو توپ خونه بازی های دست را خودم 120 میخرم بعدم 120 من به یکی دیگه میفروشم.گول این . . . نخورید.ای ول استارتر
خداییش دمت گرم .حقیقت محض رو گفتی .اوایل هم ملت رو سر کار گذاشته بود که میخوام قیمت کنسولو بشکنم و بقیه کاسبا رو ورشکست کنم!!!

Mr.47

Registered User
لایک‌ها
121
خب خدا رو شگر دستش کامل رو شده...دقیقا با حربه ی چند یوزر بودن مدیرا رو هم تهدید میکنه...به مدیرا میکه که اگه بنش کنن میاد با چند تا یوزر که خودشه و دوستاشن سایتو خراب میکنه ولی هنوز نمیدونه که ماه پشت ابر نمیمونه...

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
ممنون از استارتر و برو بچ
ماشاالله دستشو رو کردید:general601:
ای کلاهبردار
راستی چرا دیگه نمیاد جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:general611:
عجب کارو کاسبی راه انداخته بود اگه بچه ها جلوشو نمیگرفتن تا چند ماه دیگه تیلیاردر شده بود و با کلاهبرداری و گرفتن پول از مردم واقعا بره تو امارات یا دبی نمایندگی سونی بزنه بعید نبود:D:D:D:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304:
:cool::cool::cool::cool:

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
تکلیف کسایی که خرید کردن چیه؟ سونی دستگاهشونو غیرفعال می کنه؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
تکلیف کسایی که خرید کردن چیه؟ سونی دستگاهشونو غیرفعال می کنه؟
دستگاه رو بن میکنه. احتمالا اکانت های روی دستگاه هم بن میکنه. چون کلا برخورد کردن با کسایی که کپی رایت رو به هر طریقی نقض میکنن با مسدود کردن (بن کردن) اکانت و کنسول انجام میشه
۱۰۰٪ توی آینده نزدیک سونی یک Ban Wave واسه این موضوع میده و خیلیا بن میشن

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دستگاه رو بن میکنه. احتمالا اکانت های روی دستگاه هم بن میکنه. چون کلا برخورد کردن با کسایی که کپی رایت رو به هر طریقی نقض میکنن با مسدود کردن (بن کردن) اکانت و کنسول انجام میشه
۱۰۰٪ توی آینده نزدیک سونی یک Ban Wave واسه این موضوع میده و خیلیا بن میشن
عزیزم اگه قرار بود بن شن اونایی که رو ویتا این کارو میکردن بن میشدن.
اکانت شیرینگ هم از قابلیتهای خود کنسول هستش و سونی از کجا می‌خواد بفهمه که شما داری با دوستت شیر‌می کنی یا کس دیگه؟

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
عزیزم اگه قرار بود بن شن اونایی که رو ویتا این کارو میکردن بن میشدن.
اکانت شیرینگ هم از قابلیتهای خود کنسول هستش و سونی از کجا می‌خواد بفهمه که شما داری با دوستت شیر‌می کنی یا کس دیگه؟
۱. رو ویتا هیچوقت به این صورت نبود.
۲. اکانت شیرینگ؟؟!! قابلیت سونی؟! جالبه... اول یکم در مورد شیرینگ تحقیق کنید بعد اظهار نظر تخصصی کنید.

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
۱. رو ویتا هیچوقت به این صورت نبود.
۲. اکانت شیرینگ؟؟!! قابلیت سونی؟! جالبه... اول یکم در مورد شیرینگ تحقیق کنید بعد اظهار نظر تخصصی کنید.
تحقیق کردم که میگم
رو دو تا کنسول قانونیه تا اینجا رو که قبول دارید؟
کنسول اول پرایمری میشه و بعد از انتقال بازی میری تو پی اس ان ستینگز و ساین اوت می کنید ولی اکانت رو پاک نمی کنید.
بعد تو وبسایت سونی وارد میشد و کنسول رو از پرایمری در میارید ولی چون اکانت به نت وصل نیست متوجه نمیشه.
دو تا اکانت بعدی هم یکیش پرایمری میشه و یکیش نه

Last edited:
بالا