برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
لیسانسو اینجا یه دانشگاه عالی بخون بورس میشی
ایلتست هم باید دوباره بدی باس اکادمیک باشه بسته به کشور از 6 بگیر تا بالای 7 هم میره

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY
سلام داداش یه سوال ازتون داشتم
شما میگید بورس‌میکنند ایا ایران بورس میکنه یا اون کشور
بعد یه سوال دیگه از تون داشتم ممنون میشم جواب بدید به نظر شما مدیریت بازرگانی تو خارج از کشور بورس میکنند هم برا تحصیل هم برا کار

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
جای بهتر از ترکیه سراغ نداشتی؟
خود ترکها یکی از بزرگترین جمعیتهای پناهنده در آلمان و بقیه ی کشورهای اروپایی رو دارن.
منظورم اون مهاجران قدیمی ترک نیست . پناهندگان همین چندسال اخیر
مهم دله که کجارو دوست داشته باشه

ایران هم پناهنده زیاد داره به کشورهای دیگه میرن اما من همین ایرانشم دوست دارم

ttawakol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها کسی هست بدونه هزینه اقامت آمریکا از طریق ازدواج با شهروند آمریکایی چقدر در میاد دقیقا
برای اقامت دایم و بوسیله استفاده از نامزدی و بدون درد سر فکر کنم حدود 500 میلیون .........

ttawakol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

faeghee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
از ژانويه 2013 به بعد کليه متقاضيان اخذ ويزاهاي غير مهاجرتي آمریکا ( اعم از توريستي و دانشجويي) بايد حداقل سه روز قبل از تاریخ مصاحبه و صرف نظر از محل سفارت ، برای ايجاد حساب کاربري، در وبسایتی به آدرس www.fmjfee.com که برای این کار در نظر گرفته شده و پرداخت آنلاین هزینه سویس فی (Sevis Fee ) اقدام کنند.
sevis یک سرویس اینترنتی مورد استفاده دولت آمریکا برای جمع آوری و نگهداری اطلاعات، سوابق و وضعیت کلیه افراد غیر آمریکایی (اعم از دانشجویان غیر مهاجر، متقاضیان ویزاهایF-1 و ...) است که بوسیله آن موسسات آموزشی و ویزاهای صادر شده تحت دسته بندی های J/M/F ، تحت نظارت قرار می گیرند. در این سرویس همچنین اطلاعات همراهان این افراد نیز گردآوری می شود. این اطلاعات در اختیار وزارت امنیت داخلی و وزارت امور خارجه آمریکا قرار می گیرد.
مبلغ پرداختی برای Sevis fee غیرقابل بر گشت و غیر قابل انتقال به شخص دیگری می باشد اما از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر قابل انتقال دادن است . این پول مبلغی مابین 180 تا 200 دلار ، جدای از از مبلغی است که برای مصاحبه و مطابق با محل سفارت می پردازید و در روز مصاحبه ، باید رسید پرداخت آن را به همراه داشته باشید
منبع و پرداخت هزینه :www.vandaex.com

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
از ژانويه 2013 به بعد کليه متقاضيان اخذ ويزاهاي غير مهاجرتي آمریکا ( اعم از توريستي و دانشجويي) بايد حداقل سه روز قبل از تاریخ مصاحبه و صرف نظر از محل سفارت ، برای ايجاد حساب کاربري، در وبسایتی به آدرس www.fmjfee.com که برای این کار در نظر گرفته شده و پرداخت آنلاین هزینه سویس فی (Sevis Fee ) اقدام کنند.
sevis یک سرویس اینترنتی مورد استفاده دولت آمریکا برای جمع آوری و نگهداری اطلاعات، سوابق و وضعیت کلیه افراد غیر آمریکایی (اعم از دانشجویان غیر مهاجر، متقاضیان ویزاهایF-1 و ...) است که بوسیله آن موسسات آموزشی و ویزاهای صادر شده تحت دسته بندی های J/M/F ، تحت نظارت قرار می گیرند. در این سرویس همچنین اطلاعات همراهان این افراد نیز گردآوری می شود. این اطلاعات در اختیار وزارت امنیت داخلی و وزارت امور خارجه آمریکا قرار می گیرد.
مبلغ پرداختی برای Sevis fee غیرقابل بر گشت و غیر قابل انتقال به شخص دیگری می باشد اما از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر قابل انتقال دادن است . این پول مبلغی مابین 180 تا 200 دلار ، جدای از از مبلغی است که برای مصاحبه و مطابق با محل سفارت می پردازید و در روز مصاحبه ، باید رسید پرداخت آن را به همراه داشته باشید
منبع و پرداخت هزینه :www.vandaex.com
اين برنامه فقط براي ويزا دانشجويي هست نه توريستي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

faeghee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
متقاضیان ویزای J هم باید این هزینه را بپردازند که به این ترتیب غیر دانشجویان را هم شامل می شود

Atlanta

Registered User
لایک‌ها
168
این جواب مرحله دوم گرین کارت چه ماهی در میاد ؟

faeghee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ولي توريستي رو ميدونم نيست!
منظوره منم از توریستی نوع خاصی که همون J هست بودش ... که شاید یه کم گمراه کننده گفتم... :general405: کلا تا جایی که میدونم متقاضیان F,M,J سویس فی میخواهند :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
این جواب مرحله دوم گرین کارت چه ماهی در میاد ؟
درضمن تا جایی هم که خبر دارم سهمیه ویزای DV ایران مثل سال ۲۰۱۳ زودتر از موعد تمام شده و باز هم خیلی از ایرانی ها موفق علیرغم برنده شدن موفق به دریافت ویزا نشدند.

Atlanta

Registered User
لایک‌ها
168
درضمن تا جایی هم که خبر دارم سهمیه ویزای DV ایران مثل سال ۲۰۱۳ زودتر از موعد تمام شده و باز هم خیلی از ایرانی ها موفق علیرغم برنده شدن موفق به دریافت ویزا نشدند.

پس همون دانمارک اپلای کنیم تا از دست نرفته ;)

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دوستانی که می تونن، خواهش می کنم بنده رو راهنماییم کنن:

برادر من نزدیک یه سال دیگه برای کار به کانادا می ره. می خواستم ببینم ایشون پس از چند سال می تونه برای من درخواست بده؟ من 24 سالمه اما توی اینترنت دیدم اگه کسی دیگه رو از خانوادش اونجا نداشته باشه، می تونه برای من که بالای 18 سالمه درخواست بده. همچنین امسال می رم پیش دانشگاهی و سال آینده می خوام برم دانشگاه آزاد کارشناسی IT بخونم. آیا با کارشناسی IT اونجا آینده کاری دارم؟ کارت معافیت از خدمت هم دارم.

ممنون می شم دوستان راهنماییم کنن.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
به نظر من شما واجد شرایط برای Family Sponser شدن توسط برادرتان نیستید چون سنتون بالا است.
شما واجد شرایط برای Skilled Worker خواهی بود اگر تحصیلات عالی و مدرک زبان و سابقه کار داشته باشید.
عملا رفتن برادرتان فقط در یک مورد کمکتان میکند و آن هم ۵ امتیاز برای داشتن relative در کانادا برای پرونده Skilled Worker تان خواهد بود.

mostafa107

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

دوستان ممنون میشم منو توی برنامه آیندم راهنمایی کنین

من در دانشگام تا چن ماه دیگه شروع میشه و میخوام زمانی که مدرک کاردانیم رو گرفتم به خارج از کشور برای زندگی مهاجرت کنم؛

کشور مد نظرم انگلیس هست؛ چون اونجا فامیل و آشنا داریم که چن سالی اونجا دارن زندگی میکنن؛

حالا اطلاعاتی که هم من درباره رفتن به اونور گرفتم، اینکه میتونم درخواست بدم به سفارت انگلیس که انگار من میخوام برای درس بیام اونجا؛

به عنوان مثال برای یادگیری زبان؛ و اگه اونا بهم اوکی رو دادن، من بعد اینکه اونجا زبانم تموم شد درخواست اقامت بدمو اونجا برای همیشه زندگی کنم

احتمالا برنامم خیلی بچه گانه و ساده باشه، اما خوشال میشم نظراتتون رو بدونم و ببینم چه مشکلاتی دارمو اصلا میتونم به همچین هدفی توی زندگیم برسم؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سلام

دوستان ممنون میشم منو توی برنامه آیندم راهنمایی کنین

من در دانشگام تا چن ماه دیگه شروع میشه و میخوام زمانی که مدرک کاردانیم رو گرفتم به خارج از کشور برای زندگی مهاجرت کنم؛

کشور مد نظرم انگلیس هست؛ چون اونجا فامیل و آشنا داریم که چن سالی اونجا دارن زندگی میکنن؛

حالا اطلاعاتی که هم من درباره رفتن به اونور گرفتم، اینکه میتونم درخواست بدم به سفارت انگلیس که انگار من میخوام برای درس بیام اونجا؛

به عنوان مثال برای یادگیری زبان؛ و اگه اونا بهم اوکی رو دادن، من بعد اینکه اونجا زبانم تموم شد درخواست اقامت بدمو اونجا برای همیشه زندگی کنم

احتمالا برنامم خیلی بچه گانه و ساده باشه، اما خوشال میشم نظراتتون رو بدونم و ببینم چه مشکلاتی دارمو اصلا میتونم به همچین هدفی توی زندگیم برسم؟
داداش من انگلیس رفتم شما اگه ویزای تحصیلی حالا هر چی باشه زبان یا دانشگاه بگیری بعدش میندازنت بیرون
تنها راحت اینه که یه زن مقیم انگلیس بگیری یا کار پیدا کنی و ویزای کار بگیری تا بعدا دایم بشه
جز اینا راحی نیس البته پولم میشه داد ولی 1 میلیارده

Sent from my C6903 using Tapatalk

mostafa107

Registered User
لایک‌ها
0
داداش من انگلیس رفتم شما اگه ویزای تحصیلی حالا هر چی باشه زبان یا دانشگاه بگیری بعدش میندازنت بیرون
تنها راحت اینه که یه زن مقیم انگلیس بگیری یا کار پیدا کنی و ویزای کار بگیری تا بعدا دایم بشه
جز اینا راحی نیس البته پولم میشه داد ولی 1 میلیارده

شما الان مقیم کجا هستی و زندگی میکنی؟

آخه من 2 تا از فامیل هامون دقیقا همینجوری رفتن اونجا ! یعنی برای درس رفتن، بعدش درخواست دادن که باهاشون موافقت شد؛

همین و تمام؛ والا نه زن گرفتن و نه اینقد پول دادن؛

بعدش منظور از کار، هر نوع کاری هست یا فقط کارهای دولتی زیر نظر یک ارگان خاص؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
شما الان مقیم کجا هستی و زندگی میکنی؟

آخه من 2 تا از فامیل هامون دقیقا همینجوری رفتن اونجا ! یعنی برای درس رفتن، بعدش درخواست دادن که باهاشون موافقت شد؛

همین و تمام؛ والا نه زن گرفتن و نه اینقد پول دادن؛

بعدش منظور از کار، هر نوع کاری هست یا فقط کارهای دولتی زیر نظر یک ارگان خاص؟
من الان ایرانم ولی انگلیس هم بودم از تموم قانونای سفارتم با خبرم
شما نمیتونی درس بخونی بعدشم راحت مقیم بشی
فقط یه قانونی دیدم گذاشتن کسایی که دکترا میگیرن انگلیس میتونن اگه اشتباه نکنم 6 ماه پس از فارغ التحصیلی بمونن و کار پیدا کنن
در مورد کار هر جایی نمیتونه شما رو استخدام کنه و ویزا بگیرین یه قوانین خلصی داره
کلا خلاصه بگم همچین ویزایی نیست
اطلاعات بیشتر میخواین برین تو سایت
UKBA
تو گوگل سرچ کنید
فامیلتون هم که رفته دقیق بپرسید ازش چه عنوان ویزایی گرفته؟ و مهمتر زمانش؟؟؟

بالا