برگزیده های پرشین تولز

فروش کیس مینی (cpuram.ir)

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
من باش farcry2 و کالاف آوردم بالا.
خوبه واقعا.

saymon

Registered User
لایک‌ها
20
عزیز سی پی یو اینتلی نداری؟

Last edited:

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
سلام دوست عزیز جعبه کیس(قاب)خالی میخوام از این مینیات چیزی داری؟تعداد میخوام

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
برادر برای چه بردی میخوای؟
دوست عزیز برد زیاده موجود.منتها مثل اینکه این مینی کیس ها مادربردای اصطلاحا دراز مثلا 478 گیگاها رو نمیشه توش جا داد درسته؟اینو در جریانش هست اندازشونو اینا مشکلی نیس فقط دارین؟

the tardis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
قیمت همشون رو بهم پ خ میکنی بی زحمت؟!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوست عزیز برد زیاده موجود.منتها مثل اینکه این مینی کیس ها مادربردای اصطلاحا دراز مثلا 478 گیگاها رو نمیشه توش جا داد درسته؟اینو در جریانش هست اندازشونو اینا مشکلی نیس فقط دارین؟
برادر هیچ کدوم از کیس های مینی استوک تو بازار بجز این مدل اصلا برد دسکتاپی ساپورت نمیکنن (چه کوچیک چه بزرگ) ولی این مدل هر برد میکرو ATX باشه بهش میخوره! البته پرواضحه برد های فول ATX توش جا نمیشه!
قیمت همشون رو بهم پ خ میکنی بی زحمت؟!
قیمت کدوما؟ پست اول قیمت زدم برادر!
فقط کیس بدون قطعات داخلیش رو موجود دارین؟
کیس خالی با پاور 70 تومن!
با گرافیک آنبرد خودش یا گرافیک دیگه ؟ رم 2 گیگ ؟
فکر کنم با رم 4گیگ تست کردن البته!

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
لازم نیست چیزی رو برداریم! کافیه فقط یه گرافیک اضافه بشه!الان HD5450 سفایر هست میتونم براتون 90 تومن بزنم!موس و کیبرد بی سیم هم حدود 50 تومن موجوده! سر جمع میشه حدود 420 تومن!
سلام.
برادر این موس و کیبورد بیسیم که گفتید ۵۰، حداکثر چند متر برد بدون مشکل جواب میده؟
ممنون

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام.
برادر این موس و کیبورد بیسیم که گفتید ۵۰، حداکثر چند متر برد بدون مشکل جواب میده؟
ممنون
حدود 5الی 7متر! بهتر بخوای باید بری سراغ لاجی تک و امثالهم که تا 12-15 متر جواب میدن! ولی قیمتشون حدود 90 تومنه!

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
حدود 5الی 7متر! بهتر بخوای باید بری سراغ لاجی تک و امثالهم که تا 12-15 متر جواب میدن! ولی قیمتشون حدود 90 تومنه!
داداش چندتا سوال مبتدیانه دیگه هم دارم. ببخشید
این سی پی یو باسش چیه؟ مادربردش تا چه باسی ساپورت میکنه؟
رمها باسشون چیه؟ ۸۰۰عه؟
بعد گرافیک بدون hdmiدار چه قیمتی دارین؟
ممنون. ببخشید که زیاد سوال پرسیدم

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوست عزیز من خودم 500 تا کیس مینی دارم.
http://forum.persiantools.com/threa...فیت-مینی-کیس-های-حرفه-ای-قیمت-فقط-150.615375/
من پاورو کیس رو واست دونه 20 میزنم تازه پاور من گرین هست .این قیمت همکاره داری میدی خدایی؟نا امیدمون کردی دونه 70؟خب ادم میره یه کیس نو شیک مشکی میخره 35 یه پاور میگیره پولم تهش میمونه واسش

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
داداش چندتا سوال مبتدیانه دیگه هم دارم. ببخشید
این سی پی یو باسش چیه؟ مادربردش تا چه باسی ساپورت میکنه؟
رمها باسشون چیه؟ ۸۰۰عه؟
بعد گرافیک بدون hdmiدار چه قیمتی دارین؟
ممنون. ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
برادر برد am2پلاس ائه و همه پردازنده های روش طبیعتا یه باس هستن فرقی باهم ندارن! سرچ کنید مدلشو مشخصات دقیق داره! AMD مثه اینتل نیست که باس پردازنده هاش فرق کنه!
رم ها اگر 4گیگ بخواین باسشون 800 ائه! 2گیگ باس 667 معمولا! گرافیک هم وقتی خودش DVI داره دیگه چرا گرافیک جدا بخرید؟ اون قضایای HDMI برای مواردیه که صدای داخلی HDMI ضروریه!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوست عزیز من خودم 500 تا کیس مینی دارم.
http://forum.persiantools.com/threads/بهترین-کامپیوترای-بانک-صادرات-با-بهترین-کیفیت-مینی-کیس-های-حرفه-ای-قیمت-فقط-150.615375/
من پاورو کیس رو واست دونه 20 میزنم تازه پاور من گرین هست .این قیمت همکاره داری میدی خدایی؟نا امیدمون کردی دونه 70؟خب ادم میره یه کیس نو شیک مشکی میخره 35 یه پاور میگیره پولم تهش میمونه واسش
برادر شما داری کیس ایرانی رو با کیس لنوو قیاس میزنی؟ شاید کیس شما هم بصرفه ولی هر جنسی قیمت خودشو داره! من راضی ایشون از شما بخره چون اصولا خورد کردن کیس ها به نفع من نیست!

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
برادر شما داری کیس ایرانی رو با کیس لنوو قیاس میزنی؟ شاید کیس شما هم بصرفه ولی هر جنسی قیمت خودشو داره! من راضی ایشون از شما بخره چون اصولا خورد کردن کیس ها به نفع من نیست!
دوست عزیز ایران کیس داره مگه؟اینا مارکشون GOLDEN VIEW هست که وارداتین مال بنده تازه تاییده بانکو سازمان کیفیت خارزمی داره مال شما هیچی نداره و استوکه قربونت ما همکاریم نباید اینجوری بگی موفق باشین تو فروش

بالا