برگزیده های پرشین تولز

واردات و فروش تبلت Dell Venue 8 Pro با 32 گیگ حافظه

kakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بشدت از جوابتون متشکرم.
من منتظر دوستم میمونم.اگر که به نتیجه ای نرسیدم باید فکر دیگه ای برای این تبلت کنم.
پس با توجه به فرمایشاتون تبلت 450 دلاری رvenue 11 pro رو قیمتش 2.300.000 زدید! درسته؟
باید ببخشید من هر سری یک سوال نپرسیده به ذهنم میاد که تنها جایی که جواب کامل دارم میگیرم اینجاست
میشه به dell venue 11 pro مودم 3G وصل کرد؟البته فک میکنم سوالم الکی باشه.با توجه به فرمایشاتون فک میکنم شدنی باشه.درسته؟
بازهم ممنون از سایت خوبتون

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
بشدت از جوابتون متشکرم.
من منتظر دوستم میمونم.اگر که به نتیجه ای نرسیدم باید فکر دیگه ای برای این تبلت کنم.
پس با توجه به فرمایشاتون تبلت 450 دلاری رvenue 11 pro رو قیمتش 2.300.000 زدید! درسته؟
باید ببخشید من هر سری یک سوال نپرسیده به ذهنم میاد که تنها جایی که جواب کامل دارم میگیرم اینجاست
میشه به dell venue 11 pro مودم 3G وصل کرد؟البته فک میکنم سوالم الکی باشه.با توجه به فرمایشاتون فک میکنم شدنی باشه.درسته؟
بازهم ممنون از سایت خوبتون
با سلام و عرض ادب
خواهش میکنم من در خدمت شما دوست گرامی هستم
بلی در حال حاضر 2300000 تومان ارائه می شود
بحث 3G هم کاملا درسته قابل انجامه

پیروز باشید

kakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درود
دوستم از چین تماس گرفته میگه تبلت miix 2 10 4G که 500 دلار قیمت داره رو واست میارم به قیمت 2400.میگه هزینه نهاییش اینه.با احتساب مالیات و گمرک و همه چیز.بنظر شما معقوله؟ بگم بیاره؟

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
درود
دوستم از چین تماس گرفته میگه تبلت miix 2 10 4G که 500 دلار قیمت داره رو واست میارم به قیمت 2400.میگه هزینه نهاییش اینه.با احتساب مالیات و گمرک و همه چیز.بنظر شما معقوله؟ بگم بیاره؟
با سلام و عرض ادب
دوست عزیز
سیاست کلی کشور چین رو در این زمینه به دلیل اینکه تا به حال جنسی از این کشور خریداری نکردم نمیدونم اما جنسی مثل تبلت با برند دل واردات از کشور امریکا و بصورت پست DHL و با احتساب هزینه اوپک و مالیات و گمرک و ... حدود 50 درصد هزینه موجود در سایت در میاد بعنوان مثال تبلت 500 دلاری در ایران 750 دلار در میاد حال 750 دلار رو * 3200 تومان کنیم = 2400000 تومان در میاد
نمیدونم ولی با توجه به اینکه هزینه ارسال با توجه به بودن این دوست عزیز در آن کشور رو شما یا ندارین یا درصدش خیلی کمه فکر کنم هزینه ای که اعلام شده معقولانه نباشه اما باز هم تکرار میکنم بنده تا به حال از کشور چین خرید مستقیمی نداشته ام پس با سیاست های این کشور آشنایی کاملی ندارم

پیروز باشید

kakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تشکر دوست عزیز.واقعا موندم بگم بیاره یا نه !!!!!! ای کاش میتونستم یه تصمیم خوب با یه دلیل قطعی بگیرم !

aghazal2

Registered User
لایک‌ها
13
یک ایکس باکس 360 ارکید هم دارم با دوسته در حد خیلی نو ریجن پال اگر خریداری شرایط رو اعلام کن که یک تبلت ازت بردارم درضمن تبلت ویندوزی ونوو پرو 8 در کل دنیا فقط با یک کانفینگ فروخته میشه و کانفیگ دیگه ای نداره اونایی که کانفیگش فرق داره اسم مدلش چیز دیگه ایه . تنها تفاوتشون در نمونه ساده و سیم خورشه و همچنین براساس هارد داخلی قیمت متفاوته
و اینکه میگید سیم کارتخور نداره اشتباهه و شرکت دل مدل سیم کارتخورش رو هم عرضه کده که میتونید برسی اشو در یوتیوب مشاهده کنید

بالا