برگزیده های پرشین تولز

والیبال

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
آخرین بار که ایران تو یه ورزش گروهی و تیمی تو رده بزرگسال و ملی تو جهان مقام خوبی کسب کرد فکر کنم تو فوتسال بود سال 90 یا 94 که چهارم شدیم تو جهان، پس اگه پنجم هم بشیم یعنی دومین باره یه مقام تک رقمی کسب کردیم!

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
لهستان شانس آورد که به فرانسه نخورد فکر کنم فرانسه و لهستان فینال!

Arash-7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
لهستان شانس آورد که به فرانسه نخورد فکر کنم فرانسه و لهستان فینال!
اين آلماني كه ديروز جلو ما بازي كرد ژانر وحشتي بود واسه خودش من شب هم خواب سرويس هاشونو مي ديدم اينا لهستان مهستانم له ميكنن ميرن فينال

پ ن : من زياد واليبال نيگا نكردم ولي تو همين دو سه سالم نديده بودم يه بازيكن 7تا سرويس پشت سرهم با اون سرعت بزنه نه به تور بگيره نه بره بيرون!

HD-BD

Registered User
لایک‌ها
6
اين آلماني كه ديروز جلو ما بازي كرد ژانر وحشتي بود واسه خودش من شب هم خواب سرويس هاشونو مي ديدم اينا لهستان مهستانم له ميكنن ميرن فينال

پ ن : من زياد واليبال نيگا نكردم ولي تو همين دو سه سالم نديده بودم يه بازيكن 7تا سرويس پشت سرهم با اون سرعت بزنه نه به تور بگيره نه بره بيرون!
یجوری ببازن به لهستان که هفت پشتشون سرویس بخوره میگی نه ببین ببین
جلو فرانسه ندیدی سوسک شده بود
دیروز والیبال ما خیلی ماست بود که شیر شده بودن هر چی توپ بود زدن به دست مدافع

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866

برزیل و روسیه این آلمان رو در مراحل گروهی سوسکش کردن فرانسه هم خشتکشون رو پاره کرده بود اشتباه از ما بود که ناشیانه بازی کردیم نباید هیچ بازی رو دستکم گرفت یه سرویس زن مجارستانی همون گروزر آوردن توی تیمشون فکر کردن والیبال حالیشونه
ببین لهستان این آلمانو چکار می کنه

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
عملکرد گروهي شش تيم برتر واليبال جهان
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1173383&title=عملکرد_گروهي_شش_تيم_برتر_واليبال_جهان
در پايان مرحله سوم مسابقات قهرماني جهان کميته آمار و ارقام فدراسيون جهاني واليبال، رده بندي شش تيم برتر مسابقات جهاني بر اساس عملکرد گروهي شان در فاکتورهاي مختلف را منتشر کرد.
00991731.jpg

حمله

1- برزیل با 52.12 درصد موفقیت

2- روسیه با 51.60 درصد موفقیت

3- فرانسه با 50.85 درصد موفقیت

4- لهستان با 50.37 درصد موفقیت

5- آلمان با 48.68 درصد موفقیت

6- ایران با 44.67 درصد موفقیت

دفاع

1- ایران با 127 پوئن خالص و میانگین 2.89 کسب پوئن در هر ست

2- آلمان با 102 پوئن خالص و میانگین 2.83 کسب پوئن در هر ست

3- لهستان با 121 پوئن خالص و میانگین 2.75 کسب پوئن در هر ست

4- روسیه با 101 پوئن خالص و میانگین 2.53 کسب پوئن در هر ست

5- برزیل با 97 پوئن خالص و میانگین 2.49 کسب پوئن در هر ست

6- فرانسه با 82 پوئن خالص و میانگین 1.78 کسب پوئن در هر ست

سرویس

1- برزیل با 71 پوئن خالص و میانگین 1.82 کسب پوئن در هر ست

2- روسیه با 72 پوئن خالص و میانگین 1.80 کسب پوئن در هر ست

3- آلمان با 63 پوئن خالص و میانگین 1.75 کسب پوئن در هر ست

4- لهستان با 59 پوئن خالص و میانگین 1.34 کسب پوئن در هر ست

5- فرانسه با 53 پوئن خالص و میانگین 1.15 کسب پوئن در هر ست

6- ایران با 45 پوئن خالص و میانگین 1.02 کسب پوئن در هر ست

توپگیری

1- فرانسه با میانگین 13.43 موفقیت در هر ست

2- ایران با میانگین 13.20 موفقیت در هر ست

3- آلمان با میانگین 13.19 موفقیت در هر ست

4- لهستان با میانگین 12.82 موفقیت در هر ست

5- برزیل با میانگین 11.82 موفقیت در هر ست

6- روسیه با میانگین 10.35 موفقیت در هر ست

دریافت

1- لهستان با 46.59 درصد تاثیرگذاری

2- ایران با 45.42 درصد تاثیرگذاری

3- فرانسه با 41.83 درصد تاثیرگذاری

4- برزیل با 41.51 درصد تاثیرگذاری

5- آلمان با 39.45 درصد تاثیرگذاری

6- روسیه با 27.55 درصد تاثیرگذاری

پاس

1- لهستان با میانگین 10.73 موفقیت در هر ست

2- ایران با میانگین 10.23 موفقیت در هر ست

3- آلمان با میانگین 9.53 موفقیت در هر ست

4- برزیل یا میانگین 8.95 موفقیت در هر ست

5- فرانسه با میانگین 8.52 موفقیت در هر ست

6- روسیه با میانگین 6.88 موفقیت در هر ست

mrp6234

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا فیاضی تو این ستهای بازی با فرانسه خوب ظاهر شد .
نمیدونم چرا تو بازیای قبلی ازش این شکلی استفاده نکرد.
ضمنا روی توپگیریهای عقب زمین خیلی باید کارکنیم . داستان داریم مخصوصا موقعی که ظریف هم وسط گیر عقب بیافته !
درود
انتظاراتمون خیلی بالا رفته هااااا قبول دارین ؟؟
امسال هممون دوست داشتیم حداقل دوم میدیم
همه تیمها مقابل با ما باتجربه عمل کردن
ایشالله روسیه رو ببریم 5م بشیم اگه نشدیم هم وواقعا عملکرد بچه ها خیلیی خوب بود

ولی این کووواچ بلاخره صدای منو شنید که فیاضی رو بازی داد و دمش گرم عالی کار کرد
ایشالله بیشتر از این بازیکن استفاده کنه

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
حمله کاربران ایرانی به صفحه‌های شخصی گروزر
به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران در دیدار برابر نخست خود در مرحله سوم رقابت‌های قهرمانی جهان با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵ - ۱۵، ۲۵ - ۲۱، ۲۵ - ۱۹) مغلوب آلمان شد. در پایان این مسابقه گروزو، بازیکن شماره ۹ ژرمن‌ها که عملکرد فوق‌العاده‌ای در دیدار برابر ایران داشت توانست به تنهایی ۲۲ امتیاز کسب کند و عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار تیمش برابر ایران را به خود اختصاص دهد.

n00380857-b.jpg

در پایان این مسابقه برخی کاربران ایرانی بازهم دست به اقدام ناپسندی زدند و به مراجعه به صفحه شخصی گروزر، بازیکن شماره ۹ آلمان مطالب نامتعارفی را در این صفحه منتشر کردند. پیش از این هم چندین بار این اتفاق برای ورزشکاران و سایر افراد سرشناس رخ داده بود که از آن جمله می توان به لیونل مسی اشاره کرد.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
مایی که قدرت های سنتی والیبال دنیارو مقهور کرده بودیم ظرفیت بالاتر رفتنو داشتیم. ولی اسیر 2 تا تیم شدیم که مثل خودمون کسی خیلی روشون حساب نمیکرد.

پ.ن: دوست دارم این آلمان و فرانسه به دست برزیل و لهستان له بشن!
دقیقا احساس منو داری! دلم میخواد برزیل و لهستان، جوری آلمان و فرانسه رو خرد و خمیر کنن که تا بیست سال
جرات نکنن تیم بفرستن تو مسابقات جهانی. صد درصد هم همینطور میشه.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
واقعا فیاضی تو این ستهای بازی با فرانسه خوب ظاهر شد .
نمیدونم چرا تو بازیای قبلی ازش این شکلی استفاده نکرد.
ضمنا روی توپگیریهای عقب زمین خیلی باید کارکنیم . داستان داریم مخصوصا موقعی که ظریف هم وسط گیر عقب بیافته !
توپ گیری عقب زمین رو ولش کن! ما توپهایی که مال خودمونه (یعنی سرویس های حریف) هم نمیتونیم بخوابوتیم. مصیبت اصلی اینه فدات.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران در دیدار برابر نخست خود در مرحله سوم رقابت‌های قهرمانی جهان با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵ - ۱۵، ۲۵ - ۲۱، ۲۵ - ۱۹) مغلوب آلمان شد. در پایان این مسابقه گروزو، بازیکن شماره ۹ ژرمن‌ها که عملکرد فوق‌العاده‌ای در دیدار برابر ایران داشت توانست به تنهایی ۲۲ امتیاز کسب کند و عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار تیمش برابر ایران را به خود اختصاص دهد.

n00380857-b.jpg

در پایان این مسابقه برخی کاربران ایرانی بازهم دست به اقدام ناپسندی زدند و به مراجعه به صفحه شخصی گروزر، بازیکن شماره ۹ آلمان مطالب نامتعارفی را در این صفحه منتشر کردند. پیش از این هم چندین بار این اتفاق برای ورزشکاران و سایر افراد سرشناس رخ داده بود که از آن جمله می توان به لیونل مسی اشاره کرد.
بیخود یارو رو گنده ش کرده اند. البته این به اصطلاح "کاربرها" اندک افرادی هستند که راحت میشه حدس زد با چه انگیزه هایی اینکارو میکنند.
شرط میبندم یه کدومشون هم از مردم ایران نیستند، از جاهایی خط میگیرند ما ایرانی ها رو توی دنیا خراب کنند.
وگرنه نمونه ایرانی واقعی همون بچه های والیبالیست توی زمین هستند که برعکس اکثر تیم های این مسابقات
کمترین توهین و حرکت زشت و میمون واری (مثل حرکت اون بازیکن کاکاسیاه فرانسه یا اون بازیکن عقده ای لهستان) از خودشون
نشون ندادند.
مردم یه کشور رو از روی فیس بوک و اینترنت که قضاوت نمیشه کرد.

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
کمترین توهین و حرکت زشت و میمون واری (مثل حرکت اون بازیکن کاکاسیاه فرانسه یا اون بازیکن عقده ای لهستان) از خودشون
نشون ندادند.
شما خودت از اون افراد انگشت شمار که توهین میکنن هستی اونوقت ؟

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
اینهمه به رتبه های بالا رسیدیم خداوکیلی یدفعه نشد بیان یه مطلب اختصاصی روی سایت فدراسیون والیبال آسیا بذارن

خدایش این حرفت خیلی درستِ
جایگاه فعلی والیبال ایران واقعاً یه افتخار برا آسیاس
ولی بازخوردی نداشت
این چش تنگآ

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578

n00380857-b.jpg

اَه اَه
بس نیس دیگه
یه کاری میکنن که ...

پ . ن : خدا رو شکر که قند شکنمو تقس نکردم ... درک کن دادا جمشید خستس ... میفهمی خسته

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
معروف فعلا دومین پاسوره اگه بازی آخر خوب بازی کنه معروف و موسوی و ظریف بهترین ها در پست خودشون میشن
این خیلی خوبه

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
با ذخیر هایی که کواچ دیشب اورد تو نشون داد فیاضی خیلی بهتر از عبادی پور میتونه به تیم کمک کنه و در حق این بازیکن اجحاف شده بود...و ذخیره خوبی برای میزاجانپور میتونست باشه در طول مسابقه...اون عقب تحرکش خیلی خوب بود و توپ های بسیار خوبی رو جمع می کرد تو حمله هم نسبتا موفق بود..مهدوی هم سرویس های خوبی میزد و تونست چند امتیاز سرویس بگیره.

---------

این موسوی یکی از بهترین های ماست ولی چه بخواهیم چه نخواهیم تو این دو بازی اخر دفاع رو تور ما فوقوالعاده بد بود.....هرچی میزدن میخوابید تو زمین ما...فرانسوی ها چقدر راحت توپ رو اروم می زدن به دست دفاع ما تا توپ اروم بره بیرون ..معلوم نبود نحوه دفاع ما چرا اینقدر افت کرده...اگر خوب دقت می کردید مشخص بود موقع پرش دستشون رو خوب نمیارن تو زمین حریف و اونجور که بایدو شاید پرش های خوبی انجام نمی دادن.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
وقتی رئیس فدراسیون میگه طلای مسابقات آسیایی برای ما مهمتره دیگه باید تا آخرش خوند ... ما عالی بودیم شکی نیست اما فرصت خوبی بود تا جز 4 تا تیم هم باشیم که از این فرصت استفاده نکردیم . 4 سال دیگه فکر نکنم معروفی موسوی و... رو داشته باشیم .

بالا