برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

xxxmahdi

Registered User
لایک‌ها
12
من فردا میرم برای جمع اوری خط . البته دو بار دیگه هم در این یکسال مشکل داشتم و وقتی نیت داشتم خط رو جمع کنم ساپورت تهران باهام تماس گرفت و به تفاهم رسیدیم اما اینبار احساس میکنم به شعورم توهین شده و این جور مواقع ترجیح میدم سراغ دیگرانی برم که اگر چه با شرایط من خیلی سازگار نیستند اما حداقل شعور و اگاهی رو در مخاطب به سخره نمیگیرند.
دقیقا منم مثل شما بودم
قیل از این که جا به جا بشیم 2 سال صبانت داشتم سرعتم بعضی مواقع میومد زیر 30 کیلوبیت

یعنی تو ایران شرکتی هست که صادقانه کار کنه ؟؟؟؟؟
هر کدوم یه جاشون وحشتناک میلنگه

به نظرم اگر کسی مشتری تهرانی صبانت هست و میره نمایشگاه باید برود غرفه‌شان و تمام مشتریهای جدیدشان را با گفتن اینکه سرعت شبانه شان را روی 16 کیلوبایت فیکس خواهند کرد بپراند!

شک نکن داداش من حتمی این کارو میکنم به شعور ادم داره توهین میشه !!!
قانون نانوشته عملی میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!:general502:

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
یک هفته است نتونستم یه ویندوز 8.1 دانلود کنم !!!
صبح بلند شدم دیدم نتونسته 99.99 درصد یه فایل 500 مگی رو تموم کنه و زده 1 دقیقه و سی ثانیه دیگه تموم می شه دانلودش !!!!
خداوکیلی این چه مسخره بازیه صبانت در آورده !!!

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
یک هفته است نتونستم یه ویندوز 8.1 دانلود کنم !!!
صبح بلند شدم دیدم نتونسته 99.99 درصد یه فایل 500 مگی رو تموم کنه و زده 1 دقیقه و سی ثانیه دیگه تموم می شه دانلودش !!!!
خداوکیلی این چه مسخره بازیه صبانت در آورده !!!

جالب اینه که حتی اگر ترافیک تازه بخرید هم سرعت دانلود شبانه‌تان تغییر نمیکند!!!

یعنی اگر قبل از اعلام این قانون مسخره زیاد دانلود کرده باشید (دو برابر سرویسی که خریدید) تا وقتی سرویس‌تان تمام شود هر ترافیکی بخرید باز هم سرعت‌تان همان 15 کیلوبایت است!

مثلاً فرض کن شما سرویس 6 مگ شش ماهه به حجم 50 گیگ خریدید

و تا به حال 120 گیگ دانلود شبانه کردید!

طبق قانون صبانت شما تا 100 گیگ میتونستید شبانه دانلود کنید پس تا آخر دوره‌تان هر چه قدر هم ترافیک بخرید سرعت‌تان روی 15 ثابت میماند!!!

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
من که درخواست تخلیه رو دادم دیگه حال و حوصلشو ندارم.آقا بعد از این از کجا سرویس بگیریم ؟
من خودم شخصا اون قدری مصرف نداشتم که اینا زرتی زدن محدودم کردن.شما حساب کن میانگین ماهی 15 گیگ کلا توی این چند سالی که از صبا سرویس داشتم
حالا دوستان اگر اطلاع دارن کدوم شرکت از این مسخره بازی های در نیاورده لطفا بگن

payampop

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
دوستان من هم صبانت دارم و قصد دارم بخاطر اینترنت شبانش بعد 8 سال شرکتم رو عوض کنم. لطفاً راهنمایی کنید که از کدوم شرکت بگیرم که هم اینترنت شبانش مشکل سرعت و محدودیت نداشته باشه و هم سرعت روزانه ... ضمنا قیمت هم تقریبا برای سرعت بالای 2 مگ مناسب باشه.
ممنون از راهنمایی

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
بچه ها ازین سرویس هایی که مودم وایرلس رایگان می دن ، الان بین مخابرات و نداگستر کدوم را پیشنهاد می کنید. "شبانه نیاز ندارم"
یا شرکت دیگه پیشنهادی شما ؟

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
الان چند هفته هست که من به شدت قطع و وصل میشه سرویسم (در طول روز و شب هیچ فرقی نداره)
اخیرا هم که هر هفته از پنجشنبه شب سرعت اینترنت کم میشه تا شنبه صبح!

منم دارم به جمع آوری فکر میکنم.

mhm233

Registered User
لایک‌ها
134
چند هفتس که قطعی زیاد شده کلا ! پینگ سرورهای ایران هم اومده رو 30 - 40 درحالی که قبلا زیر 20 بود!
تنها مزیتش همین پینگ پایینش بود که بنظر میاد اینم دورش تموم شد!
البته این قانون جدید دانلود شبانه باز کمی میتونه وضعیت رو بهتر کنه ! طرف میاد با یه اشتراک 128 و 2 گیگ حجم بابای ترافیک شبانه رو در میاره و تر میزنه تو پینگ و پهنای باند :general502: اونوقت یکی مثل من که فقط ماهی 20 گیگ ترافیک اضافه میگیرم و دانلود شبانه هم ندارم باید با این نوسان پینگ و قطعی های مکرر کنار بیام :general210:

imana41

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اطلاعیه جدید داده

اطلاعیه تغییرات سرویس شبانه
بسمه تعالی

مشترک گرامی

بنابرسیاست تشویقی شرکت ترافیک مصرفی کاربران بین ساعت 2 تا 7 صبح در تمامی روزهای هفته و جهت تعرفه های عمومی رایگان بوده (به شرط استفاده منصفانه و تازمان پرنشدن امکانات از طریق بسترهایمخابراتی ) و با توجه به اینکه تعدادی از کاربران درساعات مصرف رایگان به صورت پیوسته و با ابزارهای ( اشتراک گذاری فایل اقدام به مصرف بی رویه پهنای باند )می نمایند، این امر باعث گردیده کاربران دیگر نتوانند از سرویس شبانه به طور مطلوب بهره برداری نمایند.

لذا ازاین پس شرایط بهره برداری از سرویس شبانه رایگان به صورت 2 برابر مجموع حجم های سرویس و حجم اضافه خریداری شده مشترک می باشد که در صورت عبور کاربراز میزان حجم مشخص گردیده متناسب با خریدایشان ، سرعت سرویس شبانه رایگان محدود می گردد که در این حالت اگر مشترک خواهان بهره برداری از سرویس شبانه رایگان با سرعت روزانه خود باشد می بایست به یکی از دوروش فوق اقدام نماید.

الف ) اقدام به خرید حجم اضافه نموده تا سیستم به ایشان اجازه بهره برداری 2 برابر حجم خریداری شده در ساعات رایگان را بدهد

ب ) در صفحه کاری / اطلاعات سرویس ، گزینه ای تحت عنوان وضعیت استفاده شبانه گنجانده شده است که مشترک با انتخاب این گزینه این امکان برایش فعال می گردد که درساعات رایگان به صورت نیم بهاء ، با سرعت روزانه ازسرویس شبانه رایگان بهره برداری نماید که این تغییر وضعیت توسط مشترک هر 24 ساعت یکبار امکان پذیر است .

شایان ذکراست از آنجا که همواره مشتری مداری ، سیاست اصلی این شرکت بوده و می باشد و به منظور جبران حجم های مازاد مصرف شده مشترکینی که مصرف منصفانه را رعایت ننموده و درحال حاضر سرویس ایشان از لحاظ سرعت شبانه رایگان محدود گردیده ، این شرکت از مورخ 1393/06/19 کلیه حجمهای مازاد استفاده شده توسط چنین مشترکینی را در محاسبات لحاظ نموده و به عبارت ساده آنها را صفر نموده است تا این گونه مشترکین این امکان برایشان فراهم گردد تا با خرید حجم اضافه قادر به استفاده از 2 برابر حجم مذکور درساعات رایگان باشند

لذا خواهشمند است با مصرف منصفانه در ساعات رایگان شبانه ما را در خدمت رسانی هر چه بیشتر به خود ودیگرکاربران یاری نمائید .

با تشکر

شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
اطلاعیه جدید داده

اطلاعیه تغییرات سرویس شبانه
بسمه تعالی

مشترک گرامی

بنابرسیاست تشویقی شرکت ترافیک مصرفی کاربران بین ساعت 2 تا 7 صبح در تمامی روزهای هفته و جهت تعرفه های عمومی رایگان بوده (به شرط استفاده منصفانه و تازمان پرنشدن امکانات از طریق بسترهایمخابراتی ) و با توجه به اینکه تعدادی از کاربران درساعات مصرف رایگان به صورت پیوسته و با ابزارهای ( اشتراک گذاری فایل اقدام به مصرف بی رویه پهنای باند )می نمایند، این امر باعث گردیده کاربران دیگر نتوانند از سرویس شبانه به طور مطلوب بهره برداری نمایند.

لذا ازاین پس شرایط بهره برداری از سرویس شبانه رایگان به صورت 2 برابر مجموع حجم های سرویس و حجم اضافه خریداری شده مشترک می باشد که در صورت عبور کاربراز میزان حجم مشخص گردیده متناسب با خریدایشان ، سرعت سرویس شبانه رایگان محدود می گردد که در این حالت اگر مشترک خواهان بهره برداری از سرویس شبانه رایگان با سرعت روزانه خود باشد می بایست به یکی از دوروش فوق اقدام نماید.

الف ) اقدام به خرید حجم اضافه نموده تا سیستم به ایشان اجازه بهره برداری 2 برابر حجم خریداری شده در ساعات رایگان را بدهد

ب ) در صفحه کاری / اطلاعات سرویس ، گزینه ای تحت عنوان وضعیت استفاده شبانه گنجانده شده است که مشترک با انتخاب این گزینه این امکان برایش فعال می گردد که درساعات رایگان به صورت نیم بهاء ، با سرعت روزانه ازسرویس شبانه رایگان بهره برداری نماید که این تغییر وضعیت توسط مشترک هر 24 ساعت یکبار امکان پذیر است .

شایان ذکراست از آنجا که همواره مشتری مداری ، سیاست اصلی این شرکت بوده و می باشد و به منظور جبران حجم های مازاد مصرف شده مشترکینی که مصرف منصفانه را رعایت ننموده و درحال حاضر سرویس ایشان از لحاظ سرعت شبانه رایگان محدود گردیده ، این شرکت از مورخ 1393/06/19 کلیه حجمهای مازاد استفاده شده توسط چنین مشترکینی را در محاسبات لحاظ نموده و به عبارت ساده آنها را صفر نموده است تا این گونه مشترکین این امکان برایشان فراهم گردد تا با خرید حجم اضافه قادر به استفاده از 2 برابر حجم مذکور درساعات رایگان باشند

لذا خواهشمند است با مصرف منصفانه در ساعات رایگان شبانه ما را در خدمت رسانی هر چه بیشتر به خود ودیگرکاربران یاری نمائید .

با تشکر

شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا
بازم تر زدن! اومدن بزن تمیزش کنن، بدتر پخشش کردن!

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
شاعر میگه شا... یدی ترش کردی ری . . . بدترش کردی
بعدش تازه هی هم میزنن تا بوش بیشتر به مشام برسه
والا
خوب گفتم یا عالی گفتم ؟

jooly

Registered User
لایک‌ها
9
بابا مسخرشو در اوردن این کارا چیه دیگه یهو بگین دانلود شبانه تعطیل دیگه
من الان یک 2 سالی رفیقم داشت اینقدر تعریف میکرد از این شرکت که نگو شبانه 10 گیگ رایگان دانلود میکرد ما از همون موقع وسوسه شدیم بیایم صبا هی نمیشد قبلا مخابرات داشتم بد نبود ولی جدیدا فاتحهش خونده شده بود دیگه 1ماهی میشه تخلیه کردم مخابرات رو اومدیم صبا که الان صبا هم برای ما ناز کرد فاتحه خوند رفت (هم به ما رسید وا رسید) دوستان یک شرکت خوب معرفی کنن برای دانلود شبانه خوب
با تشکر

Babak_Sto

Registered User
لایک‌ها
6
ماکه رفتیم از صبانت .شما رو نمی دونم دنبال یه شرکت خوب می گردم موقتی هم شده. اگر هم خدا خواست یه مملکت خوب که کلا جل و پلاسو جمع کنیم بریم .

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
من اسیاتک 10 مگ ثبت نام کردم حالا رانژه که شد میام خبرشو میدم همینجا که خوبه یا نه

radep@

Registered User
لایک‌ها
6
پارس آنلاین گویا خوبه
ببینم شرق تهران اوکیبود میگیرمش

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام...
خسته شدم!
لامصبااا
همش قطع و وصلی...
همش کندی سرعت...
داغونه اصلا! یه سایت معمولی رو میخواد باز کنه جون میکنه!
زنگ زدم پشتیبانی میگه خطتون نویز داره، ولی مشکل از نویز نیست مودمت مشکل پیدا کرده! مودمت رو عوض کن!
جالبیش اینه که خواهرمم صبانت داره، همین مشکل رو دارن! همزمان مودممون خراب شده لابد!
شوووووووورشو در آوردن به خدا ااااااااااااااه!

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
من اسیاتک 10 مگ ثبت نام کردم حالا رانژه که شد میام خبرشو میدم همینجا که خوبه یا نه
من یه مدت آسیاتک داشتم! درست موقعی که شرکت لایزر جمع شد مشترکاش رو دادن به آسیاتک! متاسفانه تو اون بازه به دلیل افزایش ناگهانی مشترک (لایزری ها) سرویساشون فاجعه بود! امیدوارم الان درست باشه.
راستی آسیاتک تیم پشتیبانیش اون موقع ها خیلی کم سواد بودن! حتی یکیشون بود پینگ نمیدونست چیه! :)))

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
آقا آسیا 10 مگ گرفتم
باید حجم 20 گیگشو بگیری تا دانلود شبانه داشته باشی
سرعتم هم شبا فیکس 250 میشه نه بالا نه پایین ولی خداوکیلی خیلی با کیفیته با یک کانکشن همون 250 رو میده بهت و اصلا و ابدا در ساعت دایگان با پکت لاست رو به رو نمیشید
خلاصه اینجوره.من که اسیا هم به دردم نمیخوره.اگر بخوام با 250 بگیرم شبا همون مخابرات رو میرم میگیرم دیگه پول حجم 20 گیگو نمیدم
اینم تجربه من از اسیاتک در مشهد
دوستان اگر جای دیگه میشناسید معرفی کنید
با تشکر

ßruce

Registered User
لایک‌ها
2
پارس هم باید وضعش خوب باشه اونجا .
فعلا باید سرکرد و پورتهای صبانت رو تخلیه کرد تا یکبار هم که شده حرف مصرف کننده بکرسی بشینه .
یعنی از بالا و پایین اجحاف و سرگردنه بگیری برقراره . مفتخر هم هستن .
عجبا

بالا