برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
اسم تاپیک بزاری دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب و دیگر واحد ها :D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
اسم تاپیک بزاری دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب و دیگر واحد ها :D
عیب نداره فری زاد
این فعال ترین تاپیک دانشگاهی کشوره که زیر نظر خبره ترین افراد اداره میشه.
کجابرن بیتر از اینجا

send from 1100

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
آقا خیلی خیلی ممنون بابت توضیحات...
والا نه ماشین ندارم خونمون سمت غرب تهرانه... اگه می دونستم دانشکده حکیمیست تهران غرب رو میزدم الان پشیمونم فکر می کردم همون میرداماده راحت میرم میام :(
احتمالا یه مترو میشینم تا فرهنگسرا از اون جا هم اگه اشتباه نکنم خطی داره برای دانشگاه های اون تکه
شعبه رو نمیشه تغییر داد احیانا ؟
ایول ایشالا فارغ التحصیلیت رو تبریک بگیم ^_^
نه دیگه :d , اصلا تهران شمال اصلش همون حکیمیه هست ولی چون هنوز ساختمون هاش تکمیل نشده کامل برا همین یکی میرداماد یکی تجریش یکی هروی، فکر کنم یه ۲ ۳ سالی زمان ببره همه بیان این سمت.
من خودمم اینجا رو برای میرداماد زدم.
تهران غرب هم نمیدونم چطوریه ولی همون طور که گفتم از نظر پاس کردن از تهران جنوب و علوم تحقیقات بهتره اینجا تو یه سری رشته ها که میدونم. انتقالی و مهمان هم سخت بدن تهران به تهران. ولی همینجا باشی خوبه و یه ترم از اینور اونور بودن بهتره.الان با ورودی های خودتونین تا اخرش هم با همین که چندتاشونم خوب باشن کافیه. مسیرش هم اره خطی داره از مترو ولی من خودم از مترو زیاد خوشم نمیاد ، مخصوصا که ساعت شلوغی هم باشه :| :d مسیر اولش سخته برات ولی با کسی بری بیای عادی میشه برات. یه بار حالا تونستی امتحانی با ماشین هم برو :d
خلاصه موفق باشی و چشم به هم بزنی میبینی نصفه بیشترش تموم شده.

اصل اشنایی من با این تاپیک سر یه استادی ! بود به نام عباسپور. خیلی آدم ! بی مخی بود. نیاز به معرفی نداره. معمولا استاد های دانشگاه ازاد ها مشترک هستند.
خلاصه وسط بحث دانشگاتون در مورد چیز دیگه ای بحث میکنم عذر میخوام از بچه های تاپیک که چند ساله هستند اینجا. جای دیگه ای هم نیست.من خودم کم سر میزنم اینجا، الانم شانسی اومدم و بعد کلی وقت بود. اینجا خوبیش اینه بچه هاش فعال بودن از قدیم و هستن.
به نظرم هم اسم تاپیک نباید انقدر مهم باشه، مهم این هست که اگر کوچکترین کمکی آدم میتونه بکنه یا راهنمایی بکنه برای کسی که استاد هارو میخواد بشناسه و یا ممکنه بعدا براش مشکل پیش بیاد، بکنه.

Last edited:

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
خلاصه وسط بحث دانشگاتون در مورد چیز دیگه ای بحث میکنم عذر میخوام از بچه های تاپیک که چند ساله هستند اینجا. جای دیگه ای هم نیست.من خودم کم سر میزنم اینجا، الانم شانسی اومدم و بعد کلی وقت بود. اینجا خوبیش اینه بچه هاش فعال بودن از قدیم و هستن.
به نظرم هم اسم تاپیک نباید انقدر مهم باشه، مهم این هست که اگر کوچکترین کمکی آدم میتونه بکنه یا راهنمایی بکنه برای کسی که استاد هارو میخواد بشناسه و یا ممکنه بعدا براش مشکل پیش بیاد، بکنه.
چوب کاری می کنید :D ؟

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
نه دیگه :d , اصلا تهران شمال اصلش همون حکیمیه هست ولی چون هنوز ساختمون هاش تکمیل نشده کامل برا همین یکی میرداماد یکی تجریش یکی هروی، فکر کنم یه ۲ ۳ سالی زمان ببره همه بیان این سمت.
من خودمم اینجا رو برای میرداماد زدم.
تهران غرب هم نمیدونم چطوریه ولی همون طور که گفتم از نظر پاس کردن از تهران جنوب و علوم تحقیقات بهتره اینجا تو یه سری رشته ها که میدونم. انتقالی و مهمان هم سخت بدن تهران به تهران. ولی همینجا باشی خوبه و یه ترم از اینور اونور بودن بهتره.الان با ورودی های خودتونین تا اخرش هم با همین که چندتاشونم خوب باشن کافیه. مسیرش هم اره خطی داره از مترو ولی من خودم از مترو زیاد خوشم نمیاد ، مخصوصا که ساعت شلوغی هم باشه :| :d مسیر اولش سخته برات ولی با کسی بری بیای عادی میشه برات. یه بار حالا تونستی امتحانی با ماشین هم برو :d
خلاصه موفق باشی و چشم به هم بزنی میبینی نصفه بیشترش تموم شده.

اصل اشنایی من با این تاپیک سر یه استادی ! بود به نام عباسپور. خیلی آدم ! بی مخی بود. نیاز به معرفی نداره. معمولا استاد های دانشگاه ازاد ها مشترک هستند.
آهان باز هم خیلی خیلی ممنون بابت توضیحات
آره حالا دوشنبه میرم هم ثبت نام کنم هم هم مسیر ها رو ببینم چجوریه چیه...
می گم چرا واحد های دیگه تو پیتی تاپیک ندارن ؟ تعداد دانشجو های واحد های دیگه خیلی با جنوب فرق نداشت تو دفترچه انتخاب رشته...
تاپیک شمال رو بزنم یا شما می زنی ؟‌

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
دقیقا نمیدونم ولی اینجا معنی کنایه زدن میداد :p
نه زیاد :D کار من یکی از این کارا گذشته که تو فروم کلکل کنم. :(
بچه های pt هم به نظرم خیلی از جاهای دیگه بهتر هستن، از خیلی فروم های دیگه که یه مشت بچه سال هم نه کامل ، بچه از نظر عقلی که میان کل کل های مسخره فوتبال و بازی میکنن.
کلا از کل کل خوشم نمیاد زیاد، اونم سر چیز های بیخودی و تو اینترنت.

زندگی واقعیمون که به اندازه کافی شامل مذخرفات میشه اینجا :D
حداقل دنیای مجازیمون رو خوب کنیم با اینکه بیشتر زندگی اصلی خارج از فروم و اینترنت هست متاسفانه یا خوشبختانه :D

آهان باز هم خیلی خیلی ممنون بابت توضیحات
آره حالا دوشنبه میرم هم ثبت نام کنم هم هم مسیر ها رو ببینم چجوریه چیه...
می گم چرا واحد های دیگه تو پیتی تاپیک ندارن ؟ تعداد دانشجو های واحد های دیگه خیلی با جنوب فرق نداشت تو دفترچه انتخاب رشته...
تاپیک شمال رو بزنم یا شما می زنی ؟‌

خواهش میکنم. فکر کنم یه تاپیک بود ولی هیچکس فعالیت نکرده بود توش. نه میخوای خودت بزن، ولی بازم بعیده انقدر استقبال بشه. بچه های جنوب فعال تر بودن از نظر کالیبر :D
ولی فکر کنم تعدادشون بیشتره و بچه های مقیم پی تی هم اکثرا تهران جنوبی بودن.

کلا همچین تایپکی زدن سخته و ادامه دادنش به این شکل. باید دید چقدر دانشجو هستن. ولی بشه که تجربه خوبی میشه بعدا برای بقیه بچه هایی که سال های بعد میان.

Last edited:

HRP32

Registered User
لایک‌ها
709
ﺧﺐ ﺣﺎﻼ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ؛ ﻋﺰﻳﺰﺍﻥ ﮐﺴﯽ ﻋﻠﻴﺮﺿﺎ ﻣﻠﮑﯽ ﺟﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻐﻨﺎﻃﻴﺲ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻪ؟
ﺗﻌﺮﻳﻔﺎﻳﯽ ﺍﺯﺵ ﺷﻨﻴﺪﻡ ﮐﻪ ﺗﻪ ﺩﻟﻢ ﺭﻭ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺣﺬﻓﺶ ﮐﻨﻢ؟

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
ﺧﺐ ﺣﺎﻼ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ؛ ﻋﺰﻳﺰﺍﻥ ﮐﺴﯽ ﻋﻠﻴﺮﺿﺎ ﻣﻠﮑﯽ ﺟﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻐﻨﺎﻃﻴﺲ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻪ؟
ﺗﻌﺮﻳﻔﺎﻳﯽ ﺍﺯﺵ ﺷﻨﻴﺪﻡ ﮐﻪ ﺗﻪ ﺩﻟﻢ ﺭﻭ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺣﺬﻓﺶ ﮐﻨﻢ؟

درسا رو پاسش کنید تموم شه. این طرز نگرش غلطه تا یه عده یه چیزی میگن جا می زنید. یه برقی نباید اینطوری جا بزنه.
حیفه این درسا رو مثل آب خوردن حذف می کنید. خودت رو باور داشته باش تلاش کن با نمره خوب قبولی.

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
تکمیل ظرفیت ارشد آزاد تا چه تعداد اختلاف تراز رو میگیره حدودا؟ مهر و بهمن
تراز آخرین نفر قبولی قزوین: 5507
تراز آخرین نفر تهران جنوب: 5809

EL SAJJAD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان من دفاع مقدس با شربتی برداشته بودم حالا برداشتن استاد رو عوض کردن و کلاس رو دادن به "سید عابدین هاشمی نژاد" ، کسی ایشونو میشناسه ؟
نحوه درس دادنش ، نحوه ی نمره دادنش ...............

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
اقا اسدالله مالکی فرد برای معادلات کسی میشناسه؟

The First

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نه زیاد :D کار من یکی از این کارا گذشته که تو فروم کلکل کنم. :(
بچه های pt هم به نظرم خیلی از جاهای دیگه بهتر هستن، از خیلی فروم های دیگه که یه مشت بچه سال هم نه کامل ، بچه از نظر عقلی که میان کل کل های مسخره فوتبال و بازی میکنن.
کلا از کل کل خوشم نمیاد زیاد، اونم سر چیز های بیخودی و تو اینترنت.

زندگی واقعیمون که به اندازه کافی شامل مذخرفات میشه اینجا :D
حداقل دنیای مجازیمون رو خوب کنیم با اینکه بیشتر زندگی اصلی خارج از فروم و اینترنت هست متاسفانه یا خوشبختانه :D

خواهش میکنم. فکر کنم یه تاپیک بود ولی هیچکس فعالیت نکرده بود توش. نه میخوای خودت بزن، ولی بازم بعیده انقدر استقبال بشه. بچه های جنوب فعال تر بودن از نظر کالیبر :D
ولی فکر کنم تعدادشون بیشتره و بچه های مقیم پی تی هم اکثرا تهران جنوبی بودن.

کلا همچین تایپکی زدن سخته و ادامه دادنش به این شکل. باید دید چقدر دانشجو هستن. ولی بشه که تجربه خوبی میشه بعدا برای بقیه بچه هایی که سال های بعد میان.
سلام من هم امسال نرم شمال قبول شدم اگه بتونی یه تاپیک را بندازی خیلی خوب میشه

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام ، با تبریک و ارزوی موفقیت شما و فارغ شدن از تحصیل هر چه زودتر :D ، اول کاری فاز منفی نمیدم زیاد :D فقط زیاد دم پره مدیر گروهتون ضیایی نچرخ :D والا قبلا هم گفتم . تاپیکش رو هم بزنیم امثال من و مخصوصا شما که اول راه هستین باید فعالیت کنین و بسازیمش برای نسل های آینده :D

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
دوستان تو سایت انتخاب واحد تهران جنوب وقتی میزنه وضعیت کلاس : کلاس پر اما ظرفیت باقیمانده 17 هست یعنی چی؟

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
دوستان تو سایت انتخاب واحد تهران جنوب وقتی میزنه وضعیت کلاس : کلاس پر اما ظرفیت باقیمانده 17 هست یعنی چی؟
یعنی موقع حذف و اضافه کلاس رکوردش باز میشه!جای خالی داره دیگه!

behzad00141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال میشه موقع انتخاب واحد کلاس مخصوص خواهران رو برداشت،یا ارور میده؟آخه من یه کلاس برداشتم که مختلط بود الان رفتم دیدم شده برای خواهران گفتم شاید من اشتباه کردم و از اول برای خواهران بوده.

بالا