برگزیده های پرشین تولز

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

• Total voters
    253

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
بله تا دلت بخواد
زیاد و حرفه ای
بهترین روش تقلب قرائت کردنه
باید به بقلی جلویی یا عقبی بگی اینو برای من بخون و اون هم می خونه و معلم هم معمولا شک نمی کنه
معلم های ما هم یه اخلاقی دارن وقتی باهاشون چشم تو چشم می کنی سریع سرشونو می کنن پایین
یه راه دیگه هست که به میز بغلی می گی یه سوال از این بپرس تا اونو داره جواب می ده شما می تونی تقلب بکنی
راه دیگه ای هست که باید تصویری توضیح داده بشه
یه راه دیگه کف کفش هست مواد لازم:آدامس و کاغذ تقلب سر کلاس قبل از این که معلم بیاد باید چسبیده بشه البته باید به این موضوع توجه کنید که نباید برگه a4 بچسبونید کف کفشتون
کف دست و روی لباس زیر آستین
اگه بخوام روش های تقلبمون رو توضیح بدم تا فردا هم توضیح بدم تموم نمی شه همین قدر رو بخونید اگه خواستید آموزش قسمت دم رو هم می ذارم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
4سال پیش امتحان نهایی ادبیات داشتیم من 3تا شعر حفظی رو ، رو 2تا خودکار با ستجاق حک کردم:general711: که فقط تو نور خورشید دیده میشد جای منم کنار پنجره شرقی ساختمون بود و زمان امتحان 10 صبح بود ینی زمانی که نور خورشید دقیقا میفتاد رو برگم. سر امتحان فیزیک هم رفتم 2تا خودکار بیک جدید خریدم کل فرمولای فیزیک3 رو روش حک کردم. خودکار حتما باید بیک یا شبیه بیک باشه تا بشه خوب حک کرد

یه روش دیگه هم که کاملا بی خطره و تقلب به حساب نمیاد و خیلی هم موثره برای امتحان تشریحی اینه:
اگه 20تا سواله و جوابارو قراره تو یه برگه دیگه بنویسی، مثلا اول جواب سوال 16 رو بنویس بعد سوال 8 بعد 11 بعد 5 بعد 13 بعد 15 بعد دوباره 16 رو بنویس :general703: اینجوری تصحیح کننده گول میخوره و 2بار به یه سوال نمره میده. همینطور میتونی جند تا سوال که مطمینی درسته رو تکراری بنویسی. سوالارو به ترتیب ننویس، سعی کن که سوال تکراری رو یکیشو اول صفحه و یکیشو آخر صفحه بعد بنویسی که وقطی طرف موقع تصحیح ورق میزنه متوجه نشه. من با این روش امتحان زیست نهایی رو که به زور شاید 12 میشدم 18.5 شدم نمره اول کلاس. همه التماس میکردن میگفتن بگو چیکار کردی منم روشای تقلبمو میفروختم:general711:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
بله تا دلت بخواد
زیاد و حرفه ای
بهترین روش تقلب قرائت کردنه
باید به بقلی جلویی یا عقبی بگی اینو برای من بخون و اون هم می خونه و معلم هم معمولا شک نمی کنه
معلم های ما هم یه اخلاقی دارن وقتی باهاشون چشم تو چشم می کنی سریع سرشونو می کنن پایین
یه راه دیگه هست که به میز بغلی می گی یه سوال از این بپرس تا اونو داره جواب می ده شما می تونی تقلب بکنی
راه دیگه ای هست که باید تصویری توضیح داده بشه
یه راه دیگه کف کفش هست مواد لازم:آدامس و کاغذ تقلب سر کلاس قبل از این که معلم بیاد باید چسبیده بشه البته باید به این موضوع توجه کنید که نباید برگه a4 بچسبونید کف کفشتون
کف دست و روی لباس زیر آستین
اگه بخوام روش های تقلبمون رو توضیح بدم تا فردا هم توضیح بدم تموم نمی شه همین قدر رو بخونید اگه خواستید آموزش قسمت دم رو هم می ذارم
کاغد و قرائت پرخطرترین روش تقلبه

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
4سال پیش امتحان نهایی ادبیات داشتیم من 3تا شعر حفظی رو ، رو 2تا خودکار با ستجاق حک کردم:general711: که فقط تو نور خورشید دیده میشد جای منم کنار پنجره شرقی ساختمون بود و زمان امتحان 10 صبح بود ینی زمانی که نور خورشید دقیقا میفتاد رو برگم. سر امتحان فیزیک هم رفتم 2تا خودکار بیک جدید خریدم کل فرمولای فیزیک3 رو روش حک کردم. خودکار حتما باید بیک یا شبیه بیک باشه تا بشه خوب حک کرد

یه روش دیگه هم که کاملا بی خطره و تقلب به حساب نمیاد و خیلی هم موثره برای امتحان تشریحی اینه:
اگه 20تا سواله و جوابارو قراره تو یه برگه دیگه بنویسی، مثلا اول جواب سوال 16 رو بنویس بعد سوال 8 بعد 11 بعد 5 بعد 13 بعد 15 بعد دوباره 16 رو بنویس :general703: اینجوری تصحیح کننده گول میخوره و 2بار به یه سوال نمره میده. همینطور میتونی جند تا سوال که مطمینی درسته رو تکراری بنویسی. سوالارو به ترتیب ننویس، سعی کن که سوال تکراری رو یکیشو اول صفحه و یکیشو آخر صفحه بعد بنویسی که وقطی طرف موقع تصحیح ورق میزنه متوجه نشه. من با این روش امتحان زیست نهایی رو که به زور شاید 12 میشدم 18.5 شدم نمره اول کلاس. همه التماس میکردن میگفتن بگو چیکار کردی منم روشای تقلبمو میفروختم:general711:
ماشالا چه خلاقیتی داشتی!:D:general404::general404:

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
یه بار امتحان اصلی ترم یک درس دفاعی برگه م رو بطور کامل با بقل دستی عوض کردم . هر 2 مون هم نمیدونستیم امتحانه .از زنگ اول فهمیدیم .امتحان هم زنگ اخر بود
من نصف سوالا رو خونده بودم اون رفیقم هم نصف دیگه .
هر 2 هم 20 شدیم:)

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
کاغد و قرائت پرخطرترین روش تقلبه
داداش قرائت کمترین خطر رو داره و کاغذ خطرش بالاست اما ما حرفه ای هستیم و کار ها رو انجام میدیم

دمت گرم خیلی خوبه امتحان می کنم
اتفاقا شنبه هم امتحان فیزیک داریم

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
تو دوران مدرسه من انقدر درسم خوب بود که حتی حرص میخوردم از اطلاعاتم دزدیده بشه و مورد تقلب قرار بگیرم
ولی تو دوران دانشگاه بشدت از این رو به اون رو شدم ... چند بار از توی جیبک به اندازه یه همشهری تقلب استخراج شد :) D:

6life

Registered User
لایک‌ها
200
دوران راهنمایی یادش بخیر
اما عادم هر چی بزرگتر میشه جرعتش میاد پاییین
کلا به خاطر مسائل کنکور به مدرسه اهمیت نمیدادم به همین خاطر پاش میافتاد میزدم

هماجون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71

:general208:خداااااااااا یعنی اینجوریاست موفقیت ها زیاد شده خخخخخخخخ
نه بابا منکه بلد نیستم از این کارا مثلا بگم بچه مثبتم:Dبدون شوخی اهل تقلب نبودم هرچی بلد بودم مینوشتم
ولی خدایی خیلی باهوشیا مخی:eek:

6life

Registered User
لایک‌ها
200
پولشم میدادی یا فرار میکردی؟
127fs4573872.gif

منم میکنم ولی پولشو پیش پیش میدم
پ.ن:
همچنین من هم از یکی از بزرگترین علما پرسیدم اگر کسی در دریافت سهمیه ساندیس تقلب کند و به دروغ بگوید قبلا ساندیس دریافت کرده ام چه میشود؟ یک پاسخ خوبی داد شب بیا تا بهت بگم.
دفع میشود حرام است
امیدوارم خداوند شما را در قعر آتش جهنم بسوزاند تا دیگر تقلب نکنید.تقلب کاری است زشت و برای بچه های بد.
اصا خود عمام پس از پيروزي انقلاب فرموده :
به جوانان ما رايگان بدهيد تقلب را
به قران كريم و مجيد قسم
مثل اون جمله تاريخي كه گفتند
ما مادران شمارا كرديم ...تصيحت شما را هم ميكنيم ...نصيحت

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اصلا داریم کسیو که حتی واسه یه بار تقلب نکرده باشن؟؟

Loading p n ....

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
اصلا داریم کسیو که حتی واسه یه بار تقلب نکرده باشن؟؟
Loading p n ....
خب حداقل مینوشتی واسه دو بار ، تا میگفتم من !
اون یه بارم یه خبطی کردیم ، امتحان شیمی بود و چیزی یاد نداشتم بنویسم بغل دستیم که شاگرد زرنگ کلاس بود بهم رسوند ، یه خورده زیر زبونم مزه کرد برای همین فردا که امتحان دینی داشتیم هیچی نخوندم به هوای تقلب ، از شانس بد من مراقبت شدید شده بود و هیچ غلطی نتونستم بکنم آخرش هم با اطلاعاتی که از قبل داشتم اون رو 14 شدم و دیگه هم تقلب نکردم

MRB0098

Registered User
لایک‌ها
42
در پیشگاه شما استادان ما چیزی برای گفتن نداریم
توی دوران راهنمایی و دبیرستان درسم خوب بود و بیشتر به دیگران میرسوندم و از انواع روشهای مرسوم استفاده کردم
ولی خلاقیت های شما دوستان واقعا یه چیز دیگس

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
تقلب ابتدایی و راهنمایی نه
ولی دبیرستان تا دلت بخواد تقلب کردم ولی الان پشیمونم
چون با تقلب چیزی گیرم نمیومد و همش گول زدن خودم بود
(این قسمت رو سال اخر دبیرستان و دم دمای کنکور فهمیدم)

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
از سوم راهنمایی تقلب میکنم تا الان!

یک دفعه اش کیف داد: سوالها چهار جوابی بود . یارو اشتباهی برگه کلید جوابهای سوالها رو داد به من .
... منم با ذکاوت!!!!! گفتم این الان دو دقیقه دیگه میفهمه چه اشتباهی کرده! سریع جواب سوالها رو نوشتم یه گوشه .... چند ثانیه بعدش اومد اونو گرفت یه برگه پاسخنامه خالی داد... که دیگه دیر شده بود.... فقط حیف که استثنائا واسه اون امتحانه درس هم خونده بودم ...
خخخخخخخخ
زکاوتتو ایول

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
دبیرستان بود کلا از آغاز دهه 80 شروع به تقلبی کردیم آخریاش دبیرستان بود سال 88 اینقدر تقلبی کرده بودیم تا آخرش یه برگه آچار سفید قشنگ نوشتم خودکار آبی + قرمز . معلم چشماش ضعیف بود یه بچه قرطی آمار ما رو داده بود گرفتنمون ولی معلم مردی کرد از ما گذشت .. بعدش توبه کردیم زشته آقا :)

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
من تو تقلب مشهورم تو مدرسه البته نه تو کلاس:D
زیادم دستگیر و مجرم شناخته شدم ...
تقلب کردم بدون هیچ استرسی حتی سه تا مراقب هم پیشم بودن !
توی درس حسابان دبیرمون همش میگه چک نویس با خودتون بیارید ما هم میگیم ای به چشم !:general206:
دو تا برگه از وسط دفترم پاره میکنم یکیشو تمام سوالات مینویسم یکیشو سفید رو اون برگه سوالات میزارم میبرم سر امتحان
خلاصه بعد ده دقیقه چک نویس پایینیو میارم بالا راحت استفاده میکنم ! معاونین و مراقبین محترم فک میکنن که این چک نویسه ! که من پرش کردم :D

به نظرم بهترین روش تقلب باشه ! ....;)
::::::نکته کلیدی : هیچ وقت در چنین مواقعی استرس به خودت را ندیدن :cool:

موفق باشین.

بالا