برگزیده های پرشین تولز

والیبال

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
o_Oo_Oo_Oo_Oo_O ... im confused o_O

... نزن آقا ... این حرفو نگی جایی
پس حتما تو خودت یکی از اونایی که توی فیس بوک اون بابا بودی دیگه. نه؟
یعنی فهمیدن این موضوع ساده اینقدر سخته عزیز؟ شما فکر کن 20 یا 30 نفر آدم مریض با هدفی ساده یعنی تر زدن به آبروی ایران، نفری 30 تا اکانت فیس بوک درست میکنن میرن چرت و پرت و فحش توی صفحه فلان ورزشکار و فلان آدم معروف میذارن.
اونوقت شما اینقدر ساده لوحی که بیای اینو بذاری به حساب همه مون؟ اونم 75 میلیون نفر؟
یعنی 400 تا اصلا نه، 1000 تا پیام اونم توی دنیای مجازی، دلیل بر بی شعور بودن 75 میلیون آدم میشه؟؟
اگه بنظر تو آره، که بهتره بری دکتر خودتو نشون بدی. ناراحت نشی ها. من آدم رُکی ام.

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
پس حتما تو خودت یکی از اونایی که توی فیس بوک اون بابا بودی دیگه. نه؟
یعنی فهمیدن این موضوع ساده اینقدر سخته عزیز؟ شما فکر کن 20 یا 30 نفر آدم مریض با هدفی ساده یعنی تر زدن به آبروی ایران، نفری 30 تا اکانت فیس بوک درست میکنن میرن چرت و پرت و فحش توی صفحه فلان ورزشکار و فلان آدم معروف میذارن.
اونوقت شما اینقدر ساده لوحی که بیای اینو بذاری به حساب همه مون؟ اونم 75 میلیون نفر؟
یعنی 400 تا اصلا نه، 1000 تا پیام اونم توی دنیای مجازی، دلیل بر بی شعور بودن 75 میلیون آدم میشه؟؟
اگه بنظر تو آره، که بهتره بری دکتر خودتو نشون بدی. ناراحت نشی ها. من آدم رُکی ام.

مهندس حرف وببین بعد روش نقل بزن و به عبارتی تند تند .... بگو
من چی میگم تو چی میگی
شما میگی الان از اینترنت نمیشه نتیجه کل بگیری که گفتم چرا میشه
چون یه بنده خدا که تو یه جا اونور دنیا زندگی میکنه و فقط به دنیای مجازی وصلِ نتیجه گیریش رو اینِ
و خیلیا دیگه
خیلی چیزای دیگم هس
که در دنیای مجازی نتیجه میگرن

پ .ن : تاپیک والیبالم هست نه بحث میان من وشما

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
آره. پس نه، وقتی کسی اول بهم یا به کشورم توهین میکنه، وایستم عین بز نگاه کنم؟؟

به شما توهین کردن! من عذر میخام
پ . ن : معلوم هس چند چندی دادا .... پستا رو میخونی روش نقل میزنی؟؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
کواچ میخواد سرمربی خود صربستان بشه ظاهرا
کاش زودتر بره
سرمربی ایتالیا بیاد
بروتو

پ ن : هر چیز که در جُستن آنی ، آنی

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
عبادي پور بهتر از ميرزاجانپور توپارو ميخوابونه.
كاش تو گروه مرگ بوديم و حذف ميشديم
موندم این بشر کی توپ هارو خوابونده که الان از میرزاجانپورم جلو زده....:D:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
farhangnews_92497-270594-1411112946.jpg

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نه دوست عزیز رئیس فدراسیون والیبال گفت . گفت چون ما طلای این مسابقات رو تو والیبال تا حالا نگرفتیم مهم هست مسابقات جهانی هم مهم هست ولی بیشتر رو تمرکز این باشه ...

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
یعنی این بنده خداها را میخوان بکشونن کره مسابقه بدن دوباره؟ چرا تیم دوممونو نمیفرستیم؟

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
یعنی این بنده خداها را میخوان بکشونن کره مسابقه بدن دوباره؟ چرا تیم دوممونو نمیفرستیم؟
فاصله ی تیم اول و دوممون خیلی زیاد شده. باید هرچه زودتر یه فکری به حال این موضوع بکنن وگرنه بازیکن های اصلی خیلی زود بدن هاشون افت میکنه و با این فشار زیاد ممکنه دچار مصدومیت بشن

hashem20

Registered User
لایک‌ها
78
بیخود یارو رو گنده ش کرده اند. البته این به اصطلاح "کاربرها" اندک افرادی هستند که راحت میشه حدس زد با چه انگیزه هایی اینکارو میکنند.
شرط میبندم یه کدومشون هم از مردم ایران نیستند، از جاهایی خط میگیرند ما ایرانی ها رو توی دنیا خراب کنند.
وگرنه نمونه ایرانی واقعی همون بچه های والیبالیست توی زمین هستند که برعکس اکثر تیم های این مسابقات
کمترین توهین و حرکت زشت و میمون واری (مثل حرکت اون بازیکن کاکاسیاه فرانسه یا اون بازیکن عقده ای لهستان) از خودشون
نشون ندادند.
مردم یه کشور رو از روی فیس بوک و اینترنت که قضاوت نمیشه کرد.

دوست عزیز بیشتر حرفات رو قبول دارم که اتاق فکر این افراد یه عده فارسی زبان داخل یا خارج ایران هستن که میخوان ملت ایرانو وحشی نشون بدن ، دقیقا مثل هجو و جعل بزرگ تاریخی فیلم 300 . اما این وسط یه عده از هم محلی های داغ خودمونم هستن که به ***** یه عده بدخواه ملت ، کار ما رو خراب میکنن .

یه عده هستن تو همین ایران که قطعا منافعشون همسو با ما نیست و هرچه فشار دنیا و تحریم بر روی ما بیشتر بشه ،در ظاهر بیشتر به نفع اونا میشه . حالا این آدمها میتونن از فرقه ... باشن یا .... .

Last edited:

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
عجب داستانی شده
یعنی ببین این بندگان خدا چه دهنی داره ازشون صاف میشه
از لیگ جهانی رفتن آمریکا از آمریکا لهستان از لهستان کره جنوبی!!!!
باور کنید هیچ ورزشی انقدر در سال مسابقات مختلف نداره که اتفاقا همشون هم کاملا معتبر هستند

در مورد اینکه یه عده میرن توی فیسبوک و این داستانها,عزیزان به خدا کسانی که میرن چرت و پرت مینویسن دقیقا از خود ما و از بین ما هستند,بله ممکنه یه عده باشند که جهت بدند و آتیشش رو زیاد کنند
همونایی که دنبال استقلال هستند و خیلی چیزای دیگه......
ولی مسئله اینه که اگر ما خودمون با فکر و سنجیده عمل کنیم هیچوقت این افراد کاری از پیش نمیبرند
ضمنا حتی برخورد بد یک ایرانی روی تصمیم گیری اقوام کشورهای دیگه در مورد ایران تاثیر میذاره,دیگه چه برسه به 1000 تا آدم که مثل وحشیها یهو حمله می کنند به زندگی مردم!

doaye_kheir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تو رو خدا اگه از دوستانتون کسیو می شناسید که توی فیسبوک اون بنده خدا بی جنبه بازی در آورده بگید بره کامنتاشو پاک کنه خیلی حرکت زشتیه بخدا!!!!!

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
داداش زشت کشمش هست که ....
اگه مغز کوچیکشون چیزی به اسم زشتی میشناخت که اون کامنت ها رو نمیزاشتن که !
پس بهتره غصه نخوری خیال کن هیچ اتفاقی نیفتاده
دنیا چقدر زیباست ما چقدر خوبیم :general707:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازی ست اول داره تموم میشه این ع.ن چهره ها هنوز هم دارن دور همی زر می زنن!

بالا